Reklama:

MS juniorů a masters 2012
(den 1.): Jak si vedli naši?

 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2012 - 14. - 17. 12. 2012, Maďarsko
Češi před MS juniorů a masters:
Ludmila ŠircováJana ČernovskáTomáš HorákPetr GallivodaEva Simkovičová
Maryla Kubiena • Zdena Gottvaldová • Jana Bendová • Monika ŠlosrováMichal Šidík • Ladislav Šroubek
Miloš Pavlů • Jaroslav Kejř • Miroslav Mráz • Milan BodlákVladimír Dostál • Jiří Rohan • Bohumil Divílek
nominace poslední srazstartovní listinyodjezd české výpravy

Info z MS juniorů a masters:
prezentace váženíden 1 - tři zlaté! + fotoden 2 + foto
kompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty:
Michal ŠidíkTomáš HorákJana Černovská


V maďarské Budapešti dnes proběhl první ze dvou soutěžních dnů letošního Mistrovství světa juniorů a masters. Z osmnáctičlenné české reprezentační výpravy do soutěže během dopoledne jako první zasáhli Michal Šidík, Ladislav Šroubek, Miloš Pavlů, Jaroslav Kejř, Miroslav Mráz, Milan Bodlák, Vladimir Dostál, Jiří Rohan a Bohumil Divílek.

Závodníci nastupující v kategoriích kulturistiky juniorů, klasické kulturistiky juniorů, bikini fitness juniorek, bodyfitness juniorek, kulturistiky juniorek a kulturistiky žen masters pak dostali prostor v odpoledním bloku soutěže.

Jak se našim želízkům v ohni na soutěži vedlo? Dočtete se v našem následujícím reportu!


sobota, 11:40

První informace z místa konání soutěže hovoří o tom, že nejlépe do soutěže vstoupil Michal Šidík, který v klasické kulturistice mužů masters nad 50 let bez problémů postoupil do finále a bojuje o zlato! Dobře se vede také Milošovi Pavlů, jenž při svém návratu na soutěžní pódium po pětileté odmlce v kulturistice mužů masters 50 - 59 let do 80 kg reálně bojuje o třetí až páté místo. Ladislav Šroubek, který nastoupil v Šidíkově kategorii, na účast ve finále nedosáhl. To se v obrovské konkurenci bohužel nepodařilo ani Jaroslavu Kejřovi (kulturistika mužů masters 50 - 59 let nad 80 kg) a Miroslavu Mrázovi (kulturistika mužů masters 60 - 65 let).

sobota, 11:52

Mezi nejlepších šest se na šampionátu neprobojovala ani trojice našich nejstarších účastníků soutěže Vladimir Dostál, Jiří Rohan a Bohumil Divílek. Všichni závodili v kulturistice mužů masters nad 65 let, kde změřili síly s takovými hvězdami, jakými jsou Brit Bernard Cooper nebo Egypťan Esmat Sadek.

sobota, 12:08

Do finále se podle nových informací zaslaných jedním z členů naší reprezentační výpravy přímo z Budapešti probojoval také Milan Bodlák (kulturistika mužů masters 60 - 65 let). Zopakujme, že mezi nejlepšími šesti jsou také Michal Šidík (klasická kulturistika mužů masters nad 50 let) a Miloš Pavlů (kulturistika mužů masters 50 - 59 let do 80 kg).

sobota, 13:39

Michal Šidík v klasické kulturistice mužů masters nad 50 let vybojoval zlato!

sobota, 13:45

Miloš Pavlů v kulturistice mužů masters 50 - 59 let do 80 kg obsadil čtvrté místo.

sobota, 13:55

Milan Bodlák v kulturistice mužů masters od 60 do 65 let skončil šestý.

sobota, 17:26

Také odpolední blok šampionátu přinesl fantastický úspěch české výpravy. Po Michalu Šidíkovi titul mistra světa vybojoval i Tomáš Horák!

sobota, 18:53

Další informace z pořadatelské Budapešti hovoří o tom, že Eva Simkovičová při své první účasti na Mistrovství světa juniorů a masters v kategorii bikini fitness juniorek nepostoupila do nejlepší patnáctky. Zkušenější Ludmila Šircová naproti tomu v kulturistice juniorek bojuje o třetí až páté místo!

sobota, 20:15

Ludmila Šircová v kulturistice juniorek obsadila pátou příčku.

sobota, 20:27

Soutěž má za sebou již také Jana Bendová, která v kulturistice žen masters dosáhla na čtvrté místo.

sobota, 20:31

Jana Černovská, která nastoupila v bodyfitness juniorek do 163, na soutěži vybojovala třetí zlato pro Českou republiku a završila tak mimořádně úspěšný den našich reprezentantů! Pro jednadvacetiletou závodnici se z juniorského světového šampionátu jedná již o třetí titul!


Zítra soutěž z českých reprezentantů absolvují Maryla Kubiena (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) a Zdena Gottvaldová (bodyfitness žen masters nad 45 let). Vrcholem šampionátu pak bude vystoupení kulturistů ve věku 40 - 49 let, kteří změří síly ve čtyřech hmotnostních kategoriích. Jejich zápolení se však již odehraje bez české účasti. Za jednoho z největších favoritů na celkové vítězství v kulturistice mužů masters je pokládán legendární turecký estét Hamdullah Aykutlu.


Rozsáhlou fotogalerii z prvního dne soutěže naleznete spolu s finálovými výsledky v tomto článku.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

16.12.13:38Edvard - Velká gratulace Michale*79*
16.12.10:59Juryk - To si zaslouží obrovskou gratulaci *1* +1
15.12.18:05manko - u něj nebylo o čem debatovat :) Připravenost skvělá+1
15.12.17:43johny c - No tak de vidět, že tu klasiku sme ovládli*79* klobouk dol..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra