Reklama:
Nové příchutě v prodeji!
100 % Whey Protein 2+1 ZDARMA🔥
Nová pistácie a jahoda + 5 dalších! Klikněte zde.

MS juniorů a masters 2015
očima Adély Storzerové

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


MS JUNIORŮ A MASTERS 2015 - 11. - 14. 12. 2015, El Salvador
Češi před MS juniorů a masters:
Milan EclerMiloš Pavlů (video) • Jean Marc SchuttrumpfMargita ZámolováZdena Tvrdá
Pavel Koukal (video) • Andrea HorňákováAneta Tomanová Adéla Storzerová
nominaceodlet české výpravy
Info z MS juniorů a masters:
z místa dění - 6 medailí!prezentace
kompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Rozhovory s medailisty, očima reprezentantů:
A. Tomanováočima A. Storzerovéočima Z. Tvrdé
očima M. ZámolovéP. KoukalA. Horňáková

Adéla Storzerová a její dojmy z Arnold Classic Europe a Olympia Amateur Europe 2015
MS juniorů a masters 2015: kompletní výsledky s body
Bikiny fitnesska Adéla Storzerová má za sebou velmi úspěšnou sezónu, ve které sbírala medaile nebo alespoň finálová umístění na prestižních mezinárodních soutěžích. Jejím posledním úspěchem v soutěžním roce 2015 je první místo v kategorii bikini fitness juniorek nad 166 cm na nedávném Mistrovství světa juniorů a masters, které se konalo v dalekém El Salvadoru. Proto jsme Adélu poprosili, zda by mohla, stejně jako tomu bylo po jeních úspěších na Arnold Classic Europe a amatérské Olympii, sepsat ohlédnutí za celou soutěží, vylíčit své dojmy a pocity a celkově shrnout dění na tomto klání.

Níže si můžete přečíst, jak se odehrávalo mistrovství světa právě jejíma očima. My za sepsané dojmy i za připojené fotografie Adéle děkujeme a přejeme, aby i sezóna 2016 byla tak úspěšná a celý následující rok se jí vydařil dle jejích představ!Adéla Storzerová po MS objektivem Josefa Adlta
Zdravím všechny! :) Po skončení MS v Budapešti jsem plánovala ukončení závodní sezóny. Byla jsem už dost vyčerpaná a i na těle už to bylo znát. Když za mnou ale přišel náš státní trenér Vjačeslav Vinogradov s návrhem, abych letěla na MS juniorů do Salvadoru, začala jsem o tom uvažovat. Věřil mi, že mám na to uspět, a vkládal ve mě důvěru. Nejdřív mi to přišlo jako nereálná věc, protože letět do Ameriky je strašně nákladné a přiznám se, že po celé sezóně už jsem si to nemohla dovolit. O den později však přišel telefonát a volal Martin Jebas z Ronnie.cz, který neváhal ani minutu a nabídl mi finanční pomoc, za což jsem mu velmi vděčná. To už jsem nemohla odmítnout. Cítila jsem, že mi spousta lidí věří a spoléhá na mě, a tak jsem se rozhodla letět. Věděla jsem však, že pokud se rozhodnu ještě závodit, budu muset makat na 200 %. A taky že jo! Jak už jsem říkala, na těle bylo znát, že už je vyčerpané, a tak si dost zadržovalo vodu. Musela jsem zabrat jednou tolik, abych udělala formu, na kterou budu pyšná. Ale myslím si, že se mi to nakonec přece jen povedlo a že to všechno za to opravdu stálo. :)

Do Salvadoru jsme odlétali ve čtvrtek ráno z Prahy. Let byl dlouhý a přesedali jsme ve Frankfurtu a v Houstonu. Všichni reprezentanti byli dost unavení, ale hned od začátku bylo jasné, že budeme skvělá parta. Když jsme v noci dorazili na hotel, řekli nám, že pro nás nemají ubytování na první noc, a tak jsme se o půlnoci stěhovali na další hotel, co byl poblíž. To nám ale nevadilo. Vyspali jsme se po dlouhém letu, ráno u bazénu jsme zkontrolovali formy a vyrazili zpět na původní hotel, kde probíhala i prezentace a vážení. Všechno proběhlo bez problémů, a tak jsme se konečně ubytovali. Kdo chtěl, mohl relaxovat. My, co jsme byli plní sil, vyrazili jsme na výlet k oceánu a prohlédli si pobřeží. Všude byla vidět bída a chudoba, chatrče, kde lidé bydleli, a taky obrovská kriminalita. Po celou dobu s námi jezdila policejní auta a i před hotelem stála ochranka s pistolemi.

V sobotu ráno začaly závody a všichni jsme společně vyrazili do haly. Jelikož jsem šla na řadu až kolem oběda, měla jsem dost času se nalíčit a natřít až na místě. Byli jsme opravdu skvělý tým, a tak jsme si všichni pomáhali a podporovali se. Někdo natíral barvu, jiný olej a někdo pomáhal s rozcvičováním. Věřila jsem si, protože jsem věděla, že jsem do toho dala maximum - a jak vždycky říkáme s Olivkou: "Kolik do toho dáš, tolik se ti vrátí." A taky že jo! Vyhrála jsem svoji kategorii a stala se tak juniorskou mistryní světa. Titul absolutní mistryně mi sice utekl, ale to mi nevadilo. Byla jsem šťastná, že mám zlato, že jsem to dokázala a že jsem nezklamala lidi, co ve mě věřili.

Po návratu na hotel začaly oslavy. Co Vám budu povídat, protáhlo se to až do brzkých ranních hodin. Jelikož ale někteří z týmu závodili ještě v neděli, jeli jsme opět ráno na halu pomáhat, natírat a podporovat. Někteří oslavenci úplně bez spánku. :)

Vybojovali jsme několik medailí a všichni už se těšili na večerní banket a dobré jídlo. To se ale nekonalo. Na banketu podávali jedno kuřecí prso s rýží a zeleninou a to už jsme opravdu nemohli ani vidět. Tak jsme si v restauraci na hotelu udělali svůj vlastní banket a každý si naložil, na co měl chuť. :) Po večeři jsme se rozešli a ráno jsme odlétali do Miami, kde pokračovaly naše oslavy.

Miami bylo jedním slovem úžasné. Úplně jiný svět. Ulice byly nádherně čisté, lidé byli vstřícní a ochotní, krásné moře a všude spousta luxusního jídla. Protože byl s námi i skvělý fotograf Josef Adlt, udělali jsme několik krásných fotek na pláži a šíleně jsme se u toho nasmáli. Aby chlapi dostali do záběru racky, kteří nade mnou létali, házeli po mně piškoty. Byla to šílená sranda a tři racci mě během pózování praštili do hlavy. :) A krom toho jsem měla plné vlasy piškotů a sušenek. :)

Takových zážitků a legrace byla spousta, Miami byl prostě ráj a my jsme byli skvělá parta. Ani na chvilku jsem nelitovala, že jsem jela. Jsem strašně vděčná všem, kteří mi pomohli a podpořili mě, abych měla možnost tu sezónu tak krásně zakončit. :)


Adéla Storzerová po MS juniorů a masters 2015


Adéla Storzerová na pódiu MS juniorů a masters 2015

Foto:
www.eastlabs.sk / Igor Kopček
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 149 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie