Reklama:
1000 g proteinu Prom-in ZDARMA!
Protein Essential CFM Evolution nyní v akční nabídce 2250 g + 1000 g zadarmo! Více zde.

Smartlabs Cup 2018
- startovní listiny

4.477 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži
V neděli 11. listopadu Vás srdečně zveme do Tělocvičné jednoty Sokol v Tišnově na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, fitness dětí, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness - Smartlabs Cup 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 192.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live. Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Martin Hout
• 2. Martin Jakvid
• 3. Bohumil Juřík (Šali Team Bruntál)
• 4. Vojtěch Konečný
• 5. Pavel Kutlák
• 6. Marek Neumann
• 7. Tomáš Novák (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 8. Jakub Šebesta
• 9. Jiří Toman (Irongym Kyjov)
• 10. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Pavel Zezulka
• 12. Martin Kochrda

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Cudrák
• 2. Daniel Čech (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 3. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 4. Jakub Gřunděl
• 5. Ladislav Holeš
• 6. Tomáš Hoření
• 7. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 8. Aleš Kalina
• 9. Dominik Kotraš
• 10. Christian Kufa
• 11. Tomáš Oberreiter
• 12. Petr Řeháček
• 13. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 14. Richard Soja (Šubrt Team)
• 15. Richard Šejn
• 16. Patrik Šnajdr (AZ FITNESS Brno)
• 17. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)
• 18. Matěj Vaverka
• 19. Patrik Velech (Fitness AVE Přerov)
• 20. Filip Botur (Fitness Šembi Bohumín)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Patrik Babor
• 2. Jakub Hejna
• 3. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 4. Milan Kamenišťák (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jakub Krejčí
• 6. Pavel Luběna
• 7. Vojtěch Pojsl
• 8. Daniel Pokorný
• 9. Jan Procházka
• 10. Dominik Sedlář (Fit - K.O. Staré Město)
• 11. Pavel Skala (Turek Team)
• 12. Richard Soja (Šubrt Team)
• 13. Martin Šteflíček (Pulse Fitness Club Praha)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Roman Böhm (AZ FITNESS Brno)
• 2. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Martin Kolář
• 4. Jan Kubo (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Jan Toman (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Marek Vérosta

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Martin Bartes (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 2. Vladyslav Bedrych (BBC Praha)
• 3. Robert Bilík
• 4. Josef Bláha
• 5. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Antonín Chronc (Fitness Institut Klub)
• 7. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 8. Jaroslav Filák
• 9. Michal Hábl
• 10. František Horáček
• 11. Valter Hrdinka (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 12. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 13. Václav Kožušník
• 14. Matěj Lýko (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 15. Tomáš Mráz (BBC Praha)
• 16. Peter Púčik
• 17. Peter Semko
• 18. Michal Sláma
• 19. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 20. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 21. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 22. Jiří Tuček
• 23. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 24. Ladislav Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 25. Adam Vodička (Strongman Czech Republic)
• 26. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 27. Robin Navrátil
• 28. Matěj Laub
• 29. Jan Grulich

Kondiční physique juniorů

• 1. Sebastian Balín (Fitness Slavia Praha)
• 2. Josef Bláha
• 3. Zdeněk Brabec (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Adam Chromek
• 5. Jan Dvořáček (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 6. Jiří Fuciman
• 7. Josef Hrdlička
• 8. Oliver Hudec (Wolfberry Team)
• 9. Václav Kožušník
• 10. Matěj Laub
• 11. Robin Navrátil
• 12. Radek Nečas (TJ Sokol Velká Bíteš)
• 13. Milan Novotný (BcrossGym České Budějovice)
• 14. Vojtěch Plocek
• 15. Tomáš Strakoš (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 16. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 17. Ondřej Šabacký
• 18. Miroslav Talacko (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 19. Jiří Tuček
• 20. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 21. German Zayats

Kondiční bodyfitness

• 1. Ivana Dahmová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Nikol Daňková
• 3. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Zuzana Konečná
• 5. Veronika Pechová (Nutrend)
• 6. Markéta Šťukavcová (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Lenka Víšková (Dream Body Fitness Kladno)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jitka Broďáková
• 2. Eva Budina
• 3. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Adéla Čechová
• 5. Lucie Hlavová
• 6. Eva Hromádková
• 7. Linda Jandová
• 8. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 9. Renata Komárková (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Natálie Kratochvílová (Fitness Institut Klub)
• 11. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 12. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Damijana Meitnerová
• 15. Lucie Michálková (InCore Fitness Brno)
• 16. Michaela Nábělková (Fitness Slunce Tábor)
• 17. Jana Pustková (Turek Team)
• 18. Linda Sedláčková
• 19. Ladislava Světlíková (InCore Fitness Brno)
• 20. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 21. Erika Špeťková (Target Team)
• 22. Petra Václavková
• 23. Vanda Vykydalová (Fitness Ravell Kyjov)
• 24. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 25. Eva Žlutířová (Nutrend)

Kondiční bikiny fitness juniorek

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Hana Blahníková (Dream Body Fitness Kladno)
• 2. Vendula Chmelová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 3. Veronika Dlouhá (Dream Body Fitness Kladno)
• 4. Lucie Hlavová
• 5. Eva Hromádková
• 6. Sára Kašparová (TJ Olympia Zlín)
• 7. Jana Kawuloková (Queen Club Třinec)
• 8. Karolína Kovaříková
• 9. Natálie Kratochvilová (Fitness Institut Klub)
• 10. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Klára Kyjovská (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Tereza Lengenyová (Fitness Slunce Tábor)
• 13. Lucie Michálková (InCore Fitness Brno)
• 14. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 15. Terezie Niederhafnerová (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 16. Michaela Pantůčková
• 17. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 18. Diana Saliy
• 19. Kateřina Šmolová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 20. Johana Šťastná (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 21. Petra Václavková
• 22. Eva Žlutířová (Nutrend)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do tří věkových kategorií.

• 1. Tereza Bartošková (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Cihelková (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lilien Gajdošová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Natálie Ivancová (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Melánie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Hana Jelenová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Anastazie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 14. Zuzana Kasprowiczová (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Veronika Kokešová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Nikola Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Daniela Matýsková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Valérie Molínová (SK PEPA centrum Opava)
• 23. Melisa Moserová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Michaela Nešutová (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Alexandra Nezhybová (Fitness AVE Přerov)
• 26. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 27. Natálie Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 28. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 29. Beáta Prokšová (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 32. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 33. Kateřina Vlčková (SK PEPA centrum Opava)
• 34. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 35. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness chlapců

• 1. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Tobiáš Novotný (SK PEPA centrum Opava)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 26 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Petr Šidlo (02/2...
senmut (17:55) • cviky jednoruc su dobre,..prepali,..to sval,..ale pozor mozu ak je ich viac sposobit za...
magazínHassan Mostafa v Rumunsku závodit neb...
70mMyW!53 (13:56) • ten na tech fotkach vypada doslova jak kdyby ho necim prifoukli XD
magazínJapan Pro Qualifier 2018: do profi tá...
70mMyW!53 (17:15) • konecne nekdo s vysokou a relativne dobre stavenou kostrou, jen aby se s DCM nerozesli
magazínVrátí se Kai Greene v roce 2019 na Mr...
The.FleX (12:05) • Pokud se mu povede forma, tak všechny porazí. Je tedy pravda, že už jsem ho dlouho nevi...
magazínKahan Cup 2018 - fotogalerie
Arnold Strong (00:09) • Zdravim chci se zeptat da se úroveň kondičních zavodniku mens physique porovnávat např...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra