Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Kdo se bude prezentovat na IFBB Diamond Cup Prague 2023?

8.853 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

IFBB Diamond Cup Prague 2023 - propozice

V sobotu 30. září bude sportovní hala Rokytka hostit soutěž mezinárodní federace IFBB Rafaela Santonji nazvanou IFBB Diamond Cup Prague. Do České republiky se sjedou amatérští závodníci, mezi nimiž nebudou chybět ani čeští zástupci. Podle propozic je ve hře 28 Elite profesionálních karet - vždy po třech Elite Pro kartách získají absolutní vítězové mezi muži v kulturistice, klasice, physique, mezi ženami bikiny fitness. Ze dvou karet se mohou radovat v classic a muscular physique, wellness fitness, bodyfitness, physique žen, také v masters kulturistiky mužů, bikiny fitness a bodyfitness.

V tuto chvíli je na klání přihlášeno 148 závodníků.

Na akci je vyhlášena opravdu velká škála kategorií, mnohé z nich budou otevřeny také pro věkové kategorie juniorů a masters. Na pódiu mohou zabojovat závodníci kulturistiky mužů, physique mužů, klasické kulturistiky, classic physique, muscular physique, bikiny fitness, bodyfitness, wellness fitness, physique žen, fit model žen a fit párů, v masters pak kulturistiky, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness, v juniorech kulturistiky, physique a bikiny fitness. Vyhlášeny jsou i kategorie začátečníků (beginners, kondiční) pro bikiny fitness, physique mužů a kulturistiku mužů.

Klání amatérů probíhá podle propozic mezi 9. a 18. hodinou.

Ve večerních hodinách dojde také mezi 19. a 21. hodinou na souboje profesionálních závodníků v classic physique a bikiny fitness v rámci IFBB Elite Pro Prague.

Vstupenky na IFBB Diamond Cup Prague a IFBB Elite Pro Prague lze zakoupit pouze na místě ve sportovní hale Rokytka s cenou od 350 Kč.

Držíme všem palce!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky a fotografie.

Z akce Vám přineseme ve dnech po soutěži také videozáznam!


IFBB Diamond Cup Prague 2023 - startovní listiny

Stav ke dni 28. 9. 2023.

Bikiny fitness do 162 cm

• 1. Bogdana Bashta (Pro Athlete Team Dvoro)
• 2. Saida Hrušková (Pro Athlete Team Dvoro)
• 3. Tereza Jirkovská (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Eliška Neradová (Fitness Institut Klub)
• 5. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 6. Veronika Picková (Max Fitness)
• 7. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Viktorie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 10. Jennifer Zinhobl (Rakousko)
• 11. Alena Kuzmina (Belgie)
• 12. Jade Pichon (Francie)
• 13. Natalia Tereszczenko (Polsko)

Bikiny fitness do 166 cm

• 1. Sára Hadariová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 2. Žaneta Jirsová (Extrifit Club)
• 3. Alice Klinkeová (Target Team)
• 4. Nika Malyjurková (Fitness Institut Klub)
• 5. Manon Andre (Francie)
• 6. Eszter Piroska (Maďarsko)
• 7. Anna Kucharska (Polsko)

Bikiny fitness do 169 cm

• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Valeriia Borisova (Cleo Gym)
• 3. Anastasia Hagen (Target Team)
• 4. Magdaléna Kočka (Fitness Institut Klub)
• 5. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 6. Monika Prnková (Fit Park Ostrava)
• 7. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 8. Marta Pochodnia (Litva)
• 9. Natália Trgová (Slovensko)
• 10. Marta Matušíková (Slovensko)

Bikiny fitness do 172 cm

• 1. Kristina Bobalíková (Synergy Club)
• 2. Nela Sejtková (Pro Athlete Team Dvoro)
• 3. Marta Piatas (Polsko)
• 4. Silvija Turos (Srbsko)
• 5. Andrea Fedorová (Slovensko)

Bikiny fitness nad 172 cm

• 1. Kamila Gräf (Pro Athlete Team Dvoro)
• 2. Nikola Maňáková (Fit - K.O. Staré Město)
• 3. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 4. Kemberly Greenaway (Antigua a Barbuda)
• 5. Carina Eder (Rakousko)
• 6. Valiantsina Karatchenia (Bělorusko)

Bikiny fitness masters

• 1. Kamila Gräf (Pro Athlete Team Dvoro)
• 2. Olga Hejduková (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Saida Hrušková (Pro Athlete Team Dvoro)
• 4. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 5. Kemberly Greenaway (Antigua a Barbuda)
• 6. Lucille Salvan (Francie)
• 7. Brigitta Veninger (Maďarsko)
• 8. Marta Piatas (Polsko)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Sára Hadariová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 2. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 3. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 4. Veronika Picková (Max Fitness)
• 5. Viktorie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 7. Barbora Žalkovská (SF7 Team)
• 8. Eszter Piroska (Maďarsko)

Wellnes fitness do 163 cm

• 1. Tereza Bednářová (Fit Park Ostrava)
• 2. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 3. Michaela Vojáčková (HDfitness Krnov)
• 4. Jana Vojtíšková (Target Team)
• 5. Anais Delafosse (Francie)

Wellnes fitness nad 163 cm

• 1. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 2. Marlene Koblmiller (Rakousko)

Wellnes fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 3. Nikol Vacek Mrštná (Fitness při CVČ Most)

Bodyfitness do 163 cm

1. Tamara Fuglistaler (Švýcarsko)

Bodyfitness nad 163 cm

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Palina Herasimchuk (Bělorusko)
• 3. Andrea Gregorová (Slovensko)

Bodyfitness masters

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Mária Hudec (Target Team)
• 3. Lucie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)

Physique žen

• 1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)

Fit model žen

• 1. Zdeňka Kanov (Target Team)
• 2. Barbora Labudová (Pro Athlete Team Dvoro)
• 3. Eszter Piroska (Maďarsko)
• 4. Eva Csele (Maďarsko)
• 5. Petra Jandová (pod vlajkou IFBB)
• 6. Anna Kucharska (Polsko)
• 7. Marta Matušíková (Slovensko)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. David Kovaľský (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 2. Tom van den Berg (Holandsko)
• 3. Michal Valaštek (Slovensko)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 2. Thomas Mauracher (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Rick ten Have (Holandsko)
• 4. Slawomir Szafranski (Polsko)
• 5. Jorge Fernandez (Španělsko)
• 6. Martin Martinez (Španělsko)

Kulturistika mužů do 100 kg

• 1. Stanislav Balvín (Sportfightclub )
• 2. Petr Kříž (SK Fiala´s Gym)
• 3. Patrik Svoboda (MHR Academy)
• 4. Dylan Jonas (Antigua a Barbuda)
• 5. Adam Hritz (Slovensko)
• 6. Martin Tkáč (Slovensko)

Kulturistika mužů nad 100 kg

• 1. Vladimír Žižka (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Ján Birka (Slovensko)
• 3. Jozef Greguš (Slovensko)

Kulturistika mužů masters

• 1. Jaroslav Günter (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 2. Dylan Jonas (Antigua a Barbuda)
• 3. Stephan Canetti (Francie)
• 4. Slawomir Szafranski (Polsko)
• 5. Hillary Nambwaya (Švédsko)

Kulturistika juniorů

• 1. Václav Koudelka (Extrifit Club)
• 2. Thomas Mauracher (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Rick ten Have (Holandsko)
• 4. Adam Svitač (Slovensko)

Klasická kulturistika do 175 cm

1. Tom van den Berg (Holandsko)

Klasická kulturistika nad 175 cm

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Roman Chuťka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
• 5. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 6. Alexander Kreuh (Rakousko)
• 7. Alex Woord (Holandsko)
• 8. Damian Kosiec (Polsko)

Classic physique

• 1. Nikolas Golas (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Michael Smutný (Extrifit Club)
• 4. Adam Večeřa (Extrifit Club)
• 5. Mateusz Zybura (Polsko)
• 6. Damian Kosiec (Polsko)
• 7. Matej Kristín (Slovensko)
• 8. Patrik Kollár (Slovensko)

Classic physique masters

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)

Muscular physique

• 1. Jakub Brandl (GymFit Krupka)
• 2. Oleksandr Nikolaichuk (Rakousko)
• 3. Roman Volák (Slovensko)

Physique mužů do 176 cm

• 1. Svyatoslav Konyk (SF7 Team)
• 2. Adam Wellart (Target Team)
• 3. Marek Zýka (Max Fitness)
• 4. Hamza Filali (Francie)
• 5. Róbert Dvonč (Slovensko)
• 6. Stanislav Huňady (Slovensko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Radim Gala (Hulk Gym Brno)
• 2. Petr Hřebec (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Richard Stanka (SK Fiala´s Gym)
• 4. Mickael Courege (Francie)
• 5. Maxime Lemaire (Francie)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petrit Mehmeti (Kosovo)
• 2. Aurimas Jezerskas (Litva)
• 3. Jan Lukasevic (Litva)

Physique mužů masters

• 1. Istvan Koleszar (Maďarsko)

Physique juniorů

• 1. Jakub Řezáč (4you fitness)

Bikiny fitness začátečnic (beginners, kondiční)

• 1. Hanna Hvrytishvili (Cleo Gym)
• 2. Barbora Žalkovská (SF7 Team)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie