Reklama:
Protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g ZDARMA
Zásoby doplněny, akce pokračuje! Protein s postupným uvolňováním v exkluzivní akci! Více zde.

GP Fitness Brno 2015
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Fit. Mania Classic I. Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Čáslav: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí strong mas
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotoabs.video

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness, fitness dětí - GP Fitness Brno 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Kamil Bedri (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 3. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 4. Lukáš Váňa (Big1One Fitness)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
• 2. Jan Fobl (Obořil Elite Team)
• 3. Vladimír Helis (Superior 14)
• 4. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 5. David Horňáček (Obořil Elite Team)
• 6. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 8. Toldy Roland (Rakousko)

Klasická kulturistika

• 1. František Chvojka (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 4. Jacek Ratusznik (Polsko)

Physique mužů

• 1. Lukáš Bartošek (Pajič Trainings)
• 2. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 3. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Denis Hanzlík (Gold Team Karviná)
• 5. Lukáš Hrůza (Big1One Fitness)
• 6. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 7. Josef Kříž (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Roman Linek (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 11. Lukáš Mička (Remi Sport Prostějov)
• 12. Konstantin Ožinskij (Fit Joh Svitavy)
• 13. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 14. Adam Pražan (Fit Joh Svitavy)
• 15. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 16. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 17. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 18. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 19. Josef Železník (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 20. Konrad Gnoza (Polsko)
• 21. Lukasz Strzelecki (Polsko)
• 22. Piotr Zielinski (Polsko)

Bodyfitness

• 1. Kamila Bezoldová (SK Přerov)
• 2. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 3. Debora Dočkalová (Big1One Fitness)
• 4. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
• 6. Michaela Kohutová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 7. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 8. Žaneta Řehůřková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)
• 11. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Tereza Barešová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Hana Dostálová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Lenka Florková (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 5. Vanda Marko (Extrifit Club)
• 6. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 7. Veronika Pospěchová (Fitpeople Jihlava)
• 8. Karin Ševčíková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 10. Veronika Wisiorková (FIT-GYM Havířov)
• 11. Malgorzata Flis (Polsko)
• 12. Paula Lewczuk (Polsko)
• 13. Daniela Halas (Švédsko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Jana Jeřábková (Fitness Victory)
• 3. Monika Koždoňová (Hammer Strength Fitness)
• 4. Kateřina Poulíčková (SK Moog Brno)
• 5. Lucie Schejbalová (Fitness Mamut Úvaly)
• 6. Zaneta Szlezak (Polsko)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do více kategorií dle věku.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 7. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Tamara Kalašová (SK Moog Brno)
• 9. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 10. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 11. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 14. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 15. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Michaela Poláčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 18. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 19. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 20. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Aleksandra Kepa (Polsko)
• 22. Weronika Bros (Polsko)
• 23. Aleksandra Koprowska (Polsko)
• 24. Natalia Kotwa (Polsko)
• 25. Agata Wasik (Polsko)
• 26. Wiktoria Strojna (Polsko)
• 27. Martyna Klubinska (Polsko)
• 28. Maja Pastuszko (Polsko)
• 29. Nicol Celeriková (Slovensko)
• 30. Petra Holešová (Slovensko)
• 31. Dorota Kresáňová (Slovensko)
• 32. Anna Miklová (Slovensko)
• 33. Viktória Ondríčková (Slovensko)
• 34. Karin Suchomelová (Slovensko)
• 35. Nina Suránová (Slovensko)
• 36. Nataša Šolcová (Slovensko)

Fitness chlapců

• 1. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Matěj Kalaš (SK Moog Brno)
• 3. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Dominik Jewiak (Polsko)
• 5. Kacper Delegiewicz (Polsko)
• 6. Jakub Michalik (Slovensko)
• 7. Tomáš Trizuljak (Slovensko)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 42 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
m1ro (00:41) • S poradim naprosto souhlasim. A Curry vypada skvele! Ma velkej potencial i do budoucna...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Sidic (22:53) • Letos bez zbytečný kontroverze.....TOP5 plná skvělejch kulturistů, každej trochu jinej....
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Jay32 (21:16) • je pravda že to bude mít asi těžší než ostatní, ale zase si myslim, že kdyby se naučil...
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
matesthegreat (21:02) • Nejhnusnější a nejnudnější Olympie jakou pamatuju.To je můj názor.
magazínMr. Olympia 2019: výsledky a fotograf...
Mikuc (20:34) • Mně se nejvíc líbí Hadi, vše je na něm nádherně vidět. Jenže to by asi ani nešlo, když...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra