Reklama:
1000 g proteinu Prom-in ZDARMA!
Protein Essential CFM Evolution nyní v akční nabídce 2250 g + 1000 g zadarmo! Více zde.

GP PEPA Opava 2018 - výsledky

8.043 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 3. listopadu se ve Slezském divadle v Opavě konal 40. ročník pohárové soutěže Grand Prix PEPA Opava. Kromě českých závodníků se zúčastnili i zahraniční v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness, navíc oproti propozicím pak i classic physique. Níže se můžete podívat na výsledky jednotlivých kategorií. Přehled všech závodníků, kteří se přihlásili na opavské klání, a také přehled všech soutěžních kategorií naleznete ve startovních listinách.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 14 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 5 4 6 10
2. 1 Erik Šmíd Infitness Zlín 1999 4 6 12 18
3. 66 Jiří Skalka SK PEPA centrum Opava 1995 9 9 20 29
4. 60 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 11 11 22 33
5. 69 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 15 15 30 45

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Bartosz Kowalski Polsko 1988 5 6 6 12
2. 5 Sebastian Szmyt Polsko 1971 5 7 12 19
3. 109 Mohamed El Saban SK PEPA centrum Opava 1973 11 3 20 23
4. 70 Sebastian Kukuc Polsko 1973 11 12 26 38
5. 23 Radoslav Filip Target Team 1992 14 14 28 42
6. 79 Andrius Truskauskas Litva 1984 18 17 32 49
7. 102 Andrej Kucbeľ Power Gym Jihlava 1992 21 - - 21
8. 13 Jan Řišica Toro Gym Vysoké Mýto 1991 23 - - 23
9. 75 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 27 - - 27
10. 113 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 30 - - 30

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 3 3 6 9
2. 3 Pavel Červinka Fitness klub Omega Olomouc 1993 6 8 12 20
3. 7 Tomasz Kornalewski Polsko 7 6 16 22
4. 114 David Bednář T&M Olympia Fitness Praha 1976 12 12 24 36
5. 54 Sven Agić Chorvatsko 1996 16 15 30 45
6. 12 Nikola Demo Chorvatsko 1979 17 17 34 51
7. 103 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 21 - - 21

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 28 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Andrej Mandic Rakousko 1995 3 4 8 12
2. 92 Tadas Čeponis Litva 1996 6 6 10 16
3. 54 Sven Agić Chorvatsko 1996 10 9 22 31
4. 1 Erik Šmíd Infitness Zlín 1999 11 12 20 32
5. 66 Jiří Skalka SK PEPA centrum Opava 1995 18 16 30 46
6. 75 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 15 15 34 49
7. 131 Tomáš Ritter TJ Olympia Zlín 1998 21 - - 21
8. 25 Petr Fikoczek Kubík Fitness Ostrava 1996 24 - - 24


Kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 3 3 6 9
2. 50 Marcin Lopucki Polsko 1974 9 7 14 21
3. 85 Zbyněk Ceradský Muscle Factory Březnice 1975 13 12 22 34
4. 109 Mohamed El Saban SK PEPA centrum Opava 1973 11 10 24 34
5. 5 Sebastian Szmyt Polsko 1971 8 15 24 39
6. 70 Sebastian Kukuc Polsko 1973 19 18 36 54
7. 114 David Bednář T&M Olympia Fitness Praha 1976 21 - - 21
8. 17 Robert Horvat Chorvatsko 1965 24 - - 24
9. 101 Wieslaw Cisowski Polsko 1969 27 - - 27
10. 129 Maciej Kozminski Polsko 31 - - 31
11. 113 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 32 - - 32


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
FIN 50 Marcin Lopucki Polsko 1974 FIN
FIN 68 Edvinas Maaksimovas Litva 1992 FIN
FIN 78 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 FIN
FIN 123 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 FIN
5. 6 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 13 - - 13
6. 135 Pavel Kraus Fitness R. A. P. Factory Praha 19 - - 19
7. 17 Robert Horvat Chorvatsko 1965 20 - - 20
8. 34 Lukáš Filip StarFit Kopřivnice 1992 25 - - 25
9. 52 Milan Kováč Fitnesstip CZ Nový Jičín 1976 25 - - 25

FIN - postoupili do finále

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
FIN 15 Erikas Aleksandravicius Litva 1994 FIN
FIN 92 Tadas Čeponis Litva 1996 FIN
FIN 93 Mariusz Zaba Polsko 1992 FIN
FIN 99 Damian Kosiec Polsko 1988 FIN
5. 32 Adam Špička Eurogym Fitness Olomouc 1975 15 - 15
6. 33 Radek Holbus Turek Team 1993 18 - - 18
7. 121 Radim Volák Fitness Ring 1989 21 - - 21
8. 72 Tomáš Ritter TJ Olympia Zlín 1998 24 - - 24
9. 129 Maciej Kozminski Polsko 27 - - 27

FIN - postoupili do finále

Klasická kulturistika mužů - finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Marcin Lopucki Polsko 1974 3 6 9
2. 93 Mariusz Zaba Polsko 1992 10 14 24
3. 99 Damian Kosiec Polsko 1988 10 20 30
4. 123 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 9 24 33
5. 92 Tadas Čeponis Litva 1996 12 22 34
6. 15 Erikas Aleksandravicius Litva 1994 20 40 60
7. 78 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 21 42 63
8. 68 Edvinas Maaksimovas Litva 1992 21 44 65


Physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.
FIN 4 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 FIN
FIN 18 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 FIN
FIN 36 Adrijan Marušić Chorvatsko 1988 FIN
FIN 38 Artúras Zikis Litva 1991 FIN
FIN 40 Piotr Zelinski Polsko 1973 FIN
FIN 82 Marcin Zganiacz Polsko 1994 FIN
7. 53 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 21 21
8. 106 Roman Korostensky Ukrajina 1993 22 22
9. 55 Ilija Tipovský SK Správní chlapi Hlučín 1990 27 27
10. 16 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 30 30
11. 42 Pawel Lozowski Polsko 1991 31 31
12. 2 Jiří Hylš FirstStep Fitness Praha 1990 35 35

FIN - postoupili do finále

Physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.
FIN 31 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 FIN
FIN 43 Lukasz Majkut Polsko 1995 FIN
FIN 45 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 FIN
FIN 73 Filip Niegowski Polsko 1990 FIN
FIN 77 Piotr Urbaniak Polsko 1983 FIN
FIN 105 Filip Dropulić Chorvatsko 1995 FIN
7. 112 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 20 20
8. 81 Robert Morawiec Polsko 1988 23 23
9. 104 Dominik Konečný Fitpelc Veselí nad Moravou 1999 27 27
10. 91 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1995 30 30
11. 56 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 33 33
12. 49 Petr Poláček Fitness Institut Klub 1985 35 35

FIN - postoupili do finále

Physique mužů - finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.
1. 105 Filip Dropulić Chorvatsko 1995 3
2. 73 Filip Niegowski Polsko 1990 11
3. 82 Marcin Zganiacz Polsko 1994 12
4. 36 Adrijan Marušić Chorvatsko 1988 14
5. 43 Lukasz Majkut Polsko 1995 18
6. 31 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 18
7. 38 Artúras Zikis Litva 1991 20
8. 40 Piotr Zelinski Polsko 1973 22
9. 45 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 27
10. 77 Piotr Urbaniak Polsko 1983 28
11. 18 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 30
12. 4 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 32


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Marko Barić Chorvatsko 1991 7 5 4 9
2. 105 Filip Dropulić Chorvatsko 1995 5 6 6 12
3. 48 Andrej Mandic Rakousko 1995 9 8 8 16
4. 15 Erikas Aleksandravicius Litva 1994 12 12 11 33


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Tereza Linhartová Yamamoto Czech 1994 4 5 9
2. 65 Karazyna Dudek Polsko 1982 6 5 11
3. 22 Ivona Tomic Chorvatsko 1996 9 9 18
4. 128 Katarzyna Jankowiak Polsko 1985 11 10 21
5. 44 Matilda Lazović Chorvatsko 1979 14 14 28
6. 94 Petra Lacinová Target Team 1987 21 18 39
7. 130 Barbora Horká Bobycentrum Fitness 1991 21 - 21
8. 96 Simona Šimánová Fine Fitness Pardubice 1993 22 - 22
9. 125 Laura Maslauskiené Litva 1979 28 - 28
10. 76 Agniezska Zembron-Chudzicka Polsko 1981 30 - 30
11. 51 Lenka Růžičková Eurogym Fitness Olomouc 1978 32 - 32


Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.
1. 80 Laura Stalinkevičiuté Litva 1999 7 FIN
2. 35 Zuzana Bartošová Profi Studio Jablonický 1995 8 FIN
3. 37 Maria Solawa Polsko 1992 8 FIN
4. 19 Marija Chritankova Litva 1998 9 FIN
5. 98 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 12 FIN
6. 108 Gabriela Erbenová Extrifit Club 1978 19 FIN
7. 41 Zuzana Sedláčková AZ FITNESS Brno 1998 21 21
8. 39 Anna Kolodziejczyk Polsko 1987 26 26
9. 118 Livie Maléřová Armal Gym Praha 1992 27 27
10. 64 Costinela Radi Rakousko 1986 28 28
11. 107 Vanja Tokić Chorvatsko 1979 33 33
12. 46 Hana Pavlíčková SK PEPA centrum Opava 1987 35 35

FIN - postoupily do finále

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.
1. 63 Neda Silkinyté Litva 1996 3 FIN
2. 86 Anna Dolata Polsko 9 FIN
3. 116 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 9 FIN
4. 119 Olga Ivanchenka Litva 1984 11 FIN
5. 127 Mariann Nagy Maďarsko 1981 14 FIN
6. 59 Marcela Sikorová Toro Gym Vysoké Mýto 1999 20 FIN
7. 83 Denisa Třísková Slovan Moravská Třebová 1989 20 20
8. 100 Radmila Kabrhelová Yamamoto Czech 1994 22 22
9. 8 Jana Přikrylová Fitcentrum Radim Mičulka 1989 27 27
10. 27 Magdaléna Vrágová Extrifit Club 1996 29 29
11. 30 Iveta Pregetová SIWI Fitness Brno 1991 33 33

FIN - postoupily do finále

Bikiny fitness - finále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. celk.
1. 63 Neda Silkinyté Litva 1996 6 6
2. 35 Zuzana Bartošová Profi Studio Jablonický 1995 9 9
3. 37 Maria Solawa Polsko 1992 11 11
4. 86 Anna Dolata Polsko 16 16
5. 80 Laura Stalinkevičiuté Litva 1999 17 17
6. 98 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 17 17
7. 119 Olga Ivanchenka Litva 1984 21 21
8. 116 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 22 22
9. 19 Marija Chritankova Litva 1998 23 23
10. 127 Mariann Nagy Maďarsko 1981 29 29
11. 108 Gabriela Erbenová Extrifit Club 1978 31 31
12. 59 Marcela Sikorová Toro Gym Vysoké Mýto 1999 34 34



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

13.11.07:40Ronnie - Omlouvám se, bohužel jsme na této soutěži fotografy neměli.
12.11.12:01blondbikina - Prosím pěkně, nemáte nějaké fotky? *1*
12.11.09:46radezz - Fotky nebudú ? :)
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Petr Šidlo (02/2...
senmut (17:55) • cviky jednoruc su dobre,..prepali,..to sval,..ale pozor mozu ak je ich viac sposobit za...
magazínHassan Mostafa v Rumunsku závodit neb...
70mMyW!53 (13:56) • ten na tech fotkach vypada doslova jak kdyby ho necim prifoukli XD
magazínJapan Pro Qualifier 2018: do profi tá...
70mMyW!53 (17:15) • konecne nekdo s vysokou a relativne dobre stavenou kostrou, jen aby se s DCM nerozesli
magazínVrátí se Kai Greene v roce 2019 na Mr...
The.FleX (12:05) • Pokud se mu povede forma, tak všechny porazí. Je tedy pravda, že už jsem ho dlouho nevi...
magazínKahan Cup 2018 - fotogalerie
Arnold Strong (00:09) • Zdravim chci se zeptat da se úroveň kondičních zavodniku mens physique porovnávat např...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra