Reklama:

MS juniorů a masters 2012:
kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2012 - 14. - 17. 12. 2012, Maďarsko
Češi před MS juniorů a masters:
Ludmila ŠircováJana ČernovskáTomáš HorákPetr GallivodaEva Simkovičová
Maryla Kubiena • Zdena Gottvaldová • Jana Bendová • Monika ŠlosrováMichal Šidík • Ladislav Šroubek
Miloš Pavlů • Jaroslav Kejř • Miroslav Mráz • Milan BodlákVladimír Dostál • Jiří Rohan • Bohumil Divílek
nominace poslední srazstartovní listinyodjezd české výpravy

Info z MS juniorů a masters:
prezentace váženíden 1 - tři zlaté! + fotoden 2 + foto
kompletní výsledky s body

Rozhovory s medailisty:
Michal ŠidíkTomáš HorákJana Černovská


Letošní Mistrovství světa juniorů a masters, jež se konalo ve dnech 14. až 17. prosince v maďarské Budapešti, přineslo fantastický úspěch českých reprezentantů. Zlato vybojovali Michal Šidík (klasická kulturistika mužů masters nad 50 let), Tomáš Horák (klasická kulturistika juniorů) a Jana Černovská (bodyfitness juniorek do 163 cm), cenná finálová umístění pak ve svých kategoriích přidali také Miloš Pavlů, Jana Bendová, Ludmila Šircová, Zdena Gottvaldová a Milan Bodlák.

K závodům, na nichž česká výprava navíc vybojovala i třetí místo v soutěži národů, se dnes jako tradičně vracíme prostřednictvím tabulek s kompletními výsledky, včetně bodů.


Klasická kulturistika mužů masters 40 - 49 let

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Michael Aprin Německo 1970 179/84,1 5 10 8 18
2. 7 Serge Rouze Francie 1972 176,5/82,5 13 26 10 36
3. 3 Kurt Stromayer Rakousko 1966 173,7/74,8 12 26 13 39
4. 6 Bjorn Albinsson Švédsko 1965 180,3/88 20 46 23 69
5. 4 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 173,2/73,5 35 52 23 75
6. 2 Plamen Hristov Bulharsko 1967 174/76,2 25 50 28 78
7. 12 Steven Travers Austrálie 1963 169,5/72,9 39
8. 1 Niko Golsek Slovinsko 175,5/78,8 43
9. 9 John Large Norsko 1970 182/89 43
10. 5 Artur Sliczny Polsko 1966 178,6/82,9 46
11. 11 Eddi Badoer Itálie 1969 173/76,5 55
12. 8 Imre Nagy Maďarsko 1966 175,3/80,5 60


Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 27 Michal Šidík Česká republika 1960 173/73,9 5 12 5 17
2. 21 Peter Rudling Švédsko 1954 174,5/75,4 12 26 13 39
3. 22 Joachim Grässel Německo 1962 181/88,3 13 36 15 51
4. 29 James Cassidy Irsko 1961 176/80 24 38 20 58
5. 23 Mieczysław Nowacki Polsko 1962 171/71,9 29 42 23 65
6. 31 Ove Bekkevold Norsko 1960 170,5/72,2 26 54 29 83
7. 30 Atsushi Katakawa Japonsko 1957 171/69,6 33
8. 28 Ladislav Šroubek Česká republika 1960 171,6/71,6 39
9. 26 Arnfinn Benterud Norsko 1960 176,1/72,4 41
10. 25 Alois Rettenwender Rakousko 1961 172,5/75,5 45
11. 24 Waldemar Godlewski Polsko 1955 173,2/70 55


Klasická kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Michael Aprin Německo 1970 179/84,1 5 5
2. 27 Michal Šidík Česká republika 1960 173/73,9 10 10


Kulturistika mužů masters 50 - 59 let, do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 32 Werner Zenk Německo 1954 71,7 9 16 14 30
2. 42 Philippe Eichler Francie 1960 79,9 10 22 10 32
3. 41 Rafael Arana Španělsko 1961 75,6 16 30 9 39
4. 35 Miloš Pavlů Česká republika 1958 74,3 19 38 19 57
5. 38 Fumiyoshi Namba Japonsko 1955 69,1 32 50 23 73
6. 36 Karl-Heinz Tiegel Německo 1959 77,4 30 60 30 90
7. 34 Ali Ata Egypt 1960 79,9 35
8. 37 John Carroll Irsko 1960 74,1 43
9. 39 Zeki Zeka Turecko 1953 74,4 44
10. 33 Ion Marin Rumunsko 1961 79 49
11. 40 Cecil Teran Ekvádor 1956 72 53


Kulturistika mužů masters 50 - 59 let, nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 48 Thomas Scheu Německo 1962 97,2 5 10 5 15
2. 50 Jose Camacho Rebolo Portugalsko 1962 90,3 12 20 10 30
3. 54 Inigo Ortiz De Mendivil Španělsko 1960 92,6 14 32 17 49
4. 44 David Lamptey Velká Británie 1957 92,7 21 44 24 68
5. 49 Manfred Arlt Německo 1962 92,5 30 50 23 73
6. 52 Antonio Vergiani Itálie 1955 101,8 26 50 25 75
7. 51 Livio Manganelli Itálie 1959 93,3 37
8. 47 Stanislav Shakh-Nazarov Rusko 1961 108,6 42
9. 55 Sandel Mindruta Rumunsko 1959 91,8 43
10. 56 Rashad El Hamshi Egypt 1954 94,8 46
11. 53 Marek Kołecki Polsko 1958 96,6 52
12. 46 Jaroslav Kejř Česká republika 1959 97,6 57
13. 45 Marijo Bozic Chorvatsko 1961 85,4 64
14. 43 Zoran Tokic Chorvatsko 1960 84,5 70


Kulturistika mužů masters 60 - 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 70 Alexander Yashankin Rusko 1952 90,3 5 10 5 15
2. 65 Cristian Mihailescu Rumunsko 1950 78 11 24 11 35
3. 61 Bernhard Klemm Německo 1952 88 15 28 16 44
4. 62 Luciano Andreose Itálie 1949 74,6 20 42 20 62
5. 60 Abdulbaki Koseahmetoglu Turecko 1951 73,2 30 46 23 69
6. 58 Milan Bodlák Česká republika 1952 78,7 31 56 30 86
7. 63 Vasile Serban Rumunsko 1950 85,7 33
8. 67 Toyoharu Takagishi Japonsko 1952 71,2 35
9. 68 Tiburcio Arias Chavez Mexiko 1950 68,3 47
10. 66 Leif Renling Švédsko 1952 69,1 51
11. 64 Jan Olejko Polsko 1949 67,7 58
12. 59 Miroslav Mráz Česká republika 1951 84,1 58
13. 69 Jacques Secke Belgie 1951 85,3 60


Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 84 Bernard Cooper Velká Británie 1946 87,6 10 16 7 23
2. 77 Esmat Sadek Egypt 1946 77,6 11 18 13 31
3. 79 Manuel Valbuena Španělsko 1943 83,2 14 26 14 40
4. 78 Rafael Vera Španělsko 1945 78,2 14 36 16 52
5. 81 Piotr Puchniarz Polsko 1946 80 27 52 26 78
6. 73 Willi Neubauer Německo 1946 68,2 28 58 29 87
7. 83 Nico Lundholm Švédsko 1946 73,2 38
8. 82 Zbigniew Bartos Polsko 1945 74,8 42
9. 74 Bohumil Divílek Česká republika 1945 73,5 48
10. 80 Vladimír Dostál Česká republika 1946 86,6 48
11. 76 Dion Friedland Jihoafrická republika 1943 86,6 50
12. 75 Jiří Rohan Česká republika 1947 84,9 60


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 92 Tomáš Horák Česká republika 1989 174,3/73,3 8 16 5 21
2. 101 Andrii Khomytskyi Ukrajina 1989 186,7/87,4 9 24 10 34
3. 88 Ufuk Demirpence Turecko 1989 173,5/74,9 18 34 21 55
4. 91 Martin Orolin Slovensko 1989 181/83,2 18 40 22 62
5. 86 Viacheslav Fedorenko Ukrajina 1991 179,8/81,2 21 40 25 65
6. 102 Grigoras Ionut Rumunsko 1989 185,5/86,8 32 52 21 73
7. 93 Petr Gallivoda Česká republika 1993 177,5/74,5 32
8. 103 Viktor Ádám Maďarsko 1989 174,5/76,3 40
9. 96 Kristian Pavlov Bulharsko 1990 175/74,8 47
10. 94 Marius Megelaitis Litva 1994 175,5/78,6 50
11. 87 Jakub Szczerba Polsko 1992 182/82,5 55
12. 98 Zsolt Vas Maďarsko 1989 161,5/60,9 61
13. 89 Hiroki Takeuchi Japonsko 1991 174/70,2 66
14. 100 Yousry Youosry Egypt 1990 173,8/75,3 67
15. 97 Nándor Fischer Maďarsko 1992 176/76,2 68
90 Hasan Gül Turecko 1990 174/70,3
99 Adel Meabed Egypt 1992 167/62,8


Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 113 Norbert Zajac Slovensko 1990 74,1 9 16 5 21
2. 118 Ismail Masoud Egypt 1991 75 12 22 17 39
3. 119 Karim Magid Egypt 1989 75 14 28 12 40
4. 108 Mohamed Azim Egypt 1991 73,9 18 42 22 64
5. 120 Daniel Sticco Itálie 31 48 25 73
6. 107 Daniel Pinanjota Ekvádor 1989 61 25 50 24 74
7. 112 Maluleke Bhekumzi Jihoafrická republika 1991 70,5 32
8. 116 Oleksandr Kostenko Ukrajina 1989 70,7 37
9. 115 Andrei Ivan Rumunsko 1990 74,1 44
10. 114 Rafał Ilnicki Polsko 1989 74,4 53
11. 117 Benham Namdari Švédsko 1989 75 54
12. 110 Ádám Vas Maďarsko 1989 71,1 57
13. 109 Árpád Balassa Maďarsko 1991 73,9 58
14. 111 Zsolt Takács Maďarsko 1990 71 70


Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 124 Louis Bessinger Jihoafrická republika 1989 93,4 6 10 5 15
2. 127 Ahmed El Marhoumy Egypt 1990 94 12 22 21 43
3. 133 Federico González Argentina 1990 87,5 18 34 13 47
4. 140 Emil Kalenski Polsko 1989 97 23 44 19 63
5. 138 Mykhailo Itchenko Ukrajina 1990 110,9 32 46 22 68
6. 141 Abdelsalam Ali Libye 1989 102,3 22 46 24 70
7. 128 Mahmoud El Zayat Egypt 1990 80,9 33
8. 139 Kiryl Tamboutsau Bělorusko 1990 96,5 37
9. 134 Yaroslav Khnykov Ukrajina 1990 84,4 38
10. 142 Atanas Dimitrov Bulharsko 1989 90,2 53
11. 132 Vladimír Holota Slovensko 1990 79,7 60
12. 129 Ahmed El Shaarawy Egypt 1993 95,5 61
13. 135 Serhii Panchuk Ukrajina 1989 94,1 63
14. 143 Daniel Crnoja Chorvatsko 1991 81,8 64
15. 126 Roberto Ficetola Itálie 1990 88,9 66
125 Amr Shoair Egypt 1989 93,9
130 Boris Kivrakdal Turecko 1991 85,9
131 Ersin Ulusoy Turecko 1991 96,3
136 Timo Oertel Německo 1989 86
137 Dániel Kenéz Maďarsko 1993 85


Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 124 Louis Bessinger Jihoafrická republika 1989 93,4 5 5
2. 92 Tomáš Horák Česká republika 1989 174,3/73,3 10 10
3. 113 Norbert Zajac Slovensko 1990 74,1 15 15


Bikini fitness juniorek

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 4 Christina Fjaere Norsko 1989 9 10 10
2. 13 Eleonora Alibayeva Ukrajina 1996 12 13 13
3. 8 Sabina Pleváková Slovensko 1993 24 14 14
4. 22 Jenna Lithgow Jihoafrická republika 1989 14 16 16
5. 14 Paula Lewczuk Polsko 1990 18 22 22
6. 10 Dia Salamon Maďarsko 1992 36 27 27
7. 6 Agne Raulinaityte Litva 1995 37
8. 16 Elva Bergţórsdóttir Island 1992 44
9. 15 Denisa Hargašová Slovensko 1992 44
10. 19 Suvi Iso-Kuusela Finsko 1989 45
11. 12 Stefania Bia Rumunsko 1989 58
12. 11 Anett Szigethy Maďarsko 1994 61
13. 17 Jekaterina Lasunska Lotyšsko 1994 62
14. 18 Maja Pavlakovic Chorvatsko 1989 65
15. 21 Beatrysa Lazorka Ukrajina 1991 74
1 Merve Rencberliler Turecko 1995
2 Seda Temettas Turecko 1995
3 Gizem Davonci Turecko 1995
5 Julie Firing Norsko 1990
7 Eva Simkovičová Česká republika 1991
9 Zsanett Kecskés Maďarsko 1995
20 Anne Hartlaub Německo 1989
23 Alex van der Westhuizen Jihoafrická republika 1993
24 France Bignon Francie 1993


Kulturistika juniorek

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 28 Sana Muslic Bosna a Hercegovina 1992 5 10 10 20
2. 34 Melissa Gaimer Německo 1989 10 20 7 27
3. 31 Mihaela Serban Rumunsko 1992 15 34 21 55
4. 30 Corina Visan Rumunsko 1994 20 40 19 59
5. 29 Ludmila Šircová Česká republika 1993 26 48 18 66
6. 33 Dóra Lenger Maďarsko 1994 31 60 30 90
7. 32 Patrícia Babtiszta Maďarsko 1996 32


Kulturistika žen masters

p. č. jméno stát nar. vý./hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 45 Marina Nikotina Rusko 1961 12 18 7 25
2. 50 Claudia Lambertus Německo 1974 8 18 14 32
3. 43 Elena Stasiukyniene Litva 1962 28 38 15 53
4. 40 Jana Bendová Česká republika 1962 18 34 21 55
5. 46 Xyleese Burford Velká Británie 1971 30 48 18 66
6. 49 Christine Brings Německo 1966 27 52 30 82
7. 42 Eszter Berkes Maďarsko 1967 30
8. 47 Silvia Matta Itálie 1974 38
9. 41 Monika Šlosrová Česká republika 1967 45
10. 48 Coralie Marchisio Francie 1975 51
11. 39 Paola Boschero Itálie 1966 54
12. 36 Lotte Bendix Dánsko 1967 58
13. 44 Larisa Denisova Rusko 1970 66
14. 37 Gerbel Mikk Belgie 1974 68
15. 38 Csilla Csabay Maďarsko 1953 73


Bodyfitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 146 Jana Černovská Česká republika 1991 161 20 10 10
2. 154 Cristina Chirita Rumunsko 1989 156,5 8 11 11
3. 153 Chelsea Mooney Kanada 1989 158 12 12 12
4. 152 Tatiana Piačková Slovensko 1992 160,5 20 19 19
5. 147 Tetiana Davidenko Ukrajina 1990 152,3 17 22 22
6. 149 Bianka Bognár Maďarsko 1990 156,5 34 30 30
7. 150 Alena Podelka Rusko 1990 163 35
8. 151 Marta Lendla Polsko 1990 159,8 37
9. 148 Hazal Mert-Rahimoglu Turecko 1989 156,7 42
10. 145 Roxanne Lensveld Nizozemsko 1991 159,5 50


Bodyfitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 160 Natalia Gacka Polsko 1989 165,5 9 8 8
2. 157 Victoria Yatsuk Rusko 1991 171 13 12 12
3. 158 Una Heimisdóttir Island 1991 166 13 13 13
4. 159 Aminat Tuleubaeva Rusko 1994 167,5 19 17 17
5. 166 Renata Szmutku Rumunsko 1991 166 20 25 25
6. 165 Alexandra Olegas Rumunsko 1989 163,1 32 30 30
7. 164 Evelina Nikitina Litva 1993 167,5 37
8. 163 Ana Merdenova Litva 1996 164,6 40
9. 161 Nikolett Ferencz Maďarsko 1990 164,6 42
10. 162 Barbara Budavári Maďarsko 1996 171,5 49


Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 160 Natalia Gacka Polsko 1989 165,5 6 6
2. 146 Jana Černovská Česká republika 1991 161 9 9


Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 175 Melinda Szabó Maďarsko 1990 156,8 7 10 5 12 17
2. 170 Kristina Koroljak Estonsko 1990 162 24 9 16 6 22
3. 169 Anastasiia Koval Ukrajina 1992 154,6 27 32 15 17 32
4. 171 Alexandra Alekhanova Rusko 1992 160,3 54 16 22 13 35
5. 176 Alesia Vysotskaia Rusko 1991 159,5 26 19 22 23 45
6. 179 Mariia Koval Ukrajina 1989 155,8 31 33 24 27 51
7. 173 Alona Bezditna Ukrajina 1990 156,3 46 25
8. 168 Tatiana Kožuchová Slovensko 1996 158,8 38 39
9. 177 Jessica Kalmár Maďarsko 1994 149,1 27 57
10. 172 Tímea Harangozó Maďarsko 1993 153 35 50
11. 178 Vanessa Lisziová Slovensko 1998 160,7 39 58
12. 174 Eveliina Tiselgren Finsko 1990 159 52 47
13. 180 Orsolya Szádvári Maďarsko 1992 159 51 53


Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 190 Vlada Andrjuschenko Lotyšsko 1995 164,6 10 13 9 17 26
2. 186 Yulia Postika Rusko 1996 166,5 28 9 20 8 28
3. 189 Olha Mohylnytska Ukrajina 1995 173,5 28 15 23 12 35
4. 184 Justyna Jedlikowska Polsko 1991 167,1 31 13 24 15 39
5. 188 Kata Palásthy Maďarsko 1992 164 16 41 10 29 39
6. 182 Aleksandra Zhilina Rusko 1997 164 32 26 22 25 47
7. 183 Kateryna Kalyta Ukrajina 1992 164,5 30 33
8. 191 Kinga Úrkúti Maďarsko 1996 163,4 27 46
9. 187 Ofelia Osan Rumunsko 1996 165,4 40 35
10. 185 Tünde Babtiszta Maďarsko 1991 174 35 45


Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 175 Melinda Szabó Maďarsko 1990 156,8 5 5
2. 190 Vlada Andrjuschenko Lotyšsko 1995 164,6 10 10


Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 53 Anghel Birica Rumunsko 1990 32 6 26 5 31
2. 54 Tomáš Smrek Slovensko 1990 20 12 17 15 32
3. 52 Mihaita Visan Rumunsko 1991 12 19 14 21 35
4. 57 Bartłomiej Byjos Polsko 1993 6 35 5 30 35
5. 51 Hermann Rolon Paraguay 1996 21 24 18 19 37
6. 55 Stefan Virna Rumunsko 1991 24 13 26 15 41
7. 56 Cem Azizoglu Turecko 1995 22 30


Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 58 Tolga Balikci Turecko 1981 5 5 10
2. 57 Cenes Vásquez Peru 1960 10 10 20


Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 192 Anniken Frøyslie Norsko 1976 16 12 12
2. 203 Margarita Charaim Litva 1976 11 14 14
3. 209 Tetyana Mikheychyk Ukrajina 1973 16 16 16
4. 197 Kat. Kozakiewicz-Kowalik Polsko 1975 32 16 16
5. 196 Elena Kizima Rusko 1970 21 21 21
6. 219 Yolanda Fernandez Španělsko 1970 31 27 27
7. 218 Emilia Perez Španělsko 1975 38
8. 215 Veronica Gallego Garcia Španělsko 1975 43
9. 206 Christine Schranz Rakousko 1976 45
10. 199 Andrea Farkas Maďarsko 1969 53
11. 213 Maria Scotland Velká Británie 1970 56
12. 200 Jorun Steine Norsko 1972 56
13. 201 Matina Theodorou Německo 1973 57
14. 202 Linda Antonsen Norsko 1974 59
15. 204 Janne Krohn Norsko 1975 70
193 Maryla Kubiena Česká republika 1973
194 Lívia Bulyáki Maďarsko 1977
195 Tatiana Ershova Rusko 1972
198 Paula Iványi Maďarsko 1977
205 Celine Godefroy Francie 1976
207 Ginevra Auletta Itálie 1979
208 Giuseppina Raffone Itálie 1973
210 Sandra Grgec Chorvatsko 1970
211 Neli Khodr Libanon 1968
212 Roberta Raguth Švýcarsko 1970
214 Monica Alvarez Německo 1970
216 Marzena Kamrowska-Berlik Polsko 1970
217 Maria Mas Delgado Španělsko 1972


Bodyfitness žen masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 223 Carina Isaksson Švédsko 1966 17 12 12
2. 229 Nina Mukhortova Rusko 1966 13 17 17
3. 228 Beata Yaro-Koniecka Polsko 1966 18 18 18
4. 236 Brigitte Subrin Francie 1962 19 19 19
5. 226 Zdena Gottvaldová Česká republika 1958 19 20 20
6. 230 Kristín Kristjánsdóttir Island 1966 30 20 20
7. 231 Linda Jónsdóttir Island 1962 39
8. 225 Giuditta Magazzino Itálie 1965 42
9. 232 Esta Pilt Estonsko 1964 46
10. 235 Cinthia Marshall Jihoafrická republika 1966 49
11. 227 Yordanka Bahchevanova Bulharsko 1959 50
12. 224 Maria Eriksson Švédsko 1964 53
13. 233 Merike Sula Estonsko 1965 65
14. 222 Maria Hermans Belgie 1960 72
15. 237 Kamer Piersens Turecko 1955 73


Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 192 Anniken Frøyslie Norsko 1976 6 6
2. 223 Carina Isaksson Švédsko 1966 9 9


Athletic physique juniorů

p. č. jméno stát nar. výška. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 245 Andrii Khomytskyi Ukrajina 1989 6 6 6
2. 239 Razvan Olariu Rumunsko 1989 13 10 10
3. 242 Robin Balogh Maďarsko 1992 12 16 16
4. 240 Andrei Ifrim Rumunsko 1990 22 19 19
5. 243 Frigyes Schneider Maďarsko 1990 25 24 24
6. 244 Cahit Gelener Turecko 1991 27 30 30
7. 241 Ádám Szakál Maďarsko 1991 35


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let, do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 251 Sebastien Natiez Francie 1972 69,9 5 10 6 16
2. 254 László Gulyás Maďarsko 1965 69,9 13 20 13 33
3. 246 Sandro Brocca Itálie 13 32 16 48
4. 249 Asuncion Alcocer Mexiko 1972 68,7 21 44 21 65
5. 248 Mauro Ranieri Itálie 1969 64 25 46 22 68
6. 250 Mario Lalicata Belgie 1968 65,1 30 56 29 85
7. 247 Filippo Masucci Itálie 1969 70 36
8. 252 Ismail Yildizel Turecko 1964 70 40
9. 253 Vitaly Egorov Rusko 1965 69,5 42


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let, do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 261 Luiz Sarmento Brazílie 1964 79 5 10 8 18
2. 268 Miklós Tenta Maďarsko 1971 74,2 17 30 17 47
3. 267 Valerii Koptenko Ukrajina 1966 79,7 18 36 12 48
4. 259 Marco Parisi Itálie 1967 78,5 12 34 17 51
5. 269 Leonardo Carballo Španělsko 1969 78,6 21 40 22 62
6. 270 Carlos Cervantes Německo 1966 79,8 28 54 28 82
7. 258 Stephen Graham Velká Británie 1969 79,1 40
8. 262 Gilberto Feitosa Brazílie 1964 76,7 43
9. 260 Danilo Barbi Itálie 1966 77 47
10. 265 Carlos Menendez Španělsko 1964 79,3 53
11. 264 Francesco Coppola Itálie 1972 79 53
12. 272 Bahadir Dalbicak Turecko 1967 78,5 58
13. 266 Mustafa Abouhmida Libye 1971 75,7 61
14. 271 Francesco D’angelo Itálie 1967 77,9 64
15. 263 Jean Mega Francie 1967 76,7 67


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let, do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 288 Mahammad Pashayi Ázerbajdžán 1971 87,6 13 24 12 36
2. 290 Pedro Villa Španělsko 1967 85,9 18 26 11 37
3. 278 Andrea Parronchi Itálie 1966 82,7 10 26 14 40
4. 277 Stefan Hammerschmied Německo 1966 88,9 14 30 15 45
5. 286 Juan Martin Španělsko 1969 85,3 34 52 25 77
6. 275 Jose Cermeno Venezuela 1972 86 23 54 28 82
7. 283 Sergiy Chernyak Ukrajina 1972 89,3 38
8. 289 Jakub Potocki Polsko 1971 89,8 41
9. 285 Bernardo Busquets Španělsko 1970 86,7 46
10. 281 Achim Weitz Německo 1972 89,2 47
11. 284 Sedat Bekdemir Turecko 1946 89,3 54
12. 273 Nelson Mthembu Jihoafrická republika 1973 85,4 59
13. 274 Michael Du Buisson Jihoafrická republika 1971 89,6 63
14. 291 Guido Platania Itálie 1964 80,7 68
15. 287 Yusuf Evyurt Turecko 1969 80,5 69
276 Sean Ferguson Velká Británie 1969 85,9
279 Franco Di Bella Itálie 1966 87,5
280 Zahi Amar Alžírsko 1964 85,4
282 Mohamed Eltuhami Libye 1968 88


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let, nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 307 Hamdullah Aykutlu Turecko 1965 97,1 7 12 5 17
2. 292 Ilario Rongioletti Německo 1972 98,7 15 22 1 0 34
3. 299 William Ortuno Venezuela 1970 99,3 17 38 17 55
4. 303 Arvydas Mickus Litva 1972 109,7 25 38 21 59
5. 296 Ramon Gonzalez Španělsko 1971 112,3 20 46 22 68
6. 304 Andrzej Maszewski Polsko 1970 96,1 22 50 27 77
7. 301 Sergey Kozin Rusko 1971 123,1 36
8. 305 Costantino Galeazzo Itálie 1966 111,2 38
9. 238 Enrico Frisinghelli Itálie 46
10. 300 Mikhail Yusev Rusko 1968 102,8 49
11. 294 Frank Hansen Norsko 1972 101,1 53
12. 306 Gilbert Beautier Švýcarsko 1966 93,7 61
13. 297 Alfredo Fernadez Španělsko 1969 93 65
14. 295 Viacheslau Kuprash Bělorusko 1972 100,1 68
15. 293 Timo Blomberg Finsko 1964 94,5 74
298 György Gödény Maďarsko 1965 103,2
302 Cihat Kara Turecko 1964 92,5


Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 307 Hamdullah Aykutlu Turecko 1965 97,1 5 5
2. 48 Thomas Scheu Německo 1962 97,2 14 14
3. 288 Mahammad Pashayi Ázerbajdžán 1971 87,6 17 17
4. 261 Luiz Sarmento Brazílie 1964 79 17 17
5. 70 Alexander Yashankin Rusko 1952 90,3 23 23
6. 251 Sebastien Natiez Francie 1972 69,9 34 34
7. 32 Werner Zenk Německo 1954 71,7 34 34
8. 84 Bernard Cooper Velká Británie 1946 87,6 39 39


Soutěž národů

stát b. p.
Německo 120 1.
Ukrajina 90 2.
Česká republika 85 3.
Polsko 85 4.
Rusko 83 5.
Rumunsko 78 6.
Maďarsko 70 7.
Španělsko 66 8.
Turecko 63 9.
Itálie 58 10.
Francie 48 11.
Slovensko 47 12.
Egypt 41 13.
Švédsko 40 14.
Litva 40 15.
Velká Británie 33 16.
Jihoafrická republika 28 17.
Norsko 23 18.
Island 21 19.
Brazílie 19 20.
Ázerbájdžán 16 21.
Bosna a Hercegovina 16 21.
Lotyšsko 16 21.
Estonsko 14 24.
Venezuela 14 25.
Japonsko 13 26.
Peru 12 27.
Portugalsko 12 27.
Rakousko 12 29.
Irsko 10 30.
Argentina 9 31.
Kanada 9 31.
Mexiko 9 33.
Bulharsko 8 34.
Paraguay 6 35.
Belgie 5 36.
Ekvádor 5 36.
Libye 5 36.
Austrálie 4 39.
Bělorusko 3 40.
Slovinsko 3 40.
Finsko 1 42.
Nizozemsko 1 42.
Alžírsko 0
Chorvatsko 0
Dánsko 0
Írán 0
Libanon 0
Moldova 0
Švýcarsko 0



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

18.12.10:17guruhonza - bude nějaký rozhovor s Tomášem Horákem? Třeba v rámci trén..+2
Zobrazit všechny příspěvky










Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2016 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2016 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra