Reklama:
Nejprodávanější spalovač tuků ZDARMA
Extrémní nabídka na extrémní spalovač tuků! Skladem posledních 29 ks. Více zde.

Kahan Cup 2018 - výsledky

10.111 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

Kahan Cup 2018
- fotogalerie
Kahan Cup 2018
- zákulisí
Kahan Cup 2018
- absolutky

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Kahan Cup 2018, která se konala v sobotu 17. listopadu v KD Cristal v Rosicích. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 78 závodníků, na pódium jich nastoupilo 69.

Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live! Během pár dní zde budete moci zhlédnout též kompletní videozáznamy.

Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí si můžete také již prohlédnout.

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích physique, bikiny fitness a kulturistiky, včetně sestavy Marka Vérosty, absolutního vítěze kulturistiky.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Pavel Kutlák Jeseník 2000 3 3 6 9
2. 51 Martin Jakvid Napajedla 2000 8 8 16 24
3. 63 Pavel Hurta Fit Park Ostrava 2000 8 8 16 24
4. 20 Michal Lant Čaková 2000 12 12 24 36
5. 48 Vojtěch Konečný Target Team 2000 14 14 28 42

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 65 Martin Cudrák Žďár nad Sázavou 1996 3 3 6 9
2. 35 Aleš Kalina Tišnov 1995 7 7 14 21
3. 18 Ladislav Holeš Žďár nad Sázavou 1998 10 11 18 29
4. 28 Pavel Kutlák Jeseník 2000 11 10 22 32
5. 31 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 15 15 30 45
6. 45 Patrik Šnajdr AZ FITNESS Brno 1996 18 18 36 54
7. 56 Richard Šejn Adamov 1999 21 - - 21

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 8 Michal Macura Toro Gym Vysoké Mýto 1991 3 3 6 9
2. 60 Jan Procházka Brno 1993 6 6 12 18
3. 35 Aleš Kalina Tišnov 1995 9 9 18 27
4. 44 Milan Kamenišťák Kubík fitness Ostrava 1990 12 12 24 36
5. 42 Pavel Luběna Prostějov 1994 15 16 30 46
6. 45 Patrik Šnajdr AZ FITNESS Brno 1996 18 17 36 53

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 3 3 6 9
2. 19 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 6 6 12 18
3. 67 Jan Toman Fitness Gym Vrábel 1980 9 9 18 27
4. 23 Martin Kolář Praha 1983 12 12 24 36


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 38 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 Tomáš Mráz BBC Praha 1992 177,5 3 3 6
2. 3 Martin Král InCore Fitness Brno 1998 173,5 7 8 15
3. 14 Tomáš Vejmělek Brno 1995 178,5 9 8 17
4. 68 Oliver Hudec Wolfberry Team 1998 173,0 12 12 24
5. 30 Valter Hrdinka Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1998 167,5 15 15 30

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz 1992 181,5 3 3 6
2. 24 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,0 8 8 16
3. 37 Jan Grulich Štarnov 1992 185,0 10 10 20
4. 64 Vojtěch Plocek Přerov 1999 181,5 11 12 23
5. 29 Vladyslav Bedrych BBC Praha 1994 187,5 13 13 26
6. 34 Josef Podroužek Target Team 1993 186,5 17 17 34

Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 3 Martin Král InCore Fitness Brno 1998 173,5 5 6 11
2. 24 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 183,0 8 8 16
3. 14 Tomáš Vejmělek Brno 1995 178,5 8 8 16
4. 68 Oliver Hudec Wolfberry Team 1998 173,0 11 11 22
5. 64 Vojtěch Plocek Přerov 1999 181,5 14 12 26


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 1 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Jana Horová Fitness Slunce Tábor 1991 175,5 3 3 6
2. 5 Markéta Šťukavcová Kubík fitness Ostrava 1989 161,0 6 6 12
3. 7 Nikol Daňková Slušovice 1999 169,5 9 9 18
4. 12 Lenka Víšková Dream Body Fitness Kladno 1979 160,5 12 12 24


Kondiční bikiny fitness do 162 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Martina Kaprová Brno 1987 160,5 3 3 6
2. 36 Michaela Nábělková Fitness Slunce Tábor 1985 158,0 6 6 12
3. 58 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 9 9 18
4. 26 Eva Polomčáková Praha 1991 152,5 14 13 27
5. 2 Simona Novotná Benešov 2000 161,0 13 14 27
6. 15 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 161,0 18 18 36

Kondiční bikiny fitness do 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Jitka Broďáková Mokrá Horákov 1983 166,5 4 3 7
2. 10 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 6 6 12
3. 32 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 168,0 9 9 18
4. 62 Renata Komárková Kubík fitness Ostrava 1974 166,5 15 13 28
5. 71 Denisa Naglová Most 1990 168,0 14 16 30
6. 33 Petra Václavková Olomouc 1995 163,0 16 17 33
7. 53 Damijana Meitnerová Kratochvilka 1978 166,0 21 - 21

Kondiční bikiny fitness nad 169 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Andrea Žuchová Slovensko 1999 172,0 3 5 8
2. 49 Veronika Kšicová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1989 170,0 8 8 16
3. 17 Sára Kašparová TJ Olympia Zlín 2000 173,0 10 9 19
4. 39 Eva Budina Praha 1981 175,5 11 12 23
5. 57 Linda Sedláčková Brno 1990 175,0 14 13 27
6. 52 Ladislava Světlíková InCore Fitness Brno 1983 179,0 18 18 36

Kondiční bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 7 7 14
2. 32 Tereza Bubelová Fitcentrum Assen Ostrava 1995 168,0 7 7 14
3. 72 Andrea Žuchová Slovensko 1999 172,0 7 7 14
4. 17 Sára Kašparová TJ Olympia Zlín 2000 173,0 9 9 18
5. 2 Simona Novotná Benešov 2000 161,0 15 15 30
6. 33 Petra Václavková Olomouc 1995 163,0 19 18 37
7. 61 Diana Saliy Praha 1998 155,5 21 - 21
8. 15 Kateřina Šmolová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1999 161,0 23 - 23


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 11 Martina Kaprová Brno


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra