Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

GP Fitness Brno 2023
- startovní listiny

5.058 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique, fit model, wellness, páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo classic physiquevideo bikiny
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto zákulisí
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II.foto III.
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovky výsledky foto

V sobotu 21. října Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž GP Fitness Brno 2023. Vypsány jsou kategorie kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, classic physique, physique mužů a juniorů, bodyfitness, bikiny fitness juniorek, masters a žen, wellness fitness a fit model, navíc klání přinese také kategorie kondiční physique mužů a kondiční bikiny fitness. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 91 se zájmem o 111 startů.

Stejně jako u všech letošních soutěží, i na této pohárové soutěži bude program probíhat v blocích (mezinárodní styl IFBB). Soutěž proběhne ve 4 blocích. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na fotografie a výsledky soutěže již týž den!


Harmonogram soutěže

  • 10:00 - 11:15 - prezentace
  • 11:15 - 12:00 - porada rozhodčích
  • 12:00 - 18:00 - semifinále + finále

Blok 1

• bikiny fitness juniorek
• bikiny fitness masters
• bodyfitness

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - bikiny fitness juniorek, bikiny fitness masters a bodyfitness

Blok 2

• wellness fitness
• bikiny fitness

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - wellness fitness a bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - bikiny fitness

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZADEČEK

Blok 3

• classic physique
• physique juniorů
• physique mužů

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - classic physique, physique juniorů a physique mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - physique mužů

Blok 4

• klasická kulturistika
• kulturistika mužů

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - klasická kulturistika a kulturistika mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kulturistika mužů



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Martin Kadlec (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Jakub Kiefer (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Michal Kučný (Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot)
• 4. Zdeněk Machů (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Matěj Vlček (DFitness)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. David Koziel (TJ TŽ Třinec)
• 4. Dominik Pásek (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Tom Stejskal (Atomy Sport-club Kroměříž)

Klasická kulturistika

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Martin Baldrian (Powerlifting Hodonín)
• 3. Roman Chuťka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Filip Kocourek (BTSB Fitness club)
• 5. Michal Kučný (Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot)
• 6. Ivan Pristaš (Fitness Slunce Tábor)

Classic physique

• 1. Patrik Botík (Slovensko)
• 2. Marek Čudek (TJ TŽ Třinec)
• 3. Filip Kocourek (BTSB Fitness club)
• 4. Lukáš Poul (BOPO Factory Gym)
• 5. Vojtěch Prach (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Dávid Zeman (Slovensko)

Physique mužů

• 1. Jakub Brandl (GymFit Krupka)
• 2. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 3. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 4. David Juríček (Form Factory)
• 5. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 6. Miroslav Krupica (Oddíl kulturistiky a fitness Lanžhot)
• 7. Roman Malík (Form Factory)
• 8. Lukáš Novák (Max Fitness)
• 9. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 10. Valentyn Sernyuk (Extrifit Club)

Physique juniorů

• 1. Šimon Coufal (BOPO Factory Gym)
• 2. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 3. Valentyn Sernyuk (Extrifit Club)
• 4. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

Kondiční physique mužů

• 1. Michal Kadaňka

Bodyfitness

• 1. Lenka Bendíková (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 3. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Damijana Meitnerová (Big1One Fitness)
• 5. Tereza Vaníčková (Fitness Institut Klub)
• 6. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)

Bikiny fitness

• 1. Zuzana Binková (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Lucie Buchtová (Gym Blue Sun)
• 3. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Denisa Filipová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Aneta Gálová (Extrifit Club)
• 6. Eliška Gemsová (DFitness)
• 7. Kamila Gräf (Pro Athlete Team Dvoro)
• 8. Kseniya Hryhoryeva (Fitness při CVČ Most)
• 9. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 10. Žaneta Jirsová (Extrifit Club)
• 11. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Šárka Josepčuková (Fitness Institut Klub)
• 13. Alice Klinkeová (Target Team)
• 14. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 15. Tereza Kolev (Padera Gym)
• 16. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 18. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 19. Adéla Nekolová (Fitness team Ronnie.cz)
• 20. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 21. Lucie Purmannová (LaKu Bodybuilder Team)
• 22. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 23. Kristýna Schmiedová (Max Fitness)
• 24. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 25. Eliška Sikorová (TJ TŽ Třinec)
• 26. Nikola Skoupá (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 27. Barbora Slavíková (Powerlifting Hodonín)
• 28. Gabriela Solařová (Fit - K.O. Staré Město)
• 29. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 30. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 31. Eliška Zbořilová (Max Fitness)
• 32. Anna Zubová (Target Team)
• 33. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Michaela Dorovínová (Max Fitness)
• 3. Denisa Filipová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Aneta Gálová (Extrifit Club)
• 5. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 6. Lucie Jordánková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Tereza Kačírková (MHR Academy)
• 8. Julie Kolářová (Clever Fit Kladno)
• 9. Nicole-Victoria Medková (Fitness Institut Klub)
• 10. Zlata Mrázková (M-Style Fitness)
• 11. Adéla Nekolová (Fitness team Ronnie.cz)
• 12. Karolína Písková (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Kristýna Schmiedová (Max Fitness)
• 14. Eliška Sikorová (TJ TŽ Třinec)
• 15. Barbora Slavíková (Powerlifting Hodonín)
• 16. Gabriela Solařová (Fit - K.O. Staré Město)
• 17. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 18. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 19. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 20. Barbora Žalkovská (SF7 Team)

Bikiny fitness masters

• 1. Lenka Dufková (Extrifit Club)
• 2. Kamila Gräf (Pro Athlete Team Dvoro)
• 3. Lucie Purmannová (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 5. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Nikola Urbaníková (Czech Virus Gym)

Wellness fitness

• 1. Aneta Adamusová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Alexandra Hradilová (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 4. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Eliška Míšanková (M-Style Fitness)
• 6. Vanda Omastová (Max Fitness)
• 7. Zuzana Tomanová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Iveta Walterová (GIBU-X-GYM)
• 9. Nikola Zímová (Fitness při CVČ Most)




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie