Reklama:
1000 g proteinu Prom-in ZDARMA!
Protein Essential CFM Evolution nyní v akční nabídce 2250 g + 1000 g zadarmo! Více zde.

GP Fitness Brno 2018 - výsledky

13.995 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

GP Fitness Brno 2018
- fotogalerie
GP Fitness Brno 2018
- zákulisí

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2018, která se konala v sobotu 20. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Klání bylo vyhlášeno pro kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness, wellness fitness a bodyfitness - přihlášeno jich bylo 147, na pódiu se nakonec prezentovalo 150. Kategorie wellness fitness zůstala neobsazena.

V rámci doprovodného programu proběhla také soutěž o nejhezčí dámský zadeček a promenáda v šatech společně se soutěží o nejhezčí model.

Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí si můžete také již prohlédnout.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 74,6 3 3 6 9
2. 61 Erik Šmíd Infitness Zlín 1999 79,9 6 6 12 18
3. 111 Jiří Skalka SK PEPA centrum Opava 1995 79,7 10 12 20 32
4. 40 Václav Hošek Fitness Slunce Tábor 1994 67,3 13 12 26 38
5. 110 Lukáš Váňa Toro Gym Vysoké Mýto 1996 79,0 16 15 30 45
6. 66 David Sniegoň Queen Club Třinec 1993 72,7 14 15 30 45

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 131 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 101,5 3 3 6 9
2. 6 Jan Křenek Extrifit Club 1986 88,0 6 6 12 18
3. 89 Karel Benda Fitness Korzo Šumperk 1991 87,3 10 9 18 27
4. 72 Petr Buráň Infitness Zlín 1993 83,1 12 14 26 40
5. 127 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 96,5 14 14 28 42
6. 48 Pavel Kučera Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1995 95,0 20 16 34 50
7. 68 Vojtěch Hansl Extrifit Club 1991 96,1 21 - - 21
8. 115 Jakub Richter FFF Bodybuilding Rakovník 1992 80,8 23 - - 23
9. 104 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 90,7 24 - - 24
10. 28 Pavel Pánek Hulk Gym Brno 1981 92,7 29 - - 29
11. 37 Miloslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 80,7 33 - - 33

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 181,0 87,1 3 6 8 14
2. 92 Pavel Kraus Fitness R. A. P. Factory Praha 1991 174,0 72,8 7 8 14 22
3. 58 Tomáš Neufeld OS Wellness 2000 Vyškov 1992 181,5 89,0 9 7 18 25
4. 78 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 83,7 11 10 22 32
5. 95 Petr Strupek Fitness Korzo Šumperk 1996 186,0 92,5 14 13 26 39
6. 109 Michal Roženek Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991 184,0 84,3 19 18 36 54
7. 32 Luboš Milek Eagle Fitness 1993 191,5 88,7 21 - - 21
8. 69 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 199,5 107,1 22 - - 22
9. 23 Lukáš Filip StarFit Kopřivnice 1992 177,5 81,8 25 - - 25
10. 22 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 193,0 83,9 29 - - 29

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 131 Martin Dráb Klub kulturistiky Ostrava 1973 101,5


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 155 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,0 6 5 11
2. 44 Václav Truksa Profi Studio Jablonický 1989 177,5 5 6 11
3. 14 David Pliml LaKu Bodybuilder Team 1995 178,0 8 9 17
4. 158 Daniel Lochman Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 169,5 10 9 19
5. 31 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 177,0 16 16 32
6. 42 Alexandr Hykel Kubík fitness Ostrava 1999 175,0 19 17 36
7. 112 Adam Wellart Target Team 1995 170,0 21 - 21
8. 124 Jan Novotný Fitness při CVČ Most 1992 170,0 24 - 24
9. 135 Jiří Hylš FirstStep Fitness 1990 175,0 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 123 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 180,5 7 4 11
2. 46 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 8 8 16
3. 35 Jindřich Suchý BIP Ostrava 1982 181,0 8 8 16
4. 47 Martin Marek Fitness team Ronnie.cz 1993 179,0 9 10 19
5. 30 Petr Poláček Fitness Institut Klub 1985 180,5 15 17 32
6. 4 Zdeněk Švardala Infitness Zlín 1996 181,5 19 16 35
7. 60 Dominik Tesař Fitness 3000 1994 179,0 20 - 20

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Dominik Konečný Fitpelc Veselí nad Moravou 1999 182,5 4 4 8
2. 100 Piotr Urbaniak Polsko 1983 185,0 7 6 13
3. 91 Tomáš Guzdek Bodyland Fitness Ostrava 1988 185,0 9 10 19
4. 134 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 185,0 9 10 19
5. 43 Svatopluk Šimáček T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1985 183,0 16 17 33
6. 85 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 191,0 20 16 36
7. 59 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 21 - 21
8. 73 Pavel Prokop Fitness Club Fila Litomyšl 1990 182,5 23 - 23
9. 71 Ladislav Kočí Hulk Gym Brno 1996 183,0 25 - 25

Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Dominik Konečný Fitpelc Veselí nad Moravou 1999 182,5 5 5 10
2. 155 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,0 5 6 11
3. 158 Daniel Lochman Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 169,5 11 8 19
4. 14 David Pliml LaKu Bodybuilder Team 1995 178,0 9 10 19
5. 134 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 185,0 16 16 32
6. 123 Tomáš Novák Fitness klub Omega Olomouc 1997 180,5 17 16 33
7. 112 Adam Wellart Target Team 1995 170,0 21 - 21
8. 42 Alexandr Hykel Kubík fitness Ostrava 1999 175,0 23 - 23
9. 107 Zdeněk Bárta BcrossGym České Budějovice 1995 186,0 26 - 26
10. 9 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou 1995 172,0 28 28
11. 4 Zdeněk Švardala Infitness Zlín 1996 181,5 36 - 36
12. 71 Ladislav Kočí Hulk Gym Brno 1996 183,0 38 - 38
13. 99 Nikolay Hristov Nikolov FirstStep Fitness 1996 167,5 40 - 40
14. 105 Matyáš Černohorský SK Diamond Tábor 1999 181,5 40 - 40
15. 53 Jakub Spilka Axagym Praha 2000 192,0 42 - 42

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 155 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,0


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Kamila Ďurďová InCore Fitness Brno 1988 169,0 3 4 7
2. 52 Barbora Horká Fitness Bobycentrum 1991 164,0 9 7 16
3. 117 Stanislava Voleková Slovensko 1985 166,0 8 8 16
4. 136 Lenka Červená Fitness AVE Přerov 1985 155,0 10 11 21
5. 19 Karolina Bitterová Slovensko 2002 162,0 15 16 31
6. 63 Petra Lacinová Target Team 1987 162,5 20 16 36
7. 122 Amálie Žajglová Viking Gym Nymburk 1986 168,5 21 - 21
8. 94 Denisa Keppertová Target Team 1984 169,0 22 - 22
9. 148 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 168,5 26 - 26
10. 7 Lenka Suchopárová Fitness Factory Jihlava 1977 165,0 31 - 31
11. 26 Tereza Vinšová Fitness Centrum Alice 1981 171,5 32 - 32


Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Tereza Zendulková Fitnesscentrum Pouzar 2000 157,0 4 4 8
2. 2 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 159,5 8 9 17
3. 13 Tereza Jakubcová Fitness při CVČ Most 1996 151,0 9 10 19
4. 20 Bogdana Bashta Target Team 1988 155,0 11 12 23
5. 55 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155,5 14 12 26
6. 119 Tereza Kmecová Fitness team Ronnie.cz 1999 159,0 18 18 36
7. 8 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 23 - 23
8. 24 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 162,5 26 - 26
9. 142 Tereza Šmejdová S. K. Maximus Praha 1997 153,5 26 - 26
10. 21 Gabriela Erbenová Extrifit Club 1978 161,5 28 - 28
11. 101 Veronika Kudrnová Extrifit Club 2000 161,0 30 - 30
12. 125 Michaela Bartošová The Dreams Factory Gym Plzeň 1995 150,0 35 - 35
13. 34 Zuzana Sedláčková AZ FITNESS Brno 1998 162,0 41 - 41
14. 151 Nikola Baumová Strongman Czech Republic 1998 164,0 42 - 42
15. 120 Tereza Baumová Strongman Czech Republic 1998 164,5 45 - 45
16. 84 Kateřina Kabelíková Factory Fitness Bystrc 1992 165,0 48 - 48
17. 49 Ivana Skřivánková Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 156,0 50 - 50
18. 65 Petra Matušová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1998 159,0 50 - 50

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 56 Monika Špačková Target Team 1995 165,5 3 3 6
2. 62 Livie Maléřová Armal Gym Praha 1992 167,5 7 6 13
3. 75 Anna Faltová Extrifit Club 1996 168,0 8 9 17
4. 76 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 13 12 25
5. 41 Magdaléna Vrágová Extrifit Club 1996 170,0 15 15 30
6. 29 Nikola Dušková Yamamoto Czech 1993 167,0 18 18 36
7. 90 Zuzana Kodaiová Bodyflex Fitness Litoměřice 1986 166,0 19 - 19
8. 86 Angelika Pochmonová Fitness Centrum Alice 1997 169,0 25 - 25
9. 113 Zuzana Prudíková Obořil Elite Team 1985 169,5 28 - 28
10. 103 Pavlína Králová BBK Fitness Sokol Znojmo 1994 166,5 29 - 29
11. 17 Iveta Pregetová SIWI Fitness Brno 1991 169,0 34 - 34
12. 18 Natálie Blahová BBK Fitness Sokol Znojmo 1998 169,0 34 - 34

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 173,0 5 6 11
2. 80 Sandra Ďuricová Infitness Zlín 2000 170,5 5 7 12
3. 36 Denisa Třísková Slovan Moravská Třebová 1989 170,5 8 6 14
4. 149 Kristýna Flídrová Target Team 1997 173,0 17 14 31
5. 129 Iva Sarauerová Fitness team Ronnie.cz 1982 171,0 16 15 31
6. 118 Radmila Kabrhelová Yamamoto Czech 1994 173,0 17 16 33
7. 133 Anna Vomastková Target Team 2000 170,5 20 - 20
8. 38 Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1995 174,0 23 - 23
9. 45 Darina Krejčí Fitnesscentrum B + M 2000 173,0 25 - 25
10. 5 Hana Milev Fitness Mania Gym Kladno 1985 172,0 35 - 35
11. 12 Petra Zvoníčková Infitness Zlín 1999 173,0 35 - 35
12. 108 Ivana Hrušková Harmony Wellnes Club Písek 1996 179,0 35 - 35
13. 54 Kateřina Hanousková Fitness team Ronnie.cz 1995 180,0 38 - 38
14. 146 Tereza Jehličková Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 2000 178,0 41 - 41
15. 98 Nikoleta Hricová Slovensko 1998 172,0 42 - 42

Bikiny fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Tereza Zendulková Fitnesscentrum Pouzar 2000 157,0 5 5 10
2. 56 Monika Špačková Target Team 1995 165,5 6 6 12
3. 13 Tereza Jakubcová Fitness při CVČ Most 1996 151,0 9 9 18
4. 2 Anna Zdražilová Fitness AVE Přerov 2000 159,5 9 9 18
5. 125 Michaela Bartošová The Dreams Factory Gym Plzeň 1995 150,0 15 17 32
6. 24 Tereza Šeráková Eagle Fitness 1998 162,5 20 16 36
7. 142 Tereza Šmejdová S. K. Maximus Praha 1997 153,5 21 - 21
8. 8 Alena Víšková Března Fitness Club Česká Lípa 2001 162,5 24 - 24
9. 119 Tereza Kmecová Fitness team Ronnie.cz 1999 159,0 25 - 25
10. 34 Zuzana Sedláčková AZ FITNESS Brno 1998 162,0 32 - 32
11. 151 Nikola Baumová Strongman Czech Republic 1998 164,0 33 - 33
12. 101 Veronika Kudrnová Extrifit Club 2000 161,0 36 36
13. 65 Petra Matušová Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 1998 159,0 38 - 38
14. 120 Tereza Baumová Strongman Czech Republic 1998 164,5 39 - 39

Bikiny fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 4 4 8
2. 80 Sandra Ďuricová Infitness Zlín 2000 170,5 7 8 15
3. 133 Anna Vomastková Target Team 2000 170,5 10 10 20
4. 38 Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1995 174,0 10 12 22
5. 41 Magdaléna Vrágová Extrifit Club 1996 170,0 15 15 30
6. 149 Kristýna Flídrová Target Team 1997 173,0 21 15 36
7. 75 Anna Faltová Extrifit Club 1996 168,0 22 - 22
8. 45 Darina Krejčí Fitnesscentrum B + M 2000 173,0 22 - 22
9. 86 Angelika Pochmonová Fitness Centrum Alice 1997 169,0 25 - 25
10. 12 Petra Zvoníčková Infitness Zlín 1999 173,0 32 - 32
11. 54 Kateřina Hanousková Fitness team Ronnie.cz 1995 180,0 35 - 35
12. 98 Nikoleta Hricová Slovensko 1998 172,0 35 - 35
13. 108 Ivana Hrušková Harmony Wellnes Club Písek 1996 179,0 37 - 37
14. 18 Natálie Blahová BBK Fitness Sokol Znojmo 1998 169,0 41 - 41
15. 146 Tereza Jehličková Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 2000 178,0 44 - 44

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 57 Tereza Zendulková Fitnesscentrum Pouzar 2000 157,0


Ceny pro vítěze


Rozhodčí



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.10.18:15Valinale - možná proto, že při klasickém rozhodování se nejvyšší a ne..
26.10.10:49Qubevm - Nějak nechápu jak může někdo kdo skončí v kategorii na dru..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 102 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Petr Šidlo (02/2...
senmut (17:55) • cviky jednoruc su dobre,..prepali,..to sval,..ale pozor mozu ak je ich viac sposobit za...
magazínHassan Mostafa v Rumunsku závodit neb...
70mMyW!53 (13:56) • ten na tech fotkach vypada doslova jak kdyby ho necim prifoukli XD
magazínJapan Pro Qualifier 2018: do profi tá...
70mMyW!53 (17:15) • konecne nekdo s vysokou a relativne dobre stavenou kostrou, jen aby se s DCM nerozesli
magazínVrátí se Kai Greene v roce 2019 na Mr...
The.FleX (12:05) • Pokud se mu povede forma, tak všechny porazí. Je tedy pravda, že už jsem ho dlouho nevi...
magazínKahan Cup 2018 - fotogalerie
Arnold Strong (00:09) • Zdravim chci se zeptat da se úroveň kondičních zavodniku mens physique porovnávat např...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra