Reklama:

Radikální změna (XI.): Z boubelky na kondiční závody v bikiny fitness

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Fit. Mania Classic I. Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Čáslav: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí strong mas
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video

Jméno: Monika Martinková
Znamení zvěrokruhu: kozoroh
Věk: 22 let
Výška: 157 cm
Váha původní: 64 kg
Váha současná: 55 kg

[Text: Monika Martinková] Moje první návštěva fitness centra byla v srpnu roku 2014 pod dohledem trenéra Luboše Chmelenského. Oslovila jsem ho, protože jsem chtěla začít něco dělat, abych se cítila a vypadala lépe. První půlrok jsme s Lubošem začínali pomalu, posilováním středu těla, celkovým seznamováním se stroji a celkově s jiným životním stylem. V listopadu 2014 jsem dokonce seděla jako divák v Tylově divadle v Kutné Hoře a fandila mé kamarádce - bikině Terce Matějovské. Nenapadlo by mě, že za rok budu na druhé straně a stát na pódiu.

Od ledna tohoto roku jsem fitko navštěvovala intenzivně téměř každý den. V březnu jsem udělala první fotku postavy a s Lubošem jsme začali makat a dělat vše pro to, abych si mohla splnit svůj sen - zúčastnit se závodů v bikiny fitness. Pro mnohé to bylo celkem troufalé rozhodnutí. Nikdo při pohledu na moji postavu nevěřil, že bychom to mohli dokázat, že by se to mohlo povést. Jediný, kdo mi věřil, byl Luboš. Jeho energie a víra ve mě mi dávaly obrovskou sílu pokračovat přes všechno, vydržet a nevzdat se. Prvotním a největším cílem bylo zhubnout, ale věděla jsem, že bez tvrdého režimu to nikdy nedokážu, proto závody a bikiny.

Jsem ráda, že jsem se pro tuhle cestu rozhodla. Nechtěla jsem do poslední chvíle vědět, co to všechno obnáší, jak probíhá poslední týden před závody nebo den závodů. Šla jsem do toho naslepo a na 100 %. Moje první listopadové kondiční závody byly pro mě obrovskou a tou nejlepší zkušeností v životě. Zažila jsem spoustu nových a krásných věcí. Mám spousty nezapomenutelných zážitků a fotek, které mi nikdo nevezme. Celá příprava mi dala úplně jiný pohled na svět. Člověk se naučí bojovat sám se sebou, se svými náladami a vůlí v období diety. Začne si vážit i každého zrnka rýže. :) Prostě jsem vděčná za celou tuhle cestu, za lepší i horší chvíle, za všechnu dřinu i odříkání, protože to stálo za to. Nejvíc a z celého srdce děkuju mému skvělému trenérovi Lubošovi Chmelenskému, protože jen díky němu jsme to dokázali! Po celou dobu byl mou maximální psychickou podporou. Trenér - srdcař, s obrovskými zkušenostmi, výbornou a tou nejlepší péčí po celou dobu! Pohltilo mě to natolik, že to určitě nebyly první a poslední závody. Ale pokračujeme s Lubošem v přípravě na jaro. Už teď se moc těším na další výsledky.

Důležité je, že mě cvičení baví, naplňuje, dělá šťastnou. Nedovedu si představit, že bych přestala! Děkuji Lubošovi, že mě přivedl k tomuto životnímu stylu! :) Zúčastnili jsme se prvních závodů 7. 11. v Ostravě, kde jsme vybojovali krásné 5. místo. Neskutečný den plný emocí, nezapomenutelné, krásné! Druhé byly závody v Kutné Hoře, kde jsme se umístili na krásném 9. místě. S výsledky jsme maximálně spokojeni, když jde o naši první soutěžní sezónu!


Proměna Moniky z boubelky na bikiny fitnesskuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.12.12:57Bombay - Změna postavy super. Jen se na můj vkus z přirozené holky ..
07.12.08:02sk - jojo...bez plasticke operace, na molu dnes neni sance+1
06.12.19:27Marky V. - A navíc jí během diety pěkně vyrostly prsa... Krásná hol..+2
06.12.16:45Pokedex - ***+4
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
MartinG (21:08) • Absolútny súhlas s Mikuc, lepšie by som to nenapísal. Regana vidím v budúcnosti dosť vy...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (20:37) • Nevim pripomina mi Kucla, je to tim jaky hype kolem nich komunita vytvorila a ja jej ne...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Mikuc (19:08) • Koukni na něj pořádně, má všechno, dokonce i lýtka!, žádný defekt, ani na něm žádná sva...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (18:29) • Paradoxne nejvi prekvapili 212 borci, ne jen Clarida ale i Burton, ktery mohl byt klidn...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (17:05) • Jinak kazdy v tom Grimesovi vidi nejaky megatalent, ale me neprijde, nevidim na nem nic...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie