Reklama:

MS juniorů a masters 2012
- fotogalerie a výsledky (sobota)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2012 - 14. - 17. 12. 2012, Maďarsko
Češi před MS juniorů a masters:
Ludmila ŠircováJana ČernovskáTomáš HorákPetr GallivodaEva Simkovičová
Maryla Kubiena • Zdena Gottvaldová • Jana Bendová • Monika ŠlosrováMichal Šidík • Ladislav Šroubek
Miloš Pavlů • Jaroslav Kejř • Miroslav Mráz • Milan BodlákVladimír Dostál • Jiří Rohan • Bohumil Divílek
nominace poslední srazstartovní listinyodjezd české výpravy

Info z MS juniorů a masters:
prezentace váženíden 1 - tři zlaté! + fotoden 2 + foto
kompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty:
Michal ŠidíkTomáš HorákJana Černovská


Vzhledem k počtu závodníků a kategorií není šampionát rozdělen na sobotní semifinále a nedělní finále, jak tomu bývalo zvykem, ale některé mistry světa budeme znát už dnes kolem poledne. Níže pak naleznete rozsáhlou galerii.


Náhledy jsou pro lepší přehlednost zobrazeny jen u některých snímků, k zobrazení všech
fotografií použijte navigaci u zvětšenin (odkazy "předchozí" a "další").


Klasická kulturistika masters 40 - 49 let

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1
10
Michael Aprin
Německo






2.
7
Serge Rouze
Francie






3.
3
Kurt Stromayer
Rakousko






4.
6
Bjorn Albinsson
Švédsko






5.
4
Bogdan Nowakowski
Polsko






6.
2
Plamen Hristov
Bulharsko






semifinále

finále


Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Michal Šidík Česko





2.
21
Peter Rudling
Švédsko






3.
22
Joachim Grässel
Německo






4.
29
James Cassidy
Irsko






5.
23
Mieczyslav Nowacki
Polsko






6.
31
Ove Bekkevold
Norsko






semifinále

finále


Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
10
Michael Aprin Německo







Kulturistika muži masters 50 - 59 let do 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
32
Werner Zenk
Německo






2.
42
Pgilippe Eichler
Francie






3.
41
Rafael Arena Gonzales
Španělsko






4.
35
Miloš Pavlů Česko





5.
38
Fumiyoshi Namba
Japonsko






6.
36
Karl-Heinz Tiegel
Německo






semifinále

finále


Kulturistika muži masters 50 - 59 let nad 80 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
48
Thomas Scheu
Německo






2.
50
Jose Carslos Camacho Rebolo
Portugalsko






3.
54
Inigo Ortiz De Mendivil Larrazabal
Španělsko






4.
44
David Lamptey
Anglie






5.
49
Manfred Arlt
Německo






6.
52
Antonio Vergiani
Itálie






semifinále

finále


Kulturistika muži masters 60 - 65 let

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
70
Alexander Yashankin
Rusko






2.
65
Cristian Mihailescu
Rumunsko






3.
61
Bernhard Klem
Německo






4.
62
Luciano Andreose
Itálie






5.
60
Abdulbaki Koseahmetoglu
Turecko






6.
58
Milan Bodlák Česko





semifinále

finále


Kulturistika muži masters nad 65 let

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
84
Bernard Cooper
Spojené království






2.
77
Esmat Sadek Abdalla
Egypt






3.
79
Manuel Valbuena Andes
Španělsko






4.
78
Rafael Vera Diaz
Španělsko






5.
81
Piotr Puchniarz
Polsko






6.
73
Willi Neubauer
Německo






semifinále

¨

finále



Klasická kulturistika - junioři

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
92
Tomáš Horák Česko





2.
101
Andrii Khomytskyi
Ukrajina






3.
88
Ufuk Demirpence
Turecko






4.
91
Martin Orolin
Slovensko






5.
86
Viacheslav Fedorenko
Ukrajina






6.
102
Ionut Grigoras
Rumunsko






eliminace

semifinále

finále


Kulturistika - junioři do 75 kg

p. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
Norbert Zajac
Slovensko






2.
Ismail Khaled Masoud
Egypt






3.
Karim Abdel Monem Fattah
Egypt






4.
Mohamed Khaled Embaby
Egypt






5.
Daniel Sticco
Itálie






6.
Daniel Pinanjota
Ekvádor






semifinále

finále


Kulturistika - junioři nad 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
124
Luis Bessinger
Jihoafrická republika






2.
127
Ahmed Moustafa El Marhoul
Egypt






3.
133
Federico Gonzales
Argentina






4.
140
Emil Kalenski
Polsko






5.
138
Mykhailo Itchenko
Ukrajina






6.
141
Abdelsalam Ali
Libye






eliminace

semifinále

finále


Junioři - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
124
Luis Bessinger Jihoafrická republika






Kulturistika - juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
28
Sana Muslic
Bosna a Hercegovina






2.
34
Melissa Gaimer
Německo






3.
31
Mihaela Serban
Rumunsko






4.
30
Corina Visan
Rumunsko






5.
29
Ludmila Šircová Česko





6.
33
Dóra Lenger
Maďarsko







Kulturistika ženy masters

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
45
Marina Nikotina
Rusko






2.
50
Claudia Lambertus
Německo






3.
43
Elena Stasiukyniene
Litva






4.
40
Jana Ludmila Bendová Česko





5.
46
Xyleese Burford
Spojené království






6.
49
Christine Brings
Německo






semifinále

finále


Bodyfitness do 163 cm - juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
146
Jana Černovská Česko





2.
154
Cristina Chirita
Rumunsko






3.
153
Chelsea Mooney
Kanada






4.
152
Tatiana Piackova
Slovensko






5.
147
Tatiana Davidenko
Ukrajina






6.
149
Bianka Bognar
Maďarsko






semifinále

finále


Bodyfitness nad 163 cm - juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
160
Natalia Gacka
Polsko






2.
157
Victoria Yatsuk
Rusko






3.
158
UUna Margret Heimisdottir
Island






4.
159
Aminat Tuleubaeva
Rusko






5.
166
Renata Szumutku
Rumunsko






6.
165
Alexandra Olegas
Rumunsko






semifinále

finále


Bikini - juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
4
Christina Fjaere
Norsko






2.
13
Eleonora Alibayeva
Ukrajina






3.
8
Sabina Plevaková
Slovensko






4.
22
Jenna Ligthgow
Jihoafrická republika






5.
14
Paula Lewczuk
Polsko






6.
10
Dia Salamon
Maďarsko






semifinále

finále


Bodyfitness juniorky - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1.
160
Natalia Gacka
Polsko








Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.12.14:52Nikolai - Nedávno jsem psal koment o lidech,kteří zde píšou jen prot..+3
17.12.14:39Xaverious - Vím jaké to je Jardo a máš můj obrovský obdiv a respekt. T..+3
17.12.00:53jarintrn - Dobré ráno, přátelé a ti ostatní. Právě jsem dořídil zpě..+10
16.12.21:48Hockey1000 - Některé lidi asi nikdy nepochopím... Ale klidně si tu dál ..+5
16.12.21:07bubu123 - ***-9
16.12.20:59tunerking - ***
16.12.19:11bubu123 - ***-9
16.12.17:07Hockey1000 - Když to neudělá nikdo jiný (a píšou jen výtky), tak já píš..+7
16.12.16:45bubu123 - ***-5
16.12.12:58n.o.x - Co tak do těch výsledků juniorů už dát správné fotky ;) -2
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra