Reklama:

Mistrovství Evropy 2018
- zprávy z místa dění!

39.575 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2018 - 3. - 7. 5. 2018, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Tereza BalíkováKlára FišerováMichaela LíbalováVeronika Svobodová • Andrea Moleková • Michaela ŠandorováVeronika Zemanová • Eliška Dombková • Kateřina HolmanováKlára Šturmová bodyfitness: Arleta Krausová (video) • Gabriela Linhartová • Jitka Vorlová • Jana Cocherová • Ida Tvarůžková • wellness: Tatiana Naddennaia • physique: Matěj Večerek • Svyatoslav Konyk • Marek SviridovJan HalaszLibor KratochvílDavid VeselýZdeněk Vránakulturistika: Petr Klíma • Jan PítrZbyněk Ceradský (video) • Vítězslav JandaPavel FormanBohuslav KrajíčekJiří NěmecVladimír ŠtěpánekVladimír SemerádMilan Bodlák klasika: Václav OnderkaVít Sahula (video)Miroslav DopirákBohumil ŠevcMartin ŠkrýbaVladimír Dvořák
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
foto prezentacez místa děníden 1 + foto
den 2 + foto - 5 medailí! den 3 + foto
kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima Z. Vrány

Mistrovství Evropy 2018: výsledky a fotografie (den 3.)
Mistrovství Evropy 2018: výsledky a fotografie (den 2.)
Ve španělské Santa Susanně ve čtvrtek 3. května s úderem poledne odstartoval čtyřdenní soutěžní maratón letošního mistrovství Evropy mezinárodní federace IFBB. V týdnu před závody jsme Vám průběžně přinášeli předsoutěžní rozhovory s našimi reprezentanty, přichystali jsme pro Vás harmonogram klání a nabídli jsme Vám také fotografie z prezentace. Další podrobnosti ze šampionátu pro Vás budeme shromažďovat v následujícím článku se zprávami z místa dění!


Neděle, 21:12

Máme k dispozici poslední výsledky šampionátu. Veronika Svobodová (bikiny fitness žen do 160 cm) vybojovala sedmou příčku. Michaela Šandorová (bikiny fitness žen do 166 cm) dosáhla na dvanácté místo, Andrea Moleková v téže kategorii neprošla nástrahami eliminace. Dvanáctou příčku si z letošního mistrovství Evropy odváží i Eliška Dombková (bikiny fitness žen do 169 cm), Kateřina Holmanová a Veronika Zemanová se pak v uvedeném pořadí rozdělily o šesté a sedmé místo v bikiny fitness žen do 172 cm. Kláře Šturmové (bikiny fitness žen nad 172 cm) patří patnáctá příčka.

Neděle, 17:27

Odpoledne v Santa Susanně patří soubojům v bikiny fitness žen. Na pódiu se tak postupně představily Veronika Svobodová, Michaela Šandorová, Andrea Moleková, Eliška Dombková, Veronika Zemanová, Kateřina Holmanová a Klára Šturmová.

Neděle, 12:30

Nejlépe si z našich juniorek vedla Klára Fišerová, která v kategorii nad 166 cm nejprve dostala prostor v prvním semifinálovém vyvolávání, což znamenalo, že by jí postup do šestičlenného finále neměl uniknout. V tom nakonec vybojovala páté místo!

Neděle, 11:15

Poslední soutěžní den letošního mistrovství Evropy bude patřit především bikiny fitnesskám. Z našich jako první do bojů na pódiu zasáhnou juniorské závodnice Tereza Balíková, Michaela Líbalová a Klára Fišerová.

Sobota, 13:19

Máme k dispozici výsledky soutěže v bodyfitness žen. Arletě Krausové (bodyfitness žen do 163) v nich patří osmé místo, Jana Cocherová (bodyfitness žen do 168) si ze šampionátu odváží desáté místo. Jitka Vorlová, která závodila v téže kategorii, skončila patnáctá.

Sobota, 12:59

Gabriela Linhartová v bodyfitness žen do 168 cm vybojovala páté místo!

Sobota, 12:38

Arleta Krausová (bodyfitness žen do 163) zůstala těsně za branami finále. Mezi nejlepších šest se neprobojovaly ani Jana Cocherová a Jitka Vorlová, které nastoupily v bodyfitness žen do 168 cm. Ve stejné kategorii naopak účast ve finále neunikla Gabriele Linhartové.

Sobota, 9:40

V rámci třetího soutěžního dne letošního mistrovství Evropy do bojů na pódiu zasáhnou naše reprezentantky v bodyfitness. V tuto chvíli jsou již připravené v zákulisí!

Pátek, 20:47

Do redakce nám už také dorazily výsledky ze zápolení ve physique juniorů a physique mužů. Matěj Večerek ve physique juniorů do 174 cm dosáhl na osmé místo. Svyatoslav Konyk ve physique mužů do 173 cm neprošel nástrahami eliminace, Marek Sviridov pak ve physique mužů do 179 cm obsadil dvanácté místo. Jedenáctá příčka patří Janu Halaszovi a třináctá Liboru Kratochvílovi (oba physique mužů do 182 cm). David Veselý (physique mužů nad 182 cm) si ze šampionátu bude odvážet čtrnácté místo.

Pátek, 20:35

Jan Pítr se stal vicemistrem Evropy v kulturistice juniorů do 75 kg! Nad jeho síly byl pouze pozdější absolutní vítěz šampionátu Pedro Gallardo ze Španělska.

Pátek, 19:45

Dobojováno je pro tuto chvíli ve všech šesti kategoriích mužského physique. Posledními kategoriemi, ve kterých se dnes bude ještě závodit, jsou kulturistika juniorů do 75 a nad 75 kg.

Pátek, 17:15

Zdeněk Vrána ve physique mužů masters od 45 do 49 let obsadil čtvrté místo.

Pátek, 17:07

Ke svému vstupu do soutěže se chystá také náš reprezentant v kulturistice juniorů do 75 kg Jan Pítr.

Pátek, 16:03

Zatímco vrcholí souboj o absolutní vítězství v kulturistice mužů masters, naši závodníci ve physique mužů se již v zákulisí připravují na svou část soutěže.

Pátek, 15:47

Pavel Forman v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg vybojoval bronz! Bohuslav Krajíček ve stejné kategorii dosáhl na čtvrté místo.

Pátek, 15:41

Vítězslav Janda v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg vybojoval páté místo.

Pátek, 14:42

Máme mistra Evropy! Zlato vybojoval Zbyněk Ceradský, který na šampionátu závodil v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg!

Pátek, 13:55

Výsledky prvního soutěžního dne jsme pro Vás zpracovali do tohoto článku, ve kterém najdete také fotografie z pódia.

Pátek, 12:32

Petr Klíma po souboji s tureckým soupeřem na šampionátu obsadil druhé místo.

Pátek, 11:48

Ještě než dojde na souboje v kulturistice mužů masters, představí se na pódiu také kulturisté z kategorie vozíčkářů. Svůj druhý start na mistrovství Evropy v řadě si přitom připíše také český reprezentant Petr Klíma.

Pátek, 11:44

Máme pro Vás první fotografie věnované čerstvé medailistce ve wellness fitness žen Tatianě Naddennaie.

Pátek, 11:22

Další naši reprezentanti se chystají nastoupit na pódium. Čeká je start v kulturistice masters od 40 do 44 let a kulturistice masters od 45 do 49 let.

Pátek, 10:52

Druhý soutěžní den šampionátu otevřely souboje ve wellness fitness žen. Na pódiu se tak představila i Tatiana Naddennaia, která se v kategorii do 163 cm probojovala ke stříbru! Nad síly naší závodnice byla pouze Polka Nikoletta Sularz.

Pátek, 7:25

Poté, kdy bylo v pátek v Santa Susanně dobojováno, se naši reprezentanti sešli ke kontrole formy. Vznikly při ní následující fotografie.

Pátek, 7:00

Přikládáme záznam včerejších bojů na pódiu. Video zachycuje dění od vyhlášení absolutního vítěze v klasické kulturistice masters po část zápolení v kulturistice masters nad 55 let do 75 kg.

Čtvrtek, 20:45

Do redakce nám dorazily další čtvrteční výsledky. Vít Sahula (klasická kulturistika mužů nad 180 cm) obsadil sedmnácté místo, Jiří Němec (kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg) se na šampionátu probojoval k cenné čtvrté příčce. Ve stejné kategorii bral šesté místo Vladimír Štěpánek, jenž se stal vůbec nejstarším účastníkem letošního mistrovství Evropy. Vladimír Semerád a Milan Bodlák (kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg) obsadili jedenácté, respektive dvanácté místo.

Čtvrtek, 20:08

Podle nejnovějších zpráv na šampionátu došlo k dalšímu sloučení kategorií. Ukazuje to alespoň před několika desítkami minut publikovaná aktualizovaná verze harmonogramu. V různých věkových kategoriích se podobně, jako se tomu stalo u klasické kulturistiky juniorů, nebude závodit ani ve fitness juniorek, bikiny fitness juniorek a physique juniorů. Vypsány jsou zde nově pouze výškové kategorie, ve kterých se představí všichni závodníci, kteří letos oslaví šestnácté až třiadvacáté narozeniny. V kulturistice mužů masters od 40 do 44 let a kulturistice mužů masters od 45 do 49 let se pak bude závodit ve třech hmotnostních kategoriích. Původně zde byly plánovány čtyři váhovky. Upravený harmonogram šampionátu naleznete zde.

Čtvrtek, 16:52

Další naši reprezentanti jsou připraveni nastoupit na pódium. Během dnešního odpoledne se na něm představí ještě Vít Sahula (klasická kulturistika mužů nad 180 cm), Jiří Němec, Vladimír Štěpánek (oba kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg), Vladimír Semerád a Milan Bodlák (oba kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg).

Čtvrtek, 16:24

Známe první výsledky! Václav Onderka jako jednoznačně nejmladší borec v kategorii v klasické kulturistice juniorů obsadil deváté místo. Bohumil Ševc v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let dosáhl na desátou příčku, jedenáctý za ním skončil Martin Škrýba a třinácté místo bral Miroslav Dopirák. V klasické kulturistice masters nad 50 let svedl nerovný souboj s výrazně mladšími soupeři Vladimír Dvořák. Patří mu čtvrté místo.

Čtvrtek, 15:12

Šampionát rozhodují celkem čtyři panely rozhodčích. Dnes své povinnosti plní pouze rozhodčí z panelu číslo 1 a 2. Panel číslo jedna tvoří rozhodčí z Rakouska, Běloruska, Belgie, Dánska, Slovenska, Španělska, Maďarska, Chorvatska, Švýcarska a Estonska. Ve druhém zasedli rozhodčí z Ukrajiny, Švédska, Španělska, Lotyšska, Německa, Polska, Malty, Portugalska, Bosny a Hercegoviny a Kypru.

Ve třetím panelu v dalších dnech šampionátu budou formy závodníků posuzovat rozhodčí z Litvy, Itálie, Ruska, Norska, Nizozemska, Chorvatska, České republiky, Finska a Islandu. Čtvrtý panel tvoří porotci ze Slovenska, Makedonie, Polska, Finska, Maďarska, Rumunska, Španělska, Ruska, Nizozemska a Lucemburska.

Čtvrtek, 15:08

V harmonogramu dnešních bojů došlo ke sloučení některých kategorií. Z našich závodníků se tato změna nejvýrazněji dotkne Václava Onderky, který měl původně závodit v klasické kulturistice juniorů od 16 do 19 let. Nyní junioři "klasici" měří síly v jediné kategorii. Potkat se tu tak teoreticky může závodník, který letos oslaví šestnácté narozeniny, s třiadvacetiletým soupeřem. Stejně tomu ale bylo i v předchozích letech.

Čtvrtek, 13:30

Ještě před prvními boji na pódiu došlo na společné fotografování české reprezentační výpravy.

Čtvrtek, 12:40

Medaile a trofeje pro závodníky jsou připravené!

Čtvrtek, 12:00

První snímky ze Santa Susanny, které Vám v tomto článku nabízíme, vznikly ještě v zákulisí. Zachycují naše reprezentantky v bikiny fitness žen i tváře mezinárodní federace IFBB a SKFČR.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.05.19:15johny c - Gratuluju chlapům z masters, všichni měli parádní formy. T..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 40 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • To jako fakt? Kulturistika do 80 kg - JEDEN závodník. Kulturistika do 90 kg - JEDEN z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie