Reklama:

Z Madridu píše Martin Mester: první zprávy z Arnold Classic Europe 2013

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 - 11. - 13. 10. 2013, Španělsko
Příprava Čechů na Arnold Classic Europe:
Vjačeslav VinogradovVojtěch KoritenskýTomáš Kašpar Michal Sitter
Češi před Arnold Classic Europe:
Vojtěch KoritenskýJakub ŠubrtPetr KovářMichal SitterPavel BretšnajdrTomáš Kašpar
Vjačeslav VinogradovJakub CahaRené GorolMilan Obořil • Denis Štěrba • Jaroslav Paseka
Martin Mester (4 dny) • Štěpán GinzelDmytro RublovJakub KiovskýJiří VilímekPetr Polák
Šárka DědkováMargita ZámolováMilan BodlákMarek Vomáčka • Jana Bendová
Před Arnold Classic Europe:
odlet české výpravy
Z AC očima naší reprezentace:
očima Martina Mestera
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníprezentacevýsledky a foto (I.) - 3 medaile! výsledky a foto (II.)výsledky a foto (III.) - stříbro!
video Gorol momentyzákulisízákulisí II.kompletní výsledky s body

Jedním ze členů třiadvacetičlenné české výpravy, která se v současnosti nachází v Madridu, kde se od zítřka do neděle bude konat třetí ročník Arnold Classic Europe, je i Martin Mester. Závodník podporovaný společností Nutrend, který na soutěži nastoupí v kategorii physique nad 178 cm, nám do redakce zaslal první zprávy týkající se dnešního dění, kdy v místě konání klání proběhla prezentace závodníků.

Martin Mester

"S ostatními členy českého týmu jsem neletěl, ale myslím, že až na to brzké vstávání bylo vše v pořádku. Čekal jsem na ně v hotelu, kde jsou všichni ubytováni, a hotel je vzdálený od místa konání Arnold Classic asi deset minut cesty taxíkem. Všichni se nejdříve ubytovali, po hodině byl v přízemí hotelu sraz a všichni společně jsme odjížděli na prezentaci. Bylo tam neskutečně mnoho lidí a než na nás přišla řada, utekly čtyři hodiny. Všude se tam všechno připravovalo, montovaly se stánky vystavovatelů atd. Vše je připravené na zítra, kdy Arnold Classic Europe oficiálně začne.

Ale abych se vrátil k našemu týmu. Na někom je poznat únava více, na někom méně, ale všichni jsou, myslím, připraveni dát do toho vše. Všichni cukrují a cukrují. :) Co jsem viděl některé kluky od nás na vážení a při kontrole formy, tak jsou vážně super. Slávek Vinogradov podle mě vypadá jak z jiné planety. Vážně brutální. Milanovi Obořilovi forma zraje super a cukruje pod dohledem Vládi Pajiče, ať je vše připraveno na sto procent. Vojta Koritenský vypadá skvěle a má brutální nohy. Dále jsem viděl Jakuba Šubrta, když pózoval Vláďovi. Má super formu a neskutečně malinký pas. :) U vážení jsem viděl Marka Vomáčku, který má moc pěkné svaly a tvary, a pak tam byl neskutečně velký Tomáš Kašpar. Fakt bomba, kulturista jak má být.

Jinak ostatní závodníky jsem neviděl, takže nevím, ale jsem přesvědčen, že všichni budou skvělí. Dnes už jen všichni doladit poslední detaily a zítra to tam pěkně "prodat" a sbírat medaile po celý víkend. :) Takže kdybyste se nudili, držte palce. :)"Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.10.20:08Amelie - Prodejte to! *13* Budeme vás sledovat on-line!
10.10.19:57sz0ty - Bojujte chlapi !! :)
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 7 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra