Reklama:

Mistrovství Evropy 2016:
výsledky a fotografie (den 3.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2016 - 4. - 8. 5. 2016, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Michaela Mazáčová • Andrea Horňáková • Yuliya ArkhiyereyevaNikola MatoušováBarbora Votavová
Karolína Machová • Eliška DombkováDaniela BečkováLenka TrčkováMarkéta TůmováMarcela Blechtová
bodyfitness:
Pavla PranspergerováArleta KrausováJana BolomováKateřina Fantováphysique: Lenka Jandová • Margita ZámolováRadek SvobodaVyacheslav ArkhiereevViktor Minářkulturistika: Vojtěch Trnka
Pavel FantaRadek ČejkaMilan BodlákVladimír Dvořák • Jiří Rohan • Vladimír Štěpánek klasika: Lukáš Bína
Lukáš TopinkaJan Páleníčekpáry: Kateřina FantováPavel Fanta
Před ME:
nominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníprezentaceden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 2 medaile! den 3 + fotoden 4 + foto
tréninkkompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
očima K. a P. Fantových
Milan Bodlák

Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 2.)
Mistrovství Evropy 2016: výsledky
a fotografie (den 1.)
Mistrovství Evropy 2016 - zprávy z místa dění
Mistrovství Evropy 2016 - fotografie z prezentace
Odlet české výpravy
na mistrovství Evropy 2016

Ve španělské Santa Susanně v sobotu 7. května proběhl třetí soutěžní den letošního mistrovství Evropy, během kterého o přízeň rozhodčích bojovali závodníci nastupující ve fitness (mužů, žen, juniorů a juniorek), bodyfitness (juniorek a žen) a physique (juniorů, mužů, žen, mužů masters a žen masters). Zatímco sportovce závodící ve fitness v neděli čeká ještě finále, v ostatních zmíněných kategoriích je již dobojováno.

Stejně jako v předchozích dnech šampionátu se i tentokrát na pódiu představili také čeští reprezentanti. Nejlépe se z nich přitom dařilo Margitě Zámolové a Arletě Krausové, které na mistrovství Evropy shodně vybojovaly čtvrtá místa. První z našich zmíněných sportovkyň se to podařilo ve physique žen masters a physique žen do 163 cm, druhé pak medaile nejtěsnějším možným způsobem unikla v bodyfitness žen do 163 cm. Výborného výsledku dosáhly také Pavla Pranspergerová (bodyfitness žen do 158 cm) a Jana Bolomová (bodyfitness žen do 168 cm), které ve svých kategoriích vybojovaly šestou příčku!

Lenka Jandová (physique žen do 163 cm), Radek Svoboda (physique juniorů nad 178 cm), Viktor Minář ani Vyacheslav Arkhiereev (oba physique mužů nad 178 cm) se v nabité konkurenci tentokrát do šestičlenného finále neprobojovali.

Ohlédnutí za třetím soutěžním dnem na mistrovství Evropy 2016 doplňujeme o fotografie, které na místě pořídil Igor Kopček z partnerského slovenského webu EastLabs.sk.


Bodyfitness juniorek open

    1. Mona Popp (Německo)
    2. Klaudia Pisarčíková (Slovensko)
    3. Vibeke Litland (Norsko)
    4. Maria Sonstad (Norsko)
    5. Adriana Sojková (Slovensko)
    6. Isabell Petzuch (Německo)

Bodyfitness žen do 158 cm

    1. Eva Berenguer (Španělsko)
    2. Olga Lutsenko (Rusko)
    3. Daiva Žuvaitienė (Litva)
    4. Sylwia Taczala (Polsko)
    5. Mette Kragelund (Dánsko)
    6. Pavla Pranspergerová (Česká republika)

Bodyfitness žen do 163 cm

    1. Irina Topoleva (Rusko)
    2. Veronica Bødtker (Norsko)
    3. Renata Marcinkutė (Litva)
    4. Arleta Krausová (Česká republika)
    5. Liis Org (Finsko)
    6. Olha Martynova (Ukrajina)

Bodyfitness žen do 168 cm

    1. Anna Nawrot (Polsko)
    2. Svetlana Sapunova (Rusko)
    3. Giusy Dezio (Itálie)
    4. Natalia Kordus (Polsko)
    5. Mari Tarkmanian (Kypr)
    6. Jana Bolomová (Česká republika)

Bodyfitness žen nad 168 cm

    1. Maria Hasselmark (Švédsko)
    2. Raquel Arranz (Španělsko)
    3. Lucia Košecká (Slovensko)
    4. Lesley Barents (Nizozemsko)
    5. Simone Duus Egeberg (Dánsko)
    6. Mariya Startseva (Ázerbájdžán)

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

    1. Maria Hasselmark (Švédsko)

Physique žen masters

    1. Daniela Pfeiffer (Německo)
    2. Jessica Laghetto (Itálie)
    3. Isabel Martins Baião (Portugalsko)
    4. Margita Zámolová (Česká republika)
    5. Ilania Barnaba (Itálie)
    6. Maria De Iorgi (Itálie)

Physique žen do 163 cm

    1. Barbara Menage (Francie)
    2. Andrijana Dabic (Rakousko)
    3. Mariia Akizhanova (Ukrajina)
    4. Margita Zámolová (Česká republika)
    5. Dany Jacot-Descombes (Francie)
    6. Niina Pellikka (Finsko)

Physique žen nad 163 cm

    1. Olga Bogrunova (Rusko)
    2. Michelle Nielsen (Dánsko)
    3. Maria De Iorgi (Itálie)
    4. Jessica Laghetto (Itálie)
    5. Todorka Ivanova (Bulharsko)
    6. Isabel Martins Baião (Portugalsko)

Physique žen - absolutní vítězka

    1. Barbara Menage (Francie)

Physique juniorů do 170 cm

    1. Furkan Er (Turecko)
    2. Juan Carbonell (Španělsko)
    3. Milad Amiri (Finsko)
    4. Marius Varzaru (Rumunsko)
    5. Teodor Petrea (Rumunsko)
    6. Emre Çelik (Turecko)

Physique juniorů do 178 cm

    1. Redir Nerway (Švédsko)
    2. Dylan Sonneveld (Nizozemsko)
    3. Axel Mallia (Malta)
    4. Jetmir Goqi (Kosovo)
    5. Aleksandar Zivkovic (Srbsko)
    6. Patryk Walczuk (Polsko)

Physique juniorů nad 178 cm

    1. Elvis Rudbahs (Lotyšsko)
    2. Linas Petraitis (Litva)
    3. Wilfer Ochoa (Španělsko)
    4. Szabolcs Földi (Maďarsko)
    5. Rene Richter (Německo)
    6. Şahin Sağiroğlu (Turecko)

Physique juniorů - absolutní vítěz

    1. Redir Nerway (Švédsko)

Physique mužů masters

    1. Yasin Şahin (Turecko)
    2. Sergi Bittan (Španělsko)
    3. Luís Ribeiro Da Cunha (Portugalsko)
    4. Ricky Beckford (Velká Británie)
    5. Antonio Damiano (Itálie)
    6. Thomas Böhnke (Německo)

Physique mužů do 170 cm

    1. Kamran Sherko Elyasi (Finsko)
    2. Renatas Suleimanovas (Litva)
    3. Luis Postiga (Portugalsko)
    4. Diego Lizarraga (Španělsko)
    5. Tiago Rebelo (Portugalsko)
    6. Juan Salomon (Španělsko)

Physique mužů do 174 cm

    1. Fa’Iq Ma’Arij (Nizozemsko)
    2. David Ouamba (Finsko)
    3. Robert Berg (Norsko)
    4. Dániel Tulok (Maďarsko)
    5. André Alves (Portugalsko)
    6. Yasin Şahin (Turecko)

Physique mužů do 178 cm

    1. Dennis Johansen (Norsko)
    2. Andrea Mosti (Itálie)
    3. Redir Nerway (Švédsko)
    4. Law Shala (Švédsko)
    5. Joan Garcia Cuenca (Španělsko)
    6. Mohammad Hamad (Dánsko)

Physique mužů nad 178 cm

    1. Alexandros Staboulis (Finsko)
    2. Bruno Da Cunha (Portugalsko)
    3. Thierry Bayala (Francie)
    4. Ivan Shapilau (Bělorusko)
    5. Martin Montazeri (Švédsko)
    6. Avni Ozyurt (Nizozemsko)

Physique mužů - absolutní vítěz

    1. Fa’Iq Ma’Arij (Nizozemsko)


Foto:
www.eastlabs.sk/ru / Igor Kopček


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.05.21:53jnerez - Nevím jesi to je jen fotkama, ale Margita má strašný pózov..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra