Reklama:

Arnold Classic Europe 2014
- výsledky a fotografie (den 2.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2014 - 25. - 28. 9. 2014, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
Michal Kulštejn Petr HřebecMartin MesterPavel BretšnajdrMilan Bodlák Jaroslav Paseka
Lucie Urbanová Daniela BečkováJana Slívová Markéta Tůmová Adenike Endtová • Petra Mazačová
Před Arnold Classic Europe:
odlet české výpravy strongmani
Z AC očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Michala Kulštejnaočima Martina Mestera
Jana SlívováMilan Bodlák
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníprezentacevýsledky a foto (I.) - 3 medaile! výsledky a foto (II.)výsledky a foto (III.)
kompletní výsledky s body foto VIDEOREPORT

Arnold Classic Europe 2014 - výsledky a fotografie (den 1.)
Arnold Classic
Europe 2014: zprávy
z místa dění!
Arnold Classic Europe 2014 - fotografie
z prezentace!

Ve španělském Madridu v sobotu druhým soutěžním dnem pokračoval čtvrtý ročník amatérské soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Europe. Podobně jako do úvodního dne akce i do toho druhého zasáhli závodníci z České republiky.

Výsledkově nejlépe se z nich dařilo Markétě Tůmové (bikini fitness žen nad 172 cm) a Pavlu Bretšnajdrovi (kulturistika mužů do 100 kg), kteří shodně dosáhli na deváté místo. Desátou příčku si v nabité kategorii kulturistiky mužů nad 100 kg připsal Jaroslav Paseka, ostatní naši závodníci se v sobotu mezi nejlepších patnáct neprobojovali.

S umístěním mimo nejlepší patnáctku se tentokrát musejí spokojit Adenike Endtová (bikini fitness žen do 163 cm), Lucie Urbanová, Daniela Bečková (obě bikini fitness žen do 172 cm) a Petra Mazačová (bodyfitness žen do 163 cm).

V nejsledovanější kategorii druhého soutěžního dne - kulturistice mužů nad 100 kg - se z vítězství radoval jednatřicetiletý Vitaly Fateev z Ruska, který závodil s hmotností o úctyhodných 119 kg. Druhé místo za Fateevem zbylo na čtyřiadvacetiletého chorvatského obra Petara Klančira. V neděli Fateeva, podobně jako další šampióny jednotlivých hmotnostních kategorií kulturistiky mužů, čeká souboj o absolutního vítěze.


Sestřih ze semifinále v kulturistice mužů do 95, do 100 a nad 100 kg


Arnold Schwarzenegger při slavnostním zahájení soutěže


Kulturistika mužů do 95 kg

    1. Morteza Oveisi Pakniyat (Írán)
    2. Harald Schober (Rakousko)
    3. Aliaksandr Borsan (Rusko)
    4. Naderi Mohammad Reza (Írán)
    5. Nicolas Paul (Nizozemsko)
    6. Lukasz Dojka (Polsko)


Kulturistika mužů do 100 kg

    1. John Andrew Cifra (Kuvajt)
    2. Kille Kujala (Finsko)
    3. Reza Zinatlov (Ázerbájdžán)
    4. Ivan Kochetkov (Rusko)
    5. Carlos Pereda (Španělsko)
    6. Stavros Christodoulou (Kypr)

    9. Pavel Bretšnajdr (Česká republika)


Kulturistika mužů nad 100 kg

    1. Vitaly Fateev (Rusko)
    2. Petar Klančir (Chorvatsko)
    3. Jordi Maritnez Zafra (Španělsko)
    4. Avramis Kyriakou (Kypr)
    5. Wissam Ibrahim (Švédsko)
    6. Sulaiman Altarket (Kuvajt)

    10. Jaroslav Paseka (Česká republika)

Třicetiletý Morgan Aste, jenž dorostl do výšky 192 cm, ke klání nastoupil s hmotností 132,64 kg a byl tak jednoznačně nejtěžším borcem na pódiu.


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg

    1. Flavio Passerini (Itálie)
    2. Roberto Casavecchia (Itálie)
    3. Antonio Bellaroba (Švýcarsko)

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg

    1. Antonio Gutierrez (Španělsko)
    2. Edson Serafin (Brazílie)
    3. Mohammad Pashayi (Ázerbájdžán)
    4. Giovani Cubeddu (Francie)
    5. Andrea Parronchi (Itálie)
    6. Francesco Fox (Itálie)

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg

    1. Gilberto Ciriello (Itálie)
    2. Ramon Gonzalez (Španělsko)
    3. Mark Higgins (Velká Británie)
    4. Enrico Frisinghelli (Itálie)
    5. Alfredo Fernandez (Španělsko)
    6. Luis Gigena (Argentina)

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

    1. José Carlos Rebolo (Portugalsko)
    2. Antonio Gutierrez (Španělsko)
    3. Gilberto Ciriello (Itálie)
    4. Flavio Passerini (Itálie)

Bikini fitness žen do 160 cm

    1. Romina Basualdo (Argentina)
    2. Maria Del Pilar (Španělsko)
    3. Carla Fernandez (Španělsko)
    4. Yulia Khotkina (Rusko)
    5. Nikki Jenkins (Velká Británie)
    6. Kathiaryna Ramanenka (Rusko)

Bikini fitness žen do 163 cm

    1. Olga Blokhina (Rusko)
    2. Rodika Bodrug (Švédsko)
    3. Lone Norås (Norsko)
    4. Anita Bekus (Velká Británie)
    5. Priscilla Haime (Nizozemsko)
    6. Najara Schubert (Brazílie)

Bikini fitness žen do 166 cm

    1. Frida Sjöström (Švédsko)
    2. Marcia Goncalvez (Brazílie)
    3. Ruth Dales (Velká Británie)
    4. Svetlana Lenivtseva (Moldavsko)
    5. Jade McKee (Austrálie)
    6. Michelle Richards (Austrálie)

Bikini fitness žen do 169 cm

    1. Olga Viazmetinova (Ukrajina)
    2. Egle Eller-Nabi (Estonsko)
    3. Elvira Cara (Moldavsko)
    4. Karina Skowrowska (Velká Británie)
    5. Maria Ignatova (Rusko)
    6. Emily Adams (Kanada)

Bikini fitness žen do 172 cm

    1. Kristina Nuut (Estonsko)
    2. Liana Moroz (Rusko)
    3. Karen Lind Thompson (Island)
    4. Daria Zholudeva (Rusko)
    5. Lucinda Keily (Austrálie)
    6. Nini Gøthler (Dánsko)

Bikini fitness žen nad 172 cm

    1. Olívia Pohánková (Slovensko)
    2. Kseniia Sheveleva (Rusko)
    3. Kathrin Hollmann (Německo)
    4. Olga Korchaka (Rusko)
    5. Biliana Yotovska (Bulharsko)
    6. Csilla Lengyel (Maďarsko)

    9. Markéta Tůmová (Česká republika)

Bikini fitness žen - absolutní vítězka

    1. Olga Viazmetinova (Ukrajina)
    2. Frida Sjöström (Švédsko)
    3. Kristina Nuut (Estonsko)
    4. Olga Blokhina (Rusko)
    5. Romina Basualdo (Argentina)
    6. Olívia Pohánková (Slovensko)

Bodyfitness žen do 158 cm

    1. Vivien Oláh (Maďarsko)
    2. Bienvenida Bevia (Španělsko)
    3. Szandra Hidasi (Maďarsko)
    4. Natalia Garcia Gallego (Španělsko)
    5. Patricia Marquina (Španělsko)
    6. Lill Nicolaisen (Norsko)

Bodyfitness žen do 163 cm

    1. Irina Topoleva (Rusko)
    2. Veronica Gallego (Španělsko)
    3. Maria Bozinowska (Španělsko)
    4. Renata Marcinkute (Litva)
    5. Selva Brancaleon (Itálie)
    6. Roberta Visintainer (Itálie)

Bodyfitness žen do 168 cm

    1. Eva Rusan (Chorvatsko)
    2. Maria Scotland (Velká Británie)
    3. Marie Steffen (Německo)
    4. Hanna Saario (Finsko)
    5. Una Heimisdottir (Island)
    6. Valeria Zoppi (Itálie)

Bodyfitness žen nad 168 cm

    1. Mette Stensland (Norsko)
    2. Alexandra Hipwell (Německo)
    3. Ellen Berg (Norsko)
    4. Olga Shestoperova (Rusko)
    5. Vivien Németh (Maďarsko)
    6. Françoise Linois (Francie)

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

    1. Vivien Oláh (Maďarsko)
    2. Irina Topoleva (Rusko)
    3. Mette Stensland (Norsko)
    4. Eva Rusan (Chorvatsko)


Video:
www.team-andro.com

Foto:
www.eastlabs.ru


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.09.22:23jari - Klančir má smůlu....přijde mi dotaženěnější než na Olympia..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra