Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Martin Mester o své přípravě
na Arnold Classic Europe 2013

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2013 - 11. - 13. 10. 2013, Španělsko
Příprava Čechů na Arnold Classic Europe:
Vjačeslav VinogradovVojtěch KoritenskýTomáš Kašpar Michal Sitter
Češi před Arnold Classic Europe:
Vojtěch KoritenskýJakub ŠubrtPetr KovářMichal SitterPavel BretšnajdrTomáš Kašpar
Vjačeslav VinogradovJakub CahaRené GorolMilan Obořil • Denis Štěrba • Jaroslav Paseka
Martin Mester (4 dny) • Štěpán GinzelDmytro RublovJakub KiovskýJiří VilímekPetr Polák
Šárka DědkováMargita ZámolováMilan BodlákMarek Vomáčka • Jana Bendová
Před Arnold Classic Europe:
odlet české výpravy
Z AC očima naší reprezentace:
očima Martina Mestera
Info z Arnold Classic Europe:
z místa děníprezentacevýsledky a foto (I.) - 3 medaile! výsledky a foto (II.)výsledky a foto (III.) - stříbro!
video Gorol momentyzákulisízákulisí II.kompletní výsledky s body

Martin Mester se "na poslední chvíli" rozhodl startovat na nadcházejícím evropském Arnold Classic. Jako obvykle se představí v kategorii physique mužů nad 178 cm. V čí hlavě se vlastně tento nápad zrodil a jak se stíhá tak narychlo připravovat, nám Martin velmi rád prozradil. V závěru článku se můžete podívat na několik fotek a také na video, kde se Martin věnuje tréninku nohou! Jak sám řekl, i závodníci physique se "taky někdy pokouší cvičit nohy".


[Text: Martin Mester] Zdravím všechny čtenáře Ronnie.cz a jsem rád, že jsem zase tady. :) Zanedlouho opět závodím, a to na Arnold Classic Europe v Madridu. Myslím, že tohle jsou mé první závody, na které jdu bez nějakého očekávání a podle mého názoru "nepřipraven" tak, jak by se mi líbilo, ale bude to vlastně taková zkouška. :) Po MS, kdy jsem byl s formou vcelku spokojen, mi říkali, že jsem moc velký a moc vysekaný, což mi v žádném případě nepřišlo, ale rozhodčí jsou od toho, aby rozhodovali, a tak rozhodli, a tak jsem skončil na 7. místě.

Tak jsem si teď řekl, že si dám pauzu a trochu relax, protože od léta jsem se nezatavil - od mých předešlých závodů v USA, kde jsem vyhrál obě kategorie, takže tam jsem asi tak velký nebyl. :) Každopádně jsem si říkal, že na příští rok zhubnu, a uvidíme, jak to bude vypadat. Ale teď jsem tedy začal jíst jako "chlap" a váha šla až na 115 kg a cítil jsem se krásně... Ale pak se to stalo - mluvil jsem se Slávkem, viděl jsem ho, jak dře a připravuje se, drží dietu, a najednou mi říká: "Chceš pro mě něco udělat?" Tak říkám, že jasně, cokoliv a on: "Pojď na Arnolda, bude to super!" No a já se začal smát a říkám, že to nejde, ale on ví, jak na mě, a říkal, jak to bude super, být "zase" v dietě bez sacharidů a se spoustou kardia... ale že pak spolu budeme jíst, co se do nás vejde. A to je krásný pocit, pokud projdete tou správnou dietou. :)

Tak jsem Slávkovi slíbil, že do toho jdu, ale že za formu neručím, protože do závodů chybělo jen dva a půl týdne. Ale já mám výzvy rád, a když jsem viděl, jak Slávek maká a dře, říkal jsem si, že ho v tom nenechám, a ze dne na den jsem do toho "vlítnul". Tak jak šla váha po závodech nahoru, tak rychle šla i dolů - nic jiného ani nezbývalo. Takže během týdne šlo dolů 11,5 kg, ale já slíbil, že to stáhnu pod sto, i kdybych měl na tom kole spát. :) Takže si dávám kardio 3 hodiny denně a samozřejmě lehký intenzivní trénink. Sacharidy nejdou nad 30 g denně, ale jak říkám - na světě jsou i horší věci a s úsměvem jde všechno líp, i když tohle k smíchu moc není. V nouzi poznáš přítele a Slávek toho pro mě udělal neskutečně moc, za což mu vděčím, takže udělat pro něj "tohle" nic nestojí (jen několik litrů potu denně).

Do závodů už vážně nechybí moc, a jak tahle bleskurychlá intenzivní příprava dopadne, vážně nevím, ale každopádně si to užiju. Chtěl bych moc poděkovat Nutrendu za bezkonkurenční pomoc a podporu, bez které nevím, jak bych to vše zvládal. Dále děkuji Slávkovi Vinogradovi za to, že mě do toho opět "namočil". :) Děkuji celé mé rodině, která vždy všechno se mnou prožívá a "stresuje se", i když nevím proč. Dále všem, kteří mi fandí a píší povzbuzující zprávy na FB, a v neposlední řadě stránkám Ronnie.cz za takovou reklamu a propagaci.


Martin Mester v přípravě na Arnold Classic Europe 2013


Martin Mester - trénink nohou v přípravě na Arnold Classic Europe 2013
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.10.15:08BONCURAK - ...ja si vždy myslím, že je lepšie mať lepší vršok, ako sp..-1
04.10.16:35petthall - Martin je neuvěřitelnej sympaťák a je vidět,že ho to baví...+2
04.10.15:26Majka - Stačí se podívat na to video a budete znát i odpověď na sv..+2
04.10.14:05Foresten - Tento trenink nohou je tak 1x do tydne ?
04.10.10:56bebo - Paráda, jsem zvědavej na formu. :)+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie