Reklama:

Arnold Classic Europe 2015: výsledky a fotografie (den 1.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2015 - 25. - 27. 9. 2015, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
Michal KulštejnJan JonášFilip Šteflovič • Ondřej Kmošťák • Václav PátekKarolína TlustáJana Jeřábková
Adéla Storzerová (video) • Lucie Cahová • Jana SlívováMargita Zámolová • Miroslava Mikanová
Renata HronováMartin NavrátilPetr Richtár (InBody) • David ŽelinaMilan BodlákJozef FurinJakub Šubrt
Před Arnold Classic Europe:
nominaceodlet české výpravy
Z ACE očima závodníků, rozhovory:
očima M. Kulštejna očima A. Storzerové
J. Furin M. Zámolová J. Slívová očima R. Hronové
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníprezentacevýsledky a foto (I.) - 6 medailí! výsledky a foto (II.)výsledky a foto (III.)
kompletní výsledky s body VIDEO&FOTO: SEMINÁŘ S ARNOLDEM

Arnold Classic Europe 2015: zprávy z místa dění!
Kai Greene: exhibice
na Arnold Classic Europe 2015
Arnold Classic Europe 2015: fotografie z prezentace!

92 fotografií!

Ve španělském Madridu v pátek 25. září proběhl první soutěžní den v pořadí pátého ročníku mezinárodní amatérské soutěže federace IFBB Arnold Classic Europe. Do bojů na pódiu během něj zasáhla také početná skupina závodníků z České republiky a pohled do výsledkových listin napovídá, že se jim dařilo!

Fantastického úspěchu dosáhly Karolína Tlustá (bikini fitness žen masters do 163 cm), Jana Slívová (bikini fitness žen masters nad 163 cm) a Margita Zámolová (bodyfitness žen masters), které ve svých kategoriích vybojovaly zlato. V kulturistice mužů do 90 kg se ziskem stříbrné medaile blýskl Jozef Furin, nad jehož síly byl pouze Íránec Hossein Sheybani, bronz na závodech pak přidali Ondřej Kmošťák (physique juniorů) a Renata Hronová (physique žen nad 163). Pátou příčku si v pátek připsali Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 60 let) a Adéla Storzerová (bikini fitness juniorek nad 163 cm), Michal Kulštejn (physique mužů do 181 cm) se na španělské soutěži tentokrát probojoval k sedmému místu, když k jeho soupeřům patřil i nakonec desátý Ondřej Kmošťák, jenž si na akci vyzkoušel start ve dvou různých kategoriích. Stejný výsledek jako zmiňovaný Ondřej Kmošťák si ze závodů odváží také Lucie Cahová, která závodila v bikini fitness juniorek nad 163 cm.

Petr Richtár, David Želina (oba klasická kulturistika mužů nad 180 cm), Martin Navrátil (klasická kulturistika mužů do 175 cm), Václav Pátek (physique mužů do 172 cm a physique juniorů), Filip Šteflovič (physique mužů do 178 cm) a Miroslava Mikanová (bodyfitness žen masters) neprošli nástrahami eliminace. Za pátečním děním na Arnold Classic Europe 2015 se nyní ohlížíme prostřednictvím finálových výsledků a fotografií. Autory snímků jsou naši kolegové z partnerského slovenského webu EastLabs.sk


Bikini fitness žen masters do 163 cm

    1. Karolína Tlustá (Česká republika)
    2. Judit Béres (Maďarsko)
    3. Elsa Alexandra Oliveira Pena (Portugalsko)
    4. Sara Diaz Rodriguez (Španělsko)
    5. Liliana Fernandes (Portugalsko)
    6. Inmaculada Gual (Španělsko)

Bikini fitness žen masters nad 163 cm

    1. Jana Slívová (Česká republika)
    2. Andrea Lackner (Rakousko)
    3. Manuela Di Febbo (Itálie)
    4. Olga Kulinych (Ukrajina)
    5. Nicola Chandra Raj (Velká Británie)
    6. Anna Koumis (Řecko)

  • Více fotografií naleznete zde ve facebookové skupině EastLabs.ru.

Kulturistika mužů do 70 kg

    1. Enzo Mascaro (Itálie)
    2. Najmalddin Abdalla (Irák)
    3. Aleksey Avtayev (Rusko)
    4. Jonay Mesa (Španělsko)
    5. Genadi Simeonov (Bulharsko)
    6. Gordon Singh (Velká Británie)

Kulturistika mužů do 75 kg

    1. Maurizio Montalto (Itálie)
    2. Alberto Abad Aparicio (Španělsko)
    3. Saleh Omar Abdullah (Jemen)
    4. Andrey Yashchenko (Ukrajina)
    5. Kelton Thomas (Trinidad & Tobago)
    6. Petros Pavlou (Kypr)

Kulturistika mužů do 80 kg

    1. Mika Nyyssölä (Finsko)
    2. Alex Zuccaro (Itálie)
    3. Fábio Rodrigues Inácio Lopes (Portugalsko)
    4. Jonathan Reverte Roldan (Španělsko)
    5. Saleh Husain (Kuvajt)
    6. Milad Maskook (Írán)

Kulturistika mužů do 85 kg

    1. Josep Merino (Španělsko)
    2. Yevgeniy Yakimov (Kazachstán)
    3. Iacono Gianni (Itálie)
    4. János Csuhai (Maďarsko)
    5. Simone Meiattini (Itálie)
    6. Mohammed Al Naama (Katar)

Kulturistika mužů do 90 kg

    1. Hossein Sheybani (Írán)
    2. Jozef Furin (Česká republika)
    3. Luis Ricardo Plata Duran (Kolumbie)
    4. Sardar Ismail (Irák)
    5. Tareq Alshakhs (Kuvajt)
    6. Fahad Zaid (Saudská Arábie)

  • Více fotografií naleznete zde ve facebookové skupině EastLabs.ru.

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

    1. Tomas Bendoraitis (Litva)
    2. Vladimir Jovanovic (Srbsko)
    3. Josep Panades (Španělsko)
    4. Arnold Gergely (Maďarsko)
    5. Rolandas Zeimys (Litva)
    6. Nicolae Florin Lupsor (Španělsko)

    Martin Navrátil tentokrát zůstal za branami semifinále a mezi nejlepších patnáct závodníků se tak neprobojoval.

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

    1. Jose Matias Guirado Soler (Španělsko)
    2. Abulla Majid Al-Allaq (Katar)
    3. Daniel Redondo Martinez (Španělsko)
    4. Antonio De La Torre Garcia (Španělsko)
    5. Leonardo Fagotti (Itálie)
    6. Ahmad Jokar (Irán)

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

    1. Sergey Serechshev (Kazachstán)
    2. Kevin Stuetz (Rakousko)
    3. Roman Jandura (Slovensko)
    4. Antonio Valero Toinenburg (Španělsko)
    5. Jacek Ratusznik (Polsko)
    6. Nestor Martines Carbonell (Španělsko)

    Petr Richtár a David Želina tentokrát zůstali za branami semifinále a mezi nejlepších patnáct závodníků se tak neprobojovali.

  • Více fotografií naleznete zde ve facebookové skupině EastLabs.ru.

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

    1. Sergey Serechshev (Kazachstán)

Bikini fitness juniorek do 163 cm

    1. Johanna Sander (Německo)
    2. Thelma Daniela Arnaldo Paulo (Portugalsko)
    3. Silvia Martinez Rodrigo (Španělsko)
    4. Elliida Veikkola (Finsko)
    5. Paula Mocior (Polsko)
    6. Elizaveta Kuzminykh (Španělsko)

Bikini fitness juniorek nad 163 cm

    1. Diana Volkova (Rusko)
    2. Yulia Alekseeva (Rusko)
    3. Marina Noskova (Rusko)
    4. Diana Salamon (Maďarsko)
    5. Adéla Storzerová (Česká republika)
    6. Denisa Hargašová (Slovensko)

    7. Veronika Guľášová (Slovensko)
    10. Lucie Cahová (Česká republika)

  • Více fotografií naleznete zde ve facebookové skupině EastLabs.ru.

Kulturistika juniorů

    1. Alexander Westermeier (Německo)
    2. Chera Marius Ilie (Rimunsko)
    3. Rafael Brandão (Brazílie)
    4. Gábor Páldi (Maďarsko)
    5. Pablo Lliopis Munoz (Španělsko)
    6. Vladimir Iacovlev (Moldavsko)

Physique juniorů

    1. Aitor Chousa Azcona (Španělsko)
    2. Eduardo Martins Da Fonseca (Portugalsko)
    3. Ondřej Kmošťák (Česká republika)
    4. Alejandro Ruiz Borego (Španělsko)
    5. Liesch Gian-Luca (Švýcarsko)
    6. Armando Mayr (Německo)

    Václav Pátek tentokrát zůstal za branami semifinále a mezi nejlepších patnáct závodníků se tak neprobojoval.

Bodyfitness juniorek

    1. Tea Save (Švýcarsko)
    2. Lonie Slyziut (Velká Británie)
    3. Cornelia Kramm (Německo)
    4. Elin Hassel (Finsko)
    5. Evgenia Kostoula (Řecko)
    6. Nuria Ferrero Sanchez (Španělsko)

Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let

    1. José Carlos Camacho Rebolo (Portugalsko)
    2. Koligionis Anastasios (Řecko)
    3. Carlos Menendes Munoz (Španělsko)
    4. Armando Villa (Španělsko)
    5. Mintxo Lasaosa (Španělsko)
    6. Luiz Carlos Pereira Sarmento (Brazílie)

    13. Jozef Píry (Slovensko)

Kulturistika mužů masters nad 60 let

    1. Michel Vossier (Francie)
    2. Rafael Vera Diaz (Španělsko)
    3. Paul Praet (Belgie)
    4. Antonio Vergiani (Itálie)
    5. Milan Bodlák (Česká republika)

Physique žen masters

    1. Ekaterina Grima (Ukrajina)
    2. Alicia Zayas Cienfuegos (Španělsko)
    3. Linda Kristin Rambo (Norsko)
    4. Ivett Balla (Maďarsko)
    5. Paola Jaira Sanchez Bonetti (Dominikánská republika)
    6. Blanche Coppola (Malta)

Physique mužů do 172 cm

    1. Ammar Mohammed Shlash (Sýrie)
    2. Boás Henrique Macorim Vieira Oliveira (Brazílie)
    3. Essa Mohammed Al Sulaiti (Katar)
    4. Renatas Suleimanovas (Litva)
    5. Meite Niamba (Velká Británie)
    6. Elnal Noval (Velká Británie)

    Václav Pátek tentokrát zůstal za branami semifinále a mezi nejlepších patnáct závodníků se tak neprobojoval.

Physique mužů do 175 cm

    1. Nelson Bruno Ferreira Rodrigues (Portugalsko)
    2. Juan Faro Barros (Španělsko)
    3. Viugar Makhmudov (Rusko)
    4. Domingo Marquez Ortus (Španělsko)
    5. Paul Ricardo (Velká Británie)
    6. Khalifa Al Misned (Katar)

    15. Tomáš Velebír (Slovensko)

Physique mužů do 178 cm

    1. Luis Fernando Rios Espinola (Paraguay)
    2. Maxim Parisi (Francie)
    3. Camps Angel Joaquim (Švýcarsko)
    4. Enrique Gutierrez (Španělsko)
    5. Endika Montiel Arto (Španělsko)
    6. Eduardo Martins Da Fonseca (Portugalsko)

    Filip Šteflovič tentokrát zůstal za branami semifinále a mezi nejlepších patnáct závodníků se tak neprobojoval.

Physique mužů do 181 cm

    1. Abies Nosa (Velká Británie)
    2. Etin Nosa (Velká Británie)
    3. Christoph Friedl (Rakusko)
    4. Angel Lazaro Garcia (Španělsko)
    5. Ramses Rozdriguez Fernandez (Španělsko)
    6. Adrien Dubuisson (Francie)

    7. Michal Kulštejn (Česká republika)
    10. Ondrej Kmošták (Česká republika)

Physique mužů do 184 cm

    1. Mario Redondo (Španělsko)
    2. Mohammed Ahmed Al Arrouqi (Palestina)
    3. Hélder David Pinto Azevedo (Portugalsko)
    4. Manuel Megias Marin (Španělsko)
    5. Joaquin Rodriguez Rincon (Španělsko)
    6. Michael Vogl (Německo)

Physique mužů nad 184 cm

    1. Alberto Hiciano Perez (Španělsko)
    2. Valentino Soekha (Nizozemsko)
    3. Romane Lanceford (Velká Británie)
    4. Steve Sanmartin (Francie)
    5. David Ezequiel Pitton (Španělsko)
    6. Tomica Milushevski (Makedonie)

    Zprávu o umístění Jana Jonáše dostupné výsledkové listiny zatím nenabízejí.

Physique mužů - absolutní vítěz

    1. Nelson Bruno Ferreira Rodrigues (Portugalsko)

Bodyfitness žen masters

    1. Margita Zámolová (Česká republika)
    2. Zylfiya Bitiyeva (Kazachstán)
    3. Rachel Ramos (Francie)
    4. Deborah Caufourier-Vairai (Francie)
    5. Nadia Isabella Pettersen (Norsko)
    6. Luz Erika Ruiz Perea (Kolumbie)

    Miroslava Mikanová tentokrát zůstala za branami semifinále a mezi nejlepších patnáct závodnic se tak neprobojovala.

Physique žen do 163 cm

    1. Ekaterina Grima (Ukrajina)
    2. Anastasia Papoutsaki (Řecko)
    3. Maria Akizhanova (Ukrajina)
    4. Andrijana Dabic (Rakousko)
    5. Tereza Pantela (Řecko)
    6. Alicia Zayas Cienfuegos (Španělsko)

Physique žen nad 163 cm

    1. Carly Thornton (Velká Británie)
    2. Paola Jaira Sanchez Bonetti (Dominikánská republika)
    3. Renata Hronová (Česká republika)
    4. Eleonóra Volter (Maďarsko)
    5. Natalia Shatoklina-Artemiou (Kypr)
    6. Linda Kristin Rambo (Norsko)

Physique žen - absolutní vítězka

    1. Ekaterina Grima (Ukrajina)


Foto:
www.eastlabs.sk / Ľubomír Pidaný / Igor Kopček


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.09.19:48bob79 - JJ OMLUVA CHYBA NENÍ NA VAŠEM PŘIJÍMAČI....
26.09.17:08dzordn2 - Pokud se nemýlím, tak z nadpisu článku i textu v něm poměr..+5
26.09.17:06Ronnie - Protože se nám rozbila věštecká koule. *2* +5
26.09.17:02bob79 - A kulturistika do 100kg ,tam nemáte výsledky proč? koliká..-3
26.09.16:19Muflon - Gratulace :) Letos jsem tomu nevěnoval pozornost... nicmén..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra