Reklama:

Tréninkový videolog:
Jan Turek (03/2020)

12.799 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


Narozen:1990
Výška:179 cm
Aktuální váha:130 kg

V této těžké době se všichni musíme vypořádat s tím, že nemůžeme do kina, do naší oblíbené restaurace či volně se procházet s kamarády po parku. Sportovci jsou navíc omezeni uzavřením sportovišť a posiloven, všem kulturistům se ztížily podmínky pro udržování kondice či svalové hmoty, závodníkům se dost zásadně zkomplikovala jejich příprava.

Předesíláme, že vzhledem k tomu, že jsme na webu o kulturistice a silových sportech, věnujeme se jednotlivým osobnostem a tomu, jak se s omezeními v současné době při opatřeních kvůli šíření koronaviru vyrovnávají právě ony, ačkoli jsme si vědomi, že daleko větší oběti přinášejí zdravotníci, záchranáři a další, kteří jsou v každodenním přímém kontaktu s mnoha lidmi a pečují o ně, stejně tak, že se kvůli omezením dostalo mnoho lidí či firem napříč všemi odvětvími v celé České republice do extrémně těžké finanční situace.

Jan Turek a další kulturisté, ať už profesionální, nebo amatérští, zažívají v těchto měsících opravdu náročné chvíle, stejně jako mnoho dalších profesí. Nejenom, že je vyhlášený nouzový stav připravil o živobytí, které většinou stojí na trenérských službách ve fitness centrech, aktuální situace a zavřené posilovny je také připravily o prvotní podstatu, na které stojí kulturistika. To jest trávit dlouhé hodiny týdně tvrdými a systematickými tréninky, které stojí na počátku celého jejich snažení o docílení vysněné postavy. Je opravdu těžké v této situaci nepodléhat chmurným myšlenkám, natož najít motivaci pro pokračování v přípravě, s jejímž přerušením se potýká mnoho sportovců.

Až se ale tento stav přežene, pak se teprve ukáže, kdo dokázal využít situace a kdo z temných sklepů či uzavřených bytů vyjde lepší než kdy dříve. A právě na tom Honza pracuje. V dnešním videu můžete vidět kompletní "setup", se kterým je Honza schopen odjet plnohodnotné tréninky a pokračovat tak v objemové přípravě. Doufám, že i přes nižší vizuální kvalitu obsahu, jehož standard se snažíme držet stále vysoko, oceníte naše úsilí přinést Vám alespoň náhled, jak probíhá Honzova příprava nyní v karanténě.


Tréninkový videolog: Jan Turek (03/2020)
- trénink nohou v karanténěLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

05.04.01:04thaarm - Horizon Adonis
03.04.19:26mikex2 - Co je to za stojan ?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie