Reklama:

Prague Team Battle 2014: termín
pro podání přihlášek končí dnes!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Prague Team Battle
na Olympia Amateur Europe 2014!

Na závody Prague Team Battle, první ročník mezinárodních závodů smíšených čtveřic a největších mezinárodních závodů tohoto typu ve střední Evropě, je již přihlášeno téměř padesát týmů z celkové kapacity šedesáti. Klání, které se koná v sobotu 7. června v rámci venkovního doprovodného programu Olympia Amateur Europe, se zúčastní týmy ze šesti evropských zemí. Deadline registrace do závodů je o půlnoci z 27. na 28. května.

Nebudou chybět ani české legendy jako Radek Hadrovský, Martin Štěpánek, David Egydy či tým Spartans Big One Fitness Brno. Týmy budou soutěžit o finanční prémie ve výši 20.000 korun, celkově se při Prague Team Battle bude bojovat o ceny v hodnotě 100.000 korun. Těšit se můžete na unikátní překážky, jejichž podobu se samotní závodníci dozvědí až na místě.

"Program Prague Team Battle 2014 je sestaven tak, aby jím prošli jak špičkoví crossfiteři, tak závodníci, kteří ještě nemají tolik zkušeností. Všechny překážky budou technicky náročné, obtížné na překonání, ale zvládnutelné pro všechny závodníky (začátečníky i dokonalé atlety). Rozdíly se pak projeví zejména v časech a počtech opakování," upřesňují organizátoři.

Více o Prague Team Battle najdete na webu Olympiaamateur.com a na oficiálních stránkách závodů. Oficiální stránky Prague Team Battle 2014 obsahují i registrační formulář a veškeré podrobnosti.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra