Reklama:

ME juniorů a masters a ME ve fitness 2013: Časový harmonogram a čtvrteční semifinále

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUNIORŮ A MASTERS 2013 - 1. - 6. 5. 2013, Španělsko
Češi před ME:
Petr Havlík • Radek Čejka (5 d.) • Jan TomášekMilan Bodlák Jiří FaflíkLucie Limbrunnerová • Monika Šlosrová
Jiří SchäferDaniel MinsterMartina HrubáPetra Šenkeříková • Eva Simkovičová • Luboš Koumal • Petr Kadlec
Ondřej Kraj • Kateřina KyptováPetra UrbánkováMilena Koudelková • Michaela Kopperová • Veronika Zubačová
Jitka ŠnajdrováŠárka PíckováEva Nutilová • Julie Wohaková • Veronika Szalayová
nominaceodlet české výpravy

Info z ME:
prezentaceden 1 + fotoden 2 + foto - 5 medailí!
den 3 + foto - 1 medaile!den 4 + foto - 3 medaile!
kompletní výsledky s body videa foto zákulisí

Z ME očima naší reprezentace:
očima Martiny Hrubéočima Veroniky Zubačové
Daniel Minster (trénink)


Ve španělské Santa Susanně dnes probíhá první soutěžní den letošního Mistrovství Evropy juniorů a masters a Mistrovství Evropy ve fitness. Čtyřdenní maratón sestávající ze dvou různých soutěží začal dopoledne semifinálovými boji ve fitness juniorů a juniorek, kulturistice juniorek, bikini fitness juniorek, kulturistice žen masters a klasické kulturistice mužů masters, aby odpoledne pokračoval prejudgingem v kategoriích athletic fitness, kulturistiky juniorů a bodyfitness žen masters. Večer pak do soutěže vstoupí ještě veteráni z kulturistiky mužů masters nad 50, 60 a 65 let.

Finále pro nejúspěšnější závodníky všech zmíněných kategorií začne zítra dopoledne a později na něj naváže i další semifinálový blok, v nichž už dostanou příležitosti zase jiní závodníci.

Aktuální podobu harmonogramu soutěže naleznete na konci článku. Postupně budeme také připojovat první informace z místa dění týkající se českých reprezentantů.


Pátek, 09:40

Doplňujeme několik snímků věnovaných dalším českým účastníkům včerejšího semifinále.

Petra Šenkeříková, Eva Simkovičová, Jiří Schäfer,
Lucie Limbrunnerová a Monika Šlosrová v semifinále ME 2013


Pátek, 09:15

Do článku doplňujeme fotografie z kategorie athletic fitness žen nad 163 cm, ve které startuje také Šárka Pícková.

Semifinále v athletic fitness žen nad 163 cm


Pátek, 07:30

Průběžně doplňujeme seznam jmen pátečních finalistů a v kategoriích, kde to je možné, již přidáváme také první výsledky závodníků, kteří se umístili mimo finále.

Finalistky fitness juniorek do 163 cm

  • Jessica Kalmár (Maďarsko)
  • Dorottya Ágoston (Maďarsko)
  • Vita Oleinik (Lotyšsko)
  • Kristina Korolyak (Estonsko)

Finalistky fitness juniorek nad 163 cm

  • Justyna Jedlikowska (Polsko)
  • Maryna Kisiv (Ukrajina)
  • Yulia Postika (Rusko)
  • Endla Vaher (Estonsko)
  • Vlada Andryushenko (Lotyšsko)
  • Beata Julia Przyborska (Polsko)

    7. Olga Mohylnytska (Ukrajina)

Finalisté fitness juniorů open

  • Visan Mihaita (Rumunsko)
  • Stefan Virna (Rumunsko)
  • Serhii Hordieiev (Ukrajina)

Finalistky bikini fitness juniorek open

  • Diana Salamon (Maďarsko)
  • Iwona Kowalska (Polsko)
  • Sabina Pleváková (Slovensko)
  • Veronika Guľášová (Slovensko)
  • Kathrin Hollman (Německo)
  • Anita Bekus (Velká Británie)

    7. Dóra Rozmán (Maďarsko)
    8. Yuliia Vasylieva (Ukrajina)
    9. Pilar Mora Garcia (Španělsko)
    10. Vanessa Alvarez Naghachian (Německo)
    11. Ceylan Delilctas (Turecko)
    12. Tanita Zetea (Rumunsko)
    13. Jekaterina Lasunska (Lotyšsko)
    14. Eva Simkovičová (Česká republika)
    15. Marzia Maggio (Itálie)
    -. Sandra Ortiz de Mendibil (Ukrajina)
    -. France Bignon (Francie)
    -. Petra Šenkeříková (Česká republika)

Finalistky bodyfitness juniorek do 163 cm

  • Jessica Silfversnagel (Finsko)
  • Gradiaru Corina Georgiana (Rumunsko)
  • Martina Hrubá (Česká republika)

Finalistky bodyfitness juniorek nad 163 cm

  • Asta Bjork Bolladottir (Island)
  • Isa Mursu (Finsko)
  • Elin Hassel (Finsko)
  • Adela Ondrejovičová (Slovensko)

Finalisté klasické kulturistiky mužů masters od 40 do 49 let

  • Peter Ljunggren (Švédsko)
  • Reino Strand (Švédsko)
  • Jiří Schäfer (Česká republika)
  • Serge Rouze (Francie)
  • Mahmut Bora Erzen (Turecko)
  • Marcillo Jimmy (Francie)

    7. Cem Baltacioglu (Turecko)
    8. Gauti Runarsson (Island)
    9. Eddie Bergkvist (Švédsko)
    10. Marek Boc (Polsko)
    11. German Tomas (Španělsko)
    12. Kevin Cauchi (Malta)
    13. Kamal Salem (Nizozemsko)
    14. Juho Passila (Finsko)
    15. Abdurrahman Kiran (Turecko)

Finalisté klasické kulturistiky mužů masters nad 50 let open

  • Mieczyslaw Nowacki (Polsko)
  • John Davi (Španělsko)
  • Mario Pace (Malta)
  • Raymond Cassar (Malta)

Finalistky kulturistiky žen masters nad 35 let open

  • Lisbeth Grape (Švédsko)
  • Caroline Gaume (Francie)
  • Michaela Schar (Německo)
  • Lucie Limbrunnerová (Česká republika)
  • Monika Šlosrová (Česká republika)
  • Esjeponta Saura (Španělsko)

    7. Paola Boschero (Itálie)
    8. Larisa Denisova (Rusko)
    9. Jasqueline Borg (Malta)

Finalisté kulturistiky juniorů do 75 kg

  • Ovidijus Ringys (Litva)
  • Marcin Piechota (Polsko)
  • Maksymelian Berezovskyi (Ukrajina)
  • Mike Niessen (Německo)
  • Davide Arrighini (Itálie)

Finalisté kulturistiky juniorů nad 75 kg

  • Kamil Kluszczynski (Polsko)
  • Marko Baric (Chorvatsko)
  • Marek Dorosz ( Polsko)
  • Radoslav Filip (Slovensko)
  • Luke Debono (Malta)
  • Dennis Arnold (Německo)

    7. Blessing Awodibu (Irsko)
    8. Harun Yilmaz (Turecko)
    9. Jakub Pestka (Polsko)
    10. Alberto Dominguez (Španělsko)
    11. Aleksander Sotirov (Velká Británie)
    12. Connor Magee (Irsko)

Finalistky kulturistiky juniorek open

  • Barbara Budavári (Maďarsko)
  • Serban Mihaela Beatrice (Rumunsko)

Finalisté klasické kulturistiky juniorů open

  • Ibrahim Berat (Turecko)
  • Antton Tammelin (Finsko)
  • Pekka Kotipohja (Finsko)
  • Dainius Matulionis (Litva)
  • Erik Halaška (Slovensko)
  • Jose Maria Cantos (Španělsko)

    7. Sum Kelner (Estonsko)
    8. Aldea Dan (Rumunsko)
    9. Jake Martin Flaven (Velká Británie)
    10. Clive Sammut (Malta)

Finalistky bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

  • Maria Scotland (Velká Británie)
  • Marta del Amo (Španělsko)
  • Maria Ignacia Mas (Španělsko)
  • Veronica Gallego (Španělsko)
  • Roberta Bozzano (Itálie)
  • Gabriella Szabo (Maďarsko)

    7. Ethel Heredia (Španělsko)
    8. Bienvenida Bevia (Španělsko)
    9. Yolanda Fernandez (Španělsko)
    10. Orlova Yulianna (Rusko)
    11. Murielle Boumazza (Francie)
    12. Lucia Dosca (Moldávie)
    13. Monica Alvarez (Německo)
    14. Katya Vella (Malta)
    15. Monika Szabo (Maďarsko)
    16. Iryna Yeromina (Ukrajina)

Finalistky bodyfitness žen masters nad 45 let

  • Patrizia Gernero (Itálie)
  • Federica Ghezzi (Itálie)
  • Rosario Gomez Ortiz (Španělsko)
  • Carina Isaksson (Švédsko)
  • Esther Serrano (Španělsko)
  • Esta Pilt (Estonsko)

    7. Alison Matthews (Malta)
    8. Nina Mirkhortova (Rusko)
    9. Linda Jonsdottir (Island)
    10. Giuditta Magazzino (Itálie)

Finalisté kulturistiky mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg

  • Oleg Scharikov (Rusko)
  • Albert Szczygielski (Polsko)
  • Jose Antonio Gonzalez (Španělsko)
  • Taner Umul (Turecko)
  • Didier Ioculano (Francie)
  • Hans-Joerg Winter (Německo)

Finalisté kulturistiky mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg

  • Aivazs Visockis (Lotyšsko)
  • Antonio Vergiani (Itálie)
  • Jose Carlos Comadro (Portugalsko)
  • Wolfgang Schober (Rakousko)
  • Jozef Píry (Slovensko)
  • Thomas Lauer (Německo)

    7. Mustafa Telatar (Turecko)
    8. Wieslaw Kruk (Polsko)
    9. Baldur Borgporsson (Island)
    10. John Dunne (Irsko)

Finalisté kulturistiky mužů masters od 60 do 64 let open

  • Starykh Aliaksei (Bělorusko)
  • Milan Bodlák (Česká republika)

Finalisté kulturistiky mužů masters nad 65 let open

  • Nico Lundholm (Švédsko)
  • Jiří Faflík (Česká republika)

Finalisté kulturistiky vozíčkářů open

  • Daniel Minster (Česká republika)

Finalisté athletic fitness mužů do 175 cm

  • Rookie Vestin (Švédsko)
  • Belmir Berberović (Bosna a Hercegovina)
  • G.Burak Kutlukan (Turecko)
  • Yasin Şahin (Turecko)

Finalisté athletic fitness mužů nad 175 cm

  • Giedrius Abeciunas (Litva)
  • Robert Berg (Švédsko)
  • Daniel Lundevall (Švédsko)
  • Kristo Kauder (Estonsko)
  • Hans Christian Egener (Norsko)
  • Joachim Fresvik (Norsko)

Finalistky athletic fitness žen do 163 cm

  • Helena Forsén (Švédsko)
  • Gulizar Tufenk (Turecko)
  • Kader Süleymanoglu (Turecko)
  • Esta Pilt (Estonsko)

Finalistky athletic fitness žen nad 163 cm

  • Jenny Wärn (Švédsko)
  • Fatma Çiftçi (Turecko)
  • Aslaug Lia Pettersen (Norsko)
  • Šárka Pícková (Česká republika)
  • Janne Moland (Norsko)


Pátek, 07:20

Během prvního dne soutěže si z našich reprezentantů účast v pátečním finále přímo na pódiu vybojovali Jiří Schäfer (klasická kulturistika mužů od 40 do 49 let), Lucie Limbrunnerová a Monika Šlosrová (obě kulturistika žen masters nad 35 let open). Úřadující mistr republiky Jiří Schäfer po semifinále bojuje o třetí až páté místo, v případě našich obou kulturistek to vypadá, že by si mezi sebe mohly rozdělit čtvrtou a pátou příčku.

Do finále v pětičlenném startovním poli athletic fitness žen postupuje i Šárka Pícková, která je po dvou kolech na čtvrtém místě, když na třetí příčku ztrácí jeden bod.

V dnešním finále jsou také Martina Hrubá (bodyfitness juniorek do 163 cm), Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let), Jiří Faflík (kulturistika mužů masters nad 65 let) a Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů). Všichni čtyři do druhé poloviny soutěže pronikli bez potřeby semifinálového boje, když v jejich kategoriích nastoupil nižší počet závodníků.

Přes brany semifinále naopak neprošla juniorská bikini fitnesska Eva Simkovičová, která si ze šampionátu odváží čtrnácté místo. Petra Šenkeříková pak ve stejné kategorii při početném obsazení uvízla v eliminaci.


Čtvrtek, 23:12

Do článku doplňujeme první fotografie.

Semifinále v kulturistice juniorů nad 75 kg a klasické kulturistice juniorů


Čtvrtek, 17:00

Předpokládaný harmonogram víkendových soutěží v Santa Susanně:

Čtvrtek, 2. května 2013

Dopolední blok: 11:00 (semifinále)

  • Fitness juniorů a juniorek
  • Bodyfitness juniorek (Za ČR: Martina Hrubá)
  • Bikini fitness juniorek (Za ČR: Petra Šenkeříková a Eva Simkovičková)
  • Kulturistika žen masters (Za ČR: Lucie Limbrunnerová a Monika Šlosrová)
  • Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let (Za ČR: Jiří Schäfer)
  • Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

Odpolední blok: 15:00 (semifinále)

  • Athletic fitness mužů a žen (Za ČR: Šárka Pícková)
  • Kulturistika juniorů
  • Kulturistika juniorek
  • Klasická kulturistika juniorů
  • Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let
  • Bodyfitness žen masters nad 45 let

Večerní blok: 19:00 (semifinále)

  • Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let
  • Kulturistika mužů masters od 60 do 64 let (Za ČR: Milan Bodlák)
  • Kulturistika mužů masters nad 65 let (Za ČR: Jiří Faflík)


Pátek, 3. května 2013

Dopolední blok: 09:30 (finále)

  • Fitness juniorů a juniorek
  • Bodyfitness juniorek (Za ČR: Martina Hrubá)
  • Bikini fitness juniorek
  • Physique juniorů

    Vyhlášení výsledků

  • Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let
    (Za ČR: Jiří Schäfer)
  • Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let
  • Kulturistika žen masters (Za ČR: Lucie Limbrunnerová a Monika Šlosrová)

    Vyhlášení výsledků

  • Athletic fitness mužů a žen (Za ČR: Šárka Pícková)
  • Kulturistika juniorů
  • Kulturistika juniorek
  • Klasická kulturistika juniorů
  • Kulturistika vozíčkářů (Za ČR: Daniel Minster)

    Vyhlášení výsledků

  • Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let
  • Bodyfitness žen masters nad 45 let
  • Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let
  • Kulturistika mužů masters od 60 do 64 let (Za ČR: Milan Bodlák)
  • Kulturistika mužů masters nad 65 let (Za ČR: Jiří Faflík)

    Vyhlášení výsledků

Večerní blok: 18:00 (semifinále)


Sobota, 4. května 2013

Dopolední blok: 10:00 (semifinále)

Sobota, 4. května 2013

Odpolední blok: 15:00 (finále)

  • Physique mužů a žen (Za ČR: Ondřej Kraj a Kateřina Kyptová)

    Vyhlášení výsledků

Večerní blok: 18:00 (semifinále a finále)


Neděle, 5. května 2013

Dopolední blok: 10:00 (finále)

    Zahajovací ceremoniál

  • Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let (všechny kategorie) (Za ČR: Petr Havlík)

    Vyhlášení výsledků

  • Fitness mužů a žen (Za ČR: Luboš Koumal)
  • Bodyfitness žen (všechny výškové kategorie) (Za ČR: Petra Urbánková a Šárka Pícková)
  • Bikini fitness žen (všechny výškové kategorie)

    Vyhlášení výsledků

    Vyhlášení absolutních vítězek kategorií fitness, bodyfitness a bikini fitness

    Vyhlášení výsledků soutěže národů


Foto:
www.eastlabs.biz
www.team-andro.com / Matthias Busse


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra