Reklama:

Kai Greene ambasadorem
Olympia Amateur Europe 2014!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Kai Greene na EVL´s Prague Pro 2013

Pořadatelé prestižní mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Olympia Amateur Europe odhalili, která osobnost se stala ambasadorem akce. Své jméno s očekávaným kláním, na němž se v pěti kategoriích bude bojovat o stejný počet profesionálních karet určených absolutním vítězům, se rozhodl spojit aktuálně druhý nejlepší kulturista světa Kai Greene! Spolupráce byla stvrzena během sportovního veletrhu FIBO Power v Německu.

Smlouvu o spolupráci 4. dubna 2014 podepsali Kai Greene osobně a výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha (pořadatele soutěže) Robert Speychal. Obě strany věří, že jejich kooperace povede ke zvýšení podpory kulturistiky a fitness na starém kontinentu i ve světě.

"Velice oceňuji příležitost spojit své síly s promotéry, jejichž akce velmi respektuji, a to zejména Olympii Amateur Europe. Těším se na to, že budu moci propagovat náš skvělý kulturistický sport jak v Evropě, tak i globálně po celém světě," pochvaluje si spolupráci Greene.

"Oddanost organizátorů kulturistice a fitness přináší všem evropským sportovcům příležitost, aby si užili velmi speciální atmosféru této akce. Já budu dělat všechno, co je v mých silách, aby si odnesli nové zkušenosti a motivaci," slibuje.

"Po dvou svátcích profesionální kulturistiky, které v Praze proběhly v letech 2012 a 2013, letos chystáme hned dvě jedinečné události - Olympii Amateur Europe, která se uskuteční od 6. do 7. června, a EVL´s Prague Pro, jež se odehraje 4. října. Jsme velice rádi, že se Kai jako jedna z největších postav kulturistického sportu stal ambasadorem Olympie a chce nám pomoci propagovat kulturistiku a fitness a zvyšovat povědomí o tomto životním stylu u nás i v následujících letech," dodává Robert Speychal.

Ambasador Olympia Amateur Europe Kai Greene bude v Praze veledůležitým hostem. Pro zájemce bude s tímto vítězem loňského EVL´s Prague Pro připraven speciální seminář, v pátek a v sobotu budou probíhat podpisové akce, v rámci sobotního večerního programu pak proběhne jeho exhibiční vystoupení. Svůj pobyt v Praze zakončí na závěrečném banketu.


Kai Greene při podpisu smlouvy
o spolupráci s pořadateli Olympia Amateur Europe 2014


Kai Greene na pódiu EVL´s Prague Pro 2013


Pro zakoupení vstupenek klikněte zde.
VIP vstupenky první kategorie objednávejte na e-mailu info@olympiaamateur.com.

Olympia Amateur Europe 2014
Kdy: 6. a 7. června 2014
Kde: Tipsport Arena, Praha 7 - Holešovice
Vstupenky VIP 1: info@olympiaamateur.com
Ostatní vstupenky: www.ticketportal.cz
www: www.olympiaamateur.com
Facebook: www.facebook.com/olympiaamateur


Foto:
www.olympiaamateur.com
Ronnie.cz, Jaroslav Trnka
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.04.09:21ZkaZZa - O důvod víc proč tam být :)+1
10.04.08:12Filip Vaško - Nějaké info jak se dostat na seminář ?
09.04.21:39dzordn2 - Věřím, že se Kai Greene na EVL´s Prague Pro fanouškům věno..+3
09.04.21:14LUC - ..že Kai Greene, jedna z nejvýznamnějších osobností světov..+2
09.04.19:10supros - Je to hezky ale klidne bych tu videl Phila nebo Jay, Kai ..-1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 70 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra