Reklama:

Olympia Amateur Europe 2014:
exkluzivní seminář s Kaiem Greenem!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Návštěvníci Olympia Amateur Europe 2014 se mohou těšit na exkluzivní seminář s hvězdou profesionální kulturistiky Kaiem Greenem! Na něm se s nimi tento ambasador Olympia Amateur Europe podělí o svá tajemství a zážitky z největších soutěží, poté je pro jeho fanoušky připraveno také pohoštění, kterého se zúčastní i samotný slavný kulturista.

Kaie Greena jsme Vám jako oficiálního ambasadora Olympia Amateur Europe 2014 představili minulý týden s tím, že jej během prvního červnového víkendu bude při přežitosti konání klání čekat hned několik setkání s fanoušky. Pro ty bude připravena autogramiáda i speciální exhibiční vystoupení tohoto světoznámého Američana.

Kai Greene na EVL´s Prague Pro 2013

To ale není vše, na co se můžete těšit! V sobotu 7. června od 9:30 hodin totiž proběhne ve VIP prostoru Tipsport Areny také jeho exkluzivní seminář. Ten Vám nabídne naprosto unikátní možnost promluvit si s jednou z největších kulturistických superstar. Greene účastníkům poodhalí své soukromí i svá tajemství, která stojí za jeho úspěchy. Po semináři bude navíc pro všechny připraveno také pohoštění, které si se svými fanoušky užije i sám kulturista, jenž je kromě svých soutěžních úspěchů například i jednou z hvězd dokumentárního snímku Generation Iron.

"Bude to opravdu ojedinělá šance, jak se mohou fanoušci kulturistického sportu i samotného Kaie Greena dozvědět věci z jeho soukromí. Chceme fanouškům i závodníkům umožnit, aby v Praze zažili skutečně nezapomenutelné chvíle," říká Robert Speychal, výkonný ředitel pořadatele soutěže - Sportovního holdingu Praha.

"I když byla moje účast v roli ambasadora Olympia Amateur Europe oznámena teprve nedávno, už se svého návratu do Prahy nemůžu dočkat, vždyť naposledy jsem tu zvítězil na loňském EVL´s Prague Pro! Na spolupráci se Sportovním holdingem Praha se těším. Je to skvělá příležitost k tomu, abych pomohl ještě více zviditelnit kulturistický sport a fitness na starém kontinentu. Určitě si užijeme skvělou atmosféru, vždyť jde o Olympii," doplňuje samotný Greene.


Pro zakoupení vstupenek klikněte zde.
VIP vstupenky první kategorie objednávejte na e-mailu info@olympiaamateur.com.

Olympia Amateur Europe 2014
Kdy: 6. a 7. června 2014
Kde: Tipsport Arena, Praha 7 - Holešovice
Vstupenky VIP 1: info@olympiaamateur.com
Ostatní vstupenky: www.ticketportal.cz
www: www.olympiaamateur.com
Facebook: www.facebook.com/olympiaamateur


Foto:
www.olympiaamateur.com
Ronnie.cz, Jaroslav Trnka
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.05.12:54My Way - Ptal sem se na to na facebooku Olympie a seminář by měl bý..
25.05.20:03V.comT - Jak dlouho bude seminář trvat? Myslím mimo exhibici a auto..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra