V neděli Vás srdečně zveme do Městského kulturního zařízení Březnice na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen, masters a juniorek a bodyfitness - GP Ronnie.cz 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 164.
Na závěr večera je připraven již tradiční raut pro vítěze kategorií a další pozvané hosty!
Prosíme všechny, kteří dorazí, aby parkovali na náměstí, celá jeho plocha je k dispozici pro diváky a závodníky klání!
Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!
Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let
• 1. Dominik Hodina (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 2. Martin Hout
• 3. Filip Kadlec
• 4. Pavel Kutlák
• 5. Tomáš Němec (Power Gym Jihlava)
• 6. Jan Petira
• 7. Jan Ruman
• 8. Matěj Souček
• 9. Jakub Šoura
• 10. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Jiří Ventruba
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
• 1. Martin Cudrák
• 2. Jan Čapek (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 4. Dominik Hodina (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 5. Radim Janča
• 6. Tomáš Kratochvíl
• 7. Jan Martinic
• 8. Martin Mašata
• 9. Tomáš Němec (Power Gym Jihlava)
• 10. Tomáš Oberreiter
• 11. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 12. Matěj Souček
• 13. Tomáš Svoboda
• 14. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 15. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 16. Daniel Tibitanzl (BcrossGym České Budějovice)
• 17. Patrik Vítovský
Kondiční kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Martin Cudrák
• 2. Milan Doležal (Power Gym Jihlava)
• 3. Adam Dynybil (Fitness Aquapalace)
• 4. Jakub Hejna
• 5. David Hrdlička (Sport centrum Topas Neratovice)
• 6. Marek Jelínek
• 7. Štěpán Kočíř (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Petr Miřejovský
• 9. Martin Nentvich
• 10. Vojtěch Pojsl
• 11. Martin Šimůnek
• 12. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 13. Daniel Tibitanzl (BcrossGym České Budějovice)
Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg
• 1. Patrik Babor
• 2. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 3. Jakub Krejčí
• 4. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Jan Martinic
• 7. Daniel Pokorný
• 8. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 9. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 10. Marek Vérosta
• 11. Patrik Vítovský
• 12. Jaroslav Vdovičenko (Target Team)
Kondiční physique mužů
Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.
• 1. Ondřej Baleka
• 2. Jiří Bureš
• 3. František Chvojka
• 4. Luděk Čáni
• 5. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 6. Jan Čípek
• 7. Václav Flaišhanz
• 8. Heroy Gopaul (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Tomáš Homolka (TJ Sokol České Budějovice)
• 10. František Horáček
• 11. Tomáš Horvát (Fitnesscentrum Dobříš)
• 12. Václav Hraběta (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 13. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 14. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 15. Michal Janoušek
• 16. Petr Jícha (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 17. Michal Kuda (SKK Týn nad Vltavou)
• 18. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 19. Jakub Novák
• 20. Josef Podroužek (Target Team)
• 21. Alexandr Polyakov
• 22. Daniel Suttr
• 23. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 24. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 25. Petr Štodt (Pulse Czech Republic)
• 26. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 27. Martin Vosika (Fitness centrum Neptun)
Kondiční physique juniorů
• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. David Čiháček (TJ Slovan Varnsdorf)
• 3. Jan Drobena (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 4. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 5. Petr Jícha (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Richard Mikisch
• 8. Martin Pavelec
• 9. Ondřej Řehák (Fit klub Ludvík)
• 10. Jiří Stránský (Fit klub Ludvík)
• 11. Daniel Suttr
• 12. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 13. Petr Štodt (Pulse Fitness Club Praha)
Kondiční bodyfitness
• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Asya Dvouleta
• 4. Adriana Fučíková (GymFit Krupka)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Ludmila Kristofčáková
• 7. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
Kondiční bikiny fitness
Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.
• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Klára Csikósová
• 4. Adéla Čechová
• 5. Jana Červinková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 7. Lucie Hlavová
• 8. Eva Hromádková
• 9. Hana Jakubcová
• 10. Kateřina Janoutová
• 11. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Zuzana Kováčová (Profi Gym Středokluky)
• 13. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 14. Nela Krejčí
• 15. Sandra Krtičková
• 16. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Sabina Langerová
• 19. Denisa Lazaríková
• 20. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 21. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 22. Denisa Naglová
• 23. Natálie Nejerálová
• 24. Martina Pavlicová
• 25. Anežka Pekárková
• 26. Radana Polešáková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 27. Eva Polomčáková
• 28. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 29. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 30. Eliška Vaníčková
• 31. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 32. Barbora Zajíčková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 33. Barbora Zpěváková
• 34. Kristýna Zukalová (Fitness Victory)
• 35. Simona Novotná
Kondiční bikiny fitness juniorek
• 1. Helena Duchková (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Lucie Hlavová
• 3. Eva Hromádková
• 4. Kateřina Janoutová
• 5. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 6. Zuzana Kováčová (Profi Gym Středokluky)
• 7. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 8. Nela Krejčí
• 9. Sandra Krtičková
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Sabina Langerová
• 13. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 14. Adéla Lukovicsová
• 15. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 16. Natálie Nejerálová
• 17. Martina Pavlicová
• 18. Anežka Pekárková
• 19. Diana Saliy
• 20. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 21. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 22. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 23. Simona Novotná
Kondiční bikiny fitness masters
• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Adéla Čechová
• 4. Jana Červinková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Hana Jakubcová
• 6. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)