Reklama:

Mistrovství Evropy 2014:
kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2014 - 14. - 18. 5. 2014, Španělsko
Češi před ME:
Petr Havlík • Miloš Růžička • Tomáš Horák • Bohumil ŠtěpánekBoris Orava (II.) • Jindřich Musil (9 t.)
Filip ŠteflovičVítek Sahula (6 t., 4 t., 2,5 t.) • Vladimír ŠtěpánekMilan BodlákMiroslav Mráz • Jaroslav Kejř
Luboš Koumal (II.) • Martin Louda (II.) • Aleš Réman • Ladislav Šroubek • Štěpán Ginzel (2,5 t.) • Jiří Vilímek
Martin MesterLadislav NovýLenka ČervenáDaniel MinsterValerie Peršina (II.) • Eva NutilováMarie Turková
Eva HavelkováAdenike EndtováKarolína Machová • Renata Richterová • Lenka Ferenčuková • Jana Ludmila Bendová • Lucie Limbrunnerová • Veronika ZubačováLucie JakešováŠárka DědkováPetra Urbánková
Margita Zámolová • Veronika ŽižkováMilena KoudelkováLucie KoumarováDominika Krejcarová
Před ME:
sraznominace harmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníprezentaceden 1 + foto - 2 medaile!
den 2 + foto - 4 medaile! den 3 + foto - 2 medaile!
den 4 + foto - 1 medaile! návrat foto masters
kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Martina Mesteraočima Víta Sahuly
Ladislav NovýBoris OravaDaniel Minster
Miroslav Mráz

Mistrovství Evropy 2014: fotogalerie z bojů v kategoriích masters
Mistrovství Evropy 2014: zprávy z místa dění!
Mistrovství Evropy 2014: výsledky a fotografie (den 4.)
Mistrovství Evropy 2014: výsledky a fotografie (den 3.)
Mistrovství Evropy 2014: výsledky a fotografie (den 2.)
Mistrovství Evropy 2014: výsledky a fotografie (den 1.)

Ve španělské Santa Susanně se ve dnech 14. až 18. května odehrálo letošní supermistrovství Evropy federace IFBB, které zahrnovalo hned tři šampionáty - Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů a masters. Na každém se přitom představilo hned několik českých reprezentantů, z nichž notná část dokázala sbírat finálová, nebo dokonce medailová umístění. To se odrazilo i v pořadí naší výpravy v soutěži národů. Z Mistrovství Evropy v kulturistce v ní České republice patří sedmé místo, z Mistrovství Evropy ve fitness deváté místo a z Mistrovství Evropy juniorů a masters dokonce fantastická třetí příčka!

Na každém ze třech letošních evropských šampionátů dokázali naši závodníci navíc vybojovat po jedné zlaté medaili. Podařilo se to Borisu Oravovi (klasická kulturistika mužů nad 180 cm), Ladislavu Novému (physique mužů nad 178 cm) a Miroslavu Mrázovi (kulturistika mužů masters od 60 do 65 let).

Za supermistrovstvím Evropy pro rok 2014 se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků s body.

Přejdi k šampionátu:

Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Boris Orava (klasická kulturistika mužů nad 180 cm) [16] *
    2. místo - Aleš Réman / Jana Ludmila Bendová (smíšené páry) [9]
    3. místo - Tomáš Horák (klasická kulturistika mužů do 175 cm) [13]
    8. místo - Bohumil Štěpánek (klasická kulturistika mužů do 180 cm) [17]
    8. místo - Miloš Růžička (kulturistika mužů do 75 kg) [8]
    10. místo - Petr Havlík (kulturistika mužů do 70 kg) [12]

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy ve fitness a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.


Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 2 Irakli Gagua Gruzie 1983 64/165 14 8 22
2. 1 Rain Kuusnőmm Estonsko 1987 66,5/167,5 20 7 27
3. 4 Ibrahim Ünal Turecko 1979 68,5/168 28 15 43
4. 3 Giancarlo La Piana Itálie 1954 61,7/167 38 20 58


Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 11 Jesus Rodal Španělsko 1978 70,7/170 16 6 22
2. 9 Javier Perez Španělsko 1973 170/70,7 18 9 27
3. 8 Antonio Primiceri Itálie 1978 171 26 15 41
4. 13 Herve Costa Francie 1977 71,1/170 48 22 70
5. 10 Tomasz Laszko Polsko 1980 71,2/171 48 25 73
6. 12 Onur Kaya Turecko 1983 70/171 56 29 85


Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 14 Tomas Bendoraitis Litva 1979 174/78 7 10 5 15
2. 26 Mohamad Ali Aziz Dánsko 174,8 8 20 10 30
3. 25 Tomáš Horák Česká republika 1989 76/172,3 16 44 20 64
4. 15 Jivko Petkov Bulharsko 1988 76,1/175 30 42 23 65
5. 20 Andrej Varga Slovensko 1976 173/76,3 22 48 17 65
6. 24 Gianluca Lupica Itálie 1972 76,5 31 48 30 78
7. 19 Przemyslaw Zokowski Polsko 1978 77,8/174 34
8. 22 Iurii Zymogliad Ukrajina 1986 68,4/172 34
9. 18 Patrick McNamara Irsko 1980 74,7/175 45
10. 17 Trevor Conway Irsko 1979 77/173 48
11. 21 Ilkay Beyga Turecko 1984 76/174 52
12. 16 Giannakis Liatsou Kypr 1966 75,9/175 59
13. 23 Richard Dickinson Velká Británie 78,2/174 62


Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 38 Alexander Kuschuk Rusko 81,9/177 9 20 6 26
2. 37 Hubert Kulczynski Polsko 1983 85,7/180 13 22 12 34
3. 43 Oleh Kakorin Ukrajina 1988 82,8/178 12 22 12 34
4. 39 Marc Marsellach Španělsko 1987 177/80,9 24 44 22 66
5. 32 Lukasz Chwaszcza Irsko 1986 81,6/178 31 54 26 80
6. 30 Imre Vähi Estonsko 1977 80/178,5 27 54 27 81
7. 34 Darius Minkevicius Litva 1974 177/77,7 31
8. 29 Bohumil Štěpánek Česká republika 1975 84,6/179 44
9. 40 Patrik Larsson Švédsko 1979 81,2/176 47
10. 41 Robert Berg Švédsko 1987 81,3/178 50
11. 27 Serge Rouze Francie 1972 80,6/176 57
12. 28 Vitali Champalov Bělorusko 1978 82,3/178 59
13. 31 Maxime Lefrancois Francie 1967 83/8/180 62
14. 36 Andrea De Luca Itálie 1986 83,7/178 66
15. 33 David Cassidy Irsko 1981 83,2/179 66
35 Zurab Bokhua Gruzie 1975 80,7/177
42 Doguscan Özkan Turecko 1990 74/176
DNC 44 Aleh Ryshkevich Bělorusko 1972 80,5/177


Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 60 Boris Orava Česká republika 1985 87,5/183 6 10 5 15
2. 59 Drazen Vrbancic Chorvatsko 1972 183/90 15 32 18 50
3. 48 Sandi Imerovic Chorvatsko 1983 183,5/86,3 15 40 16 56
4. 49 Juan Becerra Španělsko 1984 181/87 15 38 19 57
5. 53 Krzysztof Rodkiewicz Polsko 1978 88,6/182,5 34 40 24 64
6. 51 Tomasz Winnicki Polsko 1976 95,7/187,7 33 52 20 72
7. 54 Martin Haralampiev Bulharsko 1984 86,6/181 36
8. 57 David Ewald Norsko 88,2/181 38
9. 46 Janar Rückenberg Estonsko 1979 93,9/186,5 50
10. 58 Mete Bektas Turecko 1974 91/184 50
11. 56 Dinos Bakirtzis Nizozemsko 1980 91/183 55
12. 50 Chris Harnell Švédsko 1977 92/185 56
13. 52 Zack Mcquirk Velká Británie 1986 88/182,5 68
14. 55 Henri Vaarala Finsko 1979 80/181,5 73
15. 61 Goran Joroev Makedonie 1989 73
16. 47 Sergei Smirnov Rusko 87,4/183 75


Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 14 Tomas Bendoraitis Litva 1979 174/78 8
2. 38 Alexander Kuschuk Rusko 81,9/177 10
3. 11 Jesus Rodal Španělsko 1978 70,7/170 15
4. 60 Boris Orava Česká republika 1985 87,5/183 18
5. 2 Irakli Gagua Gruzie 1983 64/165 25


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 69 Roman Iushchenko Ukrajina 69,9 8 16 7 23
2. 74 Teymur Aslanov Ázerbajdžán 12 26 11 37
3. 67 Miroslav Škadra Slovensko 1977 69 21 38 15 53
4. 64 Ferhad Gruliev Ázerbajdžán 1979 68 17 38 24 62
5. 73 Andreas Jall Německo 1983 69,2 27 46 25 71
6. 65 Daniel Priewisch Německo 1977 69,5 22 50 22 72
7. 70 Klaus Bjerg Dánsko 1990 70 36
8. 63 Jean Michel Bosch Francie 1976 70 44
9. 72 Michal Kertés Slovensko 1988 66,8 47
10. Petr Havlík Česká republika 1968 69,2 48
11. 68 Cihan Doguscan Yüksek Turecko 1984 68,9 53
12. 66 Bence Szabó Maďarsko 1994 69 60


Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 78 Danijel Miklecic Chorvatsko 1974 74,9 9 12 6 18
2. 79 Antonio Muriana Německo 1979 74,9 13 22 12 34
3. 71 Romeo Zon Francie 1977 73,1 14 34 15 49
4. 81 Yalchin Mammadov Ázerbajdžán 1976 75 14 40 18 58
5. 77 Raigo Kuusnőmm Estonsko 1988 74 31 54 22 76
6. 80 Aleksandr Riabinin Rusko 1979 73,1 25 52 28 80
7. 75 Yetis Alçöltekin Turecko 73,1 36
8. 76 Miloš Růžička Česká republika 1977 74,3 37


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 84 Schirilo' Simone Itálie 1988 78 8 14 11 25
2. 96 Aleksei Denisov Rusko 1981 78,5 16 28 18 46
3. 93 Sergey Moskvin Rusko 78,6 15 30 19 49
4. 91 Artur Szudrowicz Polsko 1986 79,8 30 36 15 51
5. 88 Barbe Charles Francie 1978 79,3 22 44 15 59
6. 83 Tobias Gerblinger Německo 1985 79,9 19 54 28 82
7. 95 Jose Medina Španělsko 76,5 40
8. 90 Sebastien Marteau Francie 1976 78,2 40
9. 86 Georgi Yordanov Bulharsko 1978 78 41
10. 92 Oscar Marin Španělsko 1973 78,1 48
11. 87 Jaroslaw Sypniewski Polsko 1979 79,4 56
12. 99 Eric Miet Francie 1968 80 60
13. 97 Eduardo Leon Španělsko 1983 78,2 63
14. 89 Roderick Theuma Malta 1982 78,8 64
15. 85 Eric Kafindo Belgie 1978 77,1 73
16. 98 Kanan Aichundov Ázerbajdžán 1990 79 78
17. 94 Peter Kokoška Slovensko 1974 79,3 85


Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 111 Raul Gutierrez Španělsko 1980 84 7 16 5 21
2. 107 Mariusz Balazinski Polsko 1970 84,4 11 24 14 38
3. 106 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 84,3 14 32 18 50
4. 109 Andres Corrales Španělsko 81,5 35 40 16 56
5. 105 Danilo Furiosi Itálie 1968 85 18 44 22 66
6. 110 Alberto Alonso Španělsko 1979 82,8 24 50 27 77
7. 112 Vitaliy Kalenskyi Ukrajina 83,8 37
8. 101 Piotr Borecki Polsko 1991 84,5 44
9. 115 Evaldas Gudeikis Litva 1988 83 47
10. 108 Mirko Ercolani San Marino 1972 84,7 48
11. 102 Roman Kronberger Rakousko 1974 84,7 51
12. 113 Tomáš Tabačiar Slovensko 1985 84,4 56
13. 104 Dawid Geler Irsko 1981 83 61
14. 100 Karol Olender Velká Británie 1987 84,3 70
15. 103 Fabri Schlueppmann Belgie 1986 80,8 75
16. 116 Jean Dulon Francie 1959 84,1 77
17. 114 Serkan Kaya Turecko 1978 83,6 84


Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 123 Szymon Lada Polsko 89,5 6 14 8 22
2. 121 Ott Kiivikas Estonsko 1977 87,5 16 28 12 40
3. 131 Vugar Verdiyev Ázerbajdžán 1975 90 14 30 15 45
4. 118 Vladimir Iacovlev Moldavsko 90 20 38 23 61
5. 133 Rui Nascimento Portugalsko 1978 88,4 22 46 23 69
6. 128 Patrycjusz Wroblewski Polsko 1980 90 24 52 26 78
7. 122 Vinny Craine Irsko 1985 86,1 42
8. 125 Pedro Tenreiro Portugalsko 1974 88,9 42
9. 124 Alexis Hernandez Španělsko 1981 89,7 43
10. 132 Linas Racas Litva 1975 90 45
11. 126 Evgeny Klochkov Rusko 1982 89 61
12. 127 Antonio Tejera Španělsko 1975 89 63
13. 134 Nikolas Chatzisofokli Kypr 1987 87 67
14. 117 Zoran Kolewski Makedonie 86,4 69
15. 130 Sergey Chernyak Ukrajina 1972 87,1 70
16. 129 Aaron Cannon Irsko 1983 88,8 76


Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 142 Tomasz Pabiniak Polsko 1983 92,8 11 22 11 33
2. 138 Bouhlal Chakib Itálie 93,5 12 24 12 36
3. 147 Peter Kováč Slovensko 1984 93,5 13 26 11 37
4. 145 Rabi Fakhro Švédsko 1983 93,6 22 42 20 62
5. 137 Dragos Popescu Rumunsko 1980 94,2 23 48 25 73
6. 143 Wojciech Pieczaba Polsko 93,1 35 56 25 81
7. 144 Andrey Popov Rusko 1973 95 36
8. 146 Jakub Potocki Polsko 1971 93,6 37
9. 140 Alberto Clementi Itálie 1971 92,6 43
10. 139 Karol Stuglik Irsko 1986 93,1 46
11. 141 Ralph Decelis Malta 1978 93,8 51
12. 150 Lionel Aguilar Francie 1978 94,7 60


Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 156 Miha Zupan Slovinsko 1975 98,7 6 12 8 20
2. 151 Przemyslaw Owczarek Polsko 1985 99 15 30 14 44
3. 157 Victor De Gustin Španělsko 1979 98,5 15 34 17 51
4. 159 Reza Zinalton Ázerbajdžán 1980 97 23 38 21 59
5. 148 Georgi Slavov Bulharsko 1975 98,1 22 40 21 61
6. 158 Fabio Romagnolo Itálie 1983 99 31 60 29 89
7. 155 Tomasz Lech Polsko 99 34
8. 152 Lorenzo Filippi Itálie 1988 99 37
9. 136 Antoine Micallef Malta 47
10. 154 Relu Gauca Irsko 1979 96,1 51
11. 149 Siargei Ahunovich Bělorusko 1980 97,8 51


Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 161 Arthur Kovalov Ukrajina 110 7 14 8 22
2. 166 Michael Muzo Nizozemsko 1986 109 11 18 7 25
3. 167 Mikhail Sidorychev Rusko 1979 128 20 36 16 52
4. 171 Leif Hestad Norsko 100,7 17 38 18 56
5. 169 Lars Ostling Švédsko 1979 108,5 23 46 24 70
6. 170 Stephan Canetti Francie 1971 103 33 60 30 90
7. 165 Simone Costantini Itálie 1978 104,5 33
8. 164 Bostjan Cebron Slovinsko 104 37
9. 162 Krasimir Sarafov Bulharsko 120 46
10. 168 Luca Silvestrini Itálie 1974 105,7 49
11. 163 Gregory Sidi Francie 1974 106,5 54
12. 160 Markus Ettenauer Rakousko 105,8 60


Kulturistika mužů absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 123 Szymon Lada Polsko 89,5 8 8
2. 156 Miha Zupan Slovinsko 1975 98,7 11 11
3. 142 Tomasz Pabiniak Polsko 1983 92,8 14 14
4. 161 Arthur Kovalov Ukrajina 110 18 18
5. 84 Schirilo' Simone Itálie 1988 78 28 28
6. 111 Raul Gutierrez Španělsko 1980 84 30 30
7. 78 Danijel Miklecic Chorvatsko 1974 74,9 33 33
8. 69 Roman Iushchenko Ukrajina 69,9 37 37


Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 8 Angela Derzapf
Antonio Murania
Německo 7 14 8 22
2. 11 Aleš Réman
Jana Ludmila Bendová
Česká republika 12 22 15 37
3. 6 Liudmila Tuboltseva
Mikhail Sidorychev
Rusko 13 28 11 39
4. 5 Alexandra Schmied
Thomas Holzer
Německo 18 36 15 53
5. 4 Yulia Lenkina
Andrey Papov
Rusko 28 54 27 81
6. 12 Nelly Rey
J. Francois Ballester
Francie 27 54 28 82
7. 9 Valeri Enchev
Anita Stamatova
Bulharsko 36
8. 10 Zoe Kelly
David Cassidy
Irsko 37
DNC 7 Simona Balcan
Georgian Andrei Birica-Anghel
Rumunsko


Soutěž národů

stát b. p.
Polsko 112 1.
Španělsko 81 2.
Rusko 70 3.
Itálie 70 4.
Německo 51 5.
Ukrajina 48 6.
Česká republika 44 7.
Ázerbajdžán 42 8.
Chorvatsko 37 9.
Estonsko 37 10.
Francie 32 11.
Slovensko 26 12.
Bulharsko 25 13.
Litva 23 14.
Slovinsko 19 15.
Turecko 19 16.
Irsko 18 17.
Gruzie 16 18.
Dánsko 16 19.
Švédsko 16 20.
Nizozemsko 12 21.
Norsko 10 22.
Portugalsko 9 23.
Moldavsko 7 24.
Rumunsko 6 25.
Malta 2 26.
San Marino 1 27.
Rakousko 0 0
Bělorusko 0 0
Belgie 0 0
Kypr 0 0
Finsko 0 0
Maďarsko 0 0
Makedonie 0 0
Velká Británie 0 0


Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Ladislav Nový (physique mužů nad 178 cm) [23] *
    4. místo - Lucie Jakešová (bodyfitness žen do 168 cm) [22]
    4. místo - Petra Urbánková (bodyfitness žen do 163 cm) [28]
    6. místo - Eva Nutilová (bikini fitness žen do 166 cm) [22]
    6. místo - Lenka Červená (fitness žen do 163 cm) [7]
    6. místo - Štěpán Ginzel (physique mužů do 178 cm) [11]
    8. místo - Martin Mester (physique mužů nad 178 cm) [23]
    10. místo - Lenka Ferenčuková (physique žen nad 163 cm) [14]
    11. místo - Jiří Vilímek (physique mužů nad 178 cm) [23]
    11. místo - Lucie Limbrunnerová (physique žen nad 163 cm) [14]
    13. místo - Veronika Žižková (bodyfitness žen nad 168 cm) [17]
    14. místo - Eva Havelková (bikini fitness žen nad 172 cm) [18]
    14. místo - Marie Turková (bikini fitness žen do 172 cm) [15]
    15. místo - Margita Zámolová (bodyfitness žen do 163 cm) [28]
    15. místo - Veronika Zubačová (bodyfitness žen do 158 cm) [16]
    bez umístění - Jana Ludmila Bendová (physique žen do 163 cm) [24]
    bez umístění - Renata Richterová (physique žen do 163 cm) [24]
    bez umístění - Šárka Dědková (bodyfitness žen do 163 cm) [28]
    bez umístění - Valerie Peršina (bikini fitness žen do 169 cm) [24]

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.


Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 609 Angela Derzapf Německo 156 8 8 8
2. 616 Veronica Gallego Španělsko 1975 158 7 9 9
3. 602 Evalinda Aarvaag Švédsko 1971 155 17 17 17
4. 610 Maria Eriksson Švédsko 1964 154 18 21 21
5. 605 Silvia Cecchinato Itálie 1982 156,5 30 23 23
6. 607 Sylwia Taczala Polsko 1989 156,6 32 26 26
7. 617 Nelly Rey Francie 1978 157 36
8. 603 Vanja Paladin Chorvatsko 1986 150,5 43
9. 606 Lill Nicolaisen Norsko 1981 157 44
10. 611 Anastasiia Goveieva Ukrajina 1989 156 51
11. 613 Maria Ebeltoft Norsko 1989 155 58
12. 608 Ivana Šarišská Slovensko 1985 156 60
13. 615 Tetiana Paramonova Ukrajina 1988 157 62
14. 614 Vanessa Blesa Španělsko 156 66
15. 612 Veronika Zubačová Česká republika 1978 158 70
16. 604 Agata Borkowska Irsko 1985 154 80


Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 623 Tiina Vaskelainen Finsko 1981 159,5 14 12 12
2. 643 Antonina Lasukova Rusko 1993 161 16 12 12
3. 635 Carina Isaksson Švédsko 1966 161 20 16 16
4. 620 Petra Urbánková Česká republika 1982 162 13 18 18
5. 622 Darola Kruusik Estonsko 161 17 22 22
6. 621 Vilma Šalaševiciute Litva 1980 161 31 24 24
7. 618 Jana Suti Chorvatsko 1994 159,5 35
8. 619 Iuliia Vasileva Rusko 1978 160 41
9. 644 Brigitte Subrin Francie 1962 161 44
10. 629 Marta Alešiunaite Litva 1977 162 49
11. 636 Deborah Caufournier Francie 1973 163 52
12. 627 Selva Brancaleon Itálie 1976 162 63
13. 632 Alžbeta Peťková Slovensko 1984 160 64
14. 639 Marija Veresbaranji Srbsko 1981 162 64
15. 630 Margita Zámolová Česká republika 1971 161 68
624 Jessica Greff Francie 1983 161
625 Laura Sabino Španělsko 1985 160
626 Cristina Romano Itálie 1975 159
628 Šárka Dědková Česká republika 1978 159
631 Anastasiya Kuzminich Rusko 1985 160
633 Cecilia Barbut Francie 1981 162
634 Maria Bozinovska Španělsko 1979 160
637 Guđrún Ólafsdóttir Island 162
638 Filipa Raquel Silva Portugalsko 1989 162
641 Camelia Stanculescu Rumunsko 1977 162
642 Sky Golban Izrael 1979 160
DNC 424 Antonina Lasukova Rusko 1993 161
DNC 645 Trudi Sammons Velká Británie 1964 160


Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 661 Olena Chumakova Ukrajina 1982 166 7 6 6
2. 666 Federica Ghezzi Itálie 1965 165,5 9 9 9
3. 650 Eva Rusan Chorvatsko 1980 165,5 16 16 16
4. 647 Lucie Jakešová Česká republika 1979 165 19 22 22
5. 652 Laura Kivari Finsko 1984 166,5 29 24 24
6. 657 Kinga Golebiewska Polsko 1986 168 37 25 25
7. 664 Una Heimisdóttir Island 1991 167 37
8. 663 Viktorija Petraityte Litva 1986 164 40
9. 660 Tatiana Volosi Rusko 1981 165,5 41
10. 654 Sylwia Klaczynska Polsko 164,6 48
11. 659 Alexandra Oiegas Rumunsko 1989 163,2 58
12. 649 Ann De Meulenaere Belgie 1974 166 63
13. 653 Elzbieta Wawrzaszek Irsko 1986 167 64
14. 665 Maria Scotland Velká Británie 1970 166 66
15. 648 Eva Kvasničková Slovensko 1983 168 68
646 Gülin Tunçoktay Turecko 1979 166
651 Marie Tarkmanian Kypr 1982 168
655 Hican Yavas Nizozemsko 1978 166
656 Solveig Wilhelms Norsko 165
658 Ana Fragoso Portugalsko 1989 166
662 Zoe Kelly Irsko 1981 168
667 Nora Keresztes Maďarsko


Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 671 Kinga Szweda Polsko 1985 171 13 10 10
2. 682 Elena Kirshchina Ázerbajdžán 1984 173 18 15 15
3. 670 Elena Guseva Ukrajina 1982 170 12 15 15
4. 678 Marina Chamoun Švédsko 1977 177 18 19 19
5. 672 Christine Schranz Rakousko 1976 173 21 23 23
6. 679 Olga Shestoperova Rusko 1982 171,5 27 26 26
7. 680 Ivana Dimitrijevic Srbsko 1988 170 34
8. 669 Frida Bĺlefalk Švédsko 1978 176 44
9. 684 Caroline Caine Velká Británie 172 49
10. 668 Natalia Vikhrova Rusko 1981 174,5 49
11. 683 Daiva Varneliene Litva 1975 171 55
12. 677 Lesley Barents Nizozemsko 1988 169 63
13. 673 Veronika Žižková Česká republika 1982 168,4 65
14. 675 Minna Holappa Finsko 1977 171 66
15. 676 Angela Eramo Itálie 1982 173 67
16. 681 Patricia Barbero Španělsko 171 77
17. 674 Anastasija Zerdetskaja Estonsko 1989 171 82


Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 661 Olena Chumakova Ukrajina 1982 166 5 5
2. 609 Angela Derzapf Německo 156 14 14
3. 671 Kinga Szweda Polsko 1985 171 14 14
4. 623 Tiina Vaskelainen Finsko 1981 159,5 19 19


Fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 396 Anna Mekhnina Rusko 159 11 5 9 5 14
2. 390 Padure Georgiiana Rumunsko 1988 150,5 10 17 10 20 30
3. 395 Emma Paveley Velká Británie 1990 159 27 19 20 15 35
4. 394 Vera Egorova Rusko 1976 154 22 19 22 17 39
5. 392 Orla Hopkins Irsko 1980 158 33 21 28 18 46
6. 393 Lenka Červená Česká republika 155 21 23 17 29 46
7. 391 Virág Peto Maďarsko 1998 156 20 34


Fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 405 Liudmila Nikitina Rusko 1986 166 13 7 14 9 23
2. 406 Barbora Sečkárová Bunčáková Slovensko 1985 169,5 16 17 16 13 29
3. 401 Olga Demchuk Ukrajina 1982 165 27 10 26 9 35
4. 398 Endla Vaher Estonsko 1991 168,5 11 24 12 23 35
5. 400 Essi Sarja Finsko 1988 164,5 19 20 17 23 40
6. 399 Giorgia Foroni Itálie 1979 168 25 32 19 25 44
7. 402 Laura Perecz Maďarsko 1997 168 29 39
8. 404 Aurelia Bissoli Itálie 1979 165 42 32
9. 403 Senem Bozkurt Turecko 1987 167 42 45


Fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 396 Anna Mekhnina Rusko 159 6 6
2. 405 Liudmila Nikitina Rusko 1986 166 9 9


Fitness mužů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 411 Fedir Khashalov Ukrajina 66/167 9 6 5 5 10
2. 414 Nazar Kharkhun Ukrajina 1987 61,5/162 14 14 10 10 20
3. 413 Mihai Moruz Rumunsko 1992 63,5/167 17 17 15 16 31
4. 408 Stefan Virna Rumunsko 1991 70,9/173 31 14 29 18 47
5. 409 Anton Mushtanov Rusko 1983 89,3 19 26 22 26 48
6. 412 Rafał Kula Polsko 1984 75,8/177 21 33 24 29 53
7. 415 Karol Olender Velká Británie 1987 84,3/181,5 32 30


Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 581 Olga Chernous Ukrajina 1985 162 8 12 8 20
2. 570 Muriel Boumazza Francie 1975 160 14 28 10 38
3. 573 Mara Fino Itálie 1975 156 19 30 17 47
4. 580 Semiran Dag Švédsko 1972 154 17 36 16 52
5. 582 Caroline Bovelet Německo 1985 162,5 22 42 26 68
6. 565 Andrijana Dabic Rakousko 1988 162,9 35 60 27 87
7. 578 Eva Horváthová Slovensko 1973 157 43
8. 563 Gülizar Tüfenk Turecko 1983 153 44
9. 577 Liudmila Tuboltseva Rusko 153 46
10. 579 Joanna Romano Španělsko 163 50
11. 569 Esta Pilt Estonsko 1964 157,5 51
12. 572 Panorea Kollia Řecko 1979 159 62
13. 574 Silvia Matta Itálie 155 64
14. 568 Christina Schwartz Dánsko 158 66
15. 562 Florina Cernat Rumunsko 1985 161 69
564 Elif Senbas Turecko 1977 163
566 Jana Ludmila Bendová Česká republika 1962 162
567 Nathalie Camou Francie 1978 157
571 Renata Richterová Česká republika 1971 160,5
575 Florence van Putten Nizozemsko 1966 152
576 Monica Duarte Portugalsko 1976 157
583 Alessandra Tumolo Velká Británie 1964 160
584 Karin Zaradez Izrael 1981 150
585 Alexandra Schmied Německo 1971 160


Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 592 Ester Parisi Itálie 1972 164 5 12 7 19
2. 594 Olga Bogrunova Rusko 170 11 26 12 38
3. 589 Oxana Pyari Rusko 164 16 34 17 51
4. 598 Liudmila Goshko Rusko 1979 166 18 38 19 57
5. 595 Elena Stasiukyniene Litva 1962 168 32 54 18 72
6. 599 Maria Melania Calo' Itálie 1968 169 24 50 27 77
7. 593 Isabel Baias Portugalsko 1973 166 38
8. 591 Hanna-Mari Kärkkäinen Finsko 164 39
9. 600 Branislava Jovanovic Srbsko 1969 166 44
10. 597 Lenka Ferenčuková Česká republika 163,5 47
11. 590 Lucie Limbrunnerová Česká republika 1970 170,5 57
12. 596 Sabrina Capuzzo Itálie 1968 168 58
13. 587 Laurence Prevot Francie 1963 168 63
14. 588 Zeynep Aydýn Turecko 1984 166 70


Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 592 Ester Parisi Itálie 1972 164 7 7
2. 581 Olga Chernous Ukrajina 1985 162 8 8


Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 319 Paulius Ratkevicius Litva 1986 167 15 12 12
2. 326 Carlos Nuńez Španělsko 168 13 15 15
3. 321 Alexis Gonzalez Španělsko 1980 165 19 17 17
4. 320 Emre Yýlmaz Turecko 1977 169 17 19 19
5. 313 Miguel Angulo Španělsko 1984 169 17 20 20
6. 324 Django Sjak Shie Nizozemsko 1978 169 32 24 24
7. 314 Anthony Deffose Francie 1988 165 34
8. 325 Scamarcia Vito Itálie 1988 170 40
9. 317 Engin Aymar Turecko 1980 167 43
10. 315 Andrea Farrugia Malta 1984 162 56
11. 322 Savvas Savva Kypr 1978 170 56
12. 323 Francisco Sanchez Španělsko 1877 166 59
13. 318 Arturo Mengotti Španělsko 167 63
14. 316 Beltifa Zidane Francie 167,5 64


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Alexander Myrvold Norsko 171 11 7 7
2. 332 Ben Noy Velká Británie 1980 173,9 11 13 13
3. 339 Jorge Martinez Beas Španělsko 1989 171 15 15 15
4. 333 Dawid Bukiel Polsko 1989 174 17 15 15
5. 330 Richie O’donnell Velká Británie 1991 172 35 25 25
6. 331 Silviu Stanculescu Rumunsko 1975 172 32 29 29
7. 341 Daniel Girtan Rumunsko 1992 174 35
8. 338 Johannes Falke Německo 173,6 37
9. 336 Jerome Lemesle Francie 1978 172 50
10. 329 Martin Truhchev Bulharsko 1989 171 54
11. 334 Hashim Youshaa Dánsko 1989 172 56
12. 340 Bugra Keskin Turecko 1985 171 56
13. 335 Valentin Petkov Bulharsko 1975 173 58
14. 337 Gerald Merlu Francie 1984 171 61
15. 328 Belmir Berberovic Bosna a Hercegovina 1976 173,8 67


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 348 Grzegorz Placzkowski Polsko 1983 177 9 8 8
2. 347 Ádám Pletser Maďarsko 1984 176 17 15 15
3. 349 Georgian Andrei Birica-Anghel Rumunsko 1990 176 17 15 15
4. 345 Jean NoelGamer Francie 1983 176 15 18 18
5. 346 Marcin Stachniak Polsko 1985 177,3 15 24 24
6. 344 Štěpán Ginzel Česká republika 1979 176 31 25 25
7. 350 Vagin Georgiy Rusko 1988 174,3 36
8. 351 Ersan Çetiner Turecko 1981 177 39
9. 343 Adil Raki Francie 1981 175 42
10. 353 Dan Aldea Rumunsko 1991 177 52
11. 352 Nikowich Sammult Malta 1976 178 52


Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 360 Ladislav Nový Česká republika 1986 183,5 15 9 9
2. 369 Jorge Sanchez Španělsko 180 15 13 13
3. 373 Mikolaj Polaszewski Velká Británie 1991 183 10 14 14
4. 376 Nassim Sahali Francie 185 18 18 18
5. 362 Jaani Inkinen Finsko 1989 185,5 18 18 18
6. 356 Christoph Friedl Rakousko 1985 179,5 35 29 29
7. 366 Alexander Friedl Rakousko 1985 180 36
8. 370 Martin Mester Česká republika 1976 190 40
9. 367 Sergei Mironov Rusko 1990 186 43
10. 374 Sergii Kravchenko Ukrajina 1981 181 49
11. 354 Jiří Vilímek Česká republika 1979 181 57
12. 355 Alexandru Ceobanu Rumunsko 179 62
13. 358 Valeri Ivankov Kypr 1990 188 65
14. 372 Cedric Deraco Francie 1984 184 66
15. 364 Anthony Nottin Francie 1986 180 67
357 Bonifazi Gianluigi Itálie 1978 183
359 Marius Carlan Rumunsko 180
361 Rafael Fenollar Španělsko 1976 179
363 Marcin Debkowski Polsko 1973 179
365 Fatih Tayfur Uyar Turecko 1980 185
368 Nenad Glisovic Srbsko 1993 186
371 Gökhan Kuden Turecko 1989 186
375 Ruben Calleja Malta 1979 179


Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Alexander Myrvold Norsko 171 6 6
2. 348 Grzegorz Placzkowski Polsko 1983 177 14 14
3. 319 Paulius Ratkevicius Litva 1986 167 14 14
4. 360 Ladislav Nový Česká republika 1986 183,5 16 16


Bikini fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 711 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159 7 8 8
2. 689 Iveta Kuglerová Slovensko 1985 156 30 13 13
3. 686 Maria Paulete Španělsko 1988 153,5 9 14 14
4. 693 Kateryna Tkachenko Ukrajina 1986 159 18 21 21
5. 694 Nikki Jenkins Velká Británie 1980 151 17 22 22
6. 702 Inmaculada Gual Španělsko 1973 158 34 25 25
7. 697 Zayra Fernandez Španělsko 1985 156,3 35
8. 709 Johanna Hermans Finsko 1986 154 36
9. 710 Sandra Jokic Norsko 1994 160 39
10. 688 Alexandra Prutianu Rumunsko 1987 160 53
11. 703 Ana Hernandez Španělsko 1978 158 56
12. 700 Estelle Le Moing Francie 1989 160 61
13. 706 Zdravka Maksurova Bulharsko 160 63
14. 704 Veronica Kapica Švédsko 1990 160 63
15. 698 Svitlana Sydorenko Ukrajina 1981 153 70
687 Diane Chazelle Francie 1991 159
690 Priscilla Del Canto Francie 1988 159
691 Cristina Martinez Španělsko 1980 150
695 Seda Preziosa Turecko 1981 159
696 Victoria Gill Velká Británie 159
699 Ancuta Ples Belgie 1983 160
705 Emine Kübra Basaran Turecko 1987 160
707 Tatjana Kurilova Estonsko 160
708 Francesca Biondi Itálie 1987 153,5
DNC 692 Ewa Zegan Polsko 1979 158


Bikini fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 718 Stanislava Prítrská Slovensko 1980 162 14 11 11
2. 715 Paula Escalon Španělsko 1986 163 13 16 16
3. 717 Donna Brennan Irsko 1990 163 16 17 17
4. 725 Michaela Brutenič Slovensko 1987 162 26 19 19
5. 713 Dora Adanic Chorvatsko 1987 162,1 20 20 20
6. 721 Priscilla Haime Nizozemsko 1982 163 25 24 24
7. 720 Laura Klimavicien Litva 1982 161 33
8. 724 Phoebe McVey Irsko 1989 162 37
9. 723 Maja Pavlovic Srbsko 1991 162,8 45
10. 716 Lucia Baldwin Irsko 163 54
11. 731 Gizelle Higginson Velká Británie 161 58
12. 730 Derya Mutlu Turecko 1982 161 58
13. 733 Zinaida Rudenko Rusko 1975 162,9 58
14. 727 Jessica Radix Francie 1988 162 68
15. 729 Severine Podolak Švýcarsko 162 68
714 Anne Lise Costa Francie 1986 163
719 Anastasija Cherednicenko Lotyšsko 1988 162
722 Elsa Pena Portugalsko 162
726 Gruzie Tsami Řecko 1981 162
728 Marisa Lobato Španělsko 1980 162


Bikini fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 744 Denisa Lipovská Slovensko 1983 165 8 7 7
2. 742 Nina Ross Velká Británie 1984 164,5 9 10 10
3. 750 Madelen Myhr Švédsko 1981 165 16 15 15
4. 749 Olga Kyzym Ukrajina 1986 164 20 20 20
5. 741 Rigneida Provence Nizozemsko 1991 164 36 23 23
6. 756 Eva Nutilová Česká republika 1975 165 38 30 30
7. 735 Mette Lyngholm Dánsko 1988 164 40
8. 743 Joanna Kaczynska Polsko 1985 165,5 43
9. 745 Frida Sjöström Švédsko 1980 165 44
10. 751 Emmi Mäenpää Finsko 1990 164,5 47
11. 740 Yasmina Benallal Irsko 1982 164 54
12. 747 Stefanie Juliana Nizozemsko 1983 165 59
13. 748 Ruth Dales Velká Británie 1980 165,5 61
14. 746 Galia Iordanova Itálie 1987 165 68
15. 753 Snezana Radojkovic Srbsko 163,1 74
736 Federica Gobbetti Itálie 1986 164
737 Noella Duchemin Francie 1981 166
738 Christin Rohlehr Německo 1985 164
739 Tünde Fekete Maďarsko 1982 165
752 Anna Pezza Itálie 1987 165
754 Derya Arslan Turecko 1983 165
755 Marina Aydarova Ázerbajdžán 1982 166


Bikini fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 771 Olga Viazmetinova Ukrajina 1984 167 5 5 5
2. 759 Karina Skowronska Velká Británie 167 10 12 12
3. 773 Reet Reimets Estonsko 1985 169 18 17 17
4. 780 Erika Kandráčová Slovensko 1995 167 34 21 21
5. 764 Egle Eller-Nabi Estonsko 1983 167,5 29 24 24
6. 777 Caroline Devaux Francie 1986 167 18 25 25
7. 758 Rasa Selemonaviciute Litva 1982 169 35
8. 779 Ina Gzibovska Lotyšsko 1983 168 37
9. 765 Kristina Nuut Estonsko 1983 169 39
10. 778 Maria Pilar Španělsko 1987 168 57
11. 772 Inna Rudakova Ukrajina 1981 167 58
12. 767 Marta Ceglarska Polsko 1985 167,5 60
13. 774 Fanny Charron Francie 1986 166,5 62
14. 766 Elisabeth Perez Španělsko 169 65
15. 769 Valéria Marčišovská Slovensko 1985 168 69
586 Katrin Edda Thorsteinsdottir Island
760 Nidia Cunha de Barros Portugalsko 1985 168,3
761 Nadine Voegt Rakousko 1983 168
762 Indzhi Hebibova Bulharsko 1986 167
763 Valerie Peršina Česká republika 1985 168
768 Anca Somcutean Rumunsko 1984 168,2
770 Celia Moron Španělsko 1990 166,5
775 Andrea Csoma Maďarsko 1983 168
776 Elis Naumanis Irsko 1983 167


Bikini fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 788 Alla Semenova Ukrajina 1986 170 6 5 5
2. 790 Brigitta Békefi Maďarsko 1992 171 12 15 15
3. 793 Veronika Guľášová Slovensko 1992 170 26 15 15
4. 794 Ramona Alb Německo 16 20 20
5. 785 Malgorzata Maczynska Polsko 1987 172 31 24 24
6. 787 Valdis Hilmarsdottir Island 1994 170 20 24 24
7. 789 Inese Liepina Lotyšsko 1985 170 32
8. 786 Nelli Moshkina Rusko 1989 171,8 37
9. 757 Karen Lind Thompson 50
10. 791 Helga Stibi Irsko 1988 171 51
11. 782 Aurelie Vuillaume Francie 1989 170 55
12. 784 Stephany Atalioti Kypr 1987 170 56
13. 783 Juta Ivanova Lotyšsko 1986 170 58
14. 781 Marie Turková Česká republika 1981 171 70
15. 792 Nur Janset Ergün Turecko 172 74


Bikini fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 805 Olga Putrova Rusko 1985 173 7 7 7
2. 803 Paula Banot Polsko 1988 174,5 9 10 10
3. 808 Kittie Rosengren Švédsko 1990 176 23 17 17
4. 796 Oksana Davydova Ukrajina 1987 173 15 20 20
5. 801 Szonja Petruska Maďarsko 1990 172,1 30 23 23
6. 800 Nadine Müller Německo 1982 173 30 27 27
7. 807 Olivia Pohánková Slovensko 1989 174 39
8. 795 Veronika Serzante Lotyšsko 1978 174 39
9. 799 Suvi Iso-Kuusela Finsko 1989 172,5 41
10. 810 Iuliia Shygarova Ukrajina 1987 172,5 51
11. 804 Lieke van Tok Nizozemsko 1985 174 61
12. 797 Aleksandra Laer Estonsko 1985 173,5 63
13. 802 Ađalheiđur Ólafsdóttir Island 1984 176 64
14. 798 Eva Havelková Česká republika 1985 175,2 65
15. 812 Kimberly de Jongh Nizozemsko 1992 173 75
16. 811 Kristine Druva Lotyšsko 1992 174 77
17. 806 Jelena Vasovic Srbsko 1991 172,1 85
18. 809 Zeynep Buse Erkat Turecko 1987 173 85


Bikini fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 788 Alla Semenova Ukrajina 1986 170 10 10
2. 805 Olga Putrova Rusko 1985 173 10 10
3. 771 Olga Viazmetinova Ukrajina 1984 167 16 16
4. 744 Denisa Lipovská Slovensko 1983 165 20 20
5. 711 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159 24 24
6. 718 Stanislava Prítrská Slovensko 1980 162 26 26


Soutěž národů

stát b. p.
Ukrajina 122 1.
Rusko 97 2.
Slovensko 80 3.
Polsko 77 4.
Velká Británie 72 5.
Švédsko 62 6.
Itálie 59 7.
Španělsko 54 8.
Česká republika 49 9.
Finsko 43 10.
Francie 43 11.
Litva 39 12.
Maďarsko 38 13.
Německo 37 14.
Rumunsko 36 15.
Estonsko 30 16.
Chorvatsko 22 17.
Norsko 20 18.
Rakousko 20 19.
Irsko 19 20.
Turecko 17 21.
Nizozemsko 16 22.
Ázerbajdžán 12 23.
Island 11 24.
Lotyšsko 10 25.
Srbsko 8 26.
Dánsko 4 27.
Portugalsko 4 27.
Bulharsko 1 29.
Malta 1 29.
Bělorusko 0 0
Belgie 0 0
Bosna a Hercegovina 0 0
Kypr 0 0
Gruzie 0 0
Řecko 0 0
Izrael 0 0
Makedonie 0 0
Moldavsko 0 0
San Marino 0 0
Slovinsko 0 0
Švýcarsko 0 0


Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Miroslav Mráz (kulturistika mužů masters od 60 do 65 let) [7]*
    2. místo - Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů) [3]
    3. místo - Dominika Krejcarová (fitness juniorek do 163 cm) [4]
    3. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 65 let) [7]
    3. místo - Vít Sahula (klasická kulturistika juniorů open) [13]
    4. místo - Vladimír Štěpánek (kulturistika mužů masters nad 65 let) [4]
    5. místo - Adenike Endtová (bikini fitness juniorek do 163 cm) [16]
    5. místo - Filip Šteflovič (physique juniorů open) [11]
    5. místo - Luboš Koumal (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg) [10]
    6. místo - Aleš Réman (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg) [15]
    6. místo - Eva Nutilová (bikini fitness žen masters open) [17]
    6. místo - Jindřich Musil (kulturistika juniorů do 75 kg) [10]
    6. místo - Ladislav Šroubek (klasická kulturistika mužů masters nad 50 let) [8]
    8. místo - Jaroslav Kejř (kulturistika mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg) [11]
    9. místo - Dominika Krejcarová (bodyfitness juniorek do 163 cm) [11]
    13. místo - Karolína Machová (bikini fitness juniorek nad 163 cm) [24]
    bez umístění - Lucie Koumarová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [26]
    bez umístění - Margita Zámolová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [26]
    bez umístění - Martin Louda (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg) [19]
    bez umístění - Milena Koudelková (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [26]
    bez umístění - Veronika Zubačová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [26]

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy ve fitness.

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.


Klasická kulturistika juniorů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 173 Jeve Ojala Finsko 1991 88,7 7 14 6 20
2. 175 Lukasz Babiak Polsko 80,4/179,2 12 24 14 38
3. 172 Vít Sahula Česká republika 1991 85,3/182 16 28 14 42
4. 179 Jakub Szczerba Polsko 1992 85,2/183 15 32 21 53
5. 182 Siim Kelner Estonsko 1991 88,6/188,5 28 52 24 76
6. 178 Jakub Vilímek Slovensko 1991 174/73,2 30 58 27 85
7. 177 Dan Aldea Rumunsko 1991 78/177 38
8. 180 Yasar Nadi Gencer Turecko 1994 82,4/179 38
9. 183 Arthur Mileris Litva 1995 184/79 42
10. 184 Eros Devos Belgie 1991 94/191 51
11. 181 Ebubekir Yücel Turecko 1991 76,1/175 55
12. 176 Anton Pavlák Slovensko 1991 172/71,6 58
13. 174 Dávid Bodnár Maďarsko 1991 89,6 65


Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 187 Filip Lihl Německo 1991 72,6 5 10 5 15
2. 192 Josef Ahmad Švédsko 1992 73,9 11 20 13 33
3. 197 Alexis Delobel Francie 1992 72,6 17 32 14 46
4. 190 Daniel Zammit Malta 1991 68,6 18 38 18 56
5. 185 Dominic Vilagi Irsko 1993 75 28 54 26 80
6. 186 Jindřich Musil Česká republika 1991 68,8 28 56 26 82
7. 191 David Beinstein Slovensko 1993 69,8 34
8. 193 Joval Anderson Velká Británie 1995 67,8 40
9. 189 Mateusz Krowka Irsko 1991 73,5 44
10. 188 Bence Szabó Maďarsko 1994 69 50


Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 200 Piotr Borecki Polsko 1991 84,5 9 14 5 19
2. 195 Vladimir Iacovlev Moldavsko 90 7 16 13 29
3. 196 Valeri Enchev Bulharsko 1992 86,3 14 32 16 48
4. 205 Kamil Tanwic Polsko 1993 115 22 38 19 57
5. 204 Pavel Marakhovskiy Ukrajina 1991 91,6 21 46 22 68
6. 199 Jonata Rinaldi Itálie 1991 93 36 60 27 87
7. 202 Fredrik Jönsson Švédsko 1991 82,1 37
8. 198 Edoardo Pricca Itálie 1991 87,7 40
9. 201 Radoslav Filip Slovensko 1992 82,2 40
10. 203 Barýs Kývrakdal Turecko 1991 84,9 48


Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 187 Filip Lihl Německo 1991 72,6 7 7
2. 200 Piotr Borecki Polsko 1991 84,5 8 8
3. 173 Jeve Ojala Finsko 1991 88,7 15 15


Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 212 Javier Perez Španělsko 1973 170/70,7 5 10 6 16
2. 208 Antonio Hernandez Parra Španělsko 1973 82,2/178 15 32 15 47
3. 211 Martin Hanzel Švédsko 1972 77,6/174,5 14 36 18 54
4. 213 Antonio Perez Španělsko 1969 175,1/80,3 19 38 17 55
5. 215 Serge Rouze Francie 1972 80,6/176 19 38 23 61
6. 216 Aleh Ryshkevich Bělorusko 1972 80,5/177 31 52 29 81
7. 214 Roger Lineau Švédsko 1971 76,6/174 35
8. 210 Ihar Sidarchuk Irsko 1973 84,4/180 38
9. 207 Voitto Suosaari Finsko 1967 81,3/178 45
10. 206 Nikola Gyulemetov Bulharsko 1974 80 50
11. 209 Peter Mifsud Malta 1967 189/96 55


Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 223 Jhon Davi Španělsko 1961 73/171 7 14 5 19
2. 224 Conny Hilmersson Švédsko 1962 91,5/185 8 16 12 28
3. 219 James Cassidy Irsko 1961 80/175 17 34 17 51
4. 221 Raymond Cassar Malta 1962 176,5/81,5 18 38 19 57
5. 220 Giancarlo La Piana Itálie 1954 61,7/167 27 48 24 72
6. 217 Ladislav Šroubek Česká republika 1960 71,7/171 33 56 30 86
7. 222 Arnfinn Benterud Norsko 1960 75,7/176 34
8. 218 Timo Kiviniemi Finsko 1961 70/172 36


Klasická kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 212 Javier Perez Španělsko 1973 170/70,7 5 5
2. 223 Jhon Davi Španělsko 1961 73/171 10 10


Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 283 Carlos Menendez Španělsko 1964 79,5 8 20 6 26
2. 278 Karl-Heinz Tiegel Německo 1959 78,9 18 28 18 46
3. 282 Anatolii Shlein Rusko 1956 79,5 12 32 19 51
4. 284 Alfonso Gomez Španělsko 1958 79,5 15 38 15 53
5. 279 Sigurkarl Adalsteinsson Island 1959 76,6 24 46 22 68
6. 280 Maurizio Minoccari Itálie 1962 77,3 30 56 28 84
7. 285 Jose Gonzalez Španělsko 1957 77 36
8. 277 Jari Laine Finsko 1964 79,9 40
9. 281 Geir Smaadal Norsko 1964 74,1 45
10. 286 Mehmet Didim Turecko 1955 75,8 50
11. 287 Mehmet Sacit Sevkatlıoglu Turecko 1964 72,2 55


Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 298 Alexander Alekseev Rusko 1959 109,7 7 14 9 23
2. 292 Jean Dulon Francie 1959 84,1 13 24 12 36
3. 296 Jose Carlos Rebolo Portugalsko 1962 90 17 36 17 53
4. 289 Frederic Fabbi Francie 1964 82,6 18 34 20 54
5. 295 Wieslaw Kruk Polsko 1958 103 26 50 26 76
6. 294 Aivars Visockis Lotyšsko 1957 92,2 27 52 25 77
7. 293 Antonio Vergiani Itálie 1955 102,5 35
8. 291 Jaroslav Kejř Česká republika 1959 102 41
9. 299 Jozef Píry Slovensko 1961 96,8 47
10. 290 Mario Cazor Německo 1959 93,1 48
11. 297 Ion Marin Rumunsko 1961 87,6 48


Kulturistika mužů masters od 60 do 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 306 Miroslav Mráz Česká republika 1951 86,8 16 16 6 22
2. 303 Leif Renling Švédsko 1952 66,8 12 24 11 35
3. 301 Milan Bodlák Česká republika 1952 12 30 18 48
4. 304 Abdülbaki Köseahmetoglu Turecko 1951 66,6 17 36 16 52
5. 302 Jan Kempe Švédsko 1953 76,7 19 44 24 68
6. 300 Aziz Uksal Turecko 1952 82,1 30 60 30 90
7. 305 Oral Özkaya Turecko 1953 74,8 33


Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 310 Rafael Vera Španělsko 1945 78,2 10 5 15
2. 309 Willi Neubauer Německo 1946 63,1 24 15 39
3. 311 Nico Lundholm Švédsko 1946 74 32 13 45
4. 308 Vladimír Štěpánek Česká republika 1949 34 16 50


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 226 Jaime Aguilera Španělsko 1969 69,5 5 10 7 17
2. 228 Alain Pages Francie 1969 69,9 11 22 9 31
3. 229 Mario Hernandez Španělsko 1964 70,1 15 32 17 49
4. 232 Juan De Dios Španělsko 1970 69,9 21 40 20 60
5. 227 Michael Fackler Německo 1971 70 27 46 25 71
6. 230 Seyhmus Urebe Turecko 1973 70 27 60 28 88
7. 231 Ali Zhsan Yüksekkaya Turecko 1970 63,5 35


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 233 Oscar Marin Španělsko 1973 78,1 8 18 10 28
2. 241 Eric Miet Francie 1968 80 12 28 17 45
3. 242 Fredrik Spĺng Švédsko 1979 79,1 15 32 14 46
4. 234 Roberto Nuvoloni Itálie 1966 76,9 17 34 18 52
5. 235 Luboš Koumal Česká republika 1974 76,6 34 52 18 70
6. 238 Christian Racan Rakousko 1974 73,6 28 56 29 85
7. 239 Danilo Barbi Itálie 1966 79,8 35
8. 236 Francisco Quintana Španělsko 1968 75,6 37
9. 237 J. Francois Ballester Francie 1973 79,3 43
10. 243 Tommi Kaukinen Finsko 77,7 48


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 252 Antonio Gutierrez Španělsko 1973 86,5 5 10 5 15
2. 246 Karsten Wolf Německo 1970 88,9 14 28 16 44
3. 245 Alexander Englitsch Rakousko 1969 86 11 34 20 54
4. 248 Dominic Scheda Malta 1971 86,4 20 38 17 55
5. 247 Danilo Furiosi Itálie 1968 85 25 46 19 65
6. 254 Aleš Réman Česká republika 1973 88,6 34 58 29 87
7. 250 Pedro Tenreiro Portugalsko 1974 88,9 40
8. 249 Krzysztof Wojtal Polsko 1968 85,5 40
9. 253 Vitaliy Kalenskyi Ukrajina 83,8 44
10. 257 Fernando Asensio Španělsko 1971 89,6 45
11. 251 Jose Jmenez Španělsko 1973 84,9 52
12. 244 Mehmet Bükte Turecko 1971 89,3 58
13. 256 Johnny Stuhldreier Nizozemsko 1968 89,9 64
14. 258 Sergey Chernyak Ukrajina 1972 87,1 69
15. 255 Kenneth Camilleri Malta 1974 87 73


Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 259 Antonio Sanchez Španělsko 1973 98,5 9 16 9 25
2. 307 Leif Hestad Norsko 100,7 9 18 11 29
3. 269 Eduardo Urrutikoetxea Španělsko 1973 94,3 13 28 13 41
4. 267 Alberto Clementi Itálie 1971 92,6 27 46 20 66
5. 271 Roland Bosman Slovensko 1974 101,5 28 50 25 75
6. 274 Roberto Herranz Španělsko 1973 104,7 21 50 26 76
7. 264 Alfredo Fernandez Španělsko 1969 91,7 35
8. 260 Tommi Heinonen Finsko 95,3 37
9. 265 Martin Hainbach Německo 1971 106,2 44
10. 262 Enmelio Scoop Nizozemsko 94,3 55
11. 263 Pascal Garnier Francie 1966 96 58
12. 270 Andrey Popov Rusko 1973 95 60
13. 266 Jakub Potocki Polsko 1971 93,6 62
14. 275 Stephan Canetti Francie 1971 103 63
15. 276 Thomas Holzer Německo 1971 105,5 69
261 Martin Louda Česká republika 1970 93,8
268 Jovce Vasilevski Makedonie 1965 93,8
272 Jannick Stćhr Dánsko 1971 100
273 Dmitry Golubochkin Rusko 1969 121


Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 252 Antonio Gutierrez Španělsko 1973 86,5 5 5
2. 259 Antonio Sanchez Španělsko 1973 98,5 11 11
3. 298 Alexander Alekseev Rusko 1959 109,7 15 15
4. 233 Oscar Marin Španělsko 1973 78,1 20 20
5. 226 Jaime Aguilera Španělsko 1969 69,5 20 20
6. 283 Carlos Menendez Španělsko 1964 79,5 29 29
7. 310 Rafael Vera Španělsko 1945 78,2 35 35


Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 3 Gabriele Andriulli Itálie 10 5 15
2. 2 Daniel Minster Česká republika 1973 20 10 30
3. 1 Nadir Hajro Bosna a Hercegovina 30 15 45


Physique juniorů open

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Alexander Myrvold Norsko 171 6 6 6
2. 380 Ali Akan Turecko 1993 173 12 11 11
3. 384 Pontus Koskelainen Švédsko 170 17 17 17
4. 388 Jones Ahmad Švédsko 1994 175 19 20 20
5. 378 Filip Šteflovič Česká republika 1991 176,5 21 21 21
6. 381 Daniel Girtan Rumunsko 1992 174 34 26 26
7. 379 Milán Nagy Maďarsko 1993 191 42
8. 386 Isacan Akhan Turecko 1993 193 42
9. 382 Abel Diaz Španělsko 1993 169 43
10. 383 Mikolaj Polaszewski Velká Británie 1991 183 43
11. 387 Richie O’donnell Velká Británie 1991 172 50


Bodyfitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 424 Antonina Lasukova Rusko 1993 161 9 8 8
2. 426 Antonia Pesevski Švédsko 1991 157 13 11 11
3. 416 Jana Šuti Chorvatsko 1986 159,5 9 12 12
4. 425 Nikola Blahušiaková Slovensko 1992 157 20 22 22
5. 423 Ramona Arseni Rumunsko 1991 156 27 24 24
6. 421 Kaja Wojciechowska Polsko 1994 162,5 26 29 29
7. 417 Gruziena Gradinaru Rumunsko 1992 157 35
8. 419 Patrícia Babtiszta Maďarsko 1996 162 42
9. 422 Dominika Krejcarová Česká republika 1993 157,5 45
10. 420 Alina Carevskaja Litva 1995 160 49
11. 418 Jessica Sestren Německo 1991 156 50


Bodyfitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 435 Una Heimisdóttir Island 1991 167 6 5 5
2. 430 Marie Steffen Německo 1994 166 14 13 13
3. 433 Maria Stanciu Rumunsko 1993 173 15 16 16
4. 431 Pauliina Räisänen Finsko 1991 165 18 18 18
5. 434 Stanislava Tichá Slovensko 1991 166 26 24 24
6. 429 Dilara Korkmaz Turecko 1994 168 29 30 30
7. 432 Laura Kám Maďarsko 1992 171 34


Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 424 Antonina Lasukova Rusko 1993 161 7 7
2. 435 Una Heimisdóttir Island 1991 167 8 8


Bikini fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 443 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159 7 6 6
2. 450 Sandra Jokic Norsko 1994 160 13 13 13
3. 427 Maja Pavlovic Srbsko 1991 162,8 12 15 15
4. 439 Evelin Grzegorczyk Švédsko 1994 162 34 22 22
5. 448 Adenike Endtová Česká republika 1991 161 20 23 23
6. 436 Emma Patimo Francie 1991 162 34 26 26
7. 449 Darlin Liedtke Německo 1991 161 36
8. 438 Vanessa Alvarez Německo 1991 155 39
9. 441 Diana Sepr]s Maďarsko 1995 160 44
10. 442 Cristina Marginean Rumunsko 1991 156 55
11. 444 Deniz Saypinar Turecko 1994 154 55
12. 437 Janika Aavamagi Estonsko 1991 162 58
13. 446 Sara Reisetbauer Rakousko 1994 160,5 63
14. 445 Rakel Fridriksdottir Island 1996 162 63
15. 447 Irene Lopez Španělsko 1997 160 72
16. 440 Tunde Molnar Maďarsko 1997 147 80


Bikini fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 458 Kristina Narbutaityte Litva 1991 169 14 12 12
2. 468 Erika Kandráčová Slovensko 1995 167 18 14 14
3. 454 Veronika Guľášová Slovensko 1992 170 13 14 14
4. 459 Monika Naumova Bulharsko 1993 168 16 17 17
5. 469 Brigitta Békefi Maďarsko 1992 171 25 21 21
6. 462 Zaneta Szlezak Polsko 1991 167,5 20 23 23
7. 455 Paula Bonfill Španělsko 1991 164,5 39
8. 461 Milla Kelahaara Finsko 1991 171 43
9. 452 Simona Balcan Rumunsko 1992 164 45
10. 453 Rigneida Provence Nizozemsko 1991 164 51
11. 473 Irma Jónsdóttir Island 1996 165 59
12. 464 Valdis Hilmarsdottir Island 1994 170 59
13. 460 Karolína Machová Česká republika 1991 171 60
14. 465 Kristine Druva Lotyšsko 1992 174 64
15. 472 Cristina Contiu Rumunsko 1997 168,5 69
451 Ela Algaba Španělsko 1992 176
456 Seyma Özmen Turecko 1992 173
457 Yaren Güldiken Turecko 1998 170
463 Anita Toroczkai Maďarsko 1997 166
466 Gabriele Valentaite Litva 1993 173
467 Kimberly de Jongh Nizozemsko 1992 173
470 Martina Vetrih Slovinsko 1991 170
471 Lola Vera Španělsko 1992 164
474 Jelena Vasovic Srbsko 1991 172,1


Bikini fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 443 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159 5
2. 458 Kristina Narbutaityte Litva 1991 169 10


Bikini fitness žen masters open

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 508 Ewa Zegan Polsko 1979 158 11 9 9
2. 514 Gabriella Rákóczi Maďarsko 1976 169 11 11 11
3. 515 Veronika Serzante Lotyšsko 1978 174 14 15 15
4. 701 Emanuela Colace Itálie 1976 160 21 21 21
5. 507 Martina Struhačková Slovensko 1975 33 23 23
6. 502 Eva Nutilová Česká republika 1975 165 33 26 26
7. 512 Monika Rosenbergerová Slovensko 1978 162,5 34
8. 516 Sara Diaz Španělsko 163 35
9. 504 Elena Grass Německo 1976 163 46
10. 511 Ana Hernandez Španělsko 1978 158 51
11. 510 Zinaida Rudenko Rusko 1975 162,9 53
12. 509 Monica Alvarez Německo 1970 155 59
13. 503 Sonia Montes Španělsko 1972 167 60
14. 506 Rocio Pedrero Španělsko 1978 157 69
15. 501 Carolina Cayuela Španělsko 1975 168 70
16. 505 Derya Satariano Malta 1977 77
17. 513 Galyna Shpak-Levenberg Ukrajina 1974 171 85


Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 525 Veronica Gallego Španělsko 1975 158 6 7 7
2. 540 Marina Chamoun Švédsko 1977 177 12 12 12
3. 523 Rachel Ramos Francie 1975 166,5 16 15 15
4. 535 Frida Balefalk Švédsko 1978 176 16 22 22
5. 533 Iveta Vaneková Slovensko 1972 158 36 23 23
6. 531 Irina Topoleva Rusko 1976 36 24 24
7. 519 Yulia Lenkina Rusko 1977 161 39
8. 524 Irina Blinova Rusko 1970 161 40
9. 536 Evalinda Aarvaag Švédsko 1971 155 42
10. 537 Cristina Romano Itálie 1975 159 42
11. 528 Bienvenida Bevia Španělsko 1972 150,5 58
12. 522 Maria Scotland Velká Británie 1970 166 61
13. 529 Maaret Nousiainen Finsko 1976 170,5 65
14. 527 Maria Mas Španělsko 1972 156 65
15. 558 Yulia Popova Rusko 1974 71
518 Daphne Polliand Francie 1971 169
520 Jenny Clarke Irsko 1975 153
521 Elena Golatan Turecko 1978 162
526 Lucie Koumarová Česká republika 1976 167
530 Maria Bozinovska Španělsko 1979 160
532 Milena Koudelková Česká republika 1974 163
534 Toni Galan Španělsko 161
538 Deborah Caufournier Francie 1973 163
539 Margita Zámolová Česká republika 1971 161
541 Veronika Zubačová Česká republika 1978 158
542 Sylwia Klaczynska Polsko 164,6


Bodyfitness žen masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 553 Federica Ghezzi Itálie 1965 165,5 5 5 5
2. 557 Rosario Ortiz Španělsko 1968 167 34 17 17
3. 544 Brigitte Subrin Francie 1962 161 17 18 18
4. 545 Olga Stepanyuk Rusko 1969 167 16 19 19
5. 546 Carina Isaksson Švédsko 1966 161 15 20 20
6. 543 Kristin Kristjansdottir Island 1966 162,5 27 28 28
7. 549 Rita Hardenberg Německo 1969 169 34
8. 550 Esta Pilt Estonsko 1964 157,5 43
9. 556 Nina Mukhortova Rusko 1966 170 45
10. 559 Maria Eriksson Švédsko 1964 154 48
11. 547 Esther Serrano Španělsko 1966 163 55
12. 552 Linda Jónsdóttir Island 1962 170 59
13. 560 Trudi Sammons Velká Británie 1964 160 64
14. 555 Alison Matthews Malta 1967 66
15. 554 Isabelle Zahra Malta 1965 74
16. 548 Shengyul Yozgyur Bulharsko 1968 166 75
17. 551 Laura Simola Finsko 175 81


Bodyfitness žen masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 553 Federica Ghezzi Itálie 1965 165,5 6 6
2. 525 Veronica Gallego Španělsko 1975 158 9 9


Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 517 Nikolett Szabó Maďarsko 1998 160 5 9 14
2. 475 Dorottya Ágoston Maďarsko 1997 159 10 8 18
3. 478 Dominika Krejcarová Česká republika 1993 157,5 15 15 30
4. 561 Tugçe Alakurt Turecko 1996 159 19 20 39


Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 492 Endla Vaher Estonsko 1991 168,5 16 10 7 12 19
2. 481 Kata Palásthy Maďarsko 1992 165 10 16 13 13 26
3. 491 Alexandra Zhilina Rusko 1997 164 16 10 16 17 33
4. 484 Johanna Lond Estonsko 1993 170,5 24 16 21 16 37
5. 487 Zaneta Balsewicz Polsko 1991 168 36 24 20 24 44
6. 485 Oona Ylitolonen Finsko 1993 165 38 30 26 26 52
7. 488 Lili Ofella Maďarsko 1997 172 24 48
8. 490 Ofelia Osan Rumunsko 1996 165,4 40 38
9. 482 Evelina Nikitina Litva 1993 166 43 40
10. 486 Leslie Haritz Německo 1993 165 37 46
11. 483 Anita Stamatova Bulharsko 1995 171 45 49
12. 489 Elif Sadoglu Turecko 1992 165 56 60


Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 492 Endla Vaher Estonsko 1991 168,5 5 5
2. 517 Nikolett Szabó Maďarsko 1998 160 10 10


Fitness juniorů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 495 Serhii Hordieiev Ukrajina 1991 85,1/181 6 10 8 10 18
2. 498 Mihai Moruz Rumunsko 1992 63,5/167 20 16 13 14 27
3. 493 Stefan Virna Rumunsko 1991 70,9/173 34 5 29 5 34
4. 497 Aramis Scherer Německo 1991 72,8/174 30 24 24 20 44
5. 499 Nikita Dvorkin Estonsko 82/181,2 13 24 17 28 45
6. 500 Patrik Tomaškovič Slovensko 1991 181/81 28 28 19 27 46
7. 496 Róbert Tupi Maďarsko 1995 61,7/169 18 39
8. 494 Ismail Berk Çavusoglu Turecko 1993 69,2/174 32 45
9. 410 Hakan Özagil Turecko 1993 66,3/168 43 36


Soutěž národů

stát b. p.
Španělsko 198 1.
Švédsko 131 2.
Česká republika 105 3.
Itálie 87 4.
Francie 83 5.
Německo 82 6.
Slovensko 78 7.
Polsko 76 8.
Rusko 61 9.
Turecko 58 10.
Maďarsko 56 11.
Norsko 46 12.
Finsko 43 13.
Estonsko 38 14.
Rumunsko 38 15.
Island 27 16.
Ukrajina 24 17.
Litva 21 18.
Malta 21 19.
Irsko 20 20.
Bulharsko 17 21.
Rakousko 14 22.
Lotyšsko 14 22.
Portugalsko 13 24.
Moldavsko 12 25.
Bosna a Hercegovina 9 26.
Chorvatsko 9 26.
Srbsko 9 26.
Bělorusko 5 29.
Velká Británie 4 30.
Nizozemsko 0 0
Belgie 0 0
Dánsko 0 0
Makedonie 0 0
Slovinsko 0 0


Foto:
www.team-andro.com
www.bodybuilding-magazin.de


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.05.18:13Bugaboo - Myslím, že se pohybuje něco málo pod 100 kg
22.05.14:37Pr!nc - Nevíte někdo, s jakou soutěžní hmotností tak mohl startova..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 98 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra