Reklama:

Mistrovství Evropy 2016
- kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2016 - 4. - 8. 5. 2016, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Michaela Mazáčová • Andrea Horňáková • Yuliya ArkhiyereyevaNikola MatoušováBarbora Votavová
Karolína Machová • Eliška DombkováDaniela BečkováLenka TrčkováMarkéta TůmováMarcela Blechtová
bodyfitness:
Pavla PranspergerováArleta KrausováJana BolomováKateřina Fantováphysique: Lenka Jandová • Margita ZámolováRadek SvobodaVyacheslav ArkhiereevViktor Minářkulturistika: Vojtěch Trnka
Pavel FantaRadek ČejkaMilan BodlákVladimír Dvořák • Jiří Rohan • Vladimír Štěpánek klasika: Lukáš Bína
Lukáš TopinkaJan Páleníčekpáry: Kateřina FantováPavel Fanta
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníprezentaceden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 2 medaile! den 3 + fotoden 4 + foto
tréninkkompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima K. a P. Fantových
Milan Bodlák

Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 4.)
Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 3.)
Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 2.)
Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 1.)
Mistrovství Evropy 2016 - zprávy z místa dění
Mistrovství Evropy 2016 - fotografie
z prezentace
Odlet české výpravy
na mistrovství Evropy 2016
Ve španělské Santa Susanně se ve dnech 4. až 8. května odehrálo letošní supermistrovství Evropy federace IFBB, které stejně jako v předchozích letech zahrnovalo Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy juniorů a masters a Mistrovství Evropy ve fitness. Do šampionátu opět zasáhli členové početné české reprezentační výpravy, z nichž se nejlépe dařilo Milanu Bodlákovi a Vojtěchu Trnkovi, kteří si ze Španělska shodně odvezli bronzové medaile. První na cenný kov dosáhl v kulturistice mužů masters od 60 do 64 let, druhý při svém prvním startu na mistrovství Evropy vybojoval bronz hned dvakrát, a to v kulturistice mužů do 75 kg a kulturistice juniorů do 75 kg.

Dalším našim reprezentantům medaile unikla jen těsně. Doslova o vlásek o příčku v první trojici přišla Margita Zámolová. Ve physique žen masters při rovnosti bodů o tom, že česká reprezentantka bude čtvrtá a portugalská závodnice Isabel Martins Baião třetí, rozhodl pouze Portugalčin větší počet lepších umístění v rámci počtu rozhodčích. Ve physique žen do 163 cm pak Margitu od medaile dělily pouhé tři body, které ztratila ve třetím kole, v němž si vybrala pořádnou porci smůly, když pořadatelé nejprve spletli pořadí závodnic a pak se jim opakovaně nedařilo naší reprezentantce pustit správnou hudbu pro volnou sestavu.

Čtvrté místo a mimořádný úspěch ve své první soutěžní sezóně v bodyfitness žen vybojovala i Arleta Krausová, která se představila v kategorii do 163 cm, stejně výborného výsledku dosáhli také Eliška Dombková (bikini fitness žen do 169 cm) a Vladimír Štěpánek (kulturistika mužů masters nad 65 let).

K cenné účasti ve finále se na šampionátu dále probojovali Lukáš Topinka (klasická kulturistika mužů do 175 cm), Vladimír Dvořák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let), Jiří Rohan (kulturistika mužů masters nad 65 let), Pavla Pranspergerová (bodyfitness žen do 158 cm) a Jana Bolomová (bodyfitness žen do 168 cm).

Absolutními mistry Evropy se stali například Jorge Zamorano (kulturistika mužů), Stepan Stepanenko (kulturistika juniorů), Manuel Cañadillas (kulturitika mužů masters), Evgenia Mishchenko (fitness žen), Oksana Brygidyr (bikini fitness žen), Maria Hasselmark (bodyfitness žen), Barbara Menage (physique žen), anebo Fa’Iq Ma’Arij (physique mužů).

Za mistrovstvím Evropy pro rok 2016 se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků s body.

Přejdi k šampionátu:

Přehled umístění českých reprezentantů

    3. místo - Vojtěch Trnka (kulturistika mužů do 75 kg) [16] *
    6. místo - Lukáš Topinka (klasická kulturistika mužů do 175 cm) [20]
    8. místo - Kateřina Fantová a Pavel Fanta (smíšené páry) [10]
    9. místo - Jan Páleníček (klasická kulturistika mužů do 180 cm) [12]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy juniorů a masters a na Mistrovství Evropy ve fitness.

Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 3 Stanislav Vizenher Ukrajina 1989 66,6/167,6 7 12 7 19
2. 6 Halim Mayeux Francie 1978 64,1/166 10 26 10 36
3. 9 Michele Raganati Itálie 1985 67/167,4 13 38 16 54
4. 1 Francesco Brandanu Itálie 1964 66,7/167,7 19 38 22 60
5. 5 Rain Kuusnõmm Estonsko 1987 66,6/167,8 27 50 22 72
6. 4 Robert Horvat Chorvatsko 1965 66,6/167 29 48 26 74
7. 8 Frederic Faulon Francie 1980 57,4/158,5 39
8. 2 Alberto Siesto Itálie 1961 63,1/163,7 39
9. 7 Giancarlo La Piana Itálie 1954 62,5/164,5 41

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 13 Omar Obino Itálie 1976 70,7/169 5 10 7 17
2. 19 Elnur Shikhaliyev Ázerbájdžán 1982 70,1/168,6 13 20 14 34
3. 17 Pedro Ortega Španělsko 1975 67,2/169,2 11 30 13 43
4. 12 Mert Soyusinmez Turecko 1979 72,2/170,2 20 40 21 61
5. 15 Edzus Prieditis Lotyšsko 1990 70/168,3 29 48 22 70
6. 11 Sefa Salman Turecko 1988 69,5/168,7 29 56 30 86
7. 18 Peep Reinart Estonsko 1988 70,4/168,8 33
8. 16 Nebojsa Bojcovski Srbsko 1982 70,6/170 39
9. 14 Claudio Adam Portugalsko 1977 74/171 42

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 36 Mykhailo Kislyakov Ukrajina 1986 74,4/175 8 18 7 25
2. 29 Patrik Štiglic Slovensko 1987 75,6/173,5 13 22 9 31
3. 28 Jani Lemberg Finsko 1972 77,3/173,3 14 26 15 41
4. 35 Antonio Ludovico Itálie 1981 77,7/173,6 17 42 20 62
5. 22 Imre Vähi Estonsko 1977 77,5/174,1 23 44 22 66
6. 24 Lukáš Topinka Česká republika 1988 78,9/175 32 56 24 80
7. 39 Ilkay Beyga Turecko 1984 77,6/173,7 40
8. 30 Kamil Romanek Polsko 1987 77,8/174,9 42
9. 34 Cristian Fekete Rumunsko 1988 77,1/173,7 44
10. 40 Levent Gençoğlu Turecko 1990 72,3/173 50
11. 33 Josep Mayoral Panades Španělsko 1984 75,5/173,5 52
12. 27 Michel Decolle Belgie 1969 74,5/173,6 57
13. 41 Rubén Rocha Portugalsko 1990 77,9/174 62
14. 32 Idris Başaran Turecko 1981 71,9/171,2 66
15. 23 Abdullah Ömürlü Turecko 1981 72/172 74
25 Giovanni Visconti Itálie 1975 74,4/174,5
26 Petar Petrov Bulharsko 1992 74,5/173,5
31 Abdullah Acabey Turecko 1989 77/173
37 Tamas Marton Maďarsko 1989 74,2/174
38 Francisco Ramalho Portugalsko 1989 73/171,5

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 47 Patryk Jaskiewicz Polsko 1992 81,2/176 8 14 12 26
2. 54 Antonio De La Torre Španělsko 1974 82,6/178 8 18 8 26
3. 46 Alexandre Piel Francie 1974 81,1/176,2 15 36 17 53
4. 48 Vitali Champalov Bělorusko 1978 82,7/177 21 40 22 62
5. 44 Lionel Wollbrett Francie 1973 83,2/177,5 20 44 21 65
6. 49 Konstantinos Koutras Kypr 1979 80,9/176,2 36 56 24 80
7. 51 Siim Savisaar Estonsko 1988 71,5/177,5 38
8. 45 Brian Bonde Dánsko 1975 83,9/180 40
9. 43 Jan Páleníček Česká republika 1989 81,6/178,5 44
10. 53 Aliaksei Patarocha Bělorusko 1986 82,2/178 48
11. 50 Mehmet Tatar Turecko 1987 84,7/178,7 48
12. 52 Reno Banks Velká Británie 1980 83,3/178,5 57

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 65 Hubert Kulczynski Polsko 1989 87,6/180,7 7 12 9 21
2. 75 Jacek Ratusznik Polsko 1989 91,4/184 12 20 10 30
3. 59 Cristian Perez Španělsko 1981 94/187 14 36 15 51
4. 76 Marc Skovsbøgh Dánsko 1986 89,5/183,5 19 40 22 62
5. 68 Zack Mcguirk Velká Británie 1986 88/183 31 50 21 71
6. 64 Jose Perez Ramirez Španělsko 1982 89,3/185,6 33 56 25 81
7. 63 Serdar Teker Turecko 1980 88,6/183 33
8. 56 Ivan Krzanovic Srbsko 1991 87,3/183,2 40
9. 73 Emmanuel Iwuji Bulharsko 1992 91,3/185,3 43
10. 62 Eric Lompard Francie 1988 90,3/186 56
11. 74 Bartosz Leoniewski Polsko 1989 87,2/182,5 57
12. 58 Mathias Hansen Dánsko 1992 94,3/190 61
13. 69 Jp Flikweert Nizozemsko 1980 86,2/189 61
14. 67 Alen Ahmethodžić Bosnia a Hercegovina 1978 102,5/194 65
15. 57 Romain Rimbaud Francie 1987 91,9/186 67
60 Aleksandar Stojic Srbsko 1985 88,3/183,2
61 Krzysztof Piotrowski Itálie 1980 92,1/186
66 Ivan Ivanov Bulharsko 1985 87,8/183,6
70 Marco Vaccino Itálie 1987 85,7/180,5
72 Gedvydas Norkevičius Litva 1990 87,4/182
DNC 71 Giorgi Rusia Gruzie 1993 80,3/182,5

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 65 Hubert Kulczynski Polsko 1989 87,6/180,7 5 5
2. 47 Patryk Jaskiewicz Polsko 1992 81,2/176 11 11
3. 36 Mykhailo Kislyakov Ukrajina 1986 74,4/175 14 14
4. 3 Stanislav Vizenher Ukrajina 1989 66,6/167,6 21 21
5. 13 Omar Obino Itálie 1976 70,7/169 24 24

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 858 Igor Kočiš Slovensko 1976 70 7 10 7 17
2. 851 Aristide Mbomni Německo 1978 68,5 8 20 10 30
3. 862 Miroslav Škadra Slovensko 1977 68,8 17 34 19 53
4. 855 Rene Kenda Rakousko 1982 69,8 18 38 19 57
5. 853 Alexandre Bozonnet Francie 1979 69,4 27 44 21 65
6. 856 Emanuele Vezzola Itálie 1975 69,6 30 58 28 86
7. 854 David Henriques Francie 1975 69,2 35
8. 857 Francesco Cervino Itálie 1981 66 36
9. 852 Ibrahim Efe Turecko 1977 69,5 47
10. 861 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 68,9 51
11. 860 Maas Bogzoba Turecko 1976 69 52
12. 859 Philipp Jendreiek Německo 1991 67,5 60

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 871 Maurizio Montalto Itálie 1972 74,3 11 16 13 29
2. 865 Carles Viñals Španělsko 1978 74,5 7 20 12 32
3. 870 Vojtěch Trnka Česká republika 1993 75 15 38 12 50
4. 878 Tomasz Marzec Polsko 1993 74,8 22 36 20 56
5. 864 Jamal Judeiri Ázerbájdžán 1981 74,8 22 36 26 62
6. 869 Selim Tarakçi Turecko 1976 75 31 54 26 80
7. 875 Raigo Kuusnõmm Estonsko 1988 74,9 34
8. 876 Miroslav Lelko Slovensko 1990 75 41
9. 866 Miguel Pinto Francisco Portugalsko 1987 74,9 45
10. 877 Utas Žylė Litva 1987 74,6 51
11. 867 Juan Ortega Španělsko 1975 75 57
12. 873 Andrei Alexandrescu Rumunsko 1977 73,3 58
13. 863 Abdul Hikmat Dánsko 1988 75 67
14. 879 Ergül Çimen Turecko 1985 75 70
15. 868 Serge Sadoven Francie 1967 72,2 70
16. 874 Roderick Schembri Malta 1985 72,6 72

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 888 Rafael Beltran Španělsko 1983 79,5 10 16 8 24
2. 882 Alberto Alonso Španělsko 1979 79 14 26 15 41
3. 895 Nour El Felyly Španělsko 1987 78,3 15 28 18 46
4. 898 Thomas Ruggini Itálie 1978 77,6 12 36 21 57
5. 887 Ján Soták Slovensko 1982 79,2 36 50 19 69
6. 902 Charles Barbe Francie 1978 79,5 25 54 23 77
7. 890 Filippo Masucci Itálie 1969 79 39
8. 884 Piotr Klinkosz Polsko 1985 79,7 40
9. 891 Kushtrim Bajraktaraj Kosovo 1984 78,5 40
10. 889 Matteo Martinez Itálie 1970 79,9 44
11. 903 Adil Jennane Francie 1979 76,3 59
12. 880 Artem Shulzhenko Ukrajina 1987 79,9 61
13. 900 Rogério Barradas Portugalsko 1982 79 64
14. 881 Rui Nascimento Portugalsko 1990 79,4 67
15. 901 David Alexander Island 1984 78,5 68
883 Sergio Blanco Itálie 1969 80
885 Musstapha El Mechtali Francie 1976 79,2
886 Jozef Nagy Slovensko 1985 80
892 Yalçin Ergenekon Turecko 1981 79,5
893 Roderick Theuma Malta 1982 79
894 Gürkan Alkiliç Turecko 1978 77,8
896 Rohid Razban Dánsko 1994 78,1
899 Khayyam Kazimov Gruzie 1982 76,7
904 Lorenzo Fabbian Itálie 1985 80

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 909 Ott Kiivikas Estonsko 1977 84,4 6 14 7 21
2. 915 Jonathan Quintero Španělsko 1980 83 15 32 12 44
3. 921 Vincent Craine Irsko 1985 84,4 15 28 19 47
4. 907 Milton Anjo Portugalsko 1979 84,3 15 34 21 55
5. 908 Mohamed Benziane Francie 1983 84,8 32 52 19 71
6. 910 Paweł Lisowski Polsko 1981 83,2 29 50 24 74
7. 916 Rui Manuel Barros Rodrigues Portugalsko 1988 81,3 37
8. 920 Mariusz Balazinski Polsko 1970 83,8 38
9. 919 Alexandre David Portugalsko 1983 84,7 42
10. 918 Vicente Olombrada Španělsko 1982 84,5 45
11. 906 Dhorel Yengo Fouani Francie 1987 83,7 59
12. 914 Sinan Aydemir Turecko 1977 84,9 60
13. 917 Nicolas Ventura Itálie 1987 84 66
14. 913 Gianluca De Gortes Itálie 1974 85 69
15. 922 Vincenzo Coppola Malta 1993 84,5 75
16. 912 Stefano Valsecchi Itálie 1968 82,6 77

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 931 Jorge Zamorano Španělsko 1982 87,6 5 10 9 19
2. 941 Zhivko Petkov Bulharsko 1988 88,5 15 24 16 40
3. 928 Tomáš Tabačiar Slovensko 1985 88,3 15 30 14 44
4. 939 Mariusz Tomczuk Polsko 1985 88,6 16 40 21 61
5. 943 Jose Manuel Lopez Španělsko 1980 88,8 27 46 15 61
6. 942 Jonathan Ardenoy Francie 1983 89,3 35 60 27 87
7. 927 Fernando Navarro Španělsko 1977 87,7 36
8. 940 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 89,2 37
9. 929 Dennis Jensen Dánsko 1992 86,4 39
10. 934 Saif Jaseem Dánsko 1980 87,2 58
11. 932 Sergey Rodin Rusko 1978 88 59
12. 930 Franck Collingro Francie 1986 87,9 60
13. 936 Görkem Gürsoy Turecko 1982 90 61
14. 938 Lukasz Marcinkowski Polsko 1986 89,3 62
15. 935 Ismail Bayram Turecko 1992 87,5 71
926 Luca Corrado Itálie 1989 88,4
933 Patrick Schenk Švýcarsko 1979 87,8
937 Turhan Güçlü Turecko 1980 88,1

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 957 Luis Llorente Španělsko 1984 93,3 7 24 12 43
2. 946 Oleg Kakorin Rusko 1988 93,6 11 26 24 61
3. 956 Manuel Cañadillas Španělsko 1974 94,1 25 38 10 73
4. 961 Stepan Stepanenko Ukrajina 1995 94,4 23 36 20 79
5. 949 Roman Dudushkin Rusko 1982 94,1 27 34 19 80
6. 955 Rabi Fahkro Švédsko 1983 93,9 24 54 21 99
7. 950 Jakub Potocki Polsko 1971 94 36 36
8. 951 Marko Barić Chorvatsko 1991 93,5 36 36
9. 958 Tomas Svernenka Irsko 1981 92,4 39 39
10. 947 Davide Zambaldi Itálie 1987 95 56 56
11. 960 Jimmy Van Der Heijden Nizozemsko 1991 92,6 57 57
12. 959 Mohammad Aziz Dánsko 1986 95 59 59
13. 948 Antoine Zerafa Malta 1967 92,8 65 65
14. 953 Behnam Yousefi Ázerbájdžán 1986 94,1 67 67
15. 954 Jacob Jensen Dánsko 1982 92,8 70 70
16. 952 Murat Fatih Ataç Turecko 1980 92 71 71

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 969 Pascal Chukwu Nizozemsko 1972 95,9 9 16 12 28
2. 973 Reza Kakavand Ázerbájdžán 1981 96,6 11 24 12 36
3. 966 Karol Stuglik Irsko 1986 99,5 12 26 12 38
4. 972 Luigi Quinto Itálie 1976 98,3 18 46 23 69
5. 971 Mattia Vecchi Itálie 1980 99,5 30 48 22 70
6. 965 Djalma Laroque Španělsko 1973 98,4 29 50 26 76
7. 974 Theo Leguerrier Francie 1992 98,6 33
8. 975 David Pozzi Španělsko 1983 98,1 36
9. 976 Gilberto Ciriello Itálie 1972 98,2 51
10. 967 Jorge Aunion Španělsko 1980 96,8 51
11. 964 Arne Lundell Švédsko 1974 99,5 52
12. 963 Jörg Kapfer Rakousko 1971 96,5 58
13. 968 Andrey Popov Rusko 1973 98,5 59
14. 970 Ahmet Koçak Turecko 1982 98,3 69

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 997 Adam Kozyra Ukrajina 1984 121 6 14 5 19
2. 982 Andrea Presti Itálie 1987 106 12 26 13 39
3. 987 Matteo Innocenti Itálie 1988 105,2 12 24 18 42
4. 994 Marco Sapigni Itálie 1981 111,3 20 42 15 57
5. 981 Zi Makanda N’Giuwu Rumunsko 1978 102,2 21 36 23 59
6. 983 Maciej Kieltyka Polsko 1985 101,1 36 58 28 86
7. 996 Tomislav Damjanović Bosnia a Hercegovina 1994 108,5 38
8. 991 Deividas Dubinas Litva 1985 111,4 40
9. 992 Piotr Ševčenko Litva 1986 110,7 42
10. 989 Andre Dufrasness Belgie 1969 102,6 46
11. 993 Andrey Makeev Rusko 1980 105,4 64
12. 990 Krasimir Sarafov Bulharsko 1976 120,9 64
13. 985 Sergei Agunovich Bělorusko 1980 111,8 68
14. 984 Arkadiusz Rozanski Polsko 1973 107 69
15. 986 Florent Dorizon Francie 1991 100,6 69
16. 988 Ján Král Slovensko 1981 108,7 70
17. 995 Aleksandr Alekseev Rusko 1959 108,7 82

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 931 Jorge Zamorano Španělsko 1982 87,6 5 5
2. 969 Pascal Chukwu Nizozemsko 1972 95,9 14 14
3. 997 Adam Kozyra Ukrajina 1984 121 16 16
4. 957 Luis Llorente Španělsko 1984 93,3 21 21
5. 888 Rafael Beltran Španělsko 1983 79,5 22 22
6. 909 Ott Kiivikas Estonsko 1977 84,4 27 27
7. 858 Igor Kočiš Slovensko 1976 70 33 33

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 44 Natalia Kordus
Hubert Kulczynski
Polsko 6 12 11 23
2. 47 Lisbeth Grape
Johnny Grape
Švédsko 9 18 7 25
3. 50 Ariell Rosenblad
André Thesen
Norsko 15 30 10 40
4. 51 Katy Marques
Antonio Rui Silva
Portugalsko 22 48 24 72
5. 53 Hanna Ihnatsenka
Aliaksei Patarocha
Bělorusko 25 50 22 72
6. 52 Chantal Graziani
Vincenzo Coppola
Malta 29 52 29 81
7. 49 Alina Aschilean
Sebastian Vasut
Rumunsko 35
8. 48 Kateřina Fantová
Pavel Fanta
Česká republika 42
9. 45 Olga Shestoperova
Andrey Popov
Rusko 43
10. 46 Nika Maštruko
Matej Barišić
Chorvatsko 50

Přehled umístění českých reprezentantů

    3. místo - Vojtěch Trnka (kulturistika juniorů do 75 kg) [7]*
    3. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let) [7]
    4. místo - Vladimír Štěpánek (kulturistika mužů masters nad 65 let) [5]
    4. místo - Margita Zámolová (physique žen masters) [19]
    5. místo - Jiří Rohan (kulturistika mužů masters nad 65 let) [5]
    6. místo - Vladimír Dvořák (kulturistika mužů masters od 60 do 64 let) [7]
    9. místo - Andrea Horňáková (bikini fitness juniorek do 166 cm) [18]
    10. místo - Lukáš Bína (klasická kulturistika juniorů) [14]
    11. místo - Pavel Fanta (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg) [15]
    12. místo - Radek Svoboda (physique juniorů nad 178 cm) [16]
    14. místo - Michaela Mazáčová (bikini fitness juniorek do 166 cm) [18]
    16. místo - Radek Čejka (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg) [19]
    bez umístění - Marcela Blechtová (bikini fitness žen masters) [46]
    bez umístění - Markéta Tůmová (bikini fitness žen masters) [46]
    bez umístění - Kateřina Fantová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [23]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy ve fitness.

Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 74 Natalya Radionova Rusko 1997 159 7 8 15
2. 72 Brenda Maer Maďarsko 1999 159 10 9 19
3. 73 Alexandra Kovalská Slovensko 1993 160,2 18 13 31
4. 70 Rebeca Git Rumunsko 1998 162 21 20 41
5. 71 Roxana Buruian Rumunsko 1996 144 24 25 49
6. 76 Vanessza Leányfalvi Maďarsko 1998 159,2 27 30 57

Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 90 Tatiana Kožuchová Slovensko 1999 166,5 13 12 11 12 23
2. 83 Eva Bániková Slovensko 1995 168,5 26 12 23 6 29
3. 81 Kristína Juricová Slovensko 2000 168,5 14 16 19 14 33
4. 86 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,7 6 37 7 30 37
5. 89 Aleksandra Kepa Polsko 2000 169,6 18 36 17 25 42
6. 82 Luca Darvas Maďarsko 1995 167,3 41 18 30 17 47
7. 84 Barbara Armbruster Srbsko 1993 168 51 16
8. 87 Boglárka Sántics Maďarsko 1996 166,7 37 44
9. 85 Jelena Lukic Srbsko 1995 167 46 36
10. 80 Marta Sawiniec Polsko 1999 169,5 36 49
11. 88 Sena Köksal Turecko 2000 163,5 44 55

Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 90 Tatiana Kožuchová Slovensko 1999 166,5 7 7
2. 74 Natalya Radionova Rusko 1997 159 8 8

Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 71 Alexandru Roatis Rumunsko 1996 165,5 21 5 26
2. 72 H. Cem Turgutoglu Turecko 1993 171,3 15 15 30
3. 70 Bartlomiej Byjos Polsko 1993 168,2 9 22 31
4. 68 Artem Volguntcev Rusko 1997 8 23 31
5. 67 Burak Saglam Turecko 1996 178 23 10 33

Bikini fitness juniorek do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 166 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159,5 7 8 8
2. 161 Michaela Kanuščáková Slovensko 1993 158,4 10 8 8
3. 154 Maureen Blanquisco Norsko 1993 156 17 18 18
4. 155 Deniz Saypinar Turecko 1994 153,5 16 18 18
5. 167 Thelma Paulo Portugalsko 1993 154,4 25 24 24
6. 163 Yana Yenko Ukrajina 1994 159,9 36 29 29
7. 152 Ana Filkovic Chorvatsko 1994 158,5 38
8. 162 Magdalena Suwinska Polsko 1993 157,6 38
9. 156 Karina Polovnikov Estonsko 1996 158 38
10. 151 Yevheniia Pushka Ukrajina 1994 158 60
11. 168 Silvia Martinez Španělsko 1995 159,8 61
12. 158 Ana Gomes Portugalsko 1993 151,5 62
13. 164 Jessica Hugues Francie 1994 157,1 63
14. 157 Alexandra Gábor Maďarsko 1994 159,5 64
15. 165 Vanessza Kulcsár Maďarsko 1994 158,3 66
153 Jarmilla Gömbi Maďarsko 1995 153
159 Joana Isabel Aguiar Portugalsko 1995 156
160 Savanah Prez Belgie 1996 159,8

Bikini fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 172 Timea Trajteľová Slovensko 1995 165,6 8 10 10
2. 185 Vivien Lengyel Maďarsko 1995 163,7 11 11 11
3. 176 Georgie Lewis Velká Británie 1993 164,9 15 16 16
4. 177 Veronika Iljinaite Litva 1995 162,8 17 20 20
5. 173 Sanne Mose Dánsko 1993 164 24 22 22
6. 180 Dilek Civci Turecko 1984 163,2 37 29 29
7. 170 Monika Naumova Bulharsko 1993 165,7 38
8. 178 Melina Keltaniemi Finsko 1996 161 39
9. 181 Andrea Horňáková Česká republika 1994 164,4 43
10. 187 Monika Grzebieluch Polsko 1993 165 43
11. 171 Paula Krämer Německo 1997 160,5 63
12. 179 Karina Spanggaard Dánsko 1993 165,5 64
13. 186 Susana Sans Španělsko 1993 164,1 67
14. 183 Michaela Mazáčová Česká republika 1993 163,5 68
15. 174 Franziska Lohberger Německo 1996 160,3 68
16. 182 Paula Janson Nizozemsko 1995 166 75
175 Lara Vassallo Malta 1993 162
184 Tamar Skhiladze Gruzie 1996 164,2

Bikini fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 193 Ioana Sulea Rumunsko 1996 176,9 15 12 12
2. 198 Anna Grebenchenko Rusko 1994 169,5 8 14 14
3. 199 Erika Kandráčová Slovensko 1995 167 19 14 14
4. 196 Monika Šteflovičová Slovensko 1994 170,7 17 20 20
5. 202 Lisa-Mari Ingebrigtsen Norsko 1994 167,7 18 21 21
6. 200 Kristina Zdorikova Rusko 1993 166,2 34 28 28
7. 194 Hannah Kent Velká Británie 1994 170,3 37
8. 203 Reetta Virtanen Finsko 1996 171,6 37
9. 197 Frida Paulsen Stern Švédsko 1994 169 45
10. 191 Vivien Hupczik Maďarsko 1996 171,5 52
11. 195 Nurcan Kabali Turecko 1996 169 55
12. 192 Ivona Nemcic Chorvatsko 1994 166,5 57
13. 201 Fruzsina Ignácz Maďarsko 1994 171,5 65

Bikini fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 166 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159,5 5 5
2. 172 Timea Trajteľová Slovensko 1995 165,6 10 10
3. 193 Ioana Sulea Rumunsko 1996 176,9 14 14

Bikini fitness žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 246 Madelen Myhr Švédsko 1981 164,5 9 8 8
2. 230 Frida Sjöström Švédsko 1980 165,3 11 11 11
3. 237 Nataliia Partaloha Ukrajina 1981 157,1 11 13 13
4. 210 Liz Richardson Velká Británie 1979 170,9 20 23 23
5. 227 Stanislava Prítrská Slovensko 1980 162,1 28 25 25
6. 238 Ekaterina Rubanenko Rusko 1980 160,3 31 26 26
7. 250 Yasmina Benallal Irsko 1981 163,8 33
8. 213 Nucia Freitas Švýcarsko 1976 154 34
9. 245 Nicky Raj Velká Británie 1977 167,5 53
10. 225 Daniela Falzaroni Itálie 1977 154,3 57
11. 231 Judit Béres Maďarsko 1975 156 57
12. 232 Ekaterina Romanova Rusko 1980 162,7 57
13. 216 Lucia Baldwin Slovensko 1978 163,4 59
14. 228 Liliana Fernandes Portugalsko 1979 162 61
15. 205 Sara Caprioli Itálie 1979 162 71
206 Elsa Pena Portugalsko 1977 162
207 Alessia De Mitri Itálie 1977 165
208 Barbara Kormanik Maďarsko 1975 163,2
209 Nadja Eerola Finsko 1970 156,6
211 Signe Tilk Estonsko 1974 167,5
212 Camilla Brahms Norsko 1981 167
214 Prescillia Leroy Francie 1980 165,2
215 Elena Galatan Turecko 1978 161,3
217 Heidi Östergard Finsko 1973 166,2
218 Francesca Petrella Itálie 1974 162
219 Onnela Raudsepp Estonsko 1972 165,8
220 Eranda Shuaipi Albánie 1979 161
221 Sara Diaz Španělsko 1978 160,9
222 Aurelia Bissoli Itálie 1979 164,5
223 Karolina Janowska Polsko 1981 163
224 Nadezda Rjabchuk Island 1977 170,2
226 Ana Lia Hernandez Španělsko 1978 159,5
229 Manuela Di Febbo Itálie 1975 166
233 Marcela Blechtová Česká republika 1975 159,8
234 Agnies Urban Maďarsko 1977 164,5
235 Helena Ferreira Portugalsko 1974 162
236 Laura Kalnina Lotyšsko 1980 168
239 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 150,5
240 Amira Ghadhab Německo 1981 163
241 Gergana Vlaeva Bulharsko 1975 157,5
242 Lubna Ouarghi Nizozemsko 1978 166,5
243 Viola Schulz Německo 1977 164,8
244 Markéta Tůmová Česká republika 1979 176
247 Sabrina Santamaria Itálie 1979 160,5
248 Emilie Escaffre Francie 1978 172,5
249 Rocio Pedrero Španělsko 1978 158

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 244 Mona Popp Německo 1993 160,5 10 9 9
2. 235 Klaudia Pisarčíková Slovensko 1993 162,2 11 12 12
3. 236 Vibeke Litland Norsko 1994 164,8 19 19 19
4. 243 Maria Sonstad Norsko 1995 159,2 24 20 20
5. 238 Adriana Sojková Slovensko 1995 170,2 26 24 24
6. 247 Isabell Petzuch Německo 1995 167,2 23 24 24
7. 241 Nelli Heikkilä Finsko 1996 167,7 32
8. 246 Elėja Lukytė Litva 1995 164,2 42
9. 245 Petra Palomäki Finsko 1993 159,5 48
10. 239 Therese Vilrik Dánsko 1993 159,5 50
11. 240 Andrea Regidor Španělsko 1993 165,5 53
12. 237 Irma Jonsdottir Island 1996 166 55
13. 242 Dilara Korkmaz Turecko 1994 168,8 65

Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 136 Eva Berenguer Španělsko 1979 151 9 6 6
2. 140 Irina Topoleva Rusko 1976 160,3 10 11 11
3. 123 Maria Hasselmark Švédsko 1978 169,5 14 16 16
4. 133 Janne Krohn Norsko 1975 163 26 23 23
5. 124 Giusy Dezio Itálie 1978 166 22 24 24
6. 121 Djeini Doumbia Belgie 1976 174,8 33 24 24
7. 131 Monica Claussen Norsko 1974 168 33
8. 120 Elena Chernousenko Ukrajina 1981 166,5 37
9. 137 Olha Martynova Ukrajina 1978 161,5 43
10. 139 Susanne Schramm Německo 1977 170,3 51
11. 138 Francoise Linois Francie 1978 171,1 54
12. 122 Simone Schneiter Švýcarsko 1976 166 58
13. 142 Oana Marinescu Rumunsko 1974 160,5 66
14. 125 Synnøve Belden Norsko 1978 165 70
15. 129 Stephanie Szesny Německo 1979 171,4 70
16. 128 Claudia Leher Francie 1978 154,3 72
126 Sandra Ásgrímsdóttir Island 1981 164,5
127 Hellen Lopulula Nizozemsko 1974 161,5
130 Malgorzata Mackiewicz Polsko 1972 174,3
132 Kateřina Fantová Česká republika 1977 160
134 Anna Bochicchio Itálie 1978 154,3
135 Heli Ahvenainen Finsko 1976 160,6
141 Demet Meşe Turecko 1978 169

Bodyfitness žen masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 150 Carina Isaksson Švédsko 1966 159,6 7 6 6
2. 145 Anikó Vörös Maďarsko 1969 153 14 13 13
3. 149 Cristina Menini Itálie 1969 161 14 16 16
4. 146 Irina Blinova Rusko 1970 161,3 19 16 16
5. 148 Kirsi Palosaari Finsko 1967 168,2 31 26 26
6. 147 Mona Hoff Norsko 1967 163,5 25 27 27
7. 151 Marie Di Franco Francie 1963 159 33
8. 152 Esta Pilt Estonsko 1964 157,6 37
9. 153 Marina Reis Portugalsko 1967 159,1 45
10. 143 Monica Leutwiler Švýcarsko 1971 163,5 50
11. 144 Dilek Yaşar Turecko 1970 159 55

Bodyfitness žen masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 136 Eva Berenguer Španělsko 1979 151 5 5
2. 150 Carina Isaksson Švédsko 1966 159,6 10 10

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 14 Olivier Kremers Belgie 1993 92,7/190 8 12 6 18
2. 8 Gustav Gaarde Dánsko 1996 81,4/179 13 24 14 38
3. 2 Bartosz Budzynski Polsko 1993 90,1/188,5 15 28 11 39
4. 3 Michal Zaukolec Slovensko 1993 81,5/181,5 16 36 20 56
5. 9 Muratcan Karahasanlar Turecko 1994 81/177 27 50 28 78
6. 12 Tomáš Marton Slovensko 1993 86,4/185 35 58 23 81
7. 6 Maykal Spasov Bulharsko 1995 79,4/178,6 39
8. 5 Emre Özkaram Turecko 1994 77,2/179,2 40
9. 7 Calle Bolund Švédsko 1993 79,7/178,3 40
10. 4 Lukáš Bína Česká republika 1994 72,9/173,3 44
11. 1 Yunus Caglayan Turecko 1994 76,5/177,3 58
12. 10 John Lausvuo Finsko 1993 75,8/178 58
13. 11 Giorgi Rusia Gruzie 1993 80,3/182,5 66
14. 13 Ingi Birgirsson Island 1995 86,4/182,5 67

Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 18 Antonio De La Torre Španělsko 1974 82,6/178 8 14 8 22
2. 29 Benito Ruiz Španělsko 1970 82,9/178,9 8 18 10 28
3. 40 André Thesen Norsko 1968 79,5/175,9 14 28 13 41
4. 28 Karbane Chakhmani Španělsko 1973 73,2/172 29 42 22 64
5. 19 Fredrik Ström Švédsko 1976 96,8/191,1 20 44 20 64
6. 24 Ole Dragseth Norsko 1972 76/174,5 35 60 30 90
7. 25 Jani Sinisalo Finsko 1975 77,8/176 36
8. 20 Hüseyin Cece Německo 1976 72,9/171,7 37
9. 21 Oktay Koç Turecko 1973 82,5/177 40
10. 23 Roger Lineau Švédsko 1971 74,1/174 51
11. 22 Jean Francois Garrigues Francie 1974 67,7/172,5 57
12. 17 Brian Bonde Dánsko 1975 83,9/180 60
13. 26 Ludovic Ghyselinck Francie 1976 77,6/174 63
14. 27 Fatih Sürmeli Turecko 1971 82,6/177,3 70

Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 39 Johnny Grape Švédsko 1963 75,6/174 5 10 5 15
2. 34 Francesco Brandanu Itálie 1964 66,7/167,7 12 22 10 32
3. 31 Roman Läber Švýcarsko 1964 82,8/177,5 13 28 15 43
4. 38 Jochen Kretz Německo 1964 87,9/182 21 40 21 61
5. 32 Raymond Cassar Malta 1962 79,5/177,2 23 50 24 74
6. 35 Timo Kiviniemi Finsko 1961 70,2/172,5 32 60 30 90
7. 36 Ali Cem Erkara Turecko 1966 77,6/176 36
8. 37 Alberto Siesto Itálie 1961 63,1/163,7 41
9. 33 Giancarlo La Piana Itálie 1954 62,5/164,5 41

Klasická kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 18 Antonio De La Torre Španělsko 1974 82,6/178 5 5
2. 39 Johnny Grape Švédsko 1963 75,6/174 10 10

Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 211 Edgaras Gladas Litva 1993 73,1 11 20 9 29
2. 212 Tomasz Marzec Polsko 1993 74,8 11 26 15 41
3. 209 Vojtěch Trnka Česká republika 1993 75 17 26 16 42
4. 213 Lucas Guido Německo 1993 72,6 20 46 14 60
5. 215 Gyunay Gyurgendzhi Bulharsko 1994 74,3 25 44 25 69
6. 210 Jakub Siemek Polsko 1995 73,5 19 46 26 72
7. 214 Armando Mansaku Albánie 1994 68,3 35

Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 224 Stepan Stepanenko Ukrajina 1995 94,4 5 14 6 20
2. 221 Lorenzo Leeuwe Nizozemsko 1994 97,8 15 18 11 29
3. 229 Pablo Llopis Munoz Španělsko 1993 96,1 17 30 16 46
4. 227 Tomislav Damjanović Bosnia a Hercegovina 1994 108,5 15 42 22 64
5. 223 Kristian Wolski Polsko 1993 94,5 22 44 22 66
6. 225 Rohid Razban Dánsko 1994 78,1 34 60 29 89
7. 219 Patrik Valach Slovensko 1995 90,8 36
8. 230 Kamil Tanwic Polsko 1993 125,1 36
9. 218 Ozan Nural Önder Turecko 1995 89,8 43
10. 228 Tomasz Giza Polsko 1995 85,9 54
11. 220 Mustafa Yildiz Turecko 1993 94,3 56
12. 226 Marius Mėgelaitis Litva 1994 83,7 60
13. 231 Vincenzo Coppola Malta 1993 84,5 64
14. 222 Can Güngör Turecko 1995 82,5 64

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 224 Stepan Stepanenko Ukrajina 1995 94,4 5 5
2. 211 Edgaras Gladas Litva 1993 73,1 10 10

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 158 Sandro Brocca Itálie 1970 67,6 12 5 17
2. 157 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 68,9 26 10 36
3. 156 Ismail Kabakçi Turecko 1974 68,4 22 15 37
4. 155 Çetin Efe Turecko 1974 69,5 40 20 60

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 167 Filippo Masucci Itálie 1969 79 5 12 9 21
2. 171 Andriy Sharapov Ukrajina 1976 79,5 11 22 6 28
3. 169 Matteo Martinez Itálie 1970 79,9 13 26 16 42
4. 160 Jens Schneider Německo 1969 79,4 20 40 19 59
5. 168 Dominique Dion Francie 1967 77,3 32 48 24 72
6. 163 Christian Racan Rakousko 1974 75,6 31 58 29 87
7. 164 Mats Ljung Švédsko 1975 78,2 32
8. 170 Fredrik Spång Švédsko 1974 79,1 38
9. 166 Eric Miet Francie 1968 79 42
10. 162 Juan Ortega Španělsko 1975 75 50
11. 161 Serghei Gospodar Moldavsko 1972 79,6 55
12. 165 Taner Uçar Turecko 1972 77,9 60

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 177 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 89,2 11 18 8 26
2. 174 Giovanni Cubeddu Francie 1972 88,5 11 22 10 32
3. 175 Martin Koslowski Německo 1973 87,6 12 20 14 34
4. 185 Stephane Pelloquin Francie 1973 86,2 16 36 17 53
5. 186 Lorenzo Fernandez Španělsko 1974 90 25 54 26 80
6. 180 Carlos Pereira Portugalsko 1971 87,5 32 54 29 83
7. 178 Lionel Thoue Francie 1973 86,4 38
8. 187 Roman Kronberger Rakousko 1974 88,5 40
9. 179 Dražen Salopek Chorvatsko 1972 87,8 44
10. 176 Antti Pirinen Finsko 1973 89,7 51
11. 188 Pavel Fanta Česká republika 1973 88,4 56
12. 184 Veysel Karamanoğlugil Turecko 1968 81,9 58
13. 182 Gyula Túró Maďarsko 1973 84,1 66
14. 183 Kamil Narman Turecko 1967 81,1 67
15. 181 Bahattin Yücel Turecko 1971 84 75

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 194 Manuel Cañadillas Španělsko 1974 94,1 7 10 6 16
2. 208 Pascal Chukwu Nizozemsko 1972 95,9 13 30 10 40
3. 200 Jakub Potocki Polsko 1971 94 14 30 16 46
4. 205 Andre Dufrasness Belgie 1969 102,6 16 32 20 52
5. 199 Peter Wilenius Finsko 1976 104,6 27 50 25 75
6. 192 Juan Alberto Machado Španělsko 1970 95,2 30 60 30 90
7. 201 Roland Brosman Slovensko 1974 104,3 36
8. 197 Arkadiusz Rozanski Polsko 1973 107 39
9. 196 Gilberto Ciriello Itálie 1972 98,2 43
10. 191 Andrey Popov Rusko 1973 98,5 52
11. 198 Antoine Zerafa Malta 1967 92,8 55
12. 190 Jörg Kapfer Rakousko 1971 96,5 58
13. 204 Fernando Piedade Portugalsko 1973 92,2 67
14. 206 Krasimir Sarafov Bulharsko 1976 120,9 67
15. 195 Marios Artemiou Kypr 1974 101 73
16. 202 Radek Čejka Česká republika 1968 112 79
193 Shay Dabi Izrael 1968 92
203 Eric Schembri Malta 1967 106,2
207 Coşkun Meriç Turecko 1972 93,6

Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 79 Frederic Mompo Francie 1965 78,1 10 16 11 27
2. 86 Mintxo Lasaosa Španělsko 1965 79,1 12 28 12 40
3. 83 Ismail Lacin Německo 1966 78,5 10 22 20 42
4. 91 Costel Torcea Rumunsko 1965 76,7 22 40 23 63
5. 85 Gunnar Paasche Německo 1960 78,6 27 48 17 65
6. 87 Valerii Koptenko Ukrajina 1966 79,6 29 54 17 71
7. 78 Rui De Moura Portugalsko 1959 72,5 35
8. 81 Maurizio Minoccari Itálie 1962 77,5 40
9. 89 Massimo Venturelli Itálie 1960 78 48
10. 90 Stephane Volet Francie 1966 69,2 51
11. 88 Danilo Barbi Itálie 1966 79,9 56
12. 80 Jari Laine Finsko 1964 77,3 58
13. 84 Sigurkarl Adalsteinsson Island 1959 77,5 60
14. 82 Ismail Yildizel Turecko 1964 72,3 70

Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 104 Anselmo Cortado Španělsko 1964 83,3 9 14 10 24
2. 92 Jan Nordlund Švédsko 1965 101,1 11 24 16 40
3. 93 Edward Walsh Irsko 1965 93,1 18 38 17 55
4. 101 Wolfgang Schober Rakousko 1959 100,6 18 42 15 57
5. 99 Fabrice Ferah Francie 1964 86 31 40 18 58
6. 98 Peter Bendsen Dánsko 1965 90,2 23 54 30 84
7. 96 Aleksandr Alekseev Rusko 1959 108,7 40
8. 100 Aivars Visockis Lotyšsko 1957 88,8 42
9. 97 Jukka Backlund Finsko 1965 101,6 42
10. 95 Jovche Vasilevski Makedonie 1965 96,2 46
11. 103 Noel Mcpartlin Irsko 1963 102,2 56
12. 102 Igor Marufov Rusko 1956 84,7 59
13. 94 Mutlu Bakirtaş Turecko 1962 94,5 65

Kulturistika mužů masters od 60 do 64 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 112 Grzegorz Zieliński Polsko 1952 80,8 9 16 9 25
2. 106 Juan Barreto Španělsko 1952 89,7 12 22 18 40
3. 109 Milan Bodlák Česká republika 1952 80,9 15 34 11 45
4. 111 Mario Pace Malta 1956 80,7 17 34 20 54
5. 110 Willi Odenthal Německo 1954 74 28 44 23 67
6. 108 Vladimír Dvořák Česká republika 1956 77,7 27 60 23 83
7. 107 Mehmet Didin Turecko 1955 74,6 32

Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 117 Rafael Vera Španělsko 1949 78,9 10 5 15
2. 118 Karl Hannig Rakousko 1950 65,7 20 10 30
3. 115 Juhani Mattila Finsko 1950 92,1 30 16 46
4. 114 Vladimír Štěpánek Česká republika 1949 71,7 40 19 59
5. 116 Jiří Rohan Česká republika 1947 87,7 50 24 74

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 194 Manuel Cañadillas Španělsko 1974 94,1 6 6
2. 167 Filippo Masucci Itálie 1969 79 11 11
3. 177 Krzysztof Skryplonek Polsko 1976 89,2 13 13
4. 104 Anselmo Cortado Španělsko 1964 83,3 22 22
5. 79 Frederic Mompo Francie 1965 78,1 25 25
6. 158 Sandro Brocca Itálie 1970 67,6 30 30
7. 112 Grzegorz Zieliński Polsko 1952 80,8 35 35

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 325 Daniela Pfeiffer Německo 1980 164 11 22 15 37
2. 324 Jessica Laghetto Itálie 1978 167,3 14 32 14 46
3. 328 Isabel Martins Baião Portugalsko 1973 165,5 28 32 17 49
4. 338 Margita Zámolová Česká republika 1971 161,5 16 32 17 49
5. 326 Ilania Barnaba Itálie 1979 162 23 46 17 63
6. 323 Maria De Iorgi Itálie 1976 166 18 48 26 74
7. 336 Giuditta Magazzino Itálie 1965 163 34
8. 331 Lisbeth Grape Švédsko 1965 163,3 43
9. 340 Claudia Lambertus Německo 1974 169,2 45
10. 339 Branislava Jovanovic Srbsko 1969 166,6 47
11. 341 Bettina Virenfeldt Dánsko 1968 168 59
12. 333 Semiran Dag Švédsko 1972 153,5 60
13. 334 Tanja Schröder Německo 1973 172,5 64
14. 332 Laurence Prevot Francie 1963 168 64
15. 335 Olga Kourkoulin Izrael 1971 185 71
327 Tatyana Bulut Turecko 1974 174,1
329 Gabriela Zimmermann Německo 1965 158,6
330 Loredana De Franciscis Itálie 1962 153,8
337 Natalia Shatokhina-Artemiou Kypr 1978 165,7

Physique juniorů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 422 Furkan Er Turecko 1995 164 7 7
2. 419 Juan Carbonell Španělsko 1995 166,8 11 11
3. 423 Milad Amiri Finsko 1994 168,6 15 15
4. 420 Marius Varzaru Rumunsko 1993 165 20 20
5. 424 Teodor Petrea Rumunsko 2000 166 27 27
6. 421 Emre Çelik Turecko 1994 165 30 30
7. 418 Florent Wernert Francie 1993 169,5 32 32

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 426 Redir Nerway Švédsko 1993 175,6 11 8 8
2. 438 Dylan Sonneveld Nizozemsko 1994 173 16 17 17
3. 430 Axel Mallia Malta 1999 176 15 17 17
4. 425 Jetmir Goqi Kosovo 1993 173,5 15 19 19
5. 437 Aleksandar Zivkovic Srbsko 1993 175,2 33 20 20
6. 433 Patryk Walczuk Polsko 1994 173 20 23 23
7. 427 Philipe Da Silva Norsko 1994 176 37
8. 435 Clemente Goglia Itálie 1996 173 42
9. 428 Marcin Zganiacz Polsko 1994 176 43
10. 429 Yunus Ozhan Turecko 1995 176 45
11. 436 Sarhed Zada Dánsko 1993 171,5 56
12. 432 Nacho Mora Španělsko 1995 172 63
13. 434 Hikmethan Küçük Turecko 1997 177,7 65
14. 431 Federico Curti Itálie 1993 176 66
15. 439 Robert Jolić Chorvatsko 1993 176,5 72

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 441 Elvis Rudbahs Lotyšsko 1994 186,2 6 6 6
2. 447 Linas Petraitis Litva 1996 180 10 10 10
3. 450 Wilfer Ochoa Španělsko 1994 185 16 19 19
4. 445 Szabolcs Földi Maďarsko 1995 180,5 30 21 21
5. 456 Rene Richter Německo 1995 181 18 23 23
6. 453 Şahin Sağiroğlu Turecko 1994 180,5 32 24 24
7. 443 Tim De Breuker Belgie 1994 182 32
8. 446 Cahit Can Akyol Turecko 1993 188,5 36
9. 455 Isacan Akhan Turecko 1993 193,5 40
10. 452 Levie Curiel Nizozemsko 1993 186 57
11. 451 Vladyslav Holovatyuk Polsko 1997 179 62
12. 442 Radek Svoboda Česká republika 1993 185,7 63
13. 444 Rabie Haddad Dánsko 1996 180,1 64
14. 449 Dániel Kovács Maďarsko 1995 185,5 66
15. 448 Lukasz Majkut Polsko 1995 182,5 68
16. 454 Stefano Beacco Itálie 1993 183,5 69

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 426 Redir Nerway Švédsko 1993 175,6 6 6
2. 422 Furkan Er Turecko 1995 164 12 12
3. 441 Elvis Rudbahs Lotyšsko 1994 186,2 13 13

Physique mužů masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 465 Yasin Şahin Turecko 1975 171,2 7 8 8
2. 477 Sergi Bittan Španělsko 1974 180,2 14 12 12
3. 478 Luís Ribeiro Da Cunha Portugalsko 1974 182,5 14 17 17
4. 471 Ricky Beckford Velká Británie 1973 171,5 21 19 19
5. 466 Antonio Damiano Itálie 1969 173,3 18 22 22
6. 480 Thomas Böhnke Německo 1967 189 37 27 27
7. 476 Carlo Bellodi Itálie 1973 175 37
8. 463 Aykut Karadaş Turecko 1975 175,5 43
9. 470 Tom Vinge Dánsko 1971 179,9 45
10. 479 Pedro Valente Portugalsko 1975 172,5 46
11. 474 Karol Kundzicz Polsko 1971 187 48
12. 473 Benjamin Bjerregaard Dánsko 1976 181,5 63
13. 467 Bartłomiej Mazurkiewicz Polsko 1974 183,5 66
14. 469 Bruce Richardson Velká Británie 1974 176,3 70
15. 468 Dawsen Hamilton Norsko 1971 182 71
16. 475 Róbert Fruzsa Maďarsko 1975 176,5 73
464 Aleh Kanavalau Bělorusko 1972 175,3
472 Steven Winter Velká Británie 1974 174

Přehled umístění českých reprezentantů

    4. místo - Eliška Dombková (bikini fitness žen do 169 cm) [33]*
    4. místo - Arleta Krausová (bodyfitness žen do 163 cm) [19]
    4. místo - Margita Zámolová (physique žen do 163 cm) [15]
    6. místo - Pavla Pranspergerová (bodyfitness žen do 158 cm) [17]
    6. místo - Jana Bolomová (bodyfitness žen do 168 cm) [18]
    8. místo - Barbora Votavová (bikini fitness žen do 166 cm) [29]
    8. místo - Viktor Minář (physique mužů nad 178 cm) [29]
    9. místo - Karolína Machová (bikini fitness žen do 172 cm) [24]
    9. místo - Lenka Trčková (bikini fitness žen nad 172 cm) [21]
    11. místo - Daniela Bečková (bikini fitness žen do 172 cm) [24]
    13. místo - Lenka Jandová (physique žen do 163 cm) [15]
    14. místo - Markéta Tůmová (bikini fitness žen nad 172 cm) [21]
    16. místo - Yuliya Arkhiyereyeva (bikini fitness žen do 163 cm) [33]
    bez umístění - Nikola Matoušová (bikini fitness žen do 163 cm) [33]
    bez umístění - Andrea Horňáková (bikini fitness žen do 166 cm) [29]
    bez umístění - Vyacheslav Arkhiereev (physique mužů nad 178 cm) [29]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 257 Evgenia Mishchenko Rusko 1991 160,5 19 5 19 5 24
2. 253 Marisela Grandic Srbsko 1984 159 11 10 17 11 28
3. 251 Tina Larsen Norsko 1992 155,1 14 27 15 20 35
4. 252 Nikolett Királyvári Maďarsko 1988 160,5 15 34 10 27 37
5. 256 Vicki Gale Velká Británie 1982 161,6 25 15 24 14 38
6. 258 Eveliina Tistelgren Finsko 1990 158 26 26 22 26 48
7. 255 Mihaela Rasca Rumunsko 1977 153,5 33 23
8. 259 Olena Chekerda Itálie 1973 161 40 42
9. 254 Elena Spivak Turecko 1975 56 43 42

Fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 265 Tatiana Kožuchová Slovensko 1999 166,5 11 15 8 14 22
2. 270 Tatiana Dvotrsova Rusko 1979 168,5 26 6 16 7 23
3. 267 Endla Vaher Estonsko 1991 168,6 13 31 8 24 32
4. 271 Eva Bániková Slovensko 1995 168,5 24 12 21 13 34
5. 274 Luca Darvas Maďarsko 1995 167,3 38 20 27 19 46
6. 263 Aleksandra Kepa Polsko 2000 169,6 26 35 23 28 51
7. 269 Vanesa Belova Lotyšsko 2000 169,7 13 54
8. 264 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,3 39 38
9. 262 Barbara Armbruster Srbsko 1993 168 60 19
10. 273 Jelena Lukic Srbsko 1995 167 43 48
11. 266 Boglárka Sántics Maďarsko 1996 166,7 49 49
12. 268 Elif Sadoglu Turecko 1992 165,5 58 59
13. 272 Megan Hookins Velká Británie 1986 163,7 59 64

Fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 257 Evgenia Mishchenko Rusko 1991 160,5 5 5
2. 265 Tatiana Kožuchová Slovensko 1999 166,5 10 10

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 57 Nazar Kharkhun Ukrajina 1987 162,2 5 10 5 10 15
2. 61 Anton Mushtanov Rusko 1983 188,4 16 11 16 11 27
3. 59 Erik Tingstad Norsko 1988 179 10 28 10 26 36
4. 58 Alexandru Roatis Rumunsko 1996 165,5 34 21 27 15 42
5. 62 Aleksandr Abramov Rusko 1993 172 19 19 20 25 45
6. 64 Urs Zumstein Švýcarsko 1977 165,6 31 20 25 21 46
7. 63 Kerem Güzel Turecko 1987 178 27 32
8. 56 Sedat Kahya Turecko 1980 165,5 38 40

Bikini fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 265 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159,5 5 5 5
2. 262 Nataliia Partaloha Ukrajina 1981 157,1 11 10 10
3. 259 Trine Rathlau Dánsko 1988 158,5 16 19 19
4. 275 Yulia Khotkina Rusko 1987 154 26 22 22
5. 290 Erika Tarkuličová Slovensko 1987 156,2 17 22 22
6. 270 Maureen Blanquisco Norsko 1993 156 34 24 24
7. 254 Ralitsa Panayotova Bulharsko 1983 158 36
8. 266 Sylwia Sobota Polsko 1989 158,2 41
9. 257 Jekaterina Remets Estonsko 1985 159 45
10. 287 Olena Ohanova Ukrajina 1992 153,5 48
11. 263 Yulia Zemlyankina Rusko 1991 156,4 58
12. 286 Krishna Kataria Velká Británie 1987 153 60
13. 269 Nucia Freitas Švýcarsko 1976 154 62
14. 276 Tanja Sundell Finsko 1984 158 64
15. 272 Leiry Blanco Španělsko 1981 151 70
255 Tamara Miesen Belgie 1992 156,6
256 Sylwia Zajkowska Švýcarsko 1986 159,5
258 Zeynab Bolboly Gruzie 1982 158
260 Hacer Cin Turecko 1985 156,1
261 Priscillia Usai Francie 1990 157,3
264 Gergana Vlaeva Bulharsko 1975 157,5
267 Laima Petrukonyte Litva 1987 158
268 Teodora Stvanovic Srbsko 1991 157,6
271 Ágnes Lili Huszák Maďarsko 1994 151,6
273 Thelma Paulo Portugalsko 1993 154,4
274 Stefania Finessi Itálie 1984 157,4
277 Malgorzata Flis Polsko 1989 153
278 Priscilia Del Canto Francie 1988 156,2
279 Alexandra Gábor Maďarsko 1994 159,5
280 Adrienn Vörös Maďarsko 1991 159
281 Öykü Tunçeli Turecko 1984 156,9
282 Yevheniia Pushka Ukrajina 1994 158
283 Ana Gomes Portugalsko 1993 151,5
284 Jennifer Dennion Francie 1985 158,1
285 Elena Skvortsova Rusko 1987 158,5
288 Ana Tchedia Gruzie 1989 154,5
289 Regina Krukovskaja Estonsko 1985 156
291 Joana Isabel Aguiar Portugalsko 1995 156
292 Ana Fonseca E. Sousa Portugalsko 1991 155,5

Bikini fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 327 Rocio Lopez Španělsko 1988 161,5 10 9 9
2. 320 Yana Kuznetsova Rusko 1987 161 11 12 12
3. 325 Oleksandra Kostyleva Ukrajina 1985 162,5 15 13 13
4. 302 Anastasiya Kabanova Ukrajina 1987 162,5 15 16 16
5. 313 Yulia Len Rusko 1991 162,3 25 24 24
6. 319 Viktoriya Kozychko Ukrajina 1987 162 34 26 26
7. 315 Marija Naceva Makedonie 1984 162 34
8. 326 Anastasiia Volkova Rusko 1992 162,5 42
9. 307 Julia Fusiecka Polsko 1990 161,5 45
10. 301 Dora Adanic Chorvatsko 1987 162,5 48
11. 328 Melina Keltaniemi Finsko 1996 161 63
12. 304 Stanislava Prítrská Slovensko 1980 162,1 64
13. 305 Elsa Pena Portugalsko 1977 162 66
14. 306 Cristobalina Pajares Torres Španělsko 1989 160,1 67
15. 299 Karima El-Kedim Dánsko 1988 161,5 70
16. 303 Yuliya Arkhiyereyeva Česká republika 1991 162,8 70
296 Anna Damiano Itálie 1984 162
297 Karolina Janowska Polsko 1981 163
298 Kicki Dunk Jepsen Dánsko 1989 160,4
300 Kelly Van Looy Belgie 1987 160,1
308 Laura Aufenberg Německo 1992 161,9
309 Alexandra Kocsis Maďarsko 1988 163
310 Norma Valls Company Dánsko 1984 161
311 Nikola Matoušová Česká republika 1987 161,5
312 Liliana Fernandes Portugalsko 1979 162
314 Eranda Shuaipi Albánie 1979 161
316 Rebecca O’Rourke Irsko 1990 160,5
317 Merve Karakaya Turecko 1985 160,3
318 Lara Vassallo Malta 1993 162
321 Bettina Bach Dánsko 1988 162,5
322 Derya Mutlu Turecko 1982 160,7
323 Frederique Jacques Francie 1991 162
324 Galia Yerofyeyeva Itálie 1983 160,4

Bikini fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 344 Madelen Myhr Švédsko 1981 164,6 18 12 12
2. 341 Vivien Lengyel Maďarsko 1995 163,7 13 12 12
3. 336 Kseniia Romanova Rusko 1991 165 12 16 16
4. 338 Natalia Rahushenko Ukrajina 1988 163,8 16 19 19
5. 339 Yasmina Benallal Irsko 1981 163,8 17 20 20
6. 333 Georgie Lewis Velká Británie 1993 164,9 34 30 30
7. 335 Timea Trajteľová Slovensko 1995 165,6 40
8. 343 Barbora Votavová Česká republika 1989 165,2 43
9. 353 Monika Grzebieluch Polsko 1993 165 47
10. 342 Svetlana Lenivtseva Moldavsko 1984 166 49
11. 348 Frida Sjöström Švédsko 1980 165,3 50
12. 345 Kristina Tokareva Ukrajina 1985 165 60
13. 359 Tímea Varga Maďarsko 1988 164,4 66
14. 358 Katarzyna Maliszewska Polsko 1988 164,5 67
15. 346 Elodie Puraye Belgie 1984 164,5 71
331 Monika Naumova Bulharsko 1993 165,7
332 Andrea Horňáková Česká republika 1994 164,4
334 Silvia Semkova Irsko 1988 164
337 Aleksandra Mikucka Lotyšsko 1990 165,5
340 Sara Sievinen Finsko 1989 164,6
347 Therese Opsahl Norsko 1992 165
349 Carla De Olivera Francie 1989 164,4
350 Onnela Raudsepp Estonsko 1972 165,8
351 Zsófia Kindl Maďarsko 1982 164,7
352 Elif Körekoglu Turecko 1983 165
354 Tamar Skhiladze Gruzie 1996 164,2
355 Lauren Bartlam Velká Británie 1990 164,3
356 Karina Spanggaard Dánsko 1993 165,5
357 Aurelia Bissoli Itálie 1979 164,5

Bikini fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 394 Oksana Brygidyr Ukrajina 1990 166,9 5 5 5
2. 373 Andra Vagur Estonsko 1989 167,3 16 12 12
3. 393 Anna Borovikova Rusko 1988 167 15 16 16
4. 372 Eliška Dombková Česká republika 1989 169 17 21 21
5. 370 Alina Yaman Ukrajina 1985 168,8 30 24 24
6. 364 Evita Breide Španělsko 1988 167 26 25 25
7. 390 Valéria Marčišovská Slovensko 1985 168 35
8. 367 Lisa-Mari Ingebrigtsen Norsko 1994 167,7 39
9. 383 Alexandra Váli Maďarsko 1987 166,1 53
10. 396 Magdalena Koral Polsko 1987 167,6 53
11. 392 Matilde Biagini Itálie 1993 167,1 56
12. 377 Reet Reimets Estonsko 1985 167,7 61
13. 382 Frida Paulsen Stern Švédsko 1994 169 62
14. 384 Erika Kandráčová Slovensko 1995 167 63
15. 365 Zulema Duran Itálie 1983 167,3 65
366 Mehtap Sen Turecko 1990 168,5
368 Marija Tomaš Chorvatsko 1989 166,2
369 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6
371 Asli Aydogan Turecko 1986 166,6
374 Zandra Dons Dánsko 1987 166,5
376 Solvita Sellare Lotyšsko 1987 167,5
378 Karina Frelich Velká Británie 1992 166,2
379 Adalbjorg Gardbo Island 1985 167
380 Vera Paplauskaya Bělorusko 1989 168
381 Chothip Buckley Irsko 1987 166,2
385 Ene Tomingas Estonsko 1982 166,6
386 Elis Naumanis Irsko 1983 166,6
387 Alina Pana Kypr 1986 167
388 Anette Zolner Dánsko 1986 167,5
389 Nadzeya Budryk Bělorusko 1992 167,5
391 Laura Kalnina Lotyšsko 1980 168
395 Tayri Rodriguez Španělsko 1988 167,3
DNC 375 Kristina Zdorikova Rusko 1993 166,2

Bikini fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 406 Saskia Cakoci Slovensko 1986 170,5 10 10 10
2. 408 Catharina Wahl Norsko 1991 171,8 12 14 14
3. 399 Mariia Kvasnikova Ukrajina 1991 169,2 18 17 17
4. 403 Helga Stibi Irsko 1988 170,5 15 17 17
5. 407 Ekaterina Lapteva Rusko 1990 169,6 20 23 23
6. 420 Nikita Robles De Medina Nizozemsko 1987 169,8 38 27 27
7. 422 Veronika Guľášová Slovensko 1992 169,2 38
8. 414 Liudmyla Nasonova Ukrajina 1986 170,5 41
9. 413 Karolína Machová Česká republika 1991 171 42
10. 416 Natalia Ejsmont Norsko 1992 170,5 44
11. 411 Daniela Bečková Česká republika 1988 171,3 59
12. 409 Nathalie Buhl Dánsko 1992 170,1 62
13. 404 Rita Major Maďarsko 1984 170,1 65
14. 400 Hannah Kent Velká Británie 1994 170,3 69
15. 418 Leslie Bruyere Francie 1987 169,7 74
412 Asta Kocenaite Litva 1992 171,5 75
401 Veronica Mancini Itálie 1987 169,5
402 Vivien Hupczik Maďarsko 1996 171,5
405 Kirsten Dalmas Malta 1989 169,5
410 Ana Maria N’Giuwu Rumunsko 1983 169,5
415 Liliia Salimgareyeva Bělorusko 1990 169,8
417 Kristine Indricha Lotyšsko 1989 171,2
419 Michelle Heuts Nizozemsko 1991 170
421 Birgit Aarsman Nizozemsko 1989 172

Bikini fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 431 Natalia Lugovskikh Rusko 1987 177,4 11 8 8
2. 445 Kseniia Sheveleva Rusko 1986 178,6 12 11 11
3. 433 Yevheniia Suprun Ukrajina 1991 172,5 14 15 15
4. 437 Diana Stankejeva Litva 1989 172,4 16 18 18
5. 440 Jane Tammearu Estonsko 1990 180,5 23 23 23
6. 429 Szandra Horváth Maďarsko 1989 180,5 34 27 27
7. 428 Helena Antalová Slovensko 1986 174 40
8. 435 Leslie Eidsaune Norsko 1991 176 41
9. 432 Lenka Trčková Česká republika 1990 174 43
10. 441 Bilyana Yotovska Bulharsko 1984 180,5 48
11. 427 Jagienka Kaminska Španělsko 1984 176,7 53
12. 446 Shirley Van Den Bos Nizozemsko 1987 177,6 64
13. 430 Milla Kelahaara Finsko 1991 172,3 66
14. 438 Markéta Tůmová Česká republika 1979 176 68
15. 426 Deniz Eke Turecko 1983 181 69
434 Marie West Dánsko 1989 181
436 Julie Speich Dánsko 1989 174
439 Irina Mihailova Lotyšsko 1989 173,5
442 Emilie Escaffre Francie 1978 172,5
443 Simona Renzetti Itálie 1988 173,7
444 Stefanie Kiewitt Německo 1985 176,6

Bikini fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 394 Oksana Brygidyr Ukrajina 1990 166,9 11 11
2. 406 Saskia Cakoci Slovensko 1986 170,5 13 13
3. 344 Madelen Myhr Švédsko 1981 164,6 19 19
4. 431 Natalia Lugovskikh Rusko 1987 177,4 19 19
5. 327 Rocio Lopez Španělsko 1988 161,5 20 20
6. 265 Sabina Pleváková Slovensko 1993 159,5 24 24

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 297 Eva Berenguer Španělsko 1979 151 5 5 5
2. 292 Olga Lutsenko Rusko 1991 153 12 12 12
3. 293 Daiva Žuvaitienė Litva 1986 154,5 11 12 12
4. 284 Sylwia Taczala Polsko 1989 157,2 27 24 24
5. 281 Mette Kragelund Dánsko 1989 157,5 25 24 24
6. 289 Pavla Pranspergerová Česká republika 1984 157,5 34 28 28
7. 294 Alžbeta Peťková Slovensko 1984 157,6 36
8. 285 Nika Maštruko Chorvatsko 1992 158 42
9. 290 Ekaterina Belousova Rusko 1982 157,7 43
10. 282 Ioana Dinescu Rumunsko 1987 154,8 43
11. 296 Joanna Wodecka Polsko 1979 158 45
12. 295 Hanna Ihnatsenka Bělorusko 1987 151 62
13. 283 Agnese Donati Itálie 1987 158 71
14. 286 Sabrina Coltella Itálie 1984 140,2 71
15. 287 Anna Bochicchio Itálie 1978 154,3 72
16. 288 Sophie Leo Francie 1987 153,4 73
DNC. 291 Nino Zumbulidze Gruzie 1987 157,4

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 314 Irina Topoleva Rusko 1976 160,3 7 9 9
2. 318 Veronica Bødtker Norsko 1984 163 14 11 11
3. 310 Renata Marcinkutė Litva 1985 162,5 14 12 12
4. 303 Arleta Krausová Česká republika 1980 160,5 21 22 22
5. 316 Liis Org Finsko 1990 162 22 24 24
6. 313 Olha Martynova Ukrajina 1978 161,5 34 26 26
7. 302 Liudmyla Matvieieva Ukrajina 1988 162,2 37
8. 304 Kristina Kozlova Ázerbájdžán 1987 159 38
9. 312 Ipek Altun Turecko 1983 161,1 42
10. 308 Jana Knotková Slovensko 1980 161 55
11. 306 Cristina Menini Itálie 1969 161 61
12. 319 Elena Masaryková Slovensko 1983 162 64
13. 307 Therese Vilrik Dánsko 1993 159,5 66
14. 315 Chantal Graziani Malta 1991 159,7 68
15. 317 Yuliya Horyachun Ukrajina 1983 162,8 69
16. 305 Susse Hougaard Dánsko 1984 160,6 73
301 Filipa Da Silva Portugalsko 1989 160,2
309 Aideen Geraghty Irsko 1986 162,9
311 Alina Aschilean Rumunsko 1987 162,5

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 349 Anna Nawrot Polsko 1988 165,4 14 9 9
2. 346 Svetlana Sapunova Rusko 1982 165,5 8 12 12
3. 359 Giusy Dezio Itálie 1978 166 11 13 13
4. 361 Natalia Kordus Polsko 1990 164,5 20 21 21
5. 352 Mari Tarkmanian Kypr 1982 167,7 30 22 22
6. 345 Jana Bolomová Česká republika 1983 166,5 32 28 28
7. 344 Elena Chernousenko Ukrajina 1981 166,5 37
8. 362 Mari Leppänen Finsko 1985 165,4 40
9. 353 Synnøve Belden Norsko 1978 165 45
10. 350 Sandra Markauskaitė Litva 1988 167,5 49
11. 351 Susana Martin Španělsko 1983 164,9 57
12. 356 Melissa Geimer Německo 1989 166 59
13. 358 Alexandra Oiegas Rumunsko 1989 163,3 64
14. 348 Dionne Lemmer Nizozemsko 1975 164 66
15. 357 Tatiyana Pudovkina Estonsko 1991 165,5 66
347 Pinar Batuge Turecko 1988 166,5
355 Kristina Danilovic Srbsko 1987 166,3
360 Elzbieta Stuglik Irsko 1986 166,6

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 374 Maria Hasselmark Švédsko 1978 169,5 5 5 5
2. 370 Raquel Arranz Španělsko 1988 171 15 11 11
3. 379 Lucia Košecká Slovensko 1983 171 24 18 18
4. 380 Lesley Barents Nizozemsko 1988 170,5 13 21 21
5. 367 Simone Duus Egeberg Dánsko 1992 170,3 29 22 22
6. 369 Mariya Startseva Ázerbájdžán 1985 178,2 28 28 28
7. 383 Angela Eramo Itálie 1982 173 33
8. 366 Alesiya Sidorenko Rusko 1985 174 38
9. 365 Camille Wagner Dánsko 1988 174,3 39
10. 368 Olga Shestoperova Rusko 1982 172 51
11. 378 Gro Johansen Norsko 1982 169,6 55
12. 376 Pauliina Räisänen Finsko 1991 170 61
13. 381 Volha Kashtanava Bělorusko 1986 168,5 63
14. 375 Hanna Kryuda Bělorusko 1982 173,7 68
15. 382 Olga Kickenberg Německo 1982 170,5 68
373 Eva Kvasničková Slovensko 1983 169 74
371 Katrin Vetterl Německo 1986 174
372 Gea Taalvelt Estonsko 1984 168,3
377 Selda Yildirim Turecko 1987 168,9

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 374 Maria Hasselmark Švédsko 1978 169,5 6 6
2. 297 Eva Berenguer Španělsko 1979 151 13 13
3. 314 Irina Topoleva Rusko 1976 160,3 15 15
4. 349 Anna Nawrot Polsko 1988 165,4 16 16

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Barbara Menage Francie 1974 159 6 10 5 15
2. 387 Andrijana Dabic Rakousko 1988 162 11 26 15 41
3. 398 Mariia Akizhanova Ukrajina 1980 157,5 18 32 16 48
4. 397 Margita Zámolová Česká republika 1971 161,5 17 32 19 51
5. 390 Dany Jacot-Descombes Francie 1989 161,8 21 46 19 65
6. 394 Niina Pellikka Finsko 1977 159,4 32 60 28 88
7. 391 Ariell Rosenblad Norsko 1986 160,5 35
8. 393 Monica Pastor Španělsko 1982 158,4 41
9. 388 Ilania Barnaba Itálie 1979 162 43
10. 399 Maryna Zaporozhets Ukrajina 1980 157,6 54
11. 392 Gülizar Tüfenk Turecko 1983 154,6 58
12. 386 Katy Marques Portugalsko 1984 160,6 58
13. 389 Lenka Jandová Česká republika 1988 158,5 59
14. 395 Loredana De Franciscis Itálie 1962 153,8 70
15. 396 Sevil Şimşek Turecko 1984 162 72

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 405 Olga Bogrunova Rusko 1982 169,7 5 10 6 16
2. 414 Michelle Nielsen Dánsko 1983 168,5 13 26 20 46
3. 403 Maria De Iorgi Itálie 1976 166 15 34 16 50
4. 409 Jessica Laghetto Itálie 1978 167,3 17 32 21 53
5. 408 Todorka Ivanova Bulharsko 1985 165,5 27 52 19 71
6. 410 Isabel Martins Baião Portugalsko 1973 165,5 32 54 24 78
7. 406 Giuditta Magazzino Itálie 1965 163 33
8. 411 Branislava Jovanovic Srbsko 1969 166,6 38
9. 407 Oleksandra Dubinina Ukrajina 1986 166,7 43
10. 412 Evelien Van Pelt Nizozemsko 1989 164 53
11. 404 Barbora Paprancova Německo 1984 166,6 53
12. 413 Natalia Shatokhina-Artemiou Kypr 1978 165,7 58

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Barbara Menage Francie 1974 159 7 7
2. 405 Olga Bogrunova Rusko 1982 169,7 8 8

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 484 Kamran Sherko Elyasi Finsko 1989 167,6 10 6 6
2. 487 Renatas Suleimanovas Litva 1987 169 14 13 13
3. 488 Luis Postiga Portugalsko 1989 166,2 13 14 14
4. 490 Diego Lizarraga Španělsko 1991 166,7 16 18 18
5. 485 Tiago Rebelo Portugalsko 1984 162,9 28 25 25
6. 492 Juan Salomon Španělsko 1981 169,2 33 26 26
7. 496 Aidara Sadibou Francie 1980 169,5 37
8. 489 Andrea Bertelloni Itálie 1982 167,5 40
9. 494 Harun Şen Turecko 1992 169,5 45
10. 483 Filip Martins Portugalsko 1991 169 50
11. 497 Andreas Georgiou Kypr 1988 167,2 56
12. 491 Hüseyin Uğurnalci Turecko 1987 166,6 57
13. 493 Jose Bjargo Norsko 1992 164,5 64
14. 486 Gábor Nagy Maďarsko 1991 169 71
15. 495 Angelo Ripellino Itálie 1991 169,5 75
482 Teodor Petrea Rumunsko 2000 166 77

Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 518 Fa’Iq Ma’Arij Nizozemsko 1992 174 5 5 5
2. 508 David Ouamba Finsko 1991 173,4 12 15 15
3. 503 Robert Berg Norsko 1990 172 16 15 15
4. 512 Dániel Tulok Maďarsko 1984 173,5 31 22 22
5. 511 André Alves Portugalsko 1989 171,5 33 23 23
6. 520 Yasin Şahin Turecko 1975 171,2 18 24 24
7. 519 Jaisell Pellicier Španělsko 1988 171,5 35
8. 510 Mert Gürler Turecko 1992 172,5 37
9. 516 Jesus Muñoz Španělsko 1992 172 40
10. 502 Oguz Acar Rakousko 1989 173,5 52
11. 504 Alexis Autreau Francie 1988 173 57
12. 509 Maxime Ratier Francie 1988 172,5 60
13. 505 Antonio Nocerino Itálie 1987 171,4 68
14. 515 Hootan Tahmasbi Kypr 1986 173 69
15. 514 Davide Fiorini Itálie 1984 171,5 71
16. 506 Silvio Ludovico Itálie 1992 171 73
501 Ákos Körmendi Maďarsko 1981 171,5
507 Daniel Brack Irsko 1991 172
513 Ke-Shen Lian Belgie 1990 173
517 Flavius Ursachi Rumunsko 1991 173

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 525 Dennis Johansen Norsko 1988 174,6 11 10 10
2. 536 Andrea Mosti Itálie 1982 176 12 13 13
3. 549 Redir Nerway Švédsko 1993 175,6 15 13 13
4. 545 Law Shala Švédsko 1986 174,5 14 18 18
5. 531 Joan Garcia Cuenca Španělsko 1989 175,7 35 26 26
6. 528 Mohammad Hamad Dánsko 1990 175,1 34 27 27
7. 526 Cristiano Iommetti Itálie 1984 174,2 39
8. 533 Mickael Pretot Francie 1978 174,6 40
9. 553 Denis Sogonov Rusko 1989 176,5 40
10. 523 Yanis Bouchema Francie 1988 177 42
11. 539 George Dixon Velká Británie 1988 175 59
12. 548 Rashid Kwarasey Norsko 1980 177,5 60
13. 524 Enrique Gutierrez Španělsko 1986 175,4 64
14. 542 Ricardo Paul Velká Británie 1982 175 68
15. 551 Helder Marinho Portugalsko 1988 177,5 68
522 Gezim Kadriw Kosovo 1988 174,3
527 Axel Mallia Malta 1999 176
529 Bojan Ilievski Makedonie 1988 175,5
530 Ramin Moggi Itálie 1979 175,5
532 Egert Oiov Estonsko 1988 175,5
534 Doğuşcan Özkan Turecko 1990 174,4
535 Eduardo Da Silva Norsko 1977 175,8
537 Mads Bonderup Dánsko 1988 174,4
538 Liudas Vaisieta Litva 1989 175,2
540 Igor Kulik Irsko 1989 176,2
541 Igor Jevtić Bosnia a Hercegovina 1987 177
543 Michal Gliszczynski Polsko 1990 176,8
544 Konrad Fenech Malta 1991 174,2
546 Andrew Maher Irsko 1992 175
547 Kert Kaljula Estonsko 1992 176
550 Terry Frlan Chorvatsko 1991 176,5
552 Aleh Kanavalau Bělorusko 1972 175,3
554 Salih Şahin Turecko 1991 176,5
555 Faizan Sakhi Dánsko 1987 174,5

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 561 Alexandros Staboulis Finsko 1990 181,6 9 7 7
2. 586 Bruno Da Cunha Portugalsko 1986 182,9 15 14 14
3. 567 Thierry Bayala Francie 1991 199 12 14 14
4. 569 Ivan Shapilau Bělorusko 1991 186,5 17 20 20
5. 577 Martin Montazeri Švédsko 1990 180 30 25 25
6. 564 Avni Ozyurt Nizozemsko 1991 180 28 25 25
7. 572 Elvis Rudbahs Lotyšsko 1994 186,2 35
8. 563 Viktor Minář Česká republika 1992 186 44
9. 581 Srboslav Lazic Srbsko 1989 185 44
10. 559 Daniel Sanati Německo 1990 179 46
11. 589 Yevhen Partaloha Ukrajina 1982 186,3 54
12. 587 Jesus Perez Alvarez Španělsko 1988 184 63
13. 579 Darren Johnson Velká Británie 1988 182 64
14. 582 Jaani Inkinen Finsko 1989 186 67
15. 571 Altuğ Tan Turecko 1988 190 69
560 Dániel Kovács Maďarsko 1995 185,5
562 Gökhan Kuden Turecko 1989 187,8
565 Kuido Jõgisalu Estonsko 1990 189
566 Diego Faravelli Itálie 1986 184,5
568 Rafał Rużyło Polsko 1992 179,5
570 Vyacheslav Arkhiereev Česká republika 1983 183
573 Daniel Klüver Dánsko 1992 182,5
574 Daniele Molla Belgie 1992 182
575 Serghei Semeniuc Ukrajina 1985 193
576 Tomica Milushevski Makedonie 1983 185
578 Gianluigi Bonifazi Itálie 1978 184,1
580 Helder Azevedo Portugalsko 1984 182,6
584 Pablo Ramis Španělsko 1988 179,5
588 Tomasz Politowski Polsko 1986 184,2

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 518 Fa’Iq Ma’Arij Nizozemsko 1992 174 7 7
2. 484 Kamran Sherko Elyasi Finsko 1989 167,6 13 13
3. 561 Alexandros Staboulis Finsko 1990 181,6 16 16
4. 525 Dennis Johansen Norsko 1988 174,6 16 16



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.05.18:18reveira - Slovensko tam se urodilo,hlavně holky ty to vybraly,blahož..
16.05.10:53thoth - I s absolutkami 76 nových mistrů Evropy. A pak někde říkej..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra