Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Lenka Trčková: "Ani ve snu by mě nenapadlo, jak úspěšnou závodní sezónu zažiji."

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Fit. Mania Classic I. Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Čáslav: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí strong mas
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video

Už je to 9 měsíců, co jsme Vás poprvé v rámci rubriky "nové tváře" seznámili se začínající závodnicí v bikiny fitness, tehdy své úsilí cílila na podzimní kondiční závody. V současné chvíli je již po podzimní sezóně, během níž Lenka Trčková posbírala na svých třech soutěžích tři zlatá ocenění, plus jedno absolutní vítězství. Jsme moc rádi, že se Lenka rozhodla podělit se s našimi čtenáři o své pocity z přípravy a soutěží.


[Text: Lenka Trčková] Zdravím čtenáře Ronnie.cz, v únoru byl o mně vydán článek na téma nové tváře bikiny fitness, kde jsme blíže rozebírali moji přípravu na podzimní soutěže pod vedením Slávka Vinogradova, tou dobou by mě ani ve snu nenapadlo, jak úspěšnou první závodní sezónu zažiji.

Původní plán byl zúčastnit se Golem Gifted Nutrition Classic a GP Ronnie.cz, jelikož mi ale byla nabídnuta účast na Beautiful and Strong v Ústí nad Labem, na poslední chvíli jsme se rozhodli odstartovat sezónu o týden dříve a ukázalo se, že se jednalo o správné rozhodnutí. Hned na první soutěži jsem totiž obsadila krásné 1. místo. Co se týká organizace, tak ta od začátku bohužel vázla. Neustále se posouval program a i prezentace byla zpožděna. I přes dlouhé čekání jsem si soutěž užila, načerpala první zkušenosti a seznámila se s pódiem. Na druhou stranu musím pochválit výběr hudby a originální ceny jako např. župan a prsten s logem soutěže. Zpestřením byl i rozhovor s moderátorem. Této soutěže se můj trenér bohužel nemohl zúčastnit, jelikož byl tou dobou na mistrovství světa, takže jsem byla trochu nervózní, zda vše zvládnu. Mile mě ale překvapila ochota porotců a hlavně závodnic, všichni mi byli velice nápomocni, za což jim moc děkuji.

Na soutěž do Kutné Hory jsem už jela o trochu zkušenější a motivovaná podat co nejlepší výkon. Organizace byla bezchybná, jedinou výtku mám k malým šatnám pro soutěžící. Využila jsem zde i služby Pro Tan stánku, které dokonale podtrhly moji formu. Zde jsem obsadila další 1. příčku a nakonec vyhrála i v boji o absolutní vítězku v bikiny fitness. Nejhezčí pocit byl, když jsem viděla dojatého přítele a když hned vzápětí Slávek vyskočil na pódium a šel si užít společný úspěch se mnou. :) Odnesla jsem si krásné ceny a ještě krásnější pocity a zážitky.

Druhý den jsem se zúčastnila poslední soutěže sezóny, a to GP Ronnie.cz. Organizace proběhla zase na jedničku a tentokrát musím pochválit i prostory pro soutěžící. Celá soutěž měla rychlý spád, panovala zde skvělá atmosféra jak mezi soutěžícími, tak mezi diváky a já měla to štěstí a opět vyhrála svoji kategorii a užila si potlesk publika. Je to úžasný pocit, být oceněna za to, co mě baví a naplňuje.

Závěrem bych chtěla moc poděkovat za podporu příteli, trenérovi Slávkovi, rodině a všem, co mi fandili. Už teď se těším na jarní sezónu. Držte palce. Děkuji.Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 2 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie