Reklama:

GP Fitness Brno 2018
- startovní listiny

9.988 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Fitness Mania Classic 3 propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledky
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 20. října Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů a juniorů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness - GP Fitness Brno 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin 147 přihlášených závodníků.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 3. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 5. Erik Šmíd (Infitness Zlín)
• 6. Miloslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 7. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Karel Benda (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 4. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Pavel Kučera (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 7. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 8. Jiří Šmelhaus (Šubrt Team)

Klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 3. Michal Džurňák (Remi Sport Prostějov)
• 4. Lukáš Filip (StarFit Kopřivnice)
• 5. Vojtěch Hansl (Extrifit Club)
• 6. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Pavel Kraus (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Luboš Milek (Eagle Fitness)
• 9. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 10. Tomáš Neufeld (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 11. Michal Roženek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 12. Petr Strupek (Fitness Korzo Šumperk)
• 13. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 14. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jiří Hylš (FirstStep Fitness)
• 3. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 4. Jan Novotný (Fitness při CVČ Most)
• 5. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Václav Truksa (Profi Studio Jablonický)
• 7. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Martin Marek (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 4. Petr Poláček (Fitness Institut Klub)
• 5. Pavel Prokop (Fitness Club Fila Litomyšl)
• 6. Jindřich Suchý (BIP Ostrava)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 5. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 6. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Svatopluk Šimáček (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 9. Zdeněk Švardala (Infitness Zlín)
• 10. Dominik Tesař (Fitness 3000)
• 11. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)

Physique juniorů

• 1. Zdeněk Bárta (BcrossGym České Budějovice)
• 2. Matyáš Černohorský (SK Diamond Tábor)
• 3. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Ladislav Kočí (Hulk Gym Brno)
• 6. Dominik Konečný (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 8. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. David Pliml (LaKu Bodybuilder Team)
• 10. Jakub Spilka (Axagym Praha)
• 11. Tomáš Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 12. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Adam Wellart (Target Team)
• 14. František Zbahna (Atlas Club Hořovice)

Bodyfitness

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Kamila Ďurďová (InCore Fitness Brno)
• 4. Barbora Horká (Fitness Bobycentrum)
• 5. Denisa Keppertová (Target Team)
• 6. Petra Lacinová (Target Team)
• 7. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)
• 8. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 10. Amálie Žajglová (Viking Gym Nymburk)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Michaela Bartošová (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Bogdana Bashta (Target Team)
• 3. Nikola Baumová (Strongman Czech Republic)
• 4. Tereza Baumová (Strongman Czech Republic)
• 5. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 6. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 7. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 8. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Tereza Kmecová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Zuzana Kodaiová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 11. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 12. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 13. Ivana Skřivánková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 15. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 16. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 17. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Natálie Blahová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Nikola Dušková (Yamamoto Czech)
• 3. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 4. Pavlína Králová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Livie Maléřová (Armal Gym Praha)
• 6. Hana Pavlíčková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Iveta Pregetová (SIWI Fitness Brno)
• 8. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 9. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 10. Monika Špačková (Target Team)
• 11. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Anna Vomastková (Target Team)
• 13. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 14. Miroslava Zemanová (Hulk Gym Brno)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 3. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 4. Kateřina Hanousková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 6. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 7. Radmila Kabrhelová (Yamamoto Czech)
• 8. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 9. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Zuzana Prudíková (Obořil Elite Team)
• 11. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 13. Denisa Třísková (Slovan Moravská Třebová)
• 14. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Michaela Bartošová (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Natálie Blahová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 4. Anna Faltová (Extrifit Club)
• 5. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 6. Kateřina Hanousková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Ivana Hrušková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 8. Tereza Jakubcová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Tereza Jehličková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 10. Tereza Kmecová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Darina Krejčí (Fitnesscentrum B + M)
• 12. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 13. Petra Matušová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 14. Angelika Pochmonová (Fitness Centrum Alice)
• 15. Zuzana Sedláčková (AZ FITNESS Brno)
• 16. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 17. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 18. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 19. Tereza Šmejdová (S. K. Maximus Praha)
• 20. Monika Špačková (Target Team)
• 21. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 22. Anna Vomastková (Target Team)
• 23. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 24. Tereza Zendulková (Fitnesscentrum Pouzar)
• 25. Petra Zvoníčková (Infitness Zlín)

Wellness fitness

Kategorie wellness fitness zůstala neobsazena.



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 4 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra