Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Arnold Classic Europe 2021
- zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2021 - 17. - 19. 09. 2021, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
bikiny: Petra ZvoníčkováSandra ĎuricováNatálie SazamováBarbora Krouželová Denisa Kubcová (Grassingerová) (video)Eva BudinaNatálie Myslíková (video)Kristýna Bernábodyfitness: Simona Šimánová (video)physique: Lucie Jakešová (video)Milena Koudelková (video)Milan MatějkoDavid Janatka Petr Růžička (video)Roman Hajabáč (video)classic: Igor Kútik • Matěj Vaigl muscular: Lukáš Červený kulturistika: Jaroslav Jeníček (video) • Petr Jach • Jan Fobl (video)David Bednář (video) klasika: Jakub Kolínek • Vojtěch Nádeníček (video)Michal KropáčekRichard Bílík
ELITE PRO před ACE: Tomáš KašparJiří Čermák (video)Vojtěch KoritenskýPavel Koukal (video) Martin Dráb • Lumír Štefek • Petr Bílek Tereza Linhartová Veronika Zemanová Jakub Kolínek
Před Arnold Classic Europe:
nominaceharmonogram
Z ACE očima závodníků, rozhov.:
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníkompletní výsledky s body - 9 medailí!
Výsledky profesionálové:
Elite Prostrongman zrušen

Arnold Classic Europe se v mezinárodní federaci IFBB vedle mistrovství světa a kontinentálních šampionátů řadí k těm nejdůležitějším událostem roku. Letos se toto klání, na kterém dostávají prostor nejenom amatérští, ale také profesionální závodníci v kulturistice a fitness, koná ve španělské Seville, kde sportovci v prostorách tamního kongresového a veletržního centra budou mít k dispozici hned dvě pódia. Závodit by se na nich mělo souběžně. Ve čtvrtek ve Španělsku proběhla prezentace, soutěžní dny potom vycházejí na pátek až neděli. Během nich se už tradičně rozhodčím představí také početná skupina závodníků z České republiky, a jak se našim na letošním evropském Arnold Classic daří, pro Vás budeme v tomto článku průběžně sledovat!

O Arnold Classic Europe 2021 píšeme také v těchto článcích:
Profesionálové na Arnold Classic Europe 2021: výsledky a fotografie
Arnold Classic Europe 2021 - kompletní výsledky s body
Arnold Classic Europe 2021 - harmonogram
Kdo se bude prezentovat na amatérském Arnold Classic Europe 2021?


Neděle, 22:49 - kompletní výsledky třetího soutěžního dne na amatérském Arnold Classic Europe, včetně bodového hodnocení a fotografií z pódia, najdete zde.Neděle, 21:30 - mezi bikiny fitnesskami dnes závodila také Eva Budina. I ona nám do redakce zaslala několik zákulisních fotografií!

Neděle, 20:41 - hned za sedmou Denisou Kubcovou osmé místo v bikiny fitness žen do 169 cm obsadila Barbora Krouželová. Také od ní nám do redakce dorazilo několik fotografií z dneška!

Neděle, 19:04 - Denisa Kubcová v početně obsazeném bikiny fitness žen do 169 cm zůstala za branami finále jenom velmi těsně, když jí patří sedmé místo. Že si do Španělska přivezla pěknou formu, se můžete přesvědčit prostřednictvím následujících snímků.

Neděle, 18:57 - pro české závodníky je tímto na letošním Arnold Classic Europe dobojováno. Ale stále nám z místa dění přicházejí fotografie, o které se s Vámi můžeme podělit. Tak jako o tyto, které s jeho trofejemi (a také se synem Kubíkem) zachycují Michala Kropáčka.

Neděle, 18:41 - česká výprava ve Španělsku má devátou medaili. Natálie Myslíková v bikiny fitness žen nad 172 cm vybojovala stříbro! Ve stejné kategorii na páté místo dosáhla Natálie Sazamová.

Neděle, 18:40 - probíhá poslední blok vyhlašování výsledků. Sandra Ďuricová v bikiny fitness žen do 172 cm vybojovala čtvrté místo.

Neděle, 16:30 - Michal Kropáček na Arnold Classic Europe přidal další cenný výsledek. Ve čtrnáctičlenném startovním poli klasické kulturistiky mužů do 180 cm vybojoval páté místo!

Neděle, 14:13 - absolutním vítězem v klasické kulturistice masters byl vyhlášen Španěl Francisco Gomez.

Neděle, 13:39 - na první nedělní slavnostní ceremoniál došlo už také na pódiu v Al-Andalus Auditorium. Skvěle se Arnold Classic Europe vydařilo našim závodníkům v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let. Michal Kropáček vybojoval zlato, stříbro přidal Richard Bílík!

Neděle, 12:48 - ve Španělsku probíhá poslední soutěžní den letošního Arnold Classic Europe a na pódiu v pavilonu 2 se vyhlašují první dnešní výsledky. Sandra Ďuricová v bikiny fitness juniorek nad 164 cm vybojovala čtvrté místo!

Neděle, 03:00 - kompletní výsledky druhého soutěžního dne na amatérském Arnold Classic Europe, včetně bodového hodnocení a fotografií z pódia, najdete zde.Neděle, 00:29 - IFBB Elite profesionálové v Seville závodili ještě po půlnoci, ale pokud jste až doteď čekali na výsledky, tak se Vám trpělivost určitě vyplatila. Naši na soutěži totiž vybojovali tři medaile, včetně jedné zlaté. Celkem pak dosáhli na pět umístění ve finále!Sobota, 23:11 - soutěž IFBB Elite profesionálů se ve Španělsku dnes pořádně protáhne. V tuto chvíli známe výsledky šesti z devíti kategorií a Česká republika má první medaili! Více informací najdete zde.Sobota, 20:16 - čekáme na výsledky soutěže IFBB Elite profesionálů, do které z našich zatím zasáhli Vojtěch Koritenský, Jiří Čermák, Lumír Štefek, Jakub Kolínek, Petr Bílek, Veronika Zemanová a Tereza Linharová. Než budeme vědět, jak si nejenom oni vedli, máme pro Vás dvě fotografie, které nám po dnešním, pro něj vydařeném soutěžním dni na amatérské části Arnold Classic Europe zaslal Lukáš Červený.

Sobota, 16:52 - a po mužských svalech opět ty ženské v podání Barbory Krouželové, která se na pódiu evropského Arnold Classic představí zítra.

Sobota, 16:33 - na amatérském Arnold Classic Europe je pro dnešek dobojováno, ale s přísunem fotografií nekončíme. Následující snímky zachycují Romana Hajabáče na cestě za jeho dnešním cenným triumfem.

Sobota, 15:49 - česká výprava ve Španělsku má šestou medaili. Lukáš Červený v muscular physique mužů vybojoval bronz!

Sobota, 15:29 - proběhlo vyhlášení výsledků v kulturistice mužů a našim se dařilo. Jan Fobl v kategorii nad 95 kg vybojoval stříbro, Jaroslav Jeníček ještě v juniorském věku dosáhl na bronz! Nad síly obou českých medailistů byl pouze Tomasz Kornalewski z Polska. V kategorii startoval také David Bednář, kterému ovšem tentokrát postup do finále unikl.

Sobota, 13:54 - na další slavnostní ceremoniály, při kterých se dovíme další výsledky, si budeme muset několik desítek minut počkat. Ale zahálet kvůli tomu v našem reportu z místa dění Arnold Classic Europe 2021 nebudeme. Máme pro Vás totiž další zákulisní fotky ze Španělska. Tentokrát ty, které převážně při venkovním fotografování zvěčňují Richarda Bílíka.

Sobota, 13:31 - absolutním vítězem ve physique mužů masters byl vyhlášen šampión kategorie od 40 do 44 let Bright Eze. Do Španělska za závody přicestoval z Belgie.

Sobota, 13:25 - na pódiu v Al-Andalus Auditorium probíhá druhý dnešní blok vyhlašování výsledků. Při něm ve physique mužů masters nad 45 let jako poslední na pódiu zůstal stát Roman Hajabáč, který tak vybojoval zlato!

Sobota, 11:54 - máme pro Vás také ještě jeden snímek věnovaný aktuální formě Barbory Krouželové.

Sobota, 11:42 - a do redakce nám dorazily i podobné fotografie, které přibližují aktuální formu Denisy Kubcové.

Sobota, 11:40 - u bikiny fitness ještě zůstaneme prostřednictvím následujících snímků z ranní kontroly formy Evy Budiny.

Sobota, 11:34 - než budeme znát první výsledky druhého soutěžního dne, máme pro Vás opět nášup fotek. S těmi, které najdete níže, se vracíme ještě k prezentaci a včerejšímu dni ve Španělsku v podání bikiny fitnessky Barbory Krouželové.

Sobota, 11:15 - kompletní výsledky prvního soutěžního dne, včetně bodového hodnocení a fotografií z pódia, najdete zde.Pátek, 21:46 - ti, které závody teprve čekají, samozřejmě ladí formu a chystají se na vstup na pódium. Platí to také pro Lukáše Červeného, který na následujících snímcích už pózuje s první vrstvou soutěžní barvy.

Pátek, 21:42 - pro dnešek už je v Seville dozávoděno, ale nějaké ty fotografie z místa dění pro Vás přesto ještě máme. Například jde i o následující snímky, které běhen dnešního dne nabitého závoděním zachycují Milenu Koudelkovou a Lucii Jakešovou. Obě se dnes představily hned ve dvou kategoriích.

Pátek, 20:34 - Jakub Kolínek potvrzuje, že prožívá fantastickou sezónu. Právě byl vyhlášen absolutním vítězem Arnold Classic Europe v classic physique!

Jakub Kolínek na Arnold Classic Europe 2021

Pátek, 19:26 - známe už také výsledky classic physique masters. Petr Jach dosáhl na páté a Richard Bílík na šesté místo.

Pátek, 19:12 - probíhá poslední dnešní blok vyhlašování výsledků a během něj došlo na první medailový příděl pro naše závodníky. V classic physique mužů do 180 cm se senzačně k medaili probojovali hned dva čeští borci! Jakub Kolínek prokázal, že se v mezinárodní federaci IFBB mezi klasiky řadí už k extra třídě a vybojoval zlato. Navázal tak na své dva triumfy z nedávného IFBB Diamond Cup Malta. Bronz při svém vůbec první startu v classic physique přidal Matěj Vaigl.

Pátek, 17:07 - čeká nás ještě vyhlašování dnešního druhého soutěžní bloku na pódiu v pavilonu 2. Než k tomu dojde, máme pro Vás opět nějaké ty zákulisní fotografie.

Pátek, 17:04 - známe už také výsledky physique žen masters. Lucie Jakešová v této kategorii vybojovala čtvrté a Milena Koudelková páté místo.

Pátek, 16:56 - Je zde další blok vyhlašování výsledků. David Bednář v kulturistice masters od 45 do 49 let nad 80 kg vybojoval čtvrté místo!

Pátek, 15:42 - Sabina Kaderková na Arnold Classic Europe našla výtisk magazínu Muscle & Health, kde má fotografii zhotovenou Josefem Adltem na obálce.

Pátek, 15:29 - aktuálně probíhají boje ve physique žen masters a kulturistice masters, a tak pro Vás máme několik zákulisních fotografií věnovaných našim závodníkům právě z těchto kategorií.

Pátek, 13:48 - na pódiu v Al-Andalus Auditorium probíhá první blok vyhlašování výsledků. Lucie Jakešová ve physique žen vybojovala čtvrté místo!

Pátek, 12:59 - máme pro Vás také fotografii z dnešní registrace profesionálů, které přihlížel i Michal Kropáček se synem.

Pátek, 11:30 - v Seville je kromě stovek závodníků také několik desítek rozhodčích, kteří budou závodníky posuzovat rozděleni do čtyř desetičlenných panelů.

Rozhodčí na Arnold Classic Europe 2021
jméno (stát) jméno (stát) jméno (stát)
Alex Balestri (Itálie) Alexander Filippov (Rusko) Sandra Martinkiene (Litva)
Alexander Barabashin (Rusko) Boban Gjoroski (Severní Makedonie) Aleksandras Martinkus (Litva)
Vladimir Belov (Lotyšsko) Anastasiia Goncharova (Rusko) Marco Mendoza (Mexiko)
Mohamed Benziane (Francie) Artem Gvozdenko (Rusko) Jose Monteiro (Portugalsko)
Laszlo Berkes (Maďarsko) Arva Halvo (Finsko) Alfredo Munoz (Mexiko)
Calin Brehaita (Rumunsko) Istvan Huber (Maďarsko) Irina Muntean (Rumunsko)
Arturo Castillo (Mexiko) Natalia Kachan (Bělorusko) Mohsen Nevis (Írán)
Rinaldas Cesnaitis (Litva) Pauliina Kaivarainen (Finsko) Jorge Paiva (Portugalsko)
Bara Csaba (Maďarsko) Martin Kelly (Ukrajina) Piia Pajunen (Finsko)
Gabriella Cserwenyak (Maďarsko) Alexandr Kolyuka (Kazachstán) Anastasiia Samolienko (Ukrajina)
Mickael De Sousa (Francie) Vitalii Kozhukhov (Kyrgyzstán) Giada Simari (Itálie)
Ralph Decelis (Malta) Mikalai Kutsupalau (Bělorusko) Djelloul Souf (Alžírsko)
Iryna Deliieva (Ukrajina) Anastasiia Kuzminich (Rusko) Iveta Statsenko (Rusko)
Deividas Dubinas (Španělsko) Aina Maija Laurila (Finsko) Vitaliy Talaviera (Ukrajina)
Martin Dudas (Rakousko) Jorge Lopez (Portugalsko) Mario Valero (Francie)
Ludmila Elgina (Kyrgyzstán) Octavio Luna (Mexiko) Jakob Van Der Velde (Nizozemsko)
Danut Enuta (Rumunsko) Nicolas Marquant (Francie) Viola Vargha (Maďarsko)

Pátek, 11:18 - průběžně upravovaný harmonogram závodů najdete zde.

Pátek, 11:12 - mezi závodníky, kteří budou závodit už dnes, patří také Vojtěch Nádeníček a Jakub Kolínek, které máte možnost vidět na následujících fotografiích.

Pátek, 10:28 - sportovci, kteří závodí dnes, už jsou připravení v zákulisí, ale povinnosti čekaly i ty, které soutěžní den čeká až zítra. Kulturisté Jaroslav Jeníček a David Bednář za sebou tak mají nástřik první vrstvou soutěžní barvy.

Pátek, 09:35 - mezi prvními dnes z našich na pódium nastoupí Lucie Jakešová a Milena Koudelková, které se představí jak ve physique žen, tak ve physique žen masters. Obě jsou připravené a jdou bojovat!

Pátek, 09:00 - máme pro Vás také jedno dnešní ranní foto v podání Denisy Kubcové. Rozhodčím se představí v neděli.

Pátek, 08:00 - v Seville se závodníci probudili do prvního soutěžního dne. Ale někteří samozřejmě do soutěže vstoupí až později. Jako třeba Lukáš Červený, který bude závodit zítra. Níže najdete snímky z jeho dnešní ranní kontroly formy.

Čtvrtek, 21:55 - další porce snímků z prezentace Vám přiblíží, jakou formu si do Španělska přivezl Milan Matějko. K Arnold Classic Europe nastoupí v games klasické kulturistice a klasické kulturistice mužů do 180 cm. V první zmíněné kategorii jej start čeká už zítra!

Čtvrtek, 21:45 - dvě momentky ze Španělska nám zaslal také závodník v kulturistice masters Miroslav Kubec. Na místě je tentokrát ale v roli doprovodu a závodit bychom jej tak měli znovu vidět až někdy příště.

Čtvrtek, 21:21 - na místě je také Sabina Kaderková, která nastupuje v kategorii wellness. Do sezóny minulý týden úspěšně vstoupila účastí na IFBB European Cup v Rumunsku.

Čtvrtek, 21:10 - zpět ale k prezentaci. Při ní vznikly následující fotografie, které při pózování s prázdnými svaly zachycují Michala Kropáčka. Závodník, který se na Arnold Classic Europe chystá změřit síly se soupeři v klasické kulturistice masters i klasické kulturistice mužů do 180 cm, navážil 83,8 kg. Hmotnostní limit pro něj při jeho výšce činí 85 kilogramů.

Čtvrtek, 21:08 - Lukáš Červený, který se chystá nastoupit v muscular physique, nám do redakce zaslal následující snímky pořízené při posledním tréninku před závody.

Čtvrtek, 20:50 - nepřijdete ani o fotografie z prezentace. Ty, které najdete níže, jsou věnované našim bikiny fitnesskám.

Čtvrtek, 20:39 - náš report z místa dění Arnold Classic Europe 2021 začínáme několika fotografiemi pořízenými během cesty Mileny Koudelkové a Lucie Jakešové do Španělska. Další část snímků vznikla už přímo v dějišti závodů!
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.09.17:53Muriel - Kolínek vyzerá zaujímavo-mladý potenciál...
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 107 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie