Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Golem Classic 2023 - startovní listiny

4.739 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V neděli 26. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na kondiční soutěž Golem Classic 2023. Vypsány byly kategorie kondiční kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, bodyfitness a wellness fitness žen. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 98 se zájmem o 107 startů.

Pro absolutní vítěze je připraveno prize money v celkové výši 60.000 Kč!

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!



Harmonogram soutěže

10:00 - 11:15 prezentace
11:15 - 12:00 porada rozhodčích
12:00 - 18:00 semifinále + finále

BLOK 1
• kondiční kulturistika dorostu
• kondiční kulturistika juniorů
• kondiční bodyfitness
• kondiční kulturistika mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční bodyfitness, kondiční kulturistika dorostu, juniorů a mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kondiční kulturistika

BLOK 2
• kondiční physique juniorů
• kondiční wellness fitness
• kondiční classic physique
• kondiční physique mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční wellness fitness, kondiční classic physique, kondiční physique juniorů a mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kondiční physique

BLOK 3
• kondiční bikiny fitness juniorek
• kondiční bikiny fitness žen
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční bikiny fitness juniorek a žen
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - kondiční bikiny fitness


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Tomáš Chajkin
• 2. Vojtěch Kofroň
• 3. Marek Macl
• 4. Tomáš Smetana
• 5. Štěpán Šteberl

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Hout
• 2. Daniel Ledvina (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. René Pavlík
• 4. Bohuslav Pírka
• 5. Adam Přívara
• 6. Martin Volný
• 7. Patrick Žižka (Dream Gym Mladá Boleslav)

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Antonín Háka
• 2. Martin Hout
• 3. René Pavlík
• 4. Michal Suk
• 5. Jan Vala
• 6. Martin Volný
• 7. Petr Zeler

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Karel Farda
• 2. Jiří Hrdlička
• 3. Ondřej Karpecki
• 4. Tomáš Obert
• 5. Vladimír Pinkava
• 6. Tomáš Prokop (MHR Academy)
• 7. Michal Smolík
• 8. Pavel Šulc (LaKu Bodybuilder Team)
• 9. David Tumpach
• 10. Richard Vojta
• 11. Alexandr Will (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 12. Josef Zajac

Kondiční classic physique

• 1. Jakub El Samman (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Lulek
• 3. Jan Vala

Kondiční physique mužů

• 1. Tobiáš Beneš (Sportovní klub Zbýšov)
• 2. Jakub Ducháč (Fit centrum D & K)
• 3. Tomáš Hloušek (Target Team)
• 4. Petr Palka
• 5. Jan Pastrňák
• 6. Filip Pospíšil
• 7. Petr Štěpánek
• 8. Martin Tůma
• 9. Pavel Vajrych
• 10. Petr Varga
• 11. Jakub Vůjtěch

Kondiční physique juniorů

• 1. Jan Andelt
• 2. Tobiáš Beneš (Sportovní klub Zbýšov)
• 3. Jakub Ducháč (Fit centrum D & K)
• 4. David Marek (MHR Academy)
• 5. Petr Pávek
• 6. Oliver Prajzler
• 7. Martin Tůma
• 8. Jakub Vůjtěch

Kondiční bodyfitness

• 1. Vladimíra Křížová (Target Team)
• 2. Amelie Novotná (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

Kondiční wellness fitness

• 1. Nikola Břízová
• 2. Nicola Bušková (Extrifit Club)
• 3. Sára Colonelli (Sportcentrum Cheb)
• 4. Tereza Daňková
• 5. Nikola Földešiová (Sportcentrum Cheb)
• 6. Barbora Hrochová
• 7. Pavla Jedličková (Max Fitness)
• 8. Barbora Krejčí
• 9. Nikola Kropáčková (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Pavla Bohuslavová (Extrifit Club)
• 2. Kristýna Branžovská (Fitness Ural Sokolov)
• 3. Tereza Filipská
• 4. Lucie Francová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Nikola Hlaváčová
• 6. Andrea Hudečková
• 7. Kristýna Janošcová (Avalon Fitness)
• 8. Tereza Juklová (Padera Gym)
• 9. Adéla Kalousková
• 10. Nicol Klingerová (Padera Gym)
• 11. Eliška Košťálová
• 12. Nikola Kredbová
• 13. Barbora Lošonská
• 14. Monika Móler
• 15. Daniela Novotná
• 16. Nikola Palička
• 17. Kateřina Pašková (Max Fitness)
• 18. Ivana Patlevičová
• 19. Denisa Pospíšilová
• 20. Klára Pospíšilová (Fit Club Atlas)
• 21. Blanka Potočková (Hammer Strength Fitness)
• 22. Štěpánka Přibylová (Extrifit Club)
• 23. Kateřina Ševčíková (Fitness Institut Klub)
• 24. Ivana Škůrková
• 25. Michaela Štofková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 26. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)
• 27. Petra Zburínová
• 28. Karin Zemanová (MD Fitness Lanškroun)
• 29. Veronika Zimová
• 30. Lenka Zouharová

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Tereza Carmine
• 2. Tereza Filipská
• 3. Eliška Havrančíková
• 4. Veronika Hošková
• 5. Kristýna Janošcová (Avalon Fitness)
• 6. Adéla Kalousková
• 7. Barbora Lošonská
• 8. Nela Matějková
• 9. Daniela Novotná
• 10. Denisa Pospíšilová (Target Team)
• 11. Veronika Procházková
• 12. Eliška Rybová (Max Fitness)
• 13. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie