Reklama:

Arnold Classic Europe
2014: zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2014 - 25. - 28. 9. 2014, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
Michal Kulštejn Petr HřebecMartin MesterPavel BretšnajdrMilan Bodlák Jaroslav Paseka
Lucie Urbanová Daniela BečkováJana Slívová Markéta Tůmová Adenike Endtová • Petra Mazačová
Před Arnold Classic Europe:
odlet české výpravy strongmani
Z AC očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Michala Kulštejnaočima Martina Mestera
Jana SlívováMilan Bodlák
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníprezentacevýsledky a foto (I.) - 3 medaile! výsledky a foto (II.)výsledky a foto (III.)
kompletní výsledky s body foto VIDEOREPORT

Arnold Classic Europe 2014 - fotografie
z prezentace!

Ve španělském Madridu se ve dnech 25. až 28. září koná v pořadí čtvrtý ročník amatérské a profesionální soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Europe. Podobně jako v předcházejících letech se i letos amatérského Arnold Classic Europe zúčastní několik českých závodníků. Ti jsou již v místě konání soutěže a mají za sebou dnešní prezentaci. Dění v Madridu právě z pohledu české výpravy se Vám budeme snažit průběžně přibližovat prostřednictvím následujícího článku s krátkými zprávami z místa dění.


Neděle, 18:40

Ve Španělsku je definitivně dobojováno a předseda Komise vrcholového sportu SKFČR a mezinárodní rozhodčí Vjačeslav Vinogradov nám zaslal několik řádků jako ohlédnutí za celým kláním: "Arnold Classic Europe skončilo... Čeští závodníci v obrovské konkurence dopadli tak, jak dopadli a některé bych osobně dal na vyšší příčky. Každopádně máme dva bronzy a jedno stříbro. Všem závodníkům děkuji a gratuluji. Věřím, že v budoucnu právě český závodník získá titul absolutního vítěze Arnold Classic. Budu se těšit na další společné soutěže!"

Sobota, 09:30

Do článku přidáváme ještě jeden obrázek z prvního dne soutěže. Je věnován Michalu Kulštejnovi, který na Arnold Classic Europe 2014 vybojoval čtvrté místo ve physique mužů do 181 cm. V jeho kategorii startovalo celkem pětadvacet závodníků.

Sobota, 02:04

Soutěž se, jak již bývá ve Španělsku tradicí, opět výrazně protáhla, a tak nám poslední zpráva věnovaná jejímu prvnímu dni od naší výpravy dorazila až krátce po druhé hodině: "Konečně skončil první den soutěže. Jako vždy je to dlouhé a je tu nekonečný počet kategorií. Hala je rozdělena na tři patra a jsou zde dvě pódia, na kterých současně probíhá soutěž. Po super večeři jdeme konečně spát."

Pátek, 21:20

Kromě Martina Mestera se během prvního soutěžního dne letošního Arnold Classic Europe medailového úspěchu dočkali i další čeští závodníci. Bronz vybojovali Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 60 let) a Jana Slívová (bikini fitness žen masters).

Pátek, 14:10

Ve Španělsku, proti tomu, co udával nezávazný harmonogram soutěže, došlo k drobné změně a svou část soutěže tak za sebou již mají všichni borci, kteří v rámci Arnold Classic Europe 2014 závodili ve physique mužů. Z našich závodníků se nejlépe dařilo Martinu Mesterovi, který v kategorii nad 184 cm vybojoval stříbro. Skvělého výsledku při svém návratu na soutěžní pódium po desetileté odmlce dosáhl Michal Kulštejn, jenž ve své výškovce vybojoval čtvrtou příčku. Petr Hřebec se do finále neprobojoval.

Pátek, 8:30

V Madridu dnes probíhá první ze tří soutěžních dnů letošního Arnold Classic Europe a soutěž tak začíná i pro část českých závodníků, kteří na jih Evropy vážili cestu. Během jejich ranních příprav ke vstupu na pódium nám předseda Komise vrcholového sportu SKFČR a mezinárodní rozhodčí Vjačeslav Vinogradov do redakce napsal:

Máme 8:30 ráno a tým se připravuje! Naše dámy se už od šesti hodin ráno líčí a upravují vlásky a řasy a ještě spoustu dalšího, čemu já moc nerozumím, ale sluší jim to. :) Od 10:00 začne samotná soutěž. Včera večer jako poslední na prezentaci dorazily Adenike Endtová a Markéta Tůmová v doprovodu trenérky Ludmily Čížové a maminky Adenike. Prezentace proběhla v pořádku, ale zrušili jim ubytování v hotelu, takže měly včera nervy a musely narychlo shánět, kde přespat. V pozdních hodinách se jim podařilo ubytovaní sehnat. Věřím, že holky přesto načerpají sílu a předvedou skvělou formu. Všichni jsou připraveni a odhodláni vyhrát!"

Čtvrtek, 20:00

Dříve než pro Vás budeme mít další informace, nabízíme Vám jednu momentku z ranního odletu části naší výpravy do Španělska.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.09.22:03reveira - Bikinář jede.Blahopřeji,jen houšť.
26.09.19:33SafaCZ - Odraz v zrcadle vypovídá za vše :-D (.)
26.09.18:34Seazer - https://kulturistika.ronnie.cz/php/i_img.php?gal=19895_99 ..+2
26.09.17:57renso - Co to??? :-O
26.09.17:56Pikto - Už to len rýchlo trochu pofotiť na Karlák kým je forma..Či..
26.09.16:16renso - No jooo... Ale trvalo mu to :-D
26.09.15:48Ronnie - Však (už) je. *1*
26.09.15:08renso - ps. ten zmatek na konci, to měl být smajlík :-D
26.09.15:07renso - Mr. Mesterovi.., super výsledek ;-) No a popravdě... Vzhle..+1
26.09.13:14Deadlift - ...jako bezesrandy - ano. Hořím jak papír, ale co, může bý..
26.09.13:00Darkkiller - Taky jsem si toho všimnul, ale nechtěl jsem komentovat. Že..
26.09.12:50Deadlift - Myslím Bodlák...píšu Zálešák:o)+1
26.09.12:14zZz mažňák - Hele,pan František Zálešák je skutečně super,ale na fotkác..+3
26.09.11:58Deadlift - ...dříve byli mými vzory borci jako D. Yates, K. Levrone, ..+4
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra