Reklama:

Arnold Classic Europe 2014
očima Martina Mestera

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2014 - 25. - 28. 9. 2014, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
Michal Kulštejn Petr HřebecMartin MesterPavel BretšnajdrMilan Bodlák Jaroslav Paseka
Lucie Urbanová Daniela BečkováJana Slívová Markéta Tůmová Adenike Endtová • Petra Mazačová
Před Arnold Classic Europe:
odlet české výpravy strongmani
Z AC očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Michala Kulštejnaočima Martina Mestera
Jana SlívováMilan Bodlák
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníprezentacevýsledky a foto (I.) - 3 medaile! výsledky a foto (II.)výsledky a foto (III.)
kompletní výsledky s body foto VIDEOREPORT

Tak a mám za sebou dalšího Arnolda, myslím, že už je to čtvrtý. I když jsem tady skončil druhý, tak jsem si tyto závody, dá se říct, nejvíc užil. Ve čtvrtek proběhla registrace, i když byla docela zdlouhavá, odehrála se v poklidu a myslím, že letos tu byl snad největší počet závodníků. Je skvělé se zase po roce vidět s lidmi, které znáte, když není jiná možnost je vidět než na závodech.

Z physique mužů nastupovaly v pátek dopoledne tři nižší kategorie, které závodily na dolním pódiu, a tři vyšší, co byly na hlavním pódiu. Ráno jsem se viděl se Slávkem, který kontroloval formu svým zkušeným okem a říkal, že je to dobré, ale zároveň mi řekl, abych už nic nejedl ani nepil a nerozcvičoval se. Takže jak Slávek řekl, tak jsem udělal. Na závody jsem přijel v deset hodin a tam už se všichni rozcvičovali a připravovali, protože před jedenáctou jsme měli nastupovat. Já měl tedy od slávka zakázáno cokoliv dělat, tak jsem jen tak seděl a koukal na ostatní. Byl jsem v klidu a neměl jsem ani nervy, ani stres. Tohle už byly asi mé 15. závody a věděl jsem, že vše už je uděláno a záleží jen na rozhodčích, jak to vše dopadne. :) Byly sice okamžiky, kdy jsem se chtěl taky napumpovat, ale vydržel jsem nic nedělat. Bylo to úplně poprvé, co jsem před nástupem neudělal ani jeden klik. :) Jak jsem se pak díval na startovní listinu, tak jsem byl úplně nejtěžší závodník, takže třeba by mi to napumpování jen ublížilo.

Když konečně přišla na řadu naše výšková kategorie, nervy samozřejmě naběhly. :) Na vyvolávání jsem byl první, takže jsem věděl, že je to dobré. To mě trochu uklidnilo. Takže jsem prošel do finále a pak bylo vyhlašování vítězů. To je vždycky největší stres. :) Samozřejmě jsem chtěl vyhrát tak jako každý, ale upřímně jsem byl rád za druhé místo. Teď už mám tedy všechna tři místa. :) První a druhé z Evropy a třetí z Ameriky. Po vyhlášení vítězů jsem se už šel trochu najíst a napít a tím to vlastně skončilo. Ostatní naše závodníky jsem neviděl, ale vše jsem sledoval přes Ronnie.cz a chtěl bych všem pogratulovat, protože myslím, že Arnold je skvělý mezinárodní závod, který se každoročně těší větší a větší účasti jak závodníků, tak návštěvníků.

Chtěl bych tímto ještě jednou moc poděkovat Slávkovi, který mi s celou přípravou pomáhal a s kterým jsem vše konzultoval, dále děkuji všem fanouškům za neskutečné množství zpráv a vzkazů plných podpory a motivace, což je opravdu nepopsatelný pocit. A samozřejmě děkuji společnosti Nutrend, která mě už dva roky sponzoruje a ve všem mi vychází vstříc. Takže ještě jednou všem veliké DÍKY! :)


Martin Mester na Arnold Classic Europe 2014


Foto:
www.team-andro.com / Matthias BusseLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.10.13:18Muflon - Jo to nerikam ze neda i video by bylo :) Jen jsem chtel ab..+1
01.10.12:01dzmilo - Nesudim. Martin je vysoky a ma vyvazenu simetricku postav..+1
01.10.11:41Muflon - Nj je to Physique ne kulturistika. Rozhodci se na to divaj..
01.10.09:57dzmilo - ako mohol vyhrat ten krpec v strede :D+1
30.09.18:36Muflon - Hlavne v klidu :) Super výsledek a stale pozitivni nálada...+1
30.09.15:27bbvka - borec *79* +1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra