Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 43 ks. Více zde.

Arnold Classic Amateur 2013:
předběžné startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC AMATEUR 2013 - 1. - 2. 3. 2013, Columbus
Příprava Čechů na Arnold Classic Amateur:
Milan Šádek (7 t., 17 d.) • Lada Plíhalová (1 m., 2 t.) • Martin Mester (9 d.)
Češi před Arnold Classic Amateur:
Milan ŠádekMartina AbukhlalLada PlíhalováTomáš Klíč • Petr Kadlec • Martin MesterJozef Furin
Před Arnold Classic Amateur:
sraz startovky
Z AC očima naší reprezentace:
Milana ŠádkaLady Plíhalové
Info z Arnold Classic Amateur:
z místa I.z místa II. (formy) rozhovor M. Šádek foto a video video
den 1: prezentace a 1. výsledky (foto) den 2: výsledky a foto - 2 medaile!
videa semifináleden 3: výsledky a foto - medaile!kompletní výsledky s body
Rozhovory s medailisty:
Martin Mester (3.)
Jozef Furin (3.)

Administrátoři webových stránek prestižní kulturistické soutěže Arnold Classic Amateur slibovali, že startovní listiny k letošnímu ročníku klání, jež je naplánováno na 28. února až 2. března, zveřejní do poloviny tohoto měsíce. Slovo dodrželi, a tak Vám i my dnes můžeme nabídnout předběžný seznam účastníků těchto nadcházejících závodů.

Pohled do startovních listin napovídá, že se sedmého ročníku zámořského klání zúčastní sportovci z osmapadesáti různých zemí. Nebudou mezi nimi chybět ani čeští reprezentanti. Nominační sraz koncem ledna rozhodl o tom, že naší zemi do USA, kde se soutěž odehraje, pojednou reprezentovat kulturisté Milan Šádek a Jozef Furin, physique závodníci Tomáš Klíč, Petr Kadlec, Martin Mester a Lada Plíhalová a bikini fitnesska Martina Abukhlal.

Soutěž zřejmě opět nabídne špičkovou úroveň. Kromě našich sportovců by se o ni mohli starat například Darren Ball, Roman Fritz a Paul Poloczek (kulturistika mužů nad 100 kg), Gary Bognár a Marvin Nagelbloem (kulturistika mužů do 100 kg), estetický Turek Mahmut Irmak (kulturistika mužů do 75 kg) a další dosud třeba nepříliš známí borci z východní Asie i Středního východu.

Předběžné startovní listiny letošního Arnold Classic Amateur Vám nabízíme níže. O konkrétním složení startovních polí jednotlivých kategorií rozhodne až oficiální měření a vážení těsně před soutěží.


Kulturistika mužů do 70 kg

  • Eskin Aleksandr (Rusko)
  • Lee Lap Chi (Hong Kong)
  • Maggiore Corrado (Itálie)
  • Abed Jamaladdind (Libanon)
  • Paul Kongjaroon (USA)
  • Marcin Kosel (Polsko)
  • Hira Lal (Indie)
  • Andre Maldonado (USA)
  • Daljit Singh (Indie)
  • Makota Tashiro (Japonsko)
  • Kelton Thomas (Trinidad & Tobago)

Kulturistika mužů do 75 kg

  • Alex Zuccaro(Itálie)
  • Wong Kwong Sun Andy (Hong Kong)
  • Francisco de Assis (Brazílie)
  • Andrew Awak (USA)
  • Janny Barents (Nizozemsko)
  • Antonio Bellaroba (Švýcarsko)
  • Edil Espinosa USA)
  • Jose Manuel Gonzalez (Venezuela)
  • Mahmut Irmak (Turecko)
  • Alex Lima (Brazílie)
  • Diego Javier Salinas Umanzor (Salvádor)

Kulturistika mužů do 80 kg

  • Denisov Alexei (Rusko)
  • Jabor Abdulla Alkuwari (Katar)
  • Ramon Broomes (Barbados)
  • Jay Juaban Catli (Filipíny)
  • Hung-Chiang Chen (Čínská republika)
  • Torren Davis (USA)
  • Jay Dever (USA)
  • Rodolfo Nino Guerrero (Kolumbie)
  • Suhas Khamkar (Indie)
  • Oscar Marin (Španělsko)
  • Randolph Stephen Naranjo (Venezuela)
  • Marilandio Ponchet (Brazílie)
  • Marcelo Sales (Brazílie)
  • Andriy Sharapov (Ukrajina)
  • Charles Mario Soares (Brazílie)
  • Sultan Ibrahin Sultan (Bahrajn)
  • Massashi Suzuki (Japonsko)
  • Jean Carolos Alfaro Zapata (Peru)

Kulturistika mužů do 85 kg

  • Jeffrey Abuali (Austrálie)
  • Moses Ajala (USA)
  • Waleed Malalla Al-Kubaisi (Katar)
  • Isaquiel Costa Balbi (Brazílie)
  • Esequiel Alves Conceicao (Brazílie)
  • David Egbonyi Ekpe (Nigérie)
  • Federico Enrique Boysselle Hernandez (Mexiko)
  • Yu Hong (Hong Kong)
  • Paulo Lima (Brazílie)
  • Ruben Lopez (Španělsko)
  • Hugo Fabian Marque (Kolumbie)
  • Raul Ricardo Martinez (Venezuela)
  • Ahmed Othman (USA)
  • Miguel Padilla (Mexiko)
  • Ronald Palomino Pinto (Peru)
  • Amit Roy (Indie)
  • Spichenkov Sergei (Rusko)
  • Craig Torres (USA)
  • Zhong Xin (Hong Kong)
  • Chow Tat Yin (Hong Kong)

Kulturistika mužů do 90 kg

  • Kamal Abdullsalam Abdullrahman (Katar)
  • Borsan Aliaksandr (Bělorusko)
  • Alex dos Anjos (Brazílie)
  • Jose Angel Bustamante (Venezuela)
  • Ákos Dobos (Slovensko)
  • Siavach Fashi (USA)
  • Jozef Furin (Česká republika)
  • Darnell Griffin (USA)
  • Milovan Ilic (Srbsko)
  • Sadik Inan (Turecko)
  • Eslam Mohamed (USA)
  • David Muller (Švýcarsko)
  • Jorlan Vieira Nascimento (Brazílie)
  • Anthony Nicholas (Nizozemsko)
  • Roberto Andy Rodriguez (Trinidad & Tobago)
  • Alex Tolstopiatov (USA)
  • Nathaniel Veeris (Curacao)
  • Liu Xinggang (Hong Kong)
  • Wong Chi Yin (Hong Kong)

Kulturistika mužů do 100 kg

  • Abdulhadi M.K.M.K. Alkhaiyat (Kuvajt)
  • Peter Baers (Německo)
  • Gary Bognár (Maďarsko)
  • Andrew Crawford (Austrálie)
  • Dell'uomo Emiliano (Itálie)
  • Chang Byung Ho (Hong Kong)
  • Won Jongseop (Hong Kong)
  • Peter Lagermand (Dánsko)
  • Augustine Lee (Singapur)
  • Ricardo Gil Macayo (Venezuela)
  • Marvin Nagelbloem (Nizozemsko)
  • Nikola Nikolov (Bulharsko)
  • Kenny O'Malley (Nový Zéland)
  • Milan Šádek (Česká republika)
  • Oleksandr Slobodyanyuk (Ukrajina)
  • Roger Tanner (Švýcarsko)
  • Ben Townson (Austrálie)
  • Tri Vuong (USA)
  • David Walli (Německo)
  • Steven De Windt (Nizozemsko)
  • Jiang Xi (Hong Kong)

Kulturistika mužů nad 100 kg

  • Darren Ball (Velká Británie)
  • Lawrence Ballenger (USA)
  • Marc Arthur Dautruche (USA)
  • Matt Davis (USA)
  • Roman Fritz (Německo)
  • Luis Alberto Gigena (Argentina)
  • Scott Goble (Austrálie)
  • Vitor Luna (Brazílie)
  • Garth Van Der Merwe (Nový Zéland)
  • Rodrigo Piriz (Uruguay)
  • Paul Poloczek (Německo)


Klasická kulturistika mužů do 168 cm

  • Daniel Fletcher (Austrálie)
  • Berger Lurii (Rusko)
  • Lin Peiqu (Hong Kong)
  • Rildo Jorge Nobre de Souza (Brazílie)
  • Chantha Yun (USA)

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

  • Rashid Alriyami (USA)
  • Miguel Perez Chueca (Španělsko)
  • Eric Hannah (USA)

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

  • Rodrigo Coelho Alves (Brazílie)
  • Joel Bernini (Brazílie)
  • Levaggi Giorgio (Itálie)
  • Bellesia Ivan (Itálie)
  • Kellen Oldham (USA)
  • Marcelo Rafaelli (Brazílie)
  • Kevin Sigmon (USA)

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

  • Alessandro Galli(Itálie)
  • Prikhodko Alexander (Rusko)
  • Volpe Andrea (Itálie)
  • Maleev Denis (Rusko)
  • Rosen Ivanov (Bulharsko)
  • Oleksandr Kyslyi (Ukrajina)
  • Igor Rashoiants (Ukrajina)

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

  • Stojic Aleksandar (Srbsko)
  • Ali M.K.M.K. Alkhayat (Kuvajt)
  • Krylov Dmitri (Rusko)
  • Grokhovskiy Georgy (Rusko)
  • Gasper Grom (Slovinsko)
  • Josh Lewis (USA)
  • Henrik Lindh (Norsko)
  • Roberto Meirelles (Brazílie)
  • Harison Pol (Curacao)
  • Joe Swartz (USA)


Kulturistika žen do 55 kg

  • Laura Saccomani De Bordon (Paraguay)
  • Veronica Martinez Castillon (Mexiko)
  • Rosanne Harte (Velká Británie)
  • Rowena Marcaida (Singapur)
  • Braka Njegovec (Chrovatsko)
  • Denise Nuckols (USA)
  • Nidia Hermosilla Ocampos (Paraguay)
  • Jessica Pagsisihan (Kanada)
  • Ana Paula da Silva (Brazílie)

Kulturistika žen nad 55 kg

  • Maureen Donlevy Clary (USA)
  • Shannon Doyle (USA)
  • Heidi Hegg (USA)
  • Joan Liew (Singapur)
  • Jill Lundy (USA)
  • Kashma Siana Maharaj (Am. Pan. ostrovy)
  • Nina Midling (Norsko)
  • Matta Silvia (Itálie)


Fitness žen do 163 cm

  • Chika Aluka (USA)
  • Maria Grant (Kanada)
  • Huang Saijun (Hong Kong)
  • Kim Scoffins (Kanada)
  • Shannon Siemer (USA)
  • Melinda Szabo (Maďarsko)
  • Toni Wheeler (USA)

Fitness žen nad 163 cm

  • Marta Aguiar (Uruguay)
  • LeNora Angles (USA)
  • Alevtyna Titarenko (Ukrajina)


Bodyfitness žen do 155 cm

  • Jessica Barth (USA)
  • Christina Clausen (USA)
  • April Dumouchel (Kanada)
  • Katrina Kocielska (Kanada)
  • Samantha Maycock (USA)
  • Jill Pirchesky (USA)
  • Dawn Reichley (USA)
  • Chie Terui (USA)

Bodyfitness žen do 159 cm

  • Damariz Salazar Absalon (Mexiko)
  • Stacey Adams (USA)
  • Michelle Bailey (Trinidad & Tobago)
  • Heather Cobb (USA)
  • Michelle Davis (USA)
  • Elina Gook (Rusko)
  • Trisha Fleischer (USA)
  • Danita Fry (Bahamy)
  • Viviana Evangelista Gimenez (Paraguay)
  • Alyssa Hawkins (USA)
  • Nora Raquel Martinez Jara (Paraguay)
  • Simei Pimentel de Jesus (Brazílie)
  • Evangelina Figueroa Loreto (Mexiko)
  • Silvia Pavlisková (Slovensko)
  • Brittany Ramsey (USA)
  • Viviana Smerilli (USA)
  • Mariane Tomita (USA)
  • Tiffany Vann (USA)
  • Bajana Vasiljevic (Srbsko)
  • Sandra Tacza Zapata (Peru)

Bodyfitness žen do 163 cm

  • Simone Bonus (Kanada)
  • Hyla Conrad (USA)
  • Audreana Cornelissen (USA)
  • Cristina Menini (Itálie)
  • Cristina Romano (Itálie)
  • Angela Derzapf (Německo)
  • Etzel del Carmen Fernandez (Panama)
  • Mishanoe Frans (Curacao)
  • Zory Garasimcuk (USA)
  • Sara Heimisdottir (Island)
  • Eleni Kritikopoulou (Řecko)
  • Autumn Massey (USA)
  • Alicia McDowell (USA)
  • Bruna Miyagui (Brazílie)
  • Filatova Olga (Rusko)
  • Rachel Omolewu (USA)
  • Sharissa Perez (USA)
  • Emmanuela Pinus (Kanada)
  • Asher Prior (Austrálie)
  • Radojkovic Snezana (Srbsko)
  • Anna Szcotka (Polsko)
  • Christina Watson (USA)
  • Nikolayeva Yarslava (Rusko)

Bodyfitness žen do 167 cm

  • Tamara Beckers (Kanada)
  • Darci Campbell (USA)
  • Elena Cuzuioc (Itálie)
  • Regina DeLaurentis (USA)
  • Elena Mishyrina (Rusko)
  • Federica Ghezzi (Itálie)
  • Danielle Ferreira (USA)
  • Sophie Haddad (USA)
  • Tiffany Hamilton (USA)
  • Marsela Ilic (Srbsko)
  • Veronica Kolyada (USA)
  • Kristie Ott (USA)
  • Shannon Pointer (USA)
  • Teagan Posey (USA)
  • Maira Susana Ramirez (Mexiko)
  • Nina Ross (Velká Británie)
  • Freyja Siguroardotir (Island)
  • Cindy Steele (USA)
  • Ludmila Tavolaro (Brazílie)
  • Ursula Valencia (USA)
  • Philita Wheeler (USA)

Bodyfitness žen do 170 cm

  • Cindy Angulo (USA)
  • Vanessa Bailey (USA)
  • Lesley Barents (Nizozemsko)
  • Maria-Kristin Carroll (USA)
  • Amanda Fletcher (USA)
  • Andrea Legradi (Maďarsko)
  • Meni Moskowski (Kanada)
  • Viktoria Szilagyi (USA)
  • Yulia Ushakova (Rusko)
  • Laurie Wojcik (USA)

Bodyfitness žen nad 170 cm

  • Tina Anderson (Kanada)
  • Beata Antoninas (Kanada)
  • Beckie Boddie (USA)
  • Jennifer Bradford (USA.)
  • Julia Carlson (USA)
  • Viaura Centeno (USA)
  • Danielle Dam (USA)
  • Virginia Kinkel (USA)
  • Kimberly Lewis (USA)
  • Rinnah Schmid (Austrálie)


Bodyfitness žen masters do 163 cm

  • Tracy Allen (USA)
  • Mart del Amo (Španělsko)
  • Giordani Annamaria (Itálie)
  • Ann Claiborne (USA)
  • Jaqueline de la Torre Duenas (Mexiko)
  • Veronica Gallego (Španělsko)
  • Wally Gravett (USA)
  • Tracy Grogg (USA)
  • Amy Hearon (USA)
  • Jennifer Hill (USA)
  • Jodie Luther-Kofod (USA)
  • Penny Lunkenheimer (USA)
  • Angela Lynn Morales (USA)
  • Susana Garcia Rivas (Mexiko)
  • Dinah Salazar (Venezuela)
  • Jeanette Samuelson (USA)
  • Melitta Simmons (USA)
  • Luciane Viera (Brazílie)
  • Rina Cardenas Zamudio (Mexiko)

Bodyfitness žen masters do 168 cm

  • Renee Black (USA)
  • Roberta Bozzao (Itálie)
  • Tomi Ann Butler (USA)
  • Lisa Callingham (Austrálie)
  • Timea Csotonyi (Kanada)
  • Tena Donze (USA)
  • Charlotte Exline (USA)
  • Betty Jo Ganey (USA)
  • Melanie Gardner (Kanada)
  • Kim Gramlich (Kanada)
  • Josee Hammond (Kanada)
  • Bren Lauver (USA)
  • Yvonne Melendez (USA)
  • Karina Rhode (USA)
  • Shelly Sayman (USA)
  • Pamela Waugh (USA)
  • Kristi Yarter (USA)

Bodyfitness žen masters nad 168 cm

  • Rosalind Alexander (Singapur)
  • Shannon Brown (USA)
  • Teri Donald (USA)
  • Lauren Manning (USA)
  • Keneese McNamer (USA)
  • Tye Pierpoint (USA)
  • Danielle Smith (USA)
  • Christina Splittgerber (USA)


Bikini fitness žen do 155 cm

  • Brooke Bartlebaugh (USA)
  • Elspeth Dana USA)
  • Andrea King (USA)
  • Michelle Inah King (USA)
  • Larissa Lira (USA)
  • Noura Matouk (USA)
  • Caryn Paolini (USA)
  • Jodi Rector (USA)
  • Wany Reyes (USA)
  • Alma Villanueva (USA)
  • Lauren Wood (USA)

Bikini fitness žen do 159 cm

  • Dyana Alexander (USA)
  • Anjali Antani (USA)
  • Nataly Leticia Perez Banuelos (Mexiko)
  • Mel Bors (USA)
  • Maria Karina Constantino Durzo (Mexiko)
  • J. Karina Escobar (USA)
  • Maria Isabella Ferrari (USA)
  • Eve Freeman (USA)
  • Mawy Lobato Gutierrez (Španělsko)
  • Michelle Holdsworth (USA)
  • Kara Jennings (USA)
  • Brandi Jordan (USA)
  • Samantha Leete (USA)
  • Jenna Carmen Lithgow (Jihoafrická republika)
  • Heather Loucks (USA)
  • Elena Nadezhdina (Rusko)
  • Elda Priscila Segovia Lujan (Mexiko)
  • Jade Roxanne Mackinnon (Nový Zéland)
  • Caroline Mahar (USA)
  • Yurie Larisssa Hasegawa Maraccini (Brazílie)
  • Branda Daniela Villalpando Perez (Mexiko)
  • Noylan Dunn-Pulaski (USA)
  • Chelah Ryan (USA)
  • Samantha Slaven (USA)
  • Maricela Munoz Santacruz (Mexiko)
  • Julia Souza (USA)
  • Rodora Ferman Trinchera (Filipíny)
  • Jennifer Trotman (USA)
  • April Wintle (USA)

Bikini fitness žen do 163 cm

  • Gabrielle Ahmed (Kanada)
  • Nadirah Baldwin (USA)
  • Nikolett Benedek (Maďarsko)
  • Lesley Bimonte (USA)
  • Chanel Carter (USA)
  • Yulia Shumakova-Catron (Singapur)
  • Nina Cash (USA)
  • Heather Caster (USA)
  • Erin Flax (USA)
  • Camry Gasio (USA)
  • Martine Gauthier (Kanada)
  • Andrea Gordon (USA)
  • Tracy Gramer (USA)
  • Kristina Grogan (USA)
  • Martina Hageli (Švýcarsko)
  • Beth Hagendorf (USA)
  • Hayleigh Hanna (USA)
  • Shari Harrison (Kanada)
  • Sarah Ingmanson (USA)
  • Anne Johnson (USA)
  • Pauline Marshall (USA)
  • Tiffany Mast (USA)
  • Hannah McMahon (USA)
  • Krista Mobley (USA)
  • Ann O'Keefe (USA)
  • Angelika Perez (USA)
  • Lian Price (USA)
  • Valentina Guadalupe Parra Rivera (Mexiko)
  • Visintainer Roberts (Itálie)
  • Sara Rodriguez (Španělsko)
  • Julie Royer (Kanada)
  • Crystal Rutherford (USA)
  • Midori Rutledge (Kanada)
  • Shadia Smidi (USA)
  • Courtney Shanks (USA)
  • Priscilla Smith (USA)
  • Natalie Neurouth Sosa (Mexiko)
  • Sarah Vance (USA)
  • Pricilla Verona (USA)
  • Beth Workman (Velká Británie)

Bikini fitness žen do 167 cm

  • Charmaine Barden (USA)
  • Emily Braker (USA)
  • Shannon Buflod (USA)
  • Iuliia Butova (USA)
  • Kristine Carr (Kanada)
  • Kerry Champlin (USA)
  • Denita Clark (USA)
  • Jessica Ellis (USA)
  • Svetlena Eregina (Rusko)
  • Melanie Evans (USA)
  • Brandie Farley (USA)
  • Dorothy Fife (USA)
  • Sabrina Frank (USA)
  • Amanda Gaudio (USA)
  • Jessica Humphrey (USA)
  • Alexis Huntermark (USA)
  • Yana Kashcheeva (Rusko)
  • Tamara Keith (USA)
  • Victoria Kirsanova (Bělorusko)
  • Ashley Kurtenbach (USA)
  • Michelle LaCost (USA)
  • Denisa Lipovská (Slovensko)
  • Amy McDermott (USA)
  • Jeana Mullins (USA)
  • Natalia Nevskaia (Rusko)
  • Lindsay Nutter (USA)
  • Moriana Oliveira (Brazílie)
  • Mary Joe Orbegoso (USA)
  • Ashley Pfaff (USA)
  • Cindy Van Empel Popowich (Kanada)
  • Miroslava Reese (USA)
  • Sarah Reinitz (USA)
  • Monika Rosenbergerová (Slovensko)
  • Nina Silic (Austrálie)
  • Jane Spalding (USA)
  • Chelsea-Iyeesha Tapanainen (Kanada)
  • Paola Terry (USA)
  • Heather Tierney (USA)
  • Ekaterina Usmanova (Rusko)
  • Jessica Valencia (USA)
  • Timea Varga (Maďarsko)
  • Olga Viazmetinova (Ukrajina)
  • Brittany Walker (USA)
  • Sarah Walraven (USA)
  • Nancy Young (USA)

Bikini fitness žen do 170 cm

  • Samantha Bossert (USA)
  • Courtney Busby (USA)
  • Liz Calabaro (USA)
  • Laura Carstenson (USA)
  • Rita Catolino (Kanada)
  • Maxine Chaikouang (USA)
  • Alesia Chuchkevich (USA)
  • Michele Cicalese (USA)
  • Jennifer Cullen (USA)
  • Felicia Gelman (USA)
  • Marcia Goncalves (Brazílie)
  • Melissa Haywood (Velká Británie)
  • Vivian Hodges (USA)
  • Cristianna Houghland (USA)
  • Abby Huot (USA)
  • Hannade Ibrahim (USA)
  • Noelle Joye (USA)
  • Natalie Lynn Lichtenbert (USA)
  • Natalia Lukashevich (Singapur)
  • Whitney Mialkowski (USA)
  • Jessica Mullis (USA)
  • Sylvia Narvaez (Island)
  • Mayling Ng (Singapur)
  • Clara Paris (USA)
  • Melissa Russell (USA)
  • Camila Santos (USA)
  • Jaclyn Scott (USA)
  • Clarissa Spear (USA)
  • Olga Svyrydova (USA)
  • Meaghan Terzis (Kanada)
  • Celeste Vannoy (USA)
  • Josiane Weber (Brazílie)

Bikini fitness žen nad 170 cm

  • Martina Abukhlal (Česká republika)*
  • Jovana Aleksic (Srbsko)
  • Aeryon Ashlie (Kanada)
  • Ashley Barnhart (USA)
  • Hali Berger (USA)
  • Luana Blaszczyk (USA)
  • Kelsey Byers (USA)
  • Elaine Codilla (USA)
  • Angel Denman (USA)
  • Brooke Hall (USA)
  • Kathrin Hollman (Německo)
  • Christine Hronec (USA)
  • Stefanie Krohn (USA)
  • Jana Majerníková (Slovensko)
  • Camilla Maybee (USA)
  • Meghan McGee (USA)
  • Tressia Murphy (Kanada)
  • Egle Eller-Nabi (Estonsko)
  • Kornelia Nagy (Maďarsko)
  • Sybil Nasser (USA)
  • Amy Bella Orzechowski (USA)
  • Cara Ovis (USA)
  • Belinda Risreski (Austrálie)
  • Alexandra Roane (USA)
  • Jessica Roe (USA)
  • Richardene A.W. Shelton (USA)
  • Anna Starodubtseva (Rusko)
  • Robyn Stone (Kanada)
  • Chelsey Walton (USA)

* Ve startovní listině na oficiálních webových stránkách soutěže její jméno chybně figuruje u kategorie bodyfitness žen masters nad 168 cm.


Physique žen do 163 cm

  • Noemia Francisca de Abreu (Brazílie)
  • Nicole Bly (USA)
  • Erin Duggan (USA)
  • Kristina Dybdahi (Dánsko)
  • Maria Vincenza Gioia (San Marino)
  • Teasha Hardy (USA)
  • Teresa Heron (Kanada)
  • Lori McGraw (USA)
  • Tiffany Mosely (USA)
  • Isabela Oliveira (Brazílie)
  • Maria Rita Penteado (USA)
  • Laura Pfeiffer (USA)
  • Rita Piko (USA)
  • Lada Plíhalová (Česká republika)
  • Floor Van Putten (Nizozemsko)
  • Danielle Alves da Silva (Brazílie)
  • Anne-Marie Swisher (USA)

Physique žen nad 163 cm

  • Alma Agic (USA)
  • Daniele da Cunha (Brazílie)
  • Karen Dallas (USA)
  • Zsuzsanna Kellner (Maďarsko)
  • Maggie Kuhn (USA)
  • Jessica Link (USA)
  • Charlene Maldonado (USA)
  • Mande Martinez (USA)
  • Bianca Antunes Nobrega (Brazílie)
  • Evy Anita Rustad (Norsko)
  • Mica Schneider (USA)
  • Ida Sefland (Dánsko)
  • Alicia Terrell (USA)


Kulturistika mužů masters

  • Geronimo Manuel Risso Herrera (Peru)
  • Eduardo Jiminez Rafael (Mexiko)
  • Wolfgang Schober (Rakousko)


Physique mužů do 173 cm

  • Mateo Aquirre (USA)
  • Daniel Antonopoulos (USA)
  • Wayne Chambers (Kanada)
  • John Dang (USA)
  • Ryan Dorobish (USA)
  • Adam Hively (USA)
  • Erik Johnson (USA)
  • George Jones (USA)
  • Dave Kantrowitz (USA)
  • Luis Labra (USA)
  • Kenlexis Mackey (USA)
  • Emmanuel Olawale (USA)
  • Joe Parrinello (USA)
  • Johnny Reed (USA)
  • James Stewart (USA)
  • Steve Woock (USA)

Physique mužů nad 173 cm

  • Abel Albonetti (USA)
  • Michael Alton (USA)
  • Michael Art (USA)
  • Wael Banjar (Nový Zéland)
  • Kristian Berki (Maďarsko)
  • Duquaine Lake-Brooks (Anguilla)
  • Daniel Bruns (USA)
  • Brandon Burns (USA)
  • Rancy Canche (USA)
  • Justin Carrier (USA)
  • Javier Antonio Tirado Cazares (Mexiko)
  • John Chambers (USA)
  • Derrick Chapmon (USA)
  • Hung-Ching Chen (USA)
  • Greg Clausen (USA)
  • Mark Connerton (USA)
  • Kurt Allan Dell (Nový Zéland)
  • Nicholas Desatnik (USA)
  • Zach Derr (USA)
  • Jordan Doone (USA)
  • Josh Dumbaugh (USA)
  • Terrence DuPree (USA)
  • Attila Fazekas (Maďarsko)
  • Rodrigo de Campos Ferreira (Brazílie)
  • Miguel Tavares Ferreira (Portugalsko)
  • Diego Gil Figueiredo (Brazílie)
  • Charles Flanagan (USA)
  • Timothy Florek (USA)
  • Erik Garcia (USA)
  • Kevin Gillum (USA)
  • Dylan Harris (USA)
  • Nathan Hedrick (USA)
  • Colin Horn (USA)
  • Adam Huffman (USA)
  • Ben Humphrey (USA)
  • Hafid Tyrone James (Bermudy)
  • Petr Kadlec (Česká republika)
  • Tomáš Klíč (Česká republika)
  • Nicholas Larson (USA)
  • Lonnie Lewis (USA)
  • Kevin Lisak (USA)
  • Qaadir Majeed (USA)
  • James Mariani (USA)
  • Jessie Mattingly (USA)
  • Ryan Mears (USA)
  • Martin Mester (Česká republika)
  • Stephen Mount (USA)
  • Scott Nova (USA)
  • Eric Ober (USA)
  • Rodrigo Barbosa de Oliveira (Brazílie)
  • Nick Olsen (Dánsko)
  • Edin Omerovic (USA)
  • Caio Pannain (Brazílie)
  • David Reich (USA)
  • Marcel da Silva Ribeiro (Brazílie)
  • Jackson Salter (USA)
  • Jose Santos (USA)
  • Serge Saric (USA)
  • Zach Scheerer (USA)
  • Terrence Smith (USA)
  • Kody Thompson (USA)
  • Rashan Thornton (USA)
  • Marvin Tookes (USA)
  • Thad Tragon (USA)
  • Vadym Ustymenko (USA)
  • Rory Wagner (USA)


Zdroj:
www.arnoldamateur.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra