Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

Kahan Cup 2023 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

Kahan Cup 2023
- fotogalerie
Kahan Cup 2023
- zákulisí

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Kahan Cup 2023 konané v sobotu 11. listopadu v sokolovně TJ Sokol v Ostrovačicích u Brna. Vypsány byly kategorie kondiční kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique dorostenců, juniorů a mužů, bikiny fitness dorostenek, juniorek a žen, wellness fitness a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 76 závodníků se zájmem o 85 startů, na pódium diváci nakonec viděli 87 startů (69 závodníků).

Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí si můžete také již prohlédnout zde.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Jan Blažek Holešov 2005 68,7 - 3 10 13
2. 33 Štěpán Sychra Team Inspire Havlíčkův Brod 2006 78,9 - 12 8 20
3. 66 Tomáš Smetana Praha 2006 60,1 - 7 18 25
4. 36 Vít Poner Team Inspire Havlíčkův Brod 2006 75,4 - 8 24 32

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Bohuslav Pírka Plzeň 2000 90,4 - 3 6 9
2. 33 Štěpán Sychra Team Inspire Havlíčkův Brod 2006 78,9 - 8 12 20
3. 38 Petr Omasta Martinice 2002 76,5 - 9 22 31
4. 24 Michal Gregor T&M Olympia Fitness Praha 2000 74,2 - 14 18 32
5. 36 Vít Poner Team Inspire Havlíčkův Brod 2006 75,4 - 10 30 40

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 69 Bohuslav Pírka Plzeň 2000 90,4 - 4 6 10
2. 89 Maxmilián Beyer Brno 1997 72,4 - 5 12 17
3. 24 Michal Gregor T&M Olympia Fitness Praha 2000 74,2 - 9 18 27
4. 86 Jakub Toman Praha 1999 68,1 - 12 24 36

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 22 David Klusák Hulk Gym Brno 1980 89,6 - 6 6 12
2. 13 Jan Jajkowicz Havířov 1988 70,7 - 7 12 19
3. 72 Nelson Henriques Portugalsko 1982 75,7 - 5 20 25
4. 58 Antonín Háka Praha 1974 80,2 - 12 22 34
5. 75 Jaroslav Görög Prostějov 1980 76,3 - 15 30 45


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. celk.
1. 69 Bohuslav Pírka Plzeň 2000 90,4 3 3
2. 22 David Klusák Hulk Gym Brno 1980 89,6 6 6


Kondiční physique juniorů

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Marek Vykypěl Change Fitness Tišnov 2002 175,0 - 3 3
2. 93 Filip Csápai Mikulčice 2002 178,0 - 6 6
3. 42 Tobiáš Beneš Sportovní klub Zbýšov 2006 176,0 - 9 9
4. 50 Roman Varga 4you fitness 2001 175,0 - 12 12

Kondiční physique mužů do 176 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 65 Filip Pospíšil Rybná nad Zdobnicí 1996 173,5 - 3 3
2. 57 Marek Vykypěl Change Fitness Tišnov 2002 175,0 - 8 8
3. 85 Pavel Král Sportovní klub Zbýšov 1987 172,0 - 10 10
4. 26 Ondřej Šenkyřík Olomouc 1996 174,5 - 10 10
5. 42 Tobiáš Beneš Sportovní klub Zbýšov 2006 176,0 - 16 16
6. 29 Michal Kadaňka Brno 1988 173,0 - 18 18
7. 50 Roman Varga 4you fitness 2001 175,0 - 19 19

Kondiční physique mužů nad 176 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Petr Palka Trutnov 1993 181,5 - 3 3
2. 10 Achraf Naoudi Otrokovice 1991 177,5 - 7 7
3. 71 Viktor Šipoš Target Team 1993 176,5 - 8 8
4. 40 Tomáš Hloušek Target Team 1998 182,0 - 13 13
5. 63 Jan Pastrňák Ostrava 1996 179,5 - 14 14
6. 49 Lukáš Švehla Brno 1987 185,0 - 18 18


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. celk.
1. 65 Filip Pospíšil Rybná nad Zdobnicí 1996 173,5 4 4
2. 31 Petr Palka Trutnov 1993 181,5 5 5
3. 57 Marek Vykypěl Change Fitness Tišnov 2002 175,0 9 9


Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 35 Nikola Földešiová Sportcentrum Cheb 1997 159,0 - 3 3
2. 84 Monika Navrátilová GG Team 1998 166,5 - 6 6
3. 53 Tereza Jindrová Team Inspire Havlíčkův Brod 2005 164,0 - 9 9


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 67 Vladimíra Křížová Target Team 1972 169,0 - 3 3
2. 68 Tereza Vaníčková Fitness Institut Klub 1999 180,0 - 6 6


Kondiční bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Alžběta Karlová Team Inspire Havlíčkův Brod 2007 155,0 - 3 3
2. 88 Michaela Holcová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2005 159,0 - 7 7
3. 52 Justýna Horáková Fontána fitness 2006 165,0 - 8 8
4. 53 Tereza Jindrová Team Inspire Havlíčkův Brod 2005 164,0 - 12 12

Kondiční bikiny fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Daniela Novotná Brno 2000 160,5 4 4 8
2. 73 Patrície Bartóková Team Inspire Havlíčkův Brod 2002 158,0 7 7 14
3. 5 Anna Sikorová Třinec 2003 156,5 8 8 16
4. 28 Aneta Šenkyříková Rousínov 2003 163,0 14 13 27
5. 21 Alžběta Karlová Team Inspire Havlíčkův Brod 2007 155,0 14 13 27
6. 34 Sabina Kubešová Fitness Institut Klub 2002 162,5 19 18 37
7. 3 Ivana Sekaninová Zlín 2004 160,5 19 - 19
8. 92 Eliška Zábranská Ostrava 2002 161,5 24 - 24

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Leona Čagánková Brno 2002 163,5 - 3 3
2. 37 Sára Halová Třinec 2000 171,0 - 8 8
3. 8 Rozálie Volková GG Team 2004 167,0 - 9 9
4. 4 Tereza Winklerová Plzeň 2000 164,5 - 9 9
5. 52 Justýna Horáková Fontána fitness 2006 165,0 - 16 16
6. 60 Adéla Kalousková Kladno 2001 166,0 - 18 18
7. 14 Nicola Richterová Brno 2002 171,5 - 20 20

Kondiční bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Daniela Novotná Brno 2000 160,5 3 3 6
2. 5 Anna Sikorová Třinec 2003 156,5 6 6 12
3. 64 Lucie Klečková Brno 1991 158,5 9 9 18
4. 28 Aneta Šenkyříková Rousínov 2003 163,0 11 11 22
5. 3 Ivana Sekaninová Zlín 2004 160,5 16 15 31
6. 59 Petra Zburínová Slovensko 1991 161,0 22 17 39
7. 9 Lucie Klusáková Fitcentrum Olympia Tišnov 1982 160,5 23 - 23
8. 6 Tereza Dolanská Olomouc 1988 149,0 24 - 24
9. 34 Sabina Kubešová Fitness Institut Klub 2002 162,5 24 - 24
10. 92 Eliška Zábranská Ostrava 2002 161,5 30 - 30

Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Leona Čagánková Brno 2002 163,5 3 3 6
2. 56 Nikola Hlaváčová Milovice 1996 165,0 7 7 14
3. 4 Tereza Winklerová Plzeň 2000 164,5 8 8 16
4. 7 Štěpánka Přibylová Extrifit Club 1989 165,0 12 12 24
5. 60 Adéla Kalousková Kladno 2001 166,0 17 16 33
6. 87 Kateřina Pašková Max Fitness 1991 163,5 17 16 33
7. 12 Štěpánka Kolací Mafia Fitness 1985 164,5 21 - 21
8. 2 Ivana Patlevičová Slovensko 1996 163,5 22 - 22
9. 77 Terezka Juklová Padera Gym 1988 164,0 27 - 27

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Nicol Klingerová Padera Gym 1990 176,5 3 3 6
2. 8 Rozálie Volková GG Team 2004 167,0 7 7 14
3. 37 Sára Halová Třinec 2000 171,0 8 8 16
4. 94 Julie Tomas Sportcentrum Cheb 1988 168,5 11 12 23
5. 47 Kateřina Ševčíková Fitness Institut Klub 1987 173,0 18 15 33
6. 55 Andrea Hudečková Praha 1990 170,0 20 18 38
7. 14 Nicola Richterová Brno 2002 171,5 20 - 20
8. 60 Helena Šebková Fitness team Ronnie.cz 1987 175,0 21 - 21
9. 27 Nikola Urbaníková Czech Virus Gym 1993 171,0 27 - 27


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. celk.
1. 91 Leona Čagánková Brno 2002 163,5 3 3
2. 11 Daniela Novotná Brno 2000 160,5 6 6
3. 32 Nicol Klingerová Padera Gym 1990 176,5 9 9


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.11.21:23Ondra Hájek - Moc fandím těmhle pořadatelům- rodině Pokorných- rok co ro..+1
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie