Reklama:
KONEČNĚ JE ZPĚT! 100 % Whey Protein v akci 1+1
Nejprodávanější protein letošního jara opět skladem. Více zde.

MS juniorů a masters
2015: zprávy z místa dění

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2015 - 11. - 14. 12. 2015, El Salvador
Češi před MS juniorů a masters:
Milan EclerMiloš Pavlů (video) • Jean Marc SchuttrumpfMargita ZámolováZdena Tvrdá
Pavel Koukal (video) • Andrea HorňákováAneta Tomanová Adéla Storzerová
nominaceodlet české výpravy
Info z MS juniorů a masters:
z místa dění - 6 medailí!prezentace
kompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Rozhovory s medailisty, očima reprezentantů:
A. Tomanováočima A. Storzerovéočima Z. Tvrdé
očima M. ZámolovéP. KoukalA. Horňáková

MS juniorů a masters 2015: fotografie z prezentace
Odlet české reprezentace na MS juniorů a masters 2015
Středoamerický El Salvador se pro následující dny stává dějištěm poslední velké mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness v letošním roce. Koná se zde Mistrovství světa juniorů a masters, na které stejně jako v předchozích letech odcestovala také česká reprezentační výprava. Jak naši závodníci tráví chvíle v dalekém přímořském státě, kde aktuálně panují teploty kolem 30 °C, i jak se jim daří na samotném světovém šampionátu, pro Vás sledujeme v našem tradičním článku s krátkými zprávami z místa dění.


Pondělí, 21:10

Náš článek s krátkými zprávami z místa dění zakončujeme několika dalšími zákulisními fotografiemi, které během šampionátu pořídil mezinárodní rozhodčí František Zámola.

Neděle, 21:20

Na mistrovství světa v El Salvadoru je dobojováno a nabízí se krátké shrnutí šampionátu. To nám do redakce před několika minutami zaslal spolu s několika fotografiemi mezinárodní rozhodčí Vjačeslav Vinogradov: "A je dobojováno. Poslední den soutěže je za námi a my máme další dva cenné kovy. Pavel Koukal třetí místo a Aneta Tomanová první místo. To znamená, že z celkových devíti má šest českých závodníků medaili! Za sebe řeknu, že je to jeden z nejlepších týmů. Nemusím nikomu nic tisíckrát vysvětlovat, poslouchají mě jako delegáta, vše funguje a navzájem si pomáhají, což můžete vidět i z fotek. Holky včera slavily do pěti do rána, ale stejně jely na halu a podporovaly ostatní, za což všem děkuji!"

Neděle, 19:18

Soutěž ve physique juniorek měla na letošním Mistrovství světa juniorů a masters jedinou účastnici, a to českou reprezentantku Anetu Tomanovou. Ta tak na šampionátu získala zlato. Celkem si naši reprezentanti budou z El Salvadoru tedy odvážet šest medailí!

Neděle, 18:20

Pátou medaili pro Českou republiku na letošním Mistrovství světa juniorů a masters vybojoval Pavel Koukal, jenž v klasické kulturistice juniorů dosáhl na bronz!

Neděle, 15:20

V El Salvadoru je ráno a začíná druhý soutěžní den šampionátu. Dříve, než propuknou další boje na pódiu, ohlíží se mezinárodní rozhodčí Slávek Vinogradov pro naši redakci krátce za včerejším děním: "Včera byl opravdu úspěšný den a dnes pokračujeme. Máme ještě dva závodníky - Pavla a Anetu - a věříme, že i oni získají cenný kov. Moc jim to přeji! Včera už někteří slavili a musím je prásknout - spali jen hodinu. Ale jsou úžasní a i tak jedou na halu a budou pomáhat a podporovat! Úžasný tým!"

Neděle, 12:10

Jaká byla cesta našich reprezentantů do El Salvadoru a jaká je atmosféra místa i vlastního šampionátu, Vám přiblíží následující fotografie, které v uplynulých dnech pořídil mezinárodní rozhodčí František Zámola.

Neděle, 10:30

Do článku přidáváme několik fotografií, které zachycují obě naše úspěšné reprezentantky v bodyfitness žen masters. Do redakce nám je zaslal mezinárodní rozhodčí František Zámola.

Neděle, 10:10

Pěkného výsledku na šampionátu dosáhl také v klasické kulturistice mužů masters nad 50 let startující Jean Marc Schuttrumpf. Patří mu čtvrté místo. Na účast ve finále během prvního soutěžního dne šampionátu dosáhl i Miloš Pavlů, který byl v kulturistice mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg vyhlášen na šesté příčce.

Neděle, 09:30

Česká reprezentační výprava domů poveze i stříbrnou medaili. Vybojovala ji Zdena Tvrdá, která závodila v bodyfitness žen masters nad 45 let!

Neděle, 08:40

Další cenný kov na šampionátu přidala také Margita Zámolová, která v bodyfitness žen masters vybojovala bronz!

Neděle, 00:45

Absolutní mistryní světa v bikini fitness juniorek se stala slovenská reprezentantka Tímea Trajtelová.

Neděle, 00:40

V El Salvadoru je dobojováno v prvních kategoriích a dařilo se oběma našim juniorským bikini fitnesskám. Adéla Storzerová vybojovala zlato, Andrea Horňáková si ze šampionátu odváží bronz!

Sobota, 05:20

Na Mistrovství světa juniorů a masters pro rok 2015 je po prezentaci. Slávek Vinogradov nám po této nezbytné součásti každé soutěže v kulturistice a fitness do redakce napsal: "Prezentace proběhla celkem rychle a vše šlo dle plánu. Posléze se část týmu rozhodla ležet a relaxovat a druhá část se vydala podívat k Tichému oceánu a poznat okolí... Stálo to za to. Všem dochází forma a zítra už to vypukne. Držte nám prosím palce, ať Česká republika získá co nejvíce úspěchů!"

Pátek, 15:20

El Salvador a s ním i čeští reprezentanti se probouzejí do nového dne. "Po skvělém vyspání celého týmu, jsme se nasnídali a provedli kontrolu formy venku u bazénu. Musím říct, že všichni mají adekvátní formy, to znamená, že teď budeme ladit a docukrovávat, jedním slovem finišovat formu k soutěži. Dnes nás čeká stěhování na jiný hotel, posléze prezentace a nanášení barvy. Tento tým je opravdu skvělý, cítím, že to tým je, všichni se držíme pohromadě, rozumíme si a panuje skvělá nálada," píše po prvních hodinách strávených ve Střední Americe mezinárodní a profesionální rozhodčí Slávek Vinogradov.

Pátek, 07:30

Čeští závodníci dorazili na místo konání šampionátu, kde se na jednu noc museli provizorně ubytovat v jiném než plánovaném oficiálním hotelu. Slávek Vinogradov k tomu z El Salvadoru, kde je o sedm hodin méně než v České republice, píše: "Český tým už spí. :-) Dorazili jsme na hotel, ale organizátor nám oznámil, že je plný... Museli jsme tedy na jednu noc na jiný hotel. Zítra se přestěhujeme do oficiálního hotelu. Dnes proběhla i kontrola formy. Všichni jsou zdraví a unavení... Jdeme spát, máme půl jedné."

Čtvrtek, 22:00

Mezinárodní rozhodčí Vjačeslav Vinogradov, který odletěl s našimi reprezentanty do El Salvadoru, nám ve čtvrtek večer našeho času do redakce zaslal krátkou zprávu o tom, že čeští závodníci v pořádku absolvovali nejdelší část cesty a už jsou v zámoří: Tak jsme přistáli v USA. Tým je unaven z dlouhého letu, těší se na jídlo, ale jak říká Miloš, hlavně jsme v teple! Pan Adlt bavil celý let a letušky jsou paf... :-) Slyším od závodníků, že by to chtělo kafe... No, jednou větou - na lodi je dobrá nálada!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

13.12.17:55Liftner - Asi jsem se zamiloval..Margita Zámolová. Miloš Pavlu, je f..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTyler Manion: "Zavedeme hmotnostní li...
moab (15:58) • Za mě pěkná blbost, je jasné jak to dopadne: aby měli co nejvíc svalů a přitom splnili...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (03/...
petrpolak (15:53) • Moc bych ocenil takové nesestříhané video čistě z rozcvičky/mobility s nějakým komentář...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (03/...
CIZO (10:43) • Přítahy T-osy jsou asi jedním z největších omylů v historii kulturistiky. :) To je tak...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (03/...
torturer (10:09) • 4:50...a nefunguje spíš lépe poskládaná kůra? Protože cca před rokem funkčnost tohodle...
magazínVčera jsem jedl… Lukáš Gabriš, kultur...
petrpolak (07:47) • Čímž neříkám, že se mi chyba nemůže stát (ba naopak), ale při extrémním množství vloček...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie