Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Beautiful and Strong 2023
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

V sobotu 7. října Vás srdečně zveme do Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž v kategoriích kulturistika mužů, classic physique, physique juniorů a mužů, bikiny fitness juniorek, žen a masters a wellness fitness - Beautiful and Strong 2023. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 88 se zájmem o 108 startů.

Soutěž proběhne ve "starém" formátu, kdy se nejdříve všechny kategorie představí v semifinále a po pauze bude následovat finále pro 6 nejlepších závodníků z každé kategorie ze semifinále. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Bikiny fitness

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Zuzana Benešová (Max Fitness)
• 3. Zuzana Binková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Lucie Buchtová (Gym Blue Sun)
• 5. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 6. Šárka Drozdová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 7. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 8. Erika Holinková (Extrifit Club)
• 9. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 10. Kristýna Janošcová (Avalon Fitness)
• 11. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 12. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 14. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 15. Petra Kopalová (Extrifit Club)
• 16. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Veronika Kuželovská (Max Fitness)
• 18. Nika Malyjurková (Fitness Institut Klub)
• 19. Nikola Maňáková (Fit - K.O. Staré Město)
• 20. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 21. Martina Novotná (Empire Fitness)
• 22. Veronika Picková (Max Fitness)
• 23. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 24. Lucie Purmannová (LaKu Bodybuilder Team)
• 25. Tetiana Raw (Fit Park Ostrava)
• 26. Nikola Skoupá (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 27. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 28. Gabriela Solařová (Fit - K.O. Staré Město)
• 29. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 30. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 31. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 32. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)
• 33. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Zuzana Benešová (Max Fitness)
• 2. Zuzana Beránková (Fitness Corso)
• 3. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 4. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Michaela Dorovínová (Max Fitness)
• 6. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 7. Kristýna Janošcová (Avalon Fitness)
• 8. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 9. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Tereza Kačírková (MHR Academy)
• 11. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 12. Petra Kopalová (Extrifit Club)
• 13. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 14. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 15. Veronika Picková (Max Fitness)
• 16. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Adéla Postránská (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 18. Rosalie Sojáková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 19. Gabriela Solařová (Fit - K.O. Staré Město)
• 20. Natálie Spáčilová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 21. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 22. Monika Šulcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 23. Michaela Vařáková (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 24. Anežka Včelouchová (Extrifit Club)
• 25. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 26. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

Bikiny fitness masters

• 1. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 2. Markéta Kulvajtová (Max Fitness)
• 3. Lucie Purmannová (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)

Wellness fitness

• 1. Tereza Bednářová (Fit Park Ostrava)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Jana Hamplová (Target Team)
• 4. Nicola Hetverová (Gabriela Linhartová Team)
• 5. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Eliška Míšanková (M-Style Fitness)
• 7. Karolína Tománková (Gymit!)
• 8. Zuzana Tomanová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)

Physique mužů

• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Jakub Brandl (GymFit Krupka)
• 3. Jan Chalupa (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Martin Červený (Extrifit Club)
• 5. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 8. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 9. Lukáš Kremser (4you fitness)
• 10. Roman Lenemajer (Max Fitness)
• 11. Lukáš Novák (Max Fitness)
• 12. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 13. Patrik Provazník (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 14. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 15. David Rein (Target Team)
• 16. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)
• 17. Jakub Votava (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique juniorů

• 1. Lukáš Kremser (4you fitness)
• 2. Jakub Votava (T&M Olympia Fitness Praha)

Classic physique

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Leoš Bílek (Hammer Strength Fitness)
• 3. Jakub Khunt (Fitness Corso)
• 4. Filip Kocourek (BTSB Fitness club)
• 5. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 6. Martin Volf (Extrifit Club)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jakub Khunt (Fitness Corso)
• 2. Zdeněk Machů (TJ Lokomotiva Beroun)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Michal Cestr (Max Fitness)
• 3. Martin Cettl (Fitness Ural Sokolov)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Jaroslav Kopčanský (Werkadd Team Kaceřov)
• 6. Petr Kříž (SK Fiala´s Gym)
• 7. Vratislav Medřický (Gymit!)
• 8. Dominik Pásek (Fitness Ural Sokolov)
• 9. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)


Harmonogram soutěže Beautiful and Strong 2023

11:00 - 12:15 - prezentace
12:15 - 13:00 - porada rozhodčích
13:00 - 15:30 - semifinále
16:00 - 19:00 - finále

semifinále
• classic physique
• kulturistika mužů
• physique juniorů
• wellness fitness
• bikiny fitness juniorek
• bikiny fitness masters
• physique mužů
• bikiny fitness žen

přestávka 15:30 - 16:00

finále
• classic physique
• kulturistika mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ classic physique a kulturistika mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika mužů
• physique juniorů
• wellness fitness
• bikiny fitness juniorek
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique juniorů, wellness fitness, bikiny fitness juniorek a bikiny fitness masters
• physique mužů
• bikiny fitness žen
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique mužů a bikiny fitness žen
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie