Reklama:

Mistrovství Evropy 2016
- zprávy z místa dění

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2016 - 4. - 8. 5. 2016, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Michaela Mazáčová • Andrea Horňáková • Yuliya ArkhiyereyevaNikola MatoušováBarbora Votavová
Karolína Machová • Eliška DombkováDaniela BečkováLenka TrčkováMarkéta TůmováMarcela Blechtová
bodyfitness:
Pavla PranspergerováArleta KrausováJana BolomováKateřina Fantováphysique: Lenka Jandová • Margita ZámolováRadek SvobodaVyacheslav ArkhiereevViktor Minářkulturistika: Vojtěch Trnka
Pavel FantaRadek ČejkaMilan BodlákVladimír Dvořák • Jiří Rohan • Vladimír Štěpánek klasika: Lukáš Bína
Lukáš TopinkaJan Páleníčekpáry: Kateřina FantováPavel Fanta
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníprezentaceden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 2 medaile! den 3 + fotoden 4 + foto
tréninkkompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima K. a P. Fantových
Milan Bodlák

Odlet české výpravy
na mistrovství Evropy 2016
Mistrovství Evropy 2016: předběžný harmonogram
Španělské letovisko Santa Susanna ve dnech 4. až 9. května hostí letošní evropský šampionát federace IFBB, který je opět organizován v modelu supermistrovství starého kontinentu, když se zde souběžně koná Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů a masters. Na Pyrenejský poloostrov za účastí na této vrcholné události jarní části sezóny odletěla také početná skupina českých reprezentantů. Jak se jim na mistrovství Evropy 2016 daří, pro Vás jako tradičně sledujeme prostřednictvím článku s krátkými zprávami z místa dění.

Pondělí, 09:45:

Přikládáme také krátké video, které během večeře českého reprezentačního týmu po konci šampionátu pořídil mezinárodní rozhodčí Slávek Vinogradov.

Pondělí, 09:40:

Do článku připojujeme několik zákulisních snímků pořízených převážně během posoutěžního fotografování Margity Zámolové s Josefem Adltem.

Foto:
František Zámola

Neděle, 23:12:

V bikini fitness žen z českých reprezentantek rozhodčí nejvýrazněji oslovila Eliška Dombková, která v kategorii do 169 cm vybojovala výborné čtvrté místo!

Neděle, 07:20:

Připojujeme několik desítek zákulisních fotografií, které vznikly během sobotních bojů na šampionátu.

Foto:
František Zámola

Neděle, 00:20:

Radek Svoboda (physique juniorů nad 178 cm), Vyacheslav Arkhiereev ani Viktor Minář (oba physique mužů nad 178 cm) se tentokrát do nejlepší šestice neprobojovali.

Sobota, 22:18:

Lenka Jandová se ve physique žen ve své výškové kategorii do finále tentokrát neprobojovala.

Sobota, 20:50:

Margita Zámolová má za sebou svůj první start v pro ní nové kategorii physique. Hned se jí při něm přitom podařilo dosáhnout skvělých výsledků, když jak ve physique žen masters, tak i ve physique žen do 163 cm vybojovala čtvrté místo.

Sobota, 18:35:

Pavla Pranspergerová a Jana Bolomová se v bodyfitness žen ve svých výškových kategoriích shodně probojovaly k cenné účasti ve finále a šestému místu! Ve finále nechyběla ani další naše bodyfitnesska Arleta Krausová, které medaile unikla jen velmi těsně, když dosáhla na čtvrtou příčku!

Pátek, 21:50:

Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 2.)

Druhý soutěžní den mistrovství Evropy 2016 uzavřel Vojtěch Trnka svým druhým medailovým úspěchem na šampionátu, když k bronzu, který vybojoval v kulturistice mužů do 75 kg, přidal cenný kov stejného lesku i v kulturistice juniorů do 75 kg.

Pátek, 18:40:

Absolutním mistrem Evropy v kulturistice mužů se stal domácí Jorge Zamorano.

Pátek, 15:06:

Pavel Fanta (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg) a Radek Čejka (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg) tentokrát zůstali za branami finále. První ve své kategorii obsadil jedenácté a druhý šestnácté místo.

Pátek, 14:30:

Již v tuto chvíli je jasné, že také během druhého soutěžního dne mistrovství Evropy získá česká reprezentační výprava cenný kov. Po Milanu Bodlákovi, jenž včera vybojoval bronz v kulturistice mužů masters od 60 do 64 let, medaili stejné hodnoty vybojoval Vojtěch Trnka. Zmíněného úspěchu při svém prvním startu na mistrovství Evropy dosáhl v kulturistice mužů do 75 kg, a to ještě v juniorském věku. Právě v kulturistice juniorů se na šampionátu dnes ostatně představí ještě jednou!

Pátek, 10:09:

Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 1.)

Kompletní finálové výsledky z prvního soutěžního dne šampionátu, jenž české reprezentační výpravě přinesl jednu medaili, jsme pro Vás spolu s rozsáhlou fotogalerií zpracovali do tohoto článku.

Čtvrtek, 22:40:

Další série fotografií ze Španělska přibližuje jak atmosféru místa, tak i níže zmíněný zahajovací ceremoniál.

Foto:
František Zámola

Čtvrtek, 21:30:

Během prvního soutěžního dne letošního mistrovství proběhl také zahajovací ceremoniál, jenž dokumentuje následující video.

Čtvrtek, 21:20:

První výsledky z mistrovství Evropy 2016 jsme pro Vás zpracovali do tohoto článku. Lukáš Topinka se v klasické kulturistice mužů do 175 cm probojoval k šesté příčce, Lukáši Bínovi (klasická kulturistka juniorů) a Janu Páleníčkovi (klasická kulturistka mužů do 180 cm) účast ve finále tentokrát unikla.

Čtvrtek, 17:20:

Čtvrteční dění na evropském šampionátu zahájil již v devět hodin ráno kongres Evropské federace kulturistiky a fitness (EBFF), na kterém nechyběli ani čeští mezinárodní rozhodčí Vjačeslav Vinogradov a František Zámola. Z dnešního dopoledne a převážně právě z kongresu EBFF pocházejí i následující fotografie.

Foto:
František Zámola

Čtvrtek, 11:30:

Jaký byl včerejší den z pohledu české reprezentační výpravy podrobněji přibližuje mezinárodní rozhodčí IFBB Vjačeslav Vinogradov v následujícím krátkém videu.

Čtvrtek, 10:59:

Připojujme další fotografie, které vznikly ještě během středy. Některé byly pořízeny během cesty našich reprezentantů do Španělska, další pak již pocházejí přímo z dějiště šampionátu a zachycují atmosféru Santa Susanny i tamní hotel Florida Park.

Foto:
František Zámola

Čtvrtek, 10:30:

Prvními fotografiemi, které Vám z letošního evropského šampionátu nabídneme, jsou snímky pořízené během včerejšího setkání rozhodčích a následné prezentace. Do redakce nám je zaslal mezinárodní rozhodčí IFBB František Zámola.

Foto:
František ZámolaLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra