Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Partner Cup 2023 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

V sobtou 14. října Vás srdečně zveme do kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice dorostu, juniorů, mužů a masters, klasické kulturistice, physique mužů, classic physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness žen - Partner Cup 2023. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 139 se zájmem o 150 startů.


Harmonogram soutěže

Stejně jako na mistrovských soutěžích, i na této pohárové soutěži bude program v blocích probíhat podle mezinárodního stylu IFBB. Soutěž Partner Cup proběhne ve 4 blocích.

  • 09:00 - 10:15 - prezentace
  • 10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
  • 11:00 - 17:00 - semifinále + finále
Blok 1
• bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness
Blok 2
• klasická kulturistika
• kulturistika dorostu
• physique mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - klasická kulturistika, kulturistika dorostu a physique mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique mužů
Blok 3
• classic physique
• wellness fitness
• bodyfitness
• kulturistika juniorů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - classic physique, wellness fitness, bodyfitness a kulturistika juniorů
Blok 4
• kulturistika masters
• kulturistika mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kulturistika masters a kulturistika mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistiky mužů


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)


Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika dorostu

• 1. Michal Douběta (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Adam Kozdrovský (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Martin Mašek (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. David Omasta (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Jakub Votava (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika juniorů

• 1. Michal Douběta (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Roman Orság (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Ivan Pristaš (Fitness Slunce Tábor)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jozef Istványi (Avalon Fitness)
• 2. Jakub Kiefer (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Zdeněk Machů (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Roman Orság (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 6. Matěj Vlček (DFitness)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Martin Kadlec (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 6. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 7. Jaroslav Kopčanský (Werkadd Team Kaceřov)
• 8. David Koziel (TJ TŽ Třinec)
• 9. Vratislav Medřický (Gymit!)
• 10. Dominik Pásek (Fitness Ural Sokolov)
• 11. Michal Román (Fine Fitness Pardubice)
• 12. Tomáš Stejskal (Atomy Sport-club Kroměříž)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Michal Cestr (Max Fitness)
• 2. Petr Kříž (SK Fiala´s Gym)
• 3. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 4. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

Kulturistika mužů masters

• 1. Martin Cettl (Fitness Ural Sokolov)
• 2. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 3. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 4. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 5. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

Klasická kulturistika

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Martin Baldrian (Powerlifting Hodonín)
• 3. Martin Cettl (Fitness Ural Sokolov)
• 4. Roman Chuťka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Tomáš Jarkovský (Extrifit Club)
• 6. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 7. Filip Kocourek (BTSB Fitness club)
• 8. Michal Kučný (Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot)
• 9. Michal Román (Fine Fitness Pardubice)
• 10. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 11. Lukáš Vondra (Target Team)
• 12. Aleš Vrabec (Fitness při CVČ Most)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 2. Artur Lebediuk (0)
• 3. Patrik Martinovský (Max Fitness)
• 4. Petr Olejníček (Mikys Gym)
• 5. Valenyn Sernyuk (Extrifit Club)
• 6. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Roman Lenemajer (Max Fitness)
• 2. Roman Malík (Form Factory)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Patrik Provazník (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Pavel Broul (Fitness při CVČ Most)
• 2. Jan Chalupa (Pro Athlete Team Dvoro)
• 3. Martin Červený (Extrifit Club)
• 4. Miroslav Krupica (Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot)
• 5. Lukáš Novák (Max Fitness)

Classic physique

• 1. Jakub Antalík (Extrifit Club)
• 2. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 3. Marek Čudek (TJ TŽ Třinec)
• 4. Nikolas Golas (SK Luna Fitness Havířov)
• 5. Filip Kocourek (BTSB Fitness club)
• 6. Vratislav Medřický (Gymit!)
• 7. Josef Musil (Target Team)
• 8. Matyáš Nováček (Clever Fit Kladno)
• 9. Vojtěch Prach (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Eduard Uher (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 12. Martin Volf (Extrifit Club)
• 13. Lukáš Vondra (Target Team)

Bodyfitness

• 1. Lenka Bendíková (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lenka Bořutová (Hammer Strength Fitness)
• 3. Nikola Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Sandra Kučerová (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Amelie Novotná (Pro Athlete Team Dvoro)
• 6. Jana Patzelt Švehlová (Empire Fitness)
• 7. Barbora Voháňková (Fitness team Ronnie.cz)

Wellness fitness

• 1. Aneta Adamusová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Tereza Bednářová (Fit Park Ostrava)
• 3. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Zuzana Drahorádová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Jana Hamplová (Target Team)
• 6. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Eliška Míšanková (M-Style Fitness)
• 8. Vanda Omastová (Max Fitness)
• 9. Zuzana Tomanová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)
• 11. Nikola Zímová (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Zuzana Beránková (Fitness Corso)
• 2. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 3. Lenka Dufková (Extrifit Club)
• 4. Aneta Gálová (Extrifit Club)
• 5. Eliška Gemsová (DFitness)
• 6. Nicola Hetverová (Gabriela Linhartová Team)
• 7. Erika Holinková (Extrifit Club)
• 8. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 9. Žaneta Jirsová (Extrifit Club)
• 10. Šárka Josepčuková (Fitness Institut Klub)
• 11. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 12. Petra Kopalová (Extrifit Club)
• 13. Veronika Kuželovská (Max Fitness)
• 14. Nika Malyjurková (Fitness Institut Klub)
• 15. Martina Novotná (Empire Fitness)
• 16. Veronika Picková (Max Fitness)
• 17. Tetiana Raw (Fit Park Ostrava)
• 18. Kristýna Schmiedová (Max Fitness)
• 19. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 20. Eliška Sikorová (TJ TŽ Třinec)
• 21. Margita Sýkorová (Hammer Strength Fitness)
• 22. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 23. Anna Zubová (Target Team)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Zuzana Binková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Šárka Drozdová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Tereza Kačírková (MHR Academy)
• 6. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 7. Tereza Kolev (Padera Gym)
• 8. Markéta Kulvajtová (Max Fitness)
• 9. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 10. Nazafarin Mirzakhalili (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 11. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Adéla Postránská (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 13. Nikola Skoupá (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 14. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 15. Monika Šulcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)

Bikiny fitness do 175 cm

• 1. Kristina Bobalíková (Synergy Club)
• 2. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Kamila Gräf (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Kseniya Hryhoryeva (Fitness při CVČ Most)
• 5. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 6. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 7. Adéla Nekolová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Nela Sejtková (Pro Athlete Team Dvoro)
• 9. Helena Šebková (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Anežka Včelouchová (Extrifit Club)
• 11. Eliška Zbořilová (Max Fitness)
• 12. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

Bikiny fitness nad 175 cm

• 1. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Barbora Slavíková (Powerlifting Hodonín)
• 3. Natálie Spáčilová (T&M Olympia Fitness Praha)




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie