Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Partner Cup 2023 - výsledky

17.659 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

Partner Cup 2023
- fotogalerie (I.)
Partner Cup 2023
- fotogalerie (II.)
Partner Cup 2023
- fotogalerie (III.)

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Partner Cup 2023 konané v sobotu 14. října v kulturním domě v Čelákovicích. Otevřeny byly kategorie kulturistiky dorostu, juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, classic physique, physique mužů, bodyfitness, wellness a bikiny fitness. Na soutěž se přihlásilo 139 závodníků se zájmem o 150 startů, na pódiu nakonec diváci viděli 153 startů (140 soutěžících).

Rozsáhlou fotogalerii z pódia od Jakuba Homolky naleznete v tomto článku, další od Davida Rosenberga zde a Jolany Řípové zde.


Kulturistika dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 110 Michal Douběta Dream Gym Mladá Boleslav 2006 73,0 - 3 6 9
2.. 105 Jakub Votava T&M Olympia Fitness Praha 2006 65,1 - 6 12 18
3. 66 Adam Kozdrovskyj Dream Gym Mladá Boleslav 2006 59,0 - 9 18 27
4. 59 Martin Mašek Dream Gym Mladá Boleslav 2009 62,2 - 13 24 37
5. 14 David Omasta Dream Gym Mladá Boleslav 2007 70,1 - 14 28 42


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 114 Roman Orság SK PEPA centrum Opava 2001 77,9 - 3 10 13
2. 31 Ivan Pristaš Fitness Slunce Tábor 2001 85,6 - 6 8 14
3. 110 Michal Douběta Dream Gym Mladá Boleslav 2006 73,0 - 9 18 27


Kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 98,8 - 3 6 9
2. 122 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 89,5 - 6 12 18
3. 56 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 97,8 - 9 18 27
4. 123 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 85,2 - 12 24 36
5. 33 Martin Cettl Fitness Ural Sokolov 1975 87,4 - 15 30 45


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 80 Adam Večeřa Extrifit Club 1999 79,2 3 6 9
2. 114 Roman Orság SK PEPA centrum Opava 2001 77,9 9 14 23
3. 21 Zdeněk Machů TJ Lokomotiva Beroun 1991 74,7 7 16 23
4 113 Jakub Kiefer T&M Olympia Fitness Praha 1997 69,7 13 26 39
5. 3 Matěj Vlček DFitness 1992 78,8 13 30 43
6. 102 Jozef Istványi Avalon Fitness 1987 72,7 18 32 50

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Luboš Chmelenský World Fitness Vlašim 1988 88,6 11 7 14 21
2. 42 Nikolas Golas SK Luna Fitness Havířov 1997 86,0 10 8 20 28
3. 28 Martin Volf Extrifit Club 1998 88,6 11 14 16 30
4. 5 Jaroslav Kopčanský Werkadd Team Kaceřov 1995 89,4 11 12 24 36
5. 122 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 89,5 8 10 26 36
6. 86 Michal Román Fine Fitness Pardubice 1996 88,6 14 16 28 44
7. 6 David Koziel TJ TŽ Třinec 1998 88,9 22 - - 22
8. 140 Miroslav Balabán Sportstudio Prima Karlovy Vary 1991 88,5 23 - - 23
9. 123 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 85,2 30 - - 30
10. 88 Vratislav Medřický Gymit! 1993 83,1 30 - - 30
11. 132 Martin Kadlec Fitness team Ronnie.cz 1996 83,7 31 - - 31
12. 9 Dominik Pásek Fitness Ural Sokolov 1997 85,6 36 - - 36

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 8 Petr Kříž SK Fiala´s Gym 1989 97,9 - 6 6 12
2. 49 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 98,8 - 3 12 15
3. 95 Michal Cestr Max Fitness 1996 96,9 - 9 20 29
4. 56 Ladislav Škoda TJ Tesla Brno 1980 97,8 - 12 22 34
5. 11 Tomáš Stejskal Atomy Sport-club Kroměříž 1996 91,4 - 15 30 45


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 8 Petr Kříž SK Fiala´s Gym 1989 97,9 3 3
2. 49 Tomáš Mach Clever Fit Kladno 1982 98,8 6 6
3. 78 Luboš Chmelenský World Fitness Vlašim 1988 88,6 9 9
4. 80 Adam Večeřa Extrifit Club 1999 79,2 12 12


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Filip Kocourek BTSB Fitness club 1999 171,0 71,2 5 5 8 13
2. 80 Adam Večeřa Extrifit Club 1999 176,0 79,2 4 4 10 14
3. 140 Miroslav Balabán Sportstudio Prima Karlovy Vary 1991 182,5 88,5 12 11 24 35
4. 149 Vojtěch Prach Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 180,0 81,0 12 13 24 37
5. 116 Roman Chuťka T&M Olympia Fitness Praha 1993 185,0 88,7 12 13 26 39
6. 86 Michal Román Fine Fitness Pardubice 1996 185,5 88,6 18 18 34 52
7. 100 Martin Baldrian Powerlifting Hodonín 1994 185,0 90,3 21 - - 21
8. 123 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 180,0 85,2 24 - - 24
9. 107 Michal Kučný Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot 1988 178,0 77,7 27 - - 27
10. 1 Lukáš Vondra Target Team 1993 183,0 89,8 32 - - 32
11. 124 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 183,0 92,0 33 - - 33
12. 33 Martin Cettl Fitness Ural Sokolov 1975 183,0 87,4 37 - - 37
13. 25 Tomáš Jarkovský Extrifit Club 1999 183,0 80,5 40 - - 40
14. 27 Aleš Vrabec Fitness při CVČ Most 2000 182,5 86,1 42 - - 42
15. 9 Dominik Pásek Fitness Ural Sokolov 1997 183,0 85,6 44 - - 44


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. ce1k.
1. 96 Filip Kocourek BTSB Fitness club 1999 171,0 71,2 4 4 6 10
2. 80 Adam Večeřa Extrifit Club 1999 176,0 79,2 7 5 12 17
3. 42 Nikolas Golas SK Luna Fitness Havířov 1997 176,0 86,0 9 12 18 30
4. 149 Vojtěch Prach Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 180,0 81,0 13 14 26 40
5. 28 Martin Volf Extrifit Club 1998 178,0 88,6 15 16 26 42
6. 55 Marek Čudek TJ TŽ Třinec 2000 169,0 65,8 16 12 34 46
7. 65 Matyáš Nováček Clever Fit Kladno 2003 186,0 85,7 22 - - 22
8. 81 Josef Musil Target Team 2004 176,0 77,7 23 - - 23
9. 88 Vratislav Medřický Gymit! 1993 185,0 83,1 27 - - 27
10. 1 Lukáš Vondra Target Team 1993 183,0 89,8 31 - - 31
11. 103 Jakub Antalík Extrifit Club 1986 172,0 79,5 34 - - 34
12. 62 Eduard Uher T&M Olympia Fitness Praha 1997 181,5 84,9 35 - - 35
13. 105 Jakub Votava T&M Olympia Fitness Praha 2006 182,0 65,1 39 - - 39


Physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 75 Roman Lenemajer Max Fitness 1999 177,5 3 4 7
2. 104 Patrik Provazník Sport Studio Sandow Mar. Lázně 1981 179,0 9 6 15
3. 23 Vít Oravec Pepe Lopez Gym Chomutov 1989 178,0 8 9 17
4. 109 Petr Olejníček Mikys Gym 1990 166,0 12 12 24
5. 133 Dominik Velc Fitness Mania Gym Kladno 1998 172,0 11 14 25
6. 97 Roman Malík Form Factory 1996 177,0 20 16 36
7. 106 Valentyn Sernyuk Extrifit Club 2000 166,0 23 - 23
8. 71 Michal Kraus Czech Virus Gym 1993 174,0 24 - 24
9. 101 Artur Lebediuk Extrifit Club 2002 168,5 25 - 25

Physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 108 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 - 4 4
2. 50 Lukáš Novák Max Fitness 1999 181,0 - 6 6
3. 20 Jan Chalupa Pro Athlete Team Dvoro 1993 186,5 - 11 11
4. 64 Martin Červený Extrifit Club 1996 186,5 - 13 13
5. 67 Miroslav Krupica Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot 1993 187,0 - 13 13
6. 54 Daniel Hapala Fit - K.O. Staré Město 1993 181,0 - 15 15
7. 57 Pavel Broul Fitness při CVČ Most 1987 183,0 - 21 21

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 75 Roman Lenemajer Max Fitness 1999 177,5 3 3
2. 108 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 6 6


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 150 Jana Patzelt Švehlová Empire Fitness 1975 159,0 - 4 4
2. 147 Barbora Voháňková Fitness team Ronnie.cz 2003 159,0 - 6 6
3. 119 Nikola Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 9 9
4. 44 Lenka Bořutová Hammer Strength Fitness 1982 163,0 - 11 11
5. 2 Sandra Kučerová LaKu Bodybuilder Team 2000 165,0 - 15 15
6. 30 Lenka Bendíková Fitness při CVČ Most 1984 178,0 - 18 18


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 53 Alžběta Lansbergová T&M Olympia Fitness Praha 2002 164,0 6 4 10
2. 7 Jana Hamplová Target Team 2001 163,0 6 7 13
3. 37 Nikola Zímová Fitness při CVČ Most 2004 168,5 6 8 14
4. 135 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 12 12 24
5. 60 Iveta Walterová GIBU-X-GYM 1987 163,0 17 16 33
6. 151 Zuzana Drahorádová Dream Gym Mladá Boleslav 2007 163,5 18 17 35
7. 117 Aneta Adamusová Fitness team Ronnie.cz 1990 181,0 20 - 20
8. 115 Vanda Omastová Max Fitness 1996 167,5 24 - 24
9. 12 Eliška Míšanková M-Style Fitness 2002 167,0 26 - 26
10. 87 Zuzana Tomanová T&M Olympia Fitness Praha 1992 163,0 27 - 27


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 130 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 3 3 6
2. 40 Eliška Sikorová TJ TŽ Třinec 2003 156,5 8 8 16
3. 131 Martina Novotná Empire Fitness 1990 158,5 7 9 16
4. 77 Petra Kopalová Extrifit Club 2000 154,0 11 10 21
5. 18 Margita Sýkorová Hammer Strength Fitness 1983 160,0 13 14 27
6. 43 Nikola Červenková Max Fitness 2001 155,0 19 18 37
7. 32 Martina Jiříková Sportstudio Prima Karlovy Vary 2000 156,0 24 - 24
8. 126 Eliška Gemsová DFitness 1999 159,5 25 - 25
9. 58 Šárka Josepčuková Fitness Institut Klub 1992 155,0 25 - 25
10. 73 Kristýna Schmiedová Max Fitness 2001 156,0 28 - 28
11. 34 Lenka Dufková Extrifit Club 1983 153,0 32 - 32

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 121 Tetiana Raw Fit Park Ostrava 1995 163,0 7 5 12
2. 120 Nicola Hetverová Gabriela Linhartová Team 1997 161,5 7 5 12
3. 91 Veronika Picková Max Fitness 2000 163,0 12 12 24
4. 17 Žaneta Jirsová Extrifit Club 1995 163,5 13 13 26
5. 15 Nika Malyjurková Fitness Institut Klub 1999 164,5 12 16 28
6. 128 Aneta Gálová Extrifit Club 2000 164,0 16 14 30
7. 142 Veronika Kuželovská Max Fitness 1992 164,5 21 - 21
8. 146 Julie Kolářová Clever Fit Kladno 2001 162,5 24 - 24
9. 143 Erika Holinková Extrifit Club 1997 161,0 31 - 31
10. 24 Jitka Šaclová Fitness Institut Klub 1990 163,0 31 - 31
11. 38 Zuzana Beránková Fitness Corso 2005 163,0 32 - 32
12. 26 Anna Zubová Target Team 1993 165,0 32 - 32

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 61 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 7 9 16
2. 139 Alice Klinkeová Fitness team Ronnie.cz 1996 166,0 10 7 17
3. 52 Nikola Skoupá Profi Fitness Eva Plzeň 1998 166,0 8 9 17
4. 16 Šárka Drozdová Pro Athlete Team Dvoro 1991 169,5 12 12 24
5. 145 Adéla Postránská Sport Studio Sandow Mar. Lázně 2005 167,5 12 13 25
6. 144 Markéta Kulvajtová Max Fitness 1986 167,0 16 15 31
7. 148 Nikola Ambros Fit Park Ostrava 1989 167,5 24 - 24
8. 29 Karolína Písková Fitness team Ronnie.cz 2002 166,0 24 - 24
9. 137 Lucie Jordánková Fitness team Ronnie.cz 2002 168,0 26 - 26
10. 92 Monika Šulcová Profi Fitness Eva Plzeň 2002 167,0 29 - 29
11. 136 Lucie Žďárská MD Fitness Lanškroun 2001 169,5 35 - 35
12. 134 Zuzana Binková Fitness team Ronnie.cz 1999 169,5 37 - 37
13. 13 Markéta Kohoutková Fitness Corso 1983 167,5 39 - 39
14. 112 Tereza Kolev Padera Gym 1994 166,0 42 - 42
15. 90 Tereza Kačírková MHR Academy 2005 168,0 42 - 42
16. 93 Nazafarin Mirzakhalili Spartan Gym Praha 1972 169,5 48 - 48

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Kristina Bobalíková Synergy Club 1994 171,0 4 4 8
2. 74 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 9 7 16
3. 19 Zlata Mrázková M-Style Fitness 2001 171,0 8 9 17
4. 10 Nela Sejtková Pro Athlete Team Dvoro 1990 172,0 10 10 20
5. 129 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 176,0 15 13 28
6. 22 Kamila Gräf Pro Athlete Team Dvoro 1986 172,5 21 18 39
7. 94 Aneta Čížková Fitness team Ronnie.cz 2000 175,0 22 - 22
8. 138 Barbora Žalkovská SF7 Team 2000 171,5 22 - 22
9. 111 Adéla Nekolová Fitness team Ronnie.cz 2000 171,5 24 - 24
10. 127 Barbora Slavíková Powerlifting Hodonín 2002 182,0 31 - 31
11. 118 Eliška Zbořilová Max Fitness 1989 171,0 34 - 34
12. 141 Natálie Spáčilová T&M Olympia Fitness Praha 2002 175,0 35 - 35
13. 4 Kseniya Hryhoryeva Fitness při CVČ Most 1993 173,0 39 - 39

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 130 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 4 4
2. 63 Kristina Bobalíková Synergy Club 1994 171,0 5 5
3. 121 Tetiana Raw Fit Park Ostrava 1995 163,0 9 9
4. 61 Klára Střížová Fitness Boby 2003 167,0 11 11


Ceny pro vítěze


Rozhodčí




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie