Reklama:

MS juniorů a masters 2012: foto z prezentace (Black & White )

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2012 - 14. - 17. 12. 2012, Maďarsko
Češi před MS juniorů a masters:
Ludmila ŠircováJana ČernovskáTomáš HorákPetr GallivodaEva Simkovičová
Maryla Kubiena • Zdena Gottvaldová • Jana Bendová • Monika ŠlosrováMichal Šidík • Ladislav Šroubek
Miloš Pavlů • Jaroslav Kejř • Miroslav Mráz • Milan BodlákVladimír Dostál • Jiří Rohan • Bohumil Divílek
nominace poslední srazstartovní listinyodjezd české výpravy

Info z MS juniorů a masters:
prezentace váženíden 1 - tři zlaté! + fotoden 2 + foto
kompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty:
Michal ŠidíkTomáš HorákJana Černovská


V maďarské Budapešti v pátek večer proběhla prezentace účastníků letošního Mistrovství světa juniorů a masters. Zúčastnili se jí také členové české reprezentační výpravy, z nichž by někteří (Michal Šidík, Ladislav Šroubek, Miloš Pavlů, Jaroslav Kejř, Miroslav Mráz, Milan Bodlák, Vladimir Dostál, Jiří Rohan a Bohumil Divílek) měli do soutěže zasáhnout již v zítřejším dopoledním bloku, který začíná v 10:00 našeho času.

Prezentaci závodníků předcházel technický meeting a meeting rozhodčích, na němž viceprezident evropské federace kulturistiky a fitness (EBFF) a šéf sboru rozhodčích Pawel Filleborn zdůraznil význam přísného postupu proti vypouklým břichům, gynekomastii a zneužívání syntholu v juniorských kategoriích. Závodník, na jehož postavě bude patrný některý z výše uvedených jevů, by se za žádných okolností neměl probojovat do finále.

Dalším projednávaným bodem bylo také prodloužení šampionátu ze současných dvou soutěžních dnů na tři, a to s platností od příští sezóny. Důvodem je zvyšující se počet účastníků. Letos jich k soutěži nastoupí hned 350, což při dvoudenním modelu závodů přináší již neúnosně napjatý program.

Bezprostředně po technickém meetingu a setkání rozhodčích došlo ke schůzce místopředsedy SKFČR Ing. Martina Jebase s prezidentem světové federace IFBB Dr. Rafaelem Santonjou. Oba funkcionáři společně jednali o aktuální situaci v České republice i o nových českých profesionálech.

Několik černobílých fotografií z prezentace účastníků letošního Mistrovství světa juniorů a masters, které v místě konání soutěže pořídili naši kolegové z partnerského slovenského webu EastLabs.biz, Vám nabízíme níže. Připomeňme, že předběžné startovní listiny šampionátu naleznete v tomto článku.


Mistrovství světa a masters 2012 - fotografie z prezentace


Desítky dalších fotografií z prezentace naleznete v rozsáhlé fotogalerii tvořené snímky z objektivu fotografa Ronnie.cz Jaroslava Trnky.


Foto:
www.eastlabs.biz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

16.12.08:59johnnyzlate - Hlavně, že Musila nepustily...
15.12.14:42Marinjak02 - Mráz a Divílek tam nemají co dělat.+1
15.12.11:54maxpoint97 - *2* *2* *2* +2
15.12.11:35ghf - Nemůžu si omoci, ale Divílek na mne působí jako úchyl z pa..+2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra