Reklama:

ME juniorů a masters a ME ve fitness 2013: výsledky a fotografie (den 2.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUNIORŮ A MASTERS 2013 - 1. - 6. 5. 2013, Španělsko
Češi před ME:
Petr Havlík • Radek Čejka (5 d.) • Jan TomášekMilan Bodlák Jiří FaflíkLucie Limbrunnerová • Monika Šlosrová
Jiří SchäferDaniel MinsterMartina HrubáPetra Šenkeříková • Eva Simkovičová • Luboš Koumal • Petr Kadlec
Ondřej Kraj • Kateřina KyptováPetra UrbánkováMilena Koudelková • Michaela Kopperová • Veronika Zubačová
Jitka ŠnajdrováŠárka PíckováEva Nutilová • Julie Wohaková • Veronika Szalayová
nominaceodlet české výpravy

Info z ME:
prezentaceden 1 + fotoden 2 + foto - 5 medailí!
den 3 + foto - 1 medaile!den 4 + foto - 3 medaile!
kompletní výsledky s body videa foto zákulisí

Z ME očima naší reprezentace:
očima Martiny Hrubéočima Veroniky Zubačové
Daniel Minster (trénink)


Ve španělské Santa Susanně pokračuje v pátek druhým soutěžním dnem Mistrovství Evropy juniorů a masters a Mistrovství Evropy ve fitness. Do letošního evropského šampionátu z českých reprezentantů již včera úspěšně vstoupili Jiří Schäfer (klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let), Lucie Limbrunnerová, Monika Šlosrová (obě kulturistika žen masters open) a Šárka Pícková (athletic fitness žen nad 163 cm), když se všichni probojovali do dnešního finále.

V tom o medaile během pátku bojují také Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů), Martina Hrubá (bodyfitness juniorek do 163 cm), Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let) a Jiří Faflík (kulturistika mužů masters nad 65 let).

Ve večerních hodinách pak semifinálovou částí soutěž začne také pro naše kulturisty z věkové kategorie masters od 40 do 49 let Jana Tomáška a Petra Havlíka a o šanci zazávodit si v zítřejším finále pak budou bojovat také Ondřej Kraj, Petr Kadlec a Kateřina Kyptová, kteří nastoupí v mužském, resp. ženském physique.

Jak se našim na druhém soutěžním dnu obou evropských šampionátů dařilo?


Sobota, 11:44

Několik prvních obrázků z letošního mistrovství Evropy věnovaných Kateřině Kyptové, Jiřímu Faflíkovi, Milanu Bodlákovi, Danielu Minsterovi a Petru Kadlecovi jsme pro Vás připravili do tohoto článku.

Sobota, 08:30

K finálovým výsledkům postupně přidáváme první fotografie.

Sobota, 07:24

Naši v sobotním semifinále

Večerní blok soutěže přinesl semifinálová vystoupení závodníků z jednotlivých hmotnostních kategorií kulturistiky mužů masters od 40 do 49 let a kromě nich se pak na pódiu objevili také sportovci z kategorií physique mužů a žen.

Do dnešního finále se z českých závodníků v méně početně obsazených kategoriích bez boje dostali Petr Havlík (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 70 kg) a Ondřej Kraj (physique mužů nad 178 cm), účast ve druhé polovině soutěže si pak přímo na pódiu vybojovala Kateřina Kyptová (physique žen nad 163 cm).

Jan Tomášek v nabité kategorii kulturistiky mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg na účast ve finále bohužel nedosáhl a ze soutěže si bude odvážet osmé místo. Radek Čejka, jenž měl závodit ve stejné kategorii, do soutěže kvůli probíhající viróze a nepříjemným horečkám nakonec nenastoupil. Soutěž skončila také pro Petra Kadlece, jehož jméno bude uzavírat výsledkovou listinu kategorie physique mužů do 178 cm.


Sobota, 07:03

Ziskem zlata Milana Bodláka a Daniel Minstera, stříbra Jiřího Schäfera a Jiřího Faflíka a bronzu Martiny Hrubé se Česká republika po prvních dvou dnech soutěže dostala na pět medailí!

Přehled pátečních finálových umístění českých reprezentantů

    1. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let) [1] *
    1. místo - Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů) [1]
    2. místo - Jiří Schäfer (klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let) [15]
    2. místo - Jiří Faflík (kulturistika mužů masters nad 65 let) [2]
    3. místo - Martina Hrubá (bodyfitness juniorek do 163 cm) [3]
    4. místo - Lucie Limbrunnerová (kulturistika žen masters od 35 let open) [9]
    5. místo - Monika Šlosrová (kulturistika žen masters od 35 let open) [9]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.


Sobota, 06:50

Na konec seznamu včerejších finálových výsledků jsme přidali informaci o tom, jak se v jejich kategoriích vedlo Milanu Bodlákovi a Jiřímu Faflíkovi. Milan Bodlák na soutěži podle oficiálních tabulek amatérské IFBB v kategorii mužů masters od 60 do 64 let nakonec závodil sám a i díky tomu se mu tak loňský titul mistra Evropy podařilo obhájit. Jiří Faflík v kategorii nejstarších účastníků soutěže nad 65 let závodil po boku Švéda Nica Lundholma, se kterým si však neporadil a ze šampionátu si bude odvážet stříbro.


Pátek, 22:35

Začínáme přidávat páteční finálové výsledky.

Fitness juniorek do 163 cm

    1. Kristina Korolyak (Estonsko)
    2. Dorottya Ágoston (Maďarsko)
    3. Vita Oleinik (Lotyšsko)
    4. Jessica Kalmár (Maďarsko)


Fitness juniorek nad 163 cm

    1. Endla Vaher (Estonsko)
    2. Yulia Postika (Rusko)
    3. Vlada Andryushenko (Lotyšsko)
    4. Beata Julia Przyborska (Polsko)
    5. Maryna Kisiv (Ukrajina)
    6. Justyna Jedlikowska (Polsko)


Fitness juniorek - absolutní vítězka

    1. Kristina Korolyak (Estonsko)


Fitness juniorů open

    1. Serhii Hordieiev (Ukrajina)
    2. Stefan Virna (Rumunsko)
    3. Visan Mihaita (Rumunsko)


Bikini fitness juniorek open

    1. Sabina Pleváková (Slovensko)
    2. Veronika Guľášová (Slovensko)
    3. Anita Bekus (Velká Británie)
    4. Diana Salamon (Maďarsko)
    5. Kathrin Hollman (Německo)
    6. Iwona Kowalska (Polsko)


Bodyfitness juniorek do 163 cm

    1. Gradiaru Corina Georgiana (Rumunsko)
    2. Jessica Silfversnagel (Finsko)
    3. Martina Hrubá (Česká republika)


Bodyfitness juniorek nad 163 cm

    1. Adela Ondrejovičová (Slovensko)
    2. Isa Mursu (Finsko)
    3. Elin Hassel (Finsko)
    4. Asta Bjork Bolladottir (Island)


Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

    1. Adela Ondrejovičová (Slovensko)


Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

    1. Reino Strand (Švédsko)
    2. Jiří Schäfer (Česká republika)
    3. Mahmut Bora Erzen (Turecko)
    4. Serge Rouze (Francie)
    5. Peter Ljunggren (Švédsko)
    6. Marcillo Jimmy (Francie)


Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let open

    1. John Davi (Španělsko)
    2. Mieczyslaw Nowacki (Polsko)
    3. Raymond Cassar (Malta)
    4. Mario Pace (Malta)


Klasická kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

    1. Reino Strand (Švédsko)


Kulturistika žen masters nad 35 let open

    1. Caroline Gaume (Francie)
    2. Lisbeth Grape (Švédsko)
    3. Michaela Schar (Německo)
    4. Lucie Limbrunnerová (Česká republika)
    5. Monika Šlosrová (Česká republika)

    6. Esjeponta Saura (Španělsko)


Kulturistika juniorů do 75 kg

    1. Ovidijus Ringys (Litva)
    2. Marcin Piechota (Polsko)
    3. Mike Niessen (Německo)
    4. Maksymelian Berezovskyi (Ukrajina)
    5. Davide Arrighini (Itálie)

Kulturistika juniorů nad 75 kg

    1. Marko Baric (Chorvatsko)
    2. Dennis Arnold (Německo)
    3. Marek Dorosz (Polsko)
    4. Luke Debono (Malta)
    5. Kamil Kluszczynski (Polsko)
    6. Radoslav Filip (Slovensko)

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

    1. Marko Baric (Chorvatsko)

Klasická kulturistika juniorů open

    1. Erik Halaška (Slovensko)
    2. Dainius Matulionis (Litva)
    3. Pekka Kotipohja (Finsko)
    4. Antton Tammelin (Finsko)
    5. Ibrahim Berat (Turecko)
    6. Jose Maria Cantos (Španělsko)

Kulturistika juniorek open

    1. Serban Mihaela Beatrice (Rumunsko)
    2. Barbara Budavári (Maďarsko)

Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

    1. Marta del Amo (Španělsko)
    2. Veronica Gallego (Španělsko)
    3. Gabriella Szabo (Maďarsko)
    4. Roberta Bozzano (Itálie)
    5. Maria Scotland (Velká Británie)
    6. Maria Ignacia Mas (Španělsko)

Finalistky bodyfitness žen masters nad 45 let

    1. Carina Isaksson (Švédsko)
    2. Rosario Gomez Ortiz (Španělsko)
    3. Federica Ghezzi (Itálie)
    4. Esther Serrano (Španělsko)
    5. Patrizia Gernero (Itálie)
    6. Esta Pilt (Estonsko)

Bodyfitness žen masters - absolutní vítězka

    1. Marta del Amo (Španělsko)

Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg

    1. Hans-Joerg Winter (Německo)
    2. Jose Antonio Gonzalez (Španělsko)
    3. Albert Szczygielski (Polsko)
    4. Taner Umul (Turecko)
    5. Didier Ioculano (Francie)
    6. Oleg Scharikov (Rusko)

Finalisté kulturistiky mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg

    1. Wolfgang Schober (Rakousko)
    2. Antonio Vergiani (Itálie)
    3. Thomas Lauer (Německo)
    4. Jose Carlos Comadro (Portugalsko)
    5. Aivazs Visockis (Lotyšsko)
    6. Jozef Píry (Slovensko)

Kulturistika mužů masters od 60 do 64 let open

    1. Milan Bodlák (Česká republika)

Kulturistika mužů masters nad 65 let open

    1. Nico Lundholm (Švédsko)
    2. Jiří Faflík (Česká republika)

Kulturistika vozíčkářů open

    1. Daniel Minster (Česká republika)


Pátek, 22:10

Do článku přidáváme několik prvních fotografií z pátečního finále.

Páteční finále ME juniorů
a masters a ME ve fitness 2013 (první fotografie)


Pátek, 18:06

Daniel Minster, historicky vůbec první český reprezentant v kulturistice vozíčkářů, ve své kategorii nastoupil sám a ze Santa Susanny si tak domů poveze zlato. I přesto, že na soutěži neměl žádného soupeře, se jistě jedná o úspěch, k němuž samotný závodník krátce poté, kdy opustil pódium, uvedl: "Mám zlatou placku za dřinu a vůli. A památku a gratulaci od samotného Rafaela Santonji. I hymnu mi zahráli."

Gratulujeme!

Pátek, 17:25

Připojujeme první obrázek z finále věnovaný Milanu Bodlákovi, jenž v těchto chvílích bojuje o medaili v kategorii mužů masters nad 60 let.

Milan Bodlák na ME juniorů a masters 2013

Foto: Per Sundström


Pátek, 15:32

Absolutním vítězem v kulturistice juniorů se na letošním evropském šampionátu stal Chorvat Marko Baric, který ještě před tím vybojoval zlato v kulturistice juniorů nad 75 kg.

Pátek, 15:00

Třetí zlato pro Slovensko přidal Erik Halaška, který si v klasické kulturistice juniorů open poradil se všemi devíti soupeři.

Pátek, 14:20

Šárka Pícková v kategorii athletic fitness žen nad 163 cm dosáhla na čtvrté místo.

Pátek, 12:47

Jiří Schäfer v klasické kulturistice mužů masters od 40 do 49 let dosáhl fantastického úspěchu, když v patnáctičlenném startovním poli vybojoval stříbro!

Pátek, 12:09

Slovenská reprezentantka Adela Odrejovičová se podle dostupných informací stala absolutní mistryní Evropy v bodyfitness juniorek.

Pátek, 11:55

Martina Hrubá podle zatím nepotvrzených informací v bodyfitness juniorek do 163 cm dosáhla na bronz, když se z vítězství v její kategorii radovala Rumunka Gradiaru Corina Georgiana.

V bodyfitness juniorek nad 163 cm podle dostupných zpráv vítězství vybojovala Slovenka Adela Ondrejovičová. Zlato pak brala také její kolegyně z kategorie bikini fitness juniorek Sabina Pleváková, za níž druhé místo obsadila Veronika Guľášová.


Foto:
www.team-andro.com / Matthias Busse
www.eastlabs.biz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.05.16:57Smile04 - no teda ty fitness juniorky a ty bikinya ty naše krasne ho..
04.05.13:18Č174 - Schäfer škoda toho pózingu.. Při těch bočních pózách je mo..
04.05.09:24Turakam - Tak tie naše bikiny, uff, luxus a Adela Ondrejovičová, to ..
03.05.19:56Carnivor - `kanec` Bodlák bude mít určitě zlato, podle fotky bez konk..+1
03.05.14:31guruhonza - Martina potvrzena. Placka doma =) https://fbcdn-sphotos-h..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra