Reklama:
NOVÉ PŘÍCHUTĚ: Smart Whey Protein 1+1
Nejprodávanější proteinová akce letošního roku je prodloužena! Více zde.

European Pro 2020:
výsledky a fotografie (II.)

60.642 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Letos zatím fanoušci kulturistiky a fitness ani samotní závodníci příliš mnoho radosti ze sportu, který jim přirostl k srdci, mít nemohli. Řada soutěží musela být kvůli pandemii COVID-19 zrušena a na ta klání, která se přeci jenom uskutečnila, zase třeba nemohli odcestovat všichni sportovci, kteří by chtěli. Jedním z několika málo světlých bodů sezóny se v neděli 11. října stalo European Pro pořádané pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Klání dlouhé týdny dopředu poutalo pozornost jako vlastně jediná letošní příležitost pro evropské závodníky ze zmíněné organizace ke kvalifikaci na prosincový Olympia Weekend. Tomu ve většině z deseti vypsaných kategorií odpovídalo ostatně také složení startovního pole. Nabito bylo všude, snad s výjimkou náročné disciplíny ženského fitness, a také nové kategorie wellness fitness, která se ale v Manionově profesionální lize teprve formuje.

Na výsledky European Pro 2020 jste mohli sázet v tipovací soutěži, ve které se hrálo
o ceny věnované společností Vigor v celkové hodnotě přes 10.000 Kč!
Výsledky tipovačky Vám na Ronnie.cz přineseme v nejbližších dnech.

Počet přímo kvalifikovaných závodníků na Olympia Weekend z Europan Pro 2020:
kategorie počet kategorie počet
kulturistika mužů open 3 bikiny fitness žen 3
kulturistika mužů do 212 liber 3 fitness žen 2
classic physique 3 physique žen 2
physique mužů 3 kulturistika žen 2
figure žen 3 wellness fitness 0*

* kategorie zatím není součástí programu Olympia Weekendu

S ohledem na letošní komplikovanou situaci se z European Pro na Olympia Weekend 2020 tentokrát mělo přímo kvalifikovat více závodníků než pouze vítězové jednotlivých kategorií. Díky tomu si v první polovině soutěže, která probíhala dopoledne a také po část odpoledne, právo startu na Ms. Olympia vydobyly dvě české profesionální kulturistky. A protože večer měli v kulturistice mužů open závodit hned čtyři další naši borci, s napětím se u českých počítačů, mobilů a tabletů čekalo na to, zda je některý z jejich kolegů napodobí.


European Pro 2020 - kulturistika mužů open

European Pro 2020: výsledky a fotografie (I.)

Dvě české profesionálky se kvalifikovaly na Olympii!

Kulturistikou mužů open naše ohlédnutí za událostí, na které je v tuto chvíli dobojováno sotva několika málo sekund, samozřejmě začneme. Poté, kdy ze soutěže krátce před konáním musel odstoupit favorizovaný egyptský kolos Mamdouh Elssbiay, byly závody zcela otevřené a kandidátů na medaile bylo mnoho. Zapomínat se nedalo na Rafaela Brandaa, Regana Grimese, Samsona Daudu, Marca Hectora, Jamese Hollingsheda ani na vzpomínané české profíky. Ti původně byli na European Pro přihlášeni tři, ale po celkovém triumfu z připojených amatérských závodů NPC Worldwide European Championships a zisku profi karty se k Lukášovi Osladilovi, Milanu Šádkovi a Slavojovi Bednářovi přidal ještě Jan Turek!


Semifinálová vyvolávání:
1.Brandao, Dauda, Grimes, Hollingshead, Muzi, Osladil
2.Bednář, Cruz, Hector, Christian-Johal, Šádek, Turek
3.Buonomo, Cielen, Kujala, Olejniczak, Sukhoruchko, Tripolitsiotis
4.Dauda, Hector, Christian-Johal, Muzi, Turek
5.Brandao, Grimes, Hollingshead, Osladil

Na soutěžích v bodybuildingu o šancích závodníků na nějaký top výsledek zpravidla rozhoduje první semifinálové vyvolávání. V tom tentokrát dostali prostor Rafael Brandao, Samson Dauda, Regan Grimes, James Hollingshead, Andrea Muzi a Lukáš Osladil. Samson s Andreou podle všeho sváděli souboj o páté místo, další čtyři borci bojovali o medaile. Už když probíhala porovnání podle startovních čísel, bylo ale zřejmé, že si žádný z našich kulturistů bez ohledu na to, do jakého vyvolávání ho rozhodčí vyberou, ostudu neudělá. A tak i když další tři čeští profíci pózovali ve druhém vyvolávaní, rozhodně bylo na co se dívat! Milana Šádka zdobily jeho tvary a detaily, Slavoje Bednáře objemy, které při srovnání se soupeři o to více vynikaly, Jana Turka stavba těla i parádní dvojitý biceps zezadu, a to ve standardním i vytočeném provedení. Do toho, jak jsou na klání rozdané karty, potom větší přehled vneslo čtvrté vyvolávání. To ukázalo, že se na European Pro možná zrodí malé české překvapení a novopečený profík Manionovy profesionální ligy Jan Turek na závodech Milana se Slavojem porazí!

Slavoj Bednář v zákulisí European Pro 2020 (foto: archiv Slavoje Bednáře)

Pohled do výsledkové listiny, kterou v tuto chvíli už máme k dispozici, ukazuje, že se tak nakonec i stalo. Ale nepředbíhejme a začněme pěkně popořádku u vítěze. Ke svému prvnímu triumfu v profesionální lize IFBB Jima Maniona se na soutěži na devátý pokus probojoval 180 cm vysoký svěřenec švýcarského trenéra Patricka Tuora James Hollingshead. Že se mu na soutěži dařilo až tak dobře, je možná jistým překvapením, ale u rozhodčích James zvítězil zcela přesvědčivě. Pomohlo mu k tomu podstatné zlepšení celkových objemů, díky kterému se na pódiu prezentoval spoustou plných oblých svalů. Připravenost jednotlivých účastníků soutěže ve smyslu ostrosti svalů zodpovědně hodnotit nemůže. Na místě jsme nebyli a z přímého přenosu, který za poplatek ve výši 20 eur zprostředkovali pořadatelé, toho v tomto ohledu přeci jenom příliš mnoho vidět nebylo. Ale samotný James se po soutěži nechal slyšet, že co předvedl na European Pro, bylo 85 až 90 % toho, co si myslí, že je po stránce finální dotaženosti schopen dosáhnout. S Patrickem absolvoval svou první přípravu a oba tak v uplynulých dnech sbírali zkušenosti, jaký postup v posledních dnech před závody zvolit. Plánují z nich samozřejmě těžit před Jamesovým premiérovým vystoupením na Olympii a Hollingshead proto věří, že se v prosinci na vrcholné akci sezóny představí ještě v lepší formě, než tomu bylo ve Španělsku. Krátce po sestoupení z pódia také prozradil, že pravděpodobně vynechá start na pro něj domácí listopadové British Grand Prix, když se v nadcházejících týdnech chce už celkem logicky soustředit právě na Olympii.


Finanční odměny:
1. místo9.000 $
2. místo5.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Druhé místo s náskokem jednoho bodu na třetího Rafaela Brandaa vybojoval Lukáš Osladil, který tak znovu potvrdil, že v současnosti je naším nejlepším profesionálním kulturistou. Pro Lukáše to znamená, že se popáté v řadě bude moci zúčastnit Mr. Olympia, a to už je šňůra, která se podaří opravdu jenom hrstce profíků. Nezbývá než Lukášovi držet palce, aby v současné nejisté době bylo v jeho silách se nejenom na soutěž optimálně připravit, ale také se na ni do Las Vegas dostat. Třetí Rafael Brandao předvedl, co se od něj čekalo. Eleganci, symetrii, vyváženost, pěkné tvary dobrý střed těla a také zase o něco vylepšené objemy. Oba jeho soupeři, kteří se umístili před ním, jej ale i přesto udolali svou mohutností. Čtvrtý skončil Regan Grimes, kterému na jednu stranu sice těsně unikl přímý postup na Olympii, ale jenž se na stranu druhou díky svému výsledku posunul do čela kvalifikačního žebříčku. Možnost, že by se na Mr. Olympia nakonec na body nenominoval, je v tuto chvíli už spíše teoretická. Denifinitivně o tom ale rozhodnou příští sobotu až výsledky Wings of Strength Chicago. Jako poslední se do první pětice vešel britský estét Samson Dauda, který už ví, že se letos na pódium Olympie nepodívá. Na listopadové British Grand Prix ale bude usilovat o to, aby se s předstihem kvalifikoval na Olympia Weekend 2021 a mohl si před účastí na něm dopřát produktivní objemovou fázi přípravy.

Milan Šádek v zákulisí European Pro 2020 (foto: Instagram.com/milan_sadek)

Za šestým Andreou Muzim sedmé místo při profesionálním debutu vybojoval Marc Hector, jenž tak prozatím nenaplnil obrovské naděje, které do něj vkládá jeho kuvajtský trenér Abdullah Al Otaibi. Klíčem k tomu, aby tento závodník s parádní stavbou těla a pěknými tvary mohl pomýšlet na lepší výsledky, pro něj bude další práce na celkových objemech. Osmou příčku vybojoval dnes už vzpomínaný Jan Turek, který tak úspěšně završil pro něj sice krátkou, ale velmi úspěšnou sezónu. European Pro pro něj znamenalo třetí soutěž v sedmi dnech. Na IFBB Elite Pro Prague a na NPC Worldwide European Championships nenašel přemožitele a jeho dnešní výsledek je pro něj snovým začátkem nové etapy jeho soutěžní kariéry. Honza letos, kdy by to kvůli pandemii stejně bylo složité, už závodit nebude a místo toho raději začne pracovat na dalších objemech pro příští soutěžní ročník. V tom by rád v profi lize už atakoval top 5.

Deváté místo si ze soutěže odnáší 196 cm vysoký Brit Jamie Christian-Johal, jenž na pódiu působil vyváženěji, než by se podle předsoutěžních fotografií možná dalo čekat. Zároveň byl ale stále poněkud subtilní, což je ovšem v jeho případě celkem pochopitelné. Zaplnit takovouto kostru dostatečným množstvím svalové hmoty totiž představuje pořádně těžkou písemku. Jamie se o to ale v příštích letech jistě bude snažit. Do top 10 se jako poslední vešel Milan Šádek. Znovu potvrdil, že se na kulturistiku v jeho podání zkrátka dobře dívá, ale v konkurenci často podstatně mohutnějších borců tentokrát šanci bojovat o výraznější úspěch nedostal. Nejde ale zapomínat na to, že vloni dosáhl třeba i na třetí místo z New York Pro, a jistě je v jeho silách se na tyto dříve vydobyté pozice vrátit. Další z našich účastníků soutěže Slavoj Bednář obsadil dvanácté místo a upřímně, pokud by se probojoval do první desítky třeba na úkor vzpomínaného Jamieho Christiana-Johala, nikdo by nemohl říci ani popel. K soutěži nakonec ze zdravotních důvodů nemohl nastoupit Igor Illés, kterého v noci před soutěží postihla buď viróza, anebo otrava jídlem. Pokud mu v tom nezabrání okolnosti spjaté s pandemií, bude Igor ale v nadcházejících týdnech usilovat o účast na listopadovém Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro.


Výsledky European Pro 2020 - kulturistika mužů open:

  1. James Hollingshead*
  2. Lukáš Osladil*
  3. Rafael Brandao*
  4. Regan Grimes
  5. Samson Dauda
  6. Andrea Muzi
  7. Marc Hector
  8. Jan Turek
  9. Jamie Christian-Johal
  10. Milan Šádek
  11. Marcelo Cruz
  12. Slavoj Bednář
  13. Vladislav Sukhoruchko
  14. Kuba Cielen
  15. Kille Kujala
  16. Roberto Buonomo
  16. Marek Olejniczak
  16. Dimitris Tripolitsiotis

* kvalifikace na Mr. Olympia 2020


Kulturistika mužů open na European Pro 2020


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2020 k 11. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2019 1.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2019 2.
Hadi Choopan Írán Mr. Olympia 2019 3.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2019 4.
Roelly Winklaar Curacao Mr. Olympia 2019 5.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Cedric McMillan USA Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Nathan De Asha Velká Británie Monsterzym Pro 2019 1.
Juan Morel USA Japan Pro 2019 1.
James "Flex" Lewis Velká Británie speciální pozvání --
Hunter Labrada USA Tampa Pro 2020 1.
Iain Valliere Kanada New York Pro 2020 1.
Lee Seung Chul Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.
Antoine Vaillant Kanada California Pro 2020 1.
James Hollingshead Velká Británie European Pro 2020 1.
Lukáš Osladil Česká republika European Pro 2020 2.
Rafael Brandao Brazílie European Pro 2020 3.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů open - kvalifikační žebříček k 11. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Regan Grimes Kanada 12
2. Max Charles USA 11
3. Mamdouh Elssbiay Egypt 9
3. An Nguyen USA 9
5. Steve Kuclo USA 8
5. Luis Rodriguez USA 8
7. Andrea Muzi Itálie 7
7. Sergio Oliva Jr. USA 7
7. Dwayne Walker USA 7
7. Jonathan Delarosa USA 7
7. Samson Dauda Velká Británie 7
12. Phillip Clahar USA 6
12. Hassan Mostafa Egypt 6
14. Vahid Baharlou Írán 5
14. Han Jin Choi Kanada 5
14. Ronald Gordon USA 5
17. Peter Boncardo Kanada 4
17. Cody Montgomery USA 4
19. Jang Sung Yong Jižní Korea 3
20. Marek Olejniczak Polsko 2
20. Mohamed El Emam Rusko 2
20. Patrick Moore USA 2
20. Ki Joo Hong Jižní Korea 2
24. Daniel Toth Maďarsko 1
24. Eddie Bracamontes USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


European Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber


Semifinálová vyvolávání:
1.Benthin, D´Angelo, Frias, Chiriac, Kryvyi
2.Benthin, D´Angelo, Chiriac
3.Adzievski, Berek, Do Rego, Kolevski

Startovní listina kulturistiky mužů do 212 liber před soutěží čítala osm jmen. Po NPC Worldwide European Championships k European Pro ale mohli ještě nastoupit také dva čerství profíci Gábor Berek a Andreas Christou. Nakonec se tak rozhodl první jmenovaný, druhý se v pětadvaceti letech jako borec s hmotností nepřevyšující 80 kg na start mezi profíky ještě necítil. Už první okamžiky semifinále jasně ukázaly, že o vítězství bojují dva účastníci loňského ročníku Olympia 212 Showdown Angel Calderón Frias a Oleh Kryvyi. Oba byli tak extrémně mohutní, že si jde už jenom těžko představit, že by svalů snad mohli mít ještě více. Větší vyváženost postavy nahrávala Olehovi, ale rozhodčí se nakonec rozhodli upřednostnit Angela, který se tak dočkal triumfu před domácím publikem. Pravděpodobně mu přeci jenom o trochu lépe vyšla forma.


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo2.000 $
3. místo1.500 $
4. místo1.000 $
5. místo500 $
celkově8.000 $

Zatímco první dvojce byla od začátku soutěže jasná, o poslední postupové místo na Olympii se na pódiu sváděla pořádná bitva. V souboji o bronz si to rozdali Pasquale D´Angelo, Steve Benthin a Alfred Chiriac, přičemž o končeném úspěchu profesionálního nováčka Alfreda Chiriaca rozhodly opravdové maličkosti. Alfred se tak po Jamesovi Hollingsheadovi stal dalším svěřencem Patricka Tuora, který se z European Pro na letošní Olympia Weekend nominoval. Zde se svými 175 cm, které jej v konkurenci většinou znatelně nižších soupeřů staví nevýhody, bude znovu doufat, že zaujme svými hlavními přednostmi, jimiž jsou parádně napruhované prsní svaly a detaily v zadních postojích.


Výsledky European Pro 2020 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. Angel Calderón Frias*
  2. Oleh Kryvyi*
  3. Alfred Chiriac*
  4. Pasquale D´Angelo
  5. Steve Benthin
  6. Gábor Berek
  7. Zoran Kolevski
  8. Jamie Do Rego
  9. Oliver Adzievski

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2020


Kulturistika mužů do 212 liber na European Pro 2020


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2020 k 11. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2019 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2019 2.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2019 3.
John Jewett USA Olympia 212 Showdown 2019 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2019 5.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Hidetada Yamahishi Japonsko Monsterzym Pro 2019 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Guy Cisternino USA Niagara Falls Pro 2019 1.
Seonghwan Kim Jižní Korea Korea Pro 2020 1.
George Peterson USA Tampa Pro 2020 1.
Dectric Lewis USA New York Pro 2020 1.
Kim Jun Ho Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.
Oleh Kryvyi Ukrajina European Pro 2020 2.
Alfred Chiriac Rumunsko European Pro 2020 3.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - kvalifikační žebříček k 11. říjnu:

p. jméno stát body
1. Derik Oslan USA 12
2. Jason Lowe USA 8
3. Errol Moore USA 7
4. Aaron Clark USA 6
4. Adam Young USA 6
6. Kevin Johnson USA 5
7. Ahmed Wardany Egypt 4
7. Sami al Haddad Bahrajn 4
7. Michael Toscano USA 4
7. Hyunjin Kim Jižní Korea 4
7. Esteban Fuquene Kolumbie 4
7. Ki Joo Hong Jižní Korea 4
7. Lee Jin Ho Jižní Korea 4
7. Pasquale D´Angelo Itálie 4
15. Tomáš Tabačiar Slovensko 3
15. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 3
15. Felipe Fierro Chile 3
15. Bola Ojex USA 3
15. Jang Sung Yeop Jižní Korea 3
15. Steve Benthin Německo 3
21. Sami Troudi Švédsko 2
21. Raúl Sánchez Mexiko 2
21. Park Soo Hyun Jižní Korea 2
21. Peter Castella Hongkong 1
25. Ashot Kagramanyan Rusko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


European Pro 2020 - fitness žen


Finanční odměny:
1. místo3.000 $
2. místo1.500 $
3. místo800 $
4. místo500 $
5. místo200 $
celkově6.000 $

Ve fitness žen, kde závodnice musejí být nejenom ve formě, ale také předvést náročnou volnou sestavu, k European Pro nastoupilo šest profesionálek. Nejlépe se soutěž povedla Fince Minně Pajulahti, která se díky vítězství k účasti na Fitness Olympia kvalifikovala podruhé v řadě. Druhé místo, které tentokrát také znamenalo přímý postup na Olympii, při svém profesionálním debutu brala Barbara Sales Cadena. Profi kartu vlastní od svého triumfu na Olympia Amateur Spain 2018. Nominaci na Fitness Olympia 2020 může přitom po soutěži slavit i třetí Terra Plum, která se díky svému výsledku vyšvihla do čela kvalifikačního žebříčku. Z postupových míst v něm už nemůže vypadnout, ať už to na blížícím se Wings of Strength Chicago dopadne jakkoliv.


Výsledky European Pro 2020 - fitness žen:

  1. Minna Pajulahti*
  2. Barbara Sales Cadena*
  3. Terra Plum
  4. Kamara Graham
  5. Stacey Boyce
  6. Militza Naranchich

* kvalifikace na Fitness Olympia 2020


Fitness žen na European Pro 2020


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia k 11. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Sally Kendall-Williams USA Europa Phoenix Pro 2019 1.
Ryall Graber-Vasani Kanada Arizona Pro 2019 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2019 1.
Missy Truscott USA Fitness Olympia 2019 2.
Jaclyn Baker USA Fitness Olympia 2019 4.
Tiffany Chandler USA Fitness Olympia 2019 5.
Allison Ethier Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Katie Mitchell USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.
Oksana Grishina Rusko Fitness Olympia 2014 1.
Adela Garcia USA Fitness Olympia 2004 1.
Ariel Khadr USA Tampa Pro 2020 1.
Minna Pajulahti Finsko European Pro 2020 1.
Barbara Sales Cadena Španělsko European Pro 2020 2.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - kvalifikační žebříček k 11. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Terra Plum Kanada 18
2. Darrian Borello USA 15
3. Molly McCracken USA 10
4. Derina Wilson USA 8
5. Debbie Fowler USA 5
6. Jeanine Taddeo USA 4
6. Jessica Zehr Kanada 4
6. Alayne Corum USA 4
6. Kamara Graham Velká Británie 4
10. Rene Brosch USA 3
10. Alison Burns USA 3
10. Stephanie Jones USA 3
10. Stacey Boyce Velká Británie 3
14. Alison Amos Velká Británie 2
14. Katrina Wright Kanada 2
14. Donnice Christian USA 2
17. Layla Mikayla USA 1
17. Shannon Siemer USA 1
17. Anna Chism USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


European Pro 2020 - wellness fitness


Finanční odměny:
1. místo1.500 $
2. místo900 $
3. místo600 $
4. místo300 $
5. místo200 $
celkově3.500 $

V bikiny fitness žen se finanční odměny distribuovaly shodně.

European Pro by mělo představoat poslední soutěž, na které se v nové kategorii wellness fitness ještě nebojovalo o kvalifikaci na Olympii. Ze zbývajících klání letošního roku by se totiž závodnice měly nominovat na první ročník Wellness Olympia, který se součástí Olympia Weekendu stane v roce 2021. Startovní listina před závody čítala pouze tři jména. Po zisku profi karty na připojeném NPC Worldwide European Championships ale Casey Delong, Mariu Paulette a Rosy Costantino na pódiu doplnily ještě čerstvé brazilské profesionálky Angela Borges a Juliana Esteso. Angela Borges pro fanoušky bodybuildingu jistě nepředstavuje neznámé jméno. Mezi konkurenčními IFBB Elite profesionálkami neochvějně vládla dvě sezóny, během nichž všech svých sedmnáct soutěžních startů proměnila ve vítězství. Možnost bojovat v příštím roce o titul z Olympie ji ale přiměla změnit federaci. Tento krok pro ni v žádném případě nebyl bez rizika, a když na European Pro byla vyhlášena na prvním místě, viditelně si oddechla. Teď už totiž ví, že i v profesionální lize IFBB Jima Maniona dokáže vítězit!


Výsledky European Pro 2020 - wellness fitness:

  1. Angela Borges
  2. Juliana Esteso
  3. Casey Delong
  4. Maria Paulette
  5. Rosy Costantino


Wellness fitness na European Pro 2020


European Pro 2020 - bikiny fitness žen


Semifinálová vyvolávání:
1.Biscaia, De Freitas, Hagan, Hansen, Kaczmarek, Leimbacher, Perez, Stoico
2.Margraitner, Escandar, Testu, Baronet, Oczella, Tapu, Wolfenden
3.Aguilar, Ciobu, De Mitri, Samo, Taccani, Cabello, Vintu
4.Breihof, Da Costa, Gonzalez, Law, Ripon, Sexton
5.Biscaia, Hagan, Kaczmarek, Stoico

Bikiny fitnessek na European Pro závodilo osmadvacet a platilo, že i zde to o tři postupová místa na Olympii byla pořádná bitva! Vítězně z ní vyšla Polka Adrianna Kaczmarek, která na podobný úspěch mezi profesionálkami dosud čekala. Na Bikini Olympia 2020 se kromě ní ve Španělsku kvalifikovaly také Beatriz Biscaia a Francesca Stoico. Do první pětice se dále vešly Phoebe Hagan a Stine Hansen, pro které ovšem tento výsledek ve věci jejich kvalifikace na Olympii nic neřeší.

Možnosti závodit na soutěži využily také všechny tři nové profesionálky, které vzešly z připojeného amatérského NPC Worldwide European Championships. Allison Testu, Ivanna Escandar ani Chloé Margraitner si přitom na klání nevedly vůbec špatně, když si v uvedeném pořadí rozdělily deváté až jedenácté místo.


Výsledky European Pro 2020 - bikiny fitness žen:

  1. Adrianna Kaczmarek*
  2. Beatriz Biscaia*
  3. Francesca Stoico*
  4. Phoebe Hagan
  5. Stine Hansen
  6. Elisabeth Perez
  7. Priscila Leimbacher
  8. Vanessa De Freitas
  9. Allison Testu
  10. Ivanna Escandar
  11. Chloé Margraitner
  12. Jade Kelsie Wolfenden
  13. Eszter Oczella
  14. Cheila Baronet
  15. Anna Tapu
  16. Isabel Aguilar
  16. Andrea Breihof
  16. Leonida Ciobu
  16. Jessica Da Costa
  16. Alessia De Mitri
  16. Nucia Freitas Samo
  16. Anastasia Gonzalez
  16. Sarah Law
  16. Giannia Lujan Ripon
  16. Kerry Sexton
  16. Giuditta Taccani
  16. Jessica Serrano Cabello
  16. Ana Maria Vintu

* kvalifikace na Bikini Olympia 2020


Bikiny fitness žen na European Pro 2020


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2020 k 11. říjnu:

jméno stát soutěž um.*
Monica Ellis USA San Antonio Pro 2019 1.
Casey Torres USA Portland Classic 2019 1.
Sethia Daigle USA Pacific USA Pro 2019 1.
Camile Periat USA Golden States Pro 2019 1.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2019 1.
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2017 1.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Daraja Hill USA Hurricane Pro 2019 1.
Janet Layug USA Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Lauralie Chapados Kanada Yamamoto Cup 2019 1.
Maia Gordon Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Noora Mahonen Finsko Musclecontest Philip. Pro 2019 1.
Alessia Facchin Itálie Fit Parade Pro Grand Prix 2019 1.
Cristobalina Pajares Torres Španělsko San Antonio Classic 2019 1.
Sara Choi Jižní Korea Monsterzym Pro 2019 1.
Claire Lehndorf Nový Zéland NZ Pro 2019 1.
Katya Nosova Nový Zéland Sacramento Pro 2019 1.
Natoshia Coleman USA Iowa Pro 2019 1.
Etila Santiago Brazílie Iron Games Pro 2019 1.
Susana Aramayo Argentina Niagara Falls Pro 2019 1.
Sel Guevara Filipíny Shawn Rhoden Classic Ph. 2019 1.
Hannah Ranfranz USA Battle of Texas 2019 1.
Evita Breide Španělsko San Marino Pro 2019 1.
Nittaya Kongthun Thajsko Musclecontest Japan Pro 2020 1.
Eli Fernandez Mexiko Sheru Classic Colombia 2020 1.
Raphaela Milagres USA Legends Pro Classic 2020 1.
Lucia Malavaze Brazílie Northern California Pro 2020 1.
Lexus Redmond USA Wasatch Warrior 2020 1.
Jennifer Dorie Kanada Tampa Pro 2020 1.
Jennifer Ronzitti USA Optimum Classic Pro 2020 1.
Sung Uk Kim Jižní Korea Monsterzym Korea Pro 2020 1.
Juli Lopez USA Hurricane Pro 2020 1.
Hye Kyeong Hwang Jižní Korea Asia Grand Prix Pro 2020 1.
Gabrielle Messias USA Minneapolis Pro 2020 1.
Adrianna Kaczmarek Polsko European Pro 2020 1.
Beatriz Biscaia Portugalsko European Pro 2020 2.
Francesca Stoico Itálie European Pro 2020 3.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - kvalifikační žebříček k 11. říjnu 2020:

p. jméno stát body
1. Ashlyn Brown USA 31
2. Jasmine Gonzalez USA 22
3. Breena Martinez USA 19
4. Maya Astabie USA 16
4. Svetlana Elina Rusko 16
6. Vania Auguste USA 11
7. Brittney Dayne USA 10
8. Amy Landry USA 9
8. Bola Seo Jižní Korea 9
8. Carla Garthwaite USA 9
11. Julia Schroeder Kanada 8
11. Priscila Leimbacher Švýcarsko 8
11. Romina Basualdo USA 8
14. Hazel Hernandez USA 7
14. Lauren Dannenmiller USA 7
16. Marissa Bell USA 6
16. Kaley Houdyshell USA 6
16. Jisun Kim Jižní Korea 6
19. Juliana Dantas Brazílie 5
19. Jessica Palmer USA 5
19. Breana Turner USA 5
19. Regina Tan Singapur 5
19. Ashley Humiston USA 5
19. Chen Qi Liu Čína 5
19. Song A Reum Jižní Korea 5
19. Samantha Kwan Hongkong 5
19. Marisa Woo USA 5
19. Jessica Kavanagh Irsko 5
19. Kim Hayeun Jižní Korea 5
19. Stine Hansen Dánsko 5
31. Joanrae Miller USA 4
31. Tiffany Jensen USA 4
31. Kim Gutierrez Chile 4
31. Liana Martinez USA 4
31. Cynthia Benoit Kanada 4
31. Chloe Hunter Nový Zéland 4
31. Ana Paula Brazílie 4
31. Marioly Galarza Bolívie 4
31. Abbi Gaetano USA 4
31. Calysta Upperman USA 4
31. Sonia Lewis USA 4
31. Reijuana Harley USA 4
31. Sein Kang Jižní Korea 4
31. Jennifer St. Peter USA 4
31. Alexandria Ross USA 4
46. Shannyn Creekmore Kanada 3
46. Mercedes Fernandez USA 3
46. Jenn Scott Kanada 3
46. Geri Berger USA 3
46. Patricia Frits Maďarsko 3
46. Rebecca Mooney Nový Zéland 3
46. Flora Wang Čína 3
46. Anna Tapu Itálie 3
46. Skylar Lanier USA 3
46. Isha Barrow USA 3
46. Phoebe Hagan Velká Británie 3
57. Nicole Verdugo Mexiko 2
57. Ashley Parker USA 2
57. Emily Hayden USA 2
57. Elsa Pena Portugalsko 2
57. Stephanie Sequeira USA 2
57. Lastuti Usman Gumanti Singapur 2
57. Rhiannon Morgan Gumanti Nový Zéland 2
57. Tara Grier USA 2
57. Aria Adamy USA 2
57. Fan Shuhui Čína 2
57. Carolina Mestre Kolumbie 2
57. Catharina Wahl Maďarsko 2
57. Maria Vegas Chile 2
57. Melissa Saavedra Chile 2
57. Gina Scafoglio USA 2
57. Shonte Turner USA 2
57. Jessica Dolias USA 2
57. Hope Harper USA 2
75. Diane Brunet Kanada 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

29.10.19:3970mMyW!53 - pro me jeden z nejvetsich failu IFBB za posledni dobu htt..
18.10.13:41KralByciaZlaza - deiw : Veru, aj krk....
16.10.18:35Hockey1000 - A nejvíc vydělá Kovy, který ani nemusí cvičit. ------ Rand..
16.10.18:21KralByciaZlaza - A neviem o tom, či Lukáš niekoho trénuje.... Pretože zaráb..
16.10.18:20KralByciaZlaza - Profíci z Olympie (teda aspoň väčšina) určite rieši možno ..
14.10.21:42optimate - Osladil nema ani ZDALEKA takovy podminky ? Ale prosimte. J..
14.10.16:58ygg - Pravda je, že těch jmen tam zatím je hodně, a na jména se ..
14.10.15:15KralByciaZlaza - Súhlasím s Deiw. Ešte dodám, že Lukáš Osladil sa už ťažko ..
14.10.11:01deiw - To bohužel moc reálné není. Loňské 8. místo je podle mě st..+1
14.10.09:08maxpoint97 - No, když ho tam pustí, že ano..
14.10.01:53Quilty - Lukáš už dlouho jinak než v top 3 nebo vítězstvím nekončí...
13.10.20:35m1ro - Rozhodne nechci Milana nejak shazovat, sleduji ho uz cele ..
13.10.15:11Turakam - Hej, ale Turek drie ako kôň, Milan nemá chrbát a ten na kl..
13.10.12:44Entry - Je mi luto toho Milana, bol pripraveny fakt skvele ale jed..
13.10.12:25KralByciaZlaza - R_K : práveže to nie je obdivuhodné, ale hlúpe.
13.10.11:27R_K - 070mMyW!53: ty seš dobrej exot. Pokud nejsi na Olympii do ..+1
12.10.22:00ygg - Je pravda, že na instagramu má Šádek pár fotek, a i když j..
12.10.20:54cb490763 - Šádka moc nemusím, ale vypadal na té fotce skvěle. Fandím ..
12.10.18:44sferone - hrozny fotky, podle nich nejde nic rozpoznat+1
12.10.17:41koprovka - ALKAPONE: to o té Elite Pro fakt říkal nebo psal jo?
12.10.17:24LeToucan - Podle mě jsou to screenshoty ze streamu.
12.10.17:10ygg - Kdybys znal Tommyho, což ti nepřeju ani virtuálně:-), tak ..+1
12.10.16:59Nasser - jako slysel dost historek o sobe, ale ted se nestacim div..+2
12.10.16:2370mMyW!53 - nechapu jak mohl Osladil zkoncit druhy pred Grimesem a Bra..
12.10.16:0470mMyW!53 - Ja myslim ze se Sadek podobne jako Wolf zkazili slavou a p..-2
12.10.15:49willy666 - poprosim vsetkych diskutujucich o tom ze Milan Sadek nema..
12.10.15:38ygg - Turek udělal velmi slušnou formu, to zase všechna čest, i ..+1
12.10.13:56optimate - Hate vypada jinak Minulý rok na NY Pro treti flek. Ok us..
12.10.11:57ALKAPONE - Milan zezadu nemá šanci na ty velký borce a to že ho sestř..+5
12.10.11:30koprovka - Paulie02: ale já nikoho nehejtuju :D. Není na tom co tady ..
12.10.11:27koprovka - ano. já si zcela obecně myslím, že 212 není žádná ostuda
12.10.11:16Paulie02 - Já bych chtěl hlavně vidět nějaké solidní fotky, protože t..+1
12.10.11:13Paulie02 - 0ptimate a koprovko, to jste si založili profily, aby jste..
12.10.11:08maxpoint97 - Paulie: a jak bys tuhle soutěž ohodnotil ty? Dal bys Milan..
12.10.10:55optimate - Co by v tehle forme Sadek na Olympii delal ? Stagnuje v ob..
12.10.10:41Paulie02 - Jediné z čeho může Milan těžit v Open je jeho solidní syme..
12.10.10:36koprovka - no poslední asi ne no :)
12.10.10:30Paulie02 - Závodil omáčko. Ono jen se tam dostat je prestižní... A ..
12.10.10:29deiw - Je pravda, že od minulého roku se mu váha víceméně nepohla..
12.10.10:07koprovka - Myslím, že Milan by se měl na čas vykašlat na automobilism..+1
12.10.10:03koprovka - co by v open dělal?
12.10.09:38deiw - Milanovi podle mě nepomohlo moc to široké startovní pole. ..
12.10.08:50havlic - tak opět trochu překvapení, ale Osladil nezklamal! Holling..
12.10.06:42Arnold Strong - Tsk Sadek se na tu Olympii snad niidy nepodiva 10 misto sm..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie