Reklama:

Atrium Flora Grand Prix 2015
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Fit. Mania Classic I. Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Čáslav: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí strong mas
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video

Ve středu 14. 10. Vás srdečně zveme do OC Atrium Flora v Praze na pohárovou soutěž ve physique a bikiny fitness - Atrium Flora Grand Prix 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Níže uvedení závodníci byli vybráni ze všech přihlášených (na soutěži byly vypsány jen dvě kategorie pro maximálně 2x 10 závodníků).


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!


Startovní listiny

Physique mužů

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 3. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Přemysl Chaloupka (BBC Praha)
• 5. Jakub Enžl (Fitness při CVČ Most)
• 6. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Bikiny fitness

• 1. Petra Antošová (Extrifit Club)
• 2. Lucie Cahová (Fitness Victory)
• 3. Hana Dostálová (Akademie Ronnie.cz)
• 4. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 5. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 6. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Lucie Schejbalová (Fitness Mamut Úvaly)
• 8. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 9. Monika Koždoňová (Hammer Strength Fitness)
• 10. Sabina Kaderková (Pajič Trainings)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 61 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra