Reklama:

Představujeme VIP zóny
Olympia Amateur Europe 2014

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Pražská Tipsport Arena ve dnech 6. a 7. června přivítá prestižní mezinárodní amatérskou soutěž v kulturistice a fitness Olympia Amateur Europe. Klání slibuje nabídnout špičkovou podívanou, o níž se budou divákům starat závodníci v pěti různých kategoriích bojující o stejný počet profesionálních karet, speciální host pořadatelů Melinda Szabó nebo ambasador soutěže Kai Greene!

Pokud chcete napínavé a jistě mimořádně atraktivní dění na pódiu sledovat pěkně z blízka a z nejlepších možných míst, pak právě pro Vás pořadatelé nachystali hned tři varianty VIP vstupenek. Jednotlivé VIP zóny Vám dnes představujeme blíže a dočtete se i to, že spolu se zakoupením lísku do VIP sektoru 2 a 3 zároveň získáte šanci zapojit se do divácké soutěže o zajímavé ceny.


Sektor VIP 1 nabízí ta nejlepší místa v aréně, odkud si užijete vystoupení závodníků na Olympia Amateur Europe z bezprostřední blízkosti od pódia a budete přímo v centru dění! Kromě toho je v ceně i vstup na všechny části programu, včetně finále a závěrečného banketu s účastí závodníků a hostů. I proto je o tuto kategorii vstupenek velký zájem.

V současné chvíli je prodána asi třetina těchto exkluzivních míst, tak neváhejte a v případě zájmu si rezervujte svá místa na info@olympiaamateur.com. Vzhledem k tomu, že je sektor pro VIP 1 řízený režimem speciálního seatingu, je možné vstupenky v ceně 2.490 Kč objednávat pouze tímto způsobem.

  • exkluzivní výhled, řada 1 až 3, jen cca 8 metrů od pódia
  • samostatný VIP vstup
  • vstup na závěrečný banket s účastí závodníků a pozvaných hostů
  • vstup na semifinále i finále soutěže, vstup na sportovní veletrh Fitness Expo


Nejlepší místa v aréně, sedadla v blízkosti pódia, volný vstup na Fitness Expo a na semifinále i finále soutěže. To vše nabízí sektor VIP 2. Lístky do sektoru VIP 2 si můžete pořídit přes prodejní síť Ticketportal.

  • exkluzivní výhled na pódium, řada 4 až 6, vzdálenost od pódia cca 11 metrů
  • vstup na sportovní veletrh Fitness Expo
  • vstup na semifinále i finále soutěže

Soutěž o balíček od společnosti All Stars

Majitelé vstupenek do sektoru VIP 2 mohou v průběhu Olympia Amateur Europe soutěžit o speciální balíček v hodnotě vstupenky od společnosti All Stars. K účasti v soutěži stačí přijít v průběhu pátečního programu či v sobotu do 17:00 ke stánku Sportovního holdingu Praha, kde obdržíte slosovatelný lístek. Tři vylosovaní výherci budou následně vyhlášeni před večerním superfinále.


Místa se skvělým výhledem, sedadla v blízkosti pódia, volný vstup na Fitness Expo a na semifinále i finále soutěže. To vše nabízí sektor VIP 3. Lístky do sektoru VIP 3 si můžete pořídit přes prodejní síť Ticketportal.

  • exkluzivní výhled na pódium, řada 7 až 9, vzdálenost od pódia cca 14 metrů
  • vstup na sportovní veletrh Fitness Expo
  • vstup na semifinále i finále soutěže

Soutěž o balíček od společnosti Sport Top

Majitelé vstupenek do sektoru VIP 3 mohou v průběhu Olympia Amateur Europe soutěžit o speciální balíček v hodnotě vstupenky od společnosti Sport Top. K účasti v soutěži stačí přijít v průběhu pátečního programu či v sobotu do 17:00 ke stánku Sportovního holdingu Praha, kde obdržíte slosovatelný lístek. Tři vylosovaní výherci budou následně vyhlášeni před večerním superfinále.


Pro zakoupení běžných vstupenek a vstupenek VIP 2 nebo VIP 3 klikněte zde.
VIP vstupenky první kategorie (VIP 1) objednávejte na e-mailu info@olympiaamateur.com.

Olympia Amateur Europe 2014
Kdy: 6. a 7. června 2014
Kde: Tipsport Arena, Praha 7 - Holešovice
Vstupenky VIP 1: info@olympiaamateur.com
Ostatní vstupenky: www.ticketportal.cz
www: www.olympiaamateur.com
Facebook: www.facebook.com/olympiaamateur

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
moab (09:01) • Když někdo zneužívá nebezpečné látky, aby se zlepšil, a neuvědomuje si, že problémy ho...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Zodiak411 (07:04) • moab: Na Olympii ho nazvali nejmenším závodníkem, ale s největším břichem.
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
moab (22:08) • https://youtu.be/T-SzHFW7nr0
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Lee_Priest (14:41) • Škoda zmařeného života... Nicméně tohle čeká velké procento sypačů sype se stále víc a...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
dzordn2 (11:49) • Máte pravdu, je to Garrett Downing. :-) Fotky jsou z European Pro 2001, která bývá ozna...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra