Reklama:

Beautiful and Strong 2018
- startovní listiny

4.176 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 27. října Vás srdečně zveme do kulturního střediska v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž ve physique mužů, kulturistice, klasické kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness - Beautiful and Strong 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 82.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Zuzana Bartošová (Profi Studio Jablonický)
• 2. Michaela Bartošová (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 3. Bogdana Bashta (Target Team)
• 4. Michaela Bauerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 6. Miroslava Bučorová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 7. Anna Gerschonová (Xfitness Praha)
• 8. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 10. Tamara Kajetánová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 11. Denisa Matějková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 13. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 14. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 15. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 2. Veronika Doudová (BcrossGym České Budějovice)
• 3. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 4. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 5. Zuzana Kodaiová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Martina Kůrková (Fitness při CVČ Most)
• 7. Hana Pavličková (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 9. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 10. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Anna Vomastková (Target Team)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Petra Beroušková (Target Team)
• 2. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 5. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 6. Klára Lipárová (Axagym Praha)
• 7. Barbora Olborthová (Xfitness Praha)
• 8. Jiřina Sedláčková (Hammer Strength Fitness)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lukáš Jedlička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 5. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Jan Novotný (Fitness při CVČ Most)
• 7. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 8. Jiří Raab (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 9. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Adam Wellart (Target Team)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Zdeněk Drexler (Fitness při CVČ Most)
• 2. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 4. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 5. Jiří Sisel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Bohuslav Špaček (Fitness Hulk Plzeň)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 3. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 5. David Skoch (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 6. Matěj Staněček (Xfitness Praha)
• 7. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 3. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 4. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Karel Benda (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 3. Andrej Kucbeľ (Power Gym Jihlava)
• 4. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)

Klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Dušan Mankovecký (Mega Fitness Praha)
• 4. Petr Myslivec (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Jiří Paták (Fitness Ural Sokolov)
• 7. Milan Podzimek (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 8. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 9. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 10. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 2. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Denisa Keppertová (Target Team)
• 3. Petra Kuncová (GymFit Krupka)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra