Reklama:

Prague Team Battle na Olympia Amateur Europe 2014!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V rámci kulturistické soutěže Olympia Amateur Europe se jako součást doprovodného programu vedle výstavy Fitness Expo uskuteční také Prague Team Battle, první ročník mezinárodního závodu smíšených čtveřic. Největší mezinárodní závod tohoto typu ve střední Evropě přiláká především crossfitové příznivce.

"Jsem velice rád, že je Olympie lákadlem i pro organizátory doprovodného programu. Závod Prague Team Battle skvěle doplní již tak bohatou náplň celého víkendu," těší Roberta Speychala, výkonného ředitele organizátora akce Olympia Amateur Europe - Sportovního holdingu Praha.

Prague Team Battle, závod crossfitového typu, proběhne přímo na prostranství před Tipsport Arenou, kam se zároveň rozšiřuje výstava Fitness Expo. Návštěvníci Olympie tak budou mít příležitost zhlédnout napínavé zápolení až šedesáti smíšených týmů v různých disciplínách kombinujících atletiku, gymnastiku a vzpírání.

Organizaci Prague Team Battle má na starosti firma FIT-PRO CZECH, distributor a dovozce sportovních suplementů. Ta se rovněž postará o celodenní servis pro závodníky. Sportovní náčiní pro závody připravila značka BEAR FOOT, která ušila vybavení na míru. Lákadlem jsou nejenom prize money v hodnotě 20.000 korun, ale i kvalitní servis.

"Pro atlety, kteří přijedou, jsou připraveny podmínky, které si, doufám, užijí. Po příjezdu je pro každý tým připraven startovní balíček s textilem, upomínkovými předměty a dalšími drobnostmi. Tím hlavním by ale měl být servis v průběhu dne. Díky našim partnerům jsme si mohli dovolit vybavit regenerační zónu," říká jeden z organizátorů akce Josef Ulrich.

V regenerační zóně budou mít účastníci Prague Team Battle celý den k dispozici maséry, fyzioterapeuty, ovocný bar, suplementy nebo ledové kádě. Zároveň mají všichni soutěžící zdarma vstup na samotnou Olympii.

Na webových stránkách Pragueteambattle.cz bude probíhat online streaming závodu. Zájemci na nich naleznou i registrační formulář a veškeré podrobnosti ohledně přihlášení do Prague Team Battle.

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra