Reklama:
Nové příchutě v prodeji!
100 % Whey Protein 2+1 ZDARMA🔥
Nová pistácie a jahoda + 5 dalších! Klikněte zde.

Andrea Horňáková - rozhovor a aktuální forma před MS juniorů a masters 2015

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


MS JUNIORŮ A MASTERS 2015 - 11. - 14. 12. 2015, El Salvador
Češi před MS juniorů a masters:
Milan EclerMiloš Pavlů (video) • Jean Marc SchuttrumpfMargita ZámolováZdena Tvrdá
Pavel Koukal (video) • Andrea HorňákováAneta Tomanová Adéla Storzerová
nominaceodlet české výpravy
Info z MS juniorů a masters:
z místa dění - 6 medailí!prezentace
kompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Rozhovory s medailisty, očima reprezentantů:
A. Tomanováočima A. Storzerovéočima Z. Tvrdé
očima M. ZámolovéP. KoukalA. Horňáková

Andrea Horňáková má za sebou úspěšnou sezónu. Dařilo se jí jak na domácí půdě, tak také na soutěžích v zahraničí, když se jí podařilo na mistrovství Evropy i světa probojovat do nejlepší desítky. Nyní má před sebou svůj poslední letošní start, a to nadcházející MS juniorů a masters, které se v termínu 11. - 14. prosince odehraje v El Salvadoru. Co nám prozradila krátce před svou účastí na šampionátu a jaká je její aktuální forma?


Andrea Horňáková na MS ve fitness 2015
(foto: www.eastlabs.sk / Igor Kopček)
Andreo, na MS ve fitness, kde jste startovala mezi ženami, jste se v nabité konkurenci probojovala k devátému místu, což je krásný výsledek. Jaké ambice máte teď na MS juniorů?

Chtěla bych se určitě ukázat v lepší formě. Na MS žen jsme sázeli na větší kulatost a ke konci jsem měla ještě trochu problém s vodou, do toho nějaký ten stres a na formě se to podepíše raz dva. Celkově jsem se necítila ve své kůži. Tomuhle všemu bych tentokrát ráda předešla a zabojovala o co nejlepší výsledek.

Mezi těmito soutěžemi byla necelý měsíc pauza. Jak jste se udržovala ve formě a jaký jste celkově měla režim?

Po MS v Budapešti jsem měla dva dny volno od tréninku i diety. Klasicky jsem do sebe natlačila všechno, co mi přišlo pod ruku. :) V trénincích jsem pak pokračovala stejně, jako tomu bylo předtím - 5x týdně silově plus kardio nalačno podle potřeby. V dietě jsme trochu přitvrdili, protože jsem potřebovala ještě nějaké to kilo dolů.

Uvažujete už nyní o možných startech na soutěžích v příštím roce, nebo se budete dle aktuální situace rozhodovat až "na poslední chvíli"?

Tak nějak už jsme to probírali, ale nic není 100%. Určitě bych se ráda nominovala na jarní ME a dál se uvidí.

Kdo vám nyní pomáhá v trénincích a přípravě celkově?

Momentálně trénuji pod vedením Evičky Sukupové a doufám, že už tomu tak zůstane napořád. Je pro mne vzorem nejen jako sportovec, ale taky jako člověk. Vidím sama na sobě obrovské změny, které jsou především zásluhou jejích dlouholetých zkušeností. Tréninky jsou skvělé, podpora i motivace obrovská, nemám si na co stěžovat. :)

Na co se nejvíce těšíte po skončení letošní soutěžní sezóny? Jak budete čerpat novou energii do dalších příprav a relaxovat?

Miluju Vánoce snad nejvíc ze všeho a letos je to umocněné ještě tou dlouhou přípravou. Budu ležet na gauči a cpát se cukrovím minimálně týden. :) Chci si užít volný čas s rodinou a především s přítelem, abych mu aspoň trochu vynahradila ty měsíce v dietě a aby přežil se mnou následující sezónu. :)


Andrea Horňáková - aktuální forma před MS juniorů a masters 2015
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie