Reklama:

Fitness Mania Classic 3
- startovní listiny

8.339 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfo • startovky • výsledky • foto • zákulisí
GP PEPA Opava: propozice • info • startovky • výsledky • foto
BFC Adel Cup Č. Lípa: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí

V neděli 14. října Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Kladně na pohárovou soutěž v kulturistice mužů, masters a juniorů, klasické kulturistice, physique juniorů a mužů, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness - Fitness Mania Classic 3. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je z ČR celkem 93, spolu s nimi by měli nastoupit i závodníci ze Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Ukrajiny, Estonska, Řecka, Litvy, Polska a Ruska. Ve hře je 12 elite profesionálních karet Santonjovy mezinárodní federace IFBB - pro 2 absolutní v kategorii kulturistika mužů, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness žen a wellness fitness, dále pro vítěze kategorie klasická kulturistika a classic physique.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Matúš Kleban (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 4. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 5. Petr Šulc (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Lukáš Brunclík (Fitness při CVČ)
• 7. Denis Longa (Slovensko)
• 8. Mohammad Javadzadeh (Německo)
• 9. Ott Kiivikas (Estonsko)
• 10. Krzysztof Skryplonek (Polsko)
• 11. Vasyl Remizov (Ukrajina)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Radim Kolář (Target Team)
• 2. Pavel Koukal (Extrifit Club)
• 3. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jan Fobl (AZ Fitness)
• 5. Andre Niebergall (Německo)
• 6. Tomas Kudelis (Litva)

Kulturistika mužů masters

• 1. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Andre Niebergall (Německo)
• 3. Jozef Greguš (Slovensko)
• 4. Ott Kiivikas (Estonsko)
• 5. Vasyl Remizov (Ukrajina)

Kulturistika juniorů

• 1. Vojtěch Baloun (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Jan Bryčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Filip Frydrych (Pure Health & Fitness Praha)
• 4. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 5. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 6. Robert Kovařík (Eagle Fitness)
• 7. David Mesjar (Eagle Fitness)
• 8. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Ondřej Šesták (BcrossGym České Budějovice)
• 10. Jiří Šmelhaus (Šubrt Team)
• 11. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)
• 12. Tomáš Hnilica (Slovensko)
• 13. Martin Maňovský (Slovensko)

Klasická kulturistika

• 1. Alexandr Haluška (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 2. Radek Holbus (Turek Team)
• 3. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 4. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 5. Pavel Moštěk (Obořil Elite Team)
• 6. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)
• 7. Miroslav Škarda (Slovensko)
• 8. Rene Hanuscheck (Německo)
• 9. Marius Zaba (Polsko)
• 10. Karol Kasprzyk (Polsko)
• 11. Dmytro Krazhan (Ukrajina)

Classic physique

• 1. Jan Bryčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. David Karpíšek (Fitpeople Jihlava)
• 3. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Jiří Surý (Armal Gym Praha)
• 5. Pavel Szotkowski (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Ondřej Šesták (BcrossGym České Budějovice)
• 7. Fabian Kraft (Německo)
• 8. Hüseyin Cece (Německo)
• 9. Miso Rakita (Rakousko)
• 10. Martin Maňovský (Slovensko)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 3. Radomír Šefr (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 4. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 5. Adam Wellart (Target Team)
• 5. Branislav Kudrnáč (Slovensko)
• 6. Markus Reiter (Německo)
• 7. Piotr Zielinski (Polsko)
• 8. Piotr Majchrowicz (Polsko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Milan Kolář (Target Team)
• 2. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 4. Gleb Shchekotov (Rusko)
• 5. Denis Sorokin (Rusko)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Ondřej Dudek (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 2. Martin Křemen (Target Team)
• 3. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Dominik Antoš (Slovensko)
• 6. Oleksandr Muntian (Ukrajina)

Physique juniorů

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Dominik Mašek (Target Team)
• 3. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Adam Wellart (Target Team)
• 5. Marcel Kovačević(Chorvatsko)
• 6. Kacper Bakiewicz (Polsko)

Bodyfitness do 163 cm

• 1. Karolína Hájková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Ksenia Kiseleva (Rusko)
• 3. Tatyana Tymoshenko (Švýcarsko)

Bodyfitness nad 163 cm

• 1. Lenka Hlaváčová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Tereza Linhartová (Yamamoto Czech)
• 3. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 4. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 5. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 6. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 7. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 8. Nikol Klímová (Slovensko)
• 9. Zuzana Kardošová (Slovensko)
• 10. Beáta Graňáková (Slovensko)
• 11. Sandra Dobrunz (Německo)
• 12. Aldijana Karaduz (Německo)
• 13. Ekaterina Rykova (Rusko)
• 14. Anastasiia Dobrosol (Ukrajina)
• 15. Inna Sochynska (Ukrajina)
• 16. Yuliia Dudarets (Ukrajina)

Bikiny fitness do 169 cm

• 1. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 2. Romana Boukalová (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Eliška Dombková (Target Team)
• 4. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 5. Zuzana Kodaiová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Renata Markowiczová (Target Team)
• 7. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 8. Monika Špačková (Target Team)
• 9. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 10. Olívia Čambálová (Slovensko)
• 11. Olga Andreyeva (Ukrajina)

Bikiny fitness nad 169 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 3. Zdeňka Dvořáková Rennerová (Sportcentrum Delfín)
• 4. Markéta Krejčová (Sportcentrum Cheb)
• 5. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 6. Lenka Myslivcová (Pulse Fitness Club Praha)
• 7. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 8. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 10. Jana Jeřábková (Target Team)
• 11. Marijana Trkuljová (S. K. Maximus Praha)
• 12. Victoria Perez (Německo)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 2. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 5. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 6. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 7. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 8. Aneta Šmídlová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Monika Špačková (Target Team)
• 10. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
• 11. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)

Wellnes fitness do 163 cm

• 1. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Aikaterini Polymerou (X Fitness Praha)
• 2. Nikoletta Sularz (Polsko)

Wellnes fitness nad 163 cm

• 1. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Pavlína Štouračová (AZ FITNESS Brno)
• 3. Tereza Valentová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Anastasia Bolshakova (Rusko)
• 5. Eirini Papageorgiu (Řecko)
• 6. Turkan Bakhmanova (Rakousko)
• 7. Viktoriia Shcherbakova (Ukrajina)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra