Reklama:
FANTAZIE: Gold Whey protein jen za 249 Kč!
Vyzkoušejte nový lahodný protein za zaváděcí cenu! Více zde.

Olympia Amateur Europe
se bude konat v Praze

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Prestižní soutěž
Olympia Amateur Europe
se bude konat v Praze

V červnu příštího roku se v Praze poprvé v historii odehraje prestižní soutěž Olympia Amateur Europe. Vedle profesionální soutěže EVL´s Prague Pro je to další významná světová událost pro kulturistiku a fitness pořádaná Sportovním holdingem Praha.

The prestigious competition
Olympia Amateur Europe
will take place in Prague

Olympia Amateur Europe will take place in Prague next June. Besides EVL´s Prague Pro professional competition, it is yet another world bodybuilding and fitness event organized by Sport Holding Prague.

Olympia Amateur Europe Prague 2014 se odehraje ve dnech 5. až 8. června 2014 v Tipsport Areně v Holešovicích. Soutěžit se bude o profesionální karty, a to hned v pěti hlavních kategoriích, ve kterých se v profesionální divizi IFBB startuje i na nejprestižnější světové soutěži Olympia Weekend:

  • fitness ženy,
  • physique ženy,
  • bikiny fitness ženy,
  • kulturistika muži,
  • physique muži.

Soutěž Olympia Amateur je pořádaná od roku 2011. S nižším počtem kategorií se konala již ve Velké Británii, Kuvajtu a pro ženskou kategorii bikiny fitness dokonce i v Praze. Pouze pro mužskou kategorii proběhne letos toto prestižní klání v Bahrajnu.

„Poprvé bude soutěž pro amatéry svým rozsahem srovnatelná s profesionální soutěží Mr. Olympia. Před Prahou nikdy na Olympii Amateur nebylo pět hlavních kategorií,“ vysvětlil Robert Speychal, výkonný ředitel Sportovního holdingu Praha, pořadatele soutěže. „Jsem velmi rád, že jsme díky dvěma úspěšným ročníkům EVL´s Prague Pro získali takové renomé u držitele licencí Mr. Olympia, společnosti American Media, že můžeme přinést Olympia Amateur Europe v takové velikosti do Prahy,“ doplnil pořadatel soutěže.

Olympia Amateur si v minulosti získala velkou prestiž díky kvalitě účastníků. Soutěží prošli sportovci, kteří dnes závodí v profesionálních kategoriích, například Sami al Haddad, Firas Saied, Angel Higueras, Marshel Herman, Mamdouh Elssbiay a také čeští profesionální kulturisté Tomáš Bureš, Lukáš Osladil nebo Vladimíra Krásová.

Součástí soutěžního klání v Praze bude také Fitness Expo, třídenní veletrh sportovního vybavení a doplňků výživy převážně z oblasti fitness a kulturistiky. Expo se bude odehrávat přímo v Tipsport Areně. Předpokládá se, že polovina multifunkční arény bude patřit sportovcům, druhá polovina vystavovatelům.

Oficiální webové stránky Olympia Amateur Europe: www.olympiaamateur.com

Oficiální facebooková stránka: www.facebook.com/olympiaamateur

Olympia Amateur Europe will take place in Tipsport Arena in Prague from 5th to 8th June 2014. Athletes will compete for five professional cards in five main categories that are similar to IFBB professional divisions at the most prestigious world contest Olympia Weekend:

  • fitness (women),
  • physique (women),
  • bikini (women),
  • bodybuilding (men),
  • physique (men).

Olympia Amateur contest has been organized since 2011. It has already been held with fewer categories in the UK, Kuwait and in female Bikini category even in Prague. Solely male category competition will be held in Bahrain this year.

„For the first time the competition for amateurs will be comparable in scale to Mr. Olympia professional competition. There have never been five main categories prior to Olympia Amateur in Prague,” said Robert Speychal, the Executive Director of Sport Holding Prague, organizer of the event. "I am pleased that thanks to two successful seasons of EVL´s Prague Pro competitions; we have such high reputation in American Media Company, Mr. Olympia license holder, that we can bring Olympia Amateur Europe to Prague in such scale,” said the competition organizer.

Olympia Amateur has gained great prestige due to the high quality of participants. Professional bodybuilders Sami al Haddad, Firas Saied, Angel Higueras, Marshel Herman, Mamdouh Elssbiay and Czech athletes Tomáš Bureš, Lukáš Osladil and Vladimíra Krásová have taken part in Olympia Amateur contest.

There will also be Fitness EXPO, a three day long exhibition of sports equipment and accessories mainly from fitness and bodybuilding areas, as a part of Olympia Amateur Europe in Tipsport Arena. Half of the arena will be designated to athletes and the other part will be reserved for exhibitors.

Official website of Olympia Amateur Europe: www.olympiaamateur.com

Official Facebook page: www.facebook.com/olympiaamateur
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:31) • Přesně tak, klobouček za to, že Extrifit vrací peníze do kulturistiky tímto způsobem.
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:27) • V tomto případě každopádně platí, že prize money odpovídá kvalitě soutěže, nehledal byc...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
ja.va (18:24) • Taky jsem čuměl, že vyhrál kromě diplomu i protein, podle toho to asi pojmenovali tu di...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
jari (17:20) • A kecy o tom, že má pořádat soutěž někdo z nás, mají stejnou úroveň jako když řekneš `n...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Arnold Strong (16:06) • Tak to je super že Pavla takhle podporujete,to opravdu málokterý sponsor v Česku tohle...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie