Reklama:

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli Vás srdečně zveme do Sokolovny v Rokycanech na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Kdo není přihlášen, nebude moci na soutěži startovat. Přihlášky až na místě nejsou možné. V případě, že ve startovních listinách nejste, zkontaktujte (výhradně e-mailem!) předsedu SKFČR Ing. Martina Jebase (e-mail: martin.jebas@skfcr.cz) - (start na soutěži je možný pouze pro nominované závodníky z postupových soutěží nebo bez nutnosti předchozí nominace pro závodníky mladšího dorostu - jak ale bylo zmíněno, závodník musí být přihlášen, viz seznam níže).


Startovní listiny

Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

• 1. Adam Benedykt (Fitness Centrum Alice)
• 2. Adrien Fajfr (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 3. Jan Juliš (Fit klub Rychnov nad Kněžnou)
• 4. Marek Kubíček (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 5. Daniel Morong (Fitness Deukalion Praha)
• 6. Tomáš Němec (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 7. Vladimír Rychtera (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 8. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

• 1. Daniel Kešner (Fitness club Jařest)
• 2. Tomáš Franc (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 3. Jan Hadámek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 5. Petr Svoboda (Fitpeople Jihlava)

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 3. Filip Janko (Fitness KWK Fit)
• 4. Alexej Kotlár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Jonáš Vráblík (Fit klub Ludvík)
• 6. Lukáš Veselý (Extrifit Club)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Michal Beneš (Pajič Trainings)
• 2. Lukáš Brdár (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 6. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 7. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 8. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 9. Petr Svoboda (Fitpeople Jihlava)
• 10. Marek Ševčík (Fit Club Energy Kdyně)
• 11. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Ondřej Gánovský (Dave Fit Club Zlín)
• 3. Daniel Kořínek (Obořil Elite Team)
• 4. Pavel Nosek (SK Olymp Trutnov)
• 5. Milan Rezničák (Bohemia Fitness Club Český Krumlov)

Bodyfitness dorostenek

• 1. Klára Burdová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Lucie Varyšová (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Lukáš Bína (Obořil Elite Team)
• 2. Martin Kaleta (Queen Club Třinec)
• 3. Michael Kriho (Pure Health & Fitness Praha)
• 4. Patrik Novotný (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 6. Tomáš Svoboda (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 7. Filip Šoška (Obořil Elite Team)
• 8. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
• 2. Radek Juráň (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)
• 4. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 5. David Příkop (Extrifit Club)
• 6. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Vojtěch Trnka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Filip Vaško (Extrifit Club)
• 9. Zdeněk Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Lukáš Barbořík (SK Přerov)
• 2. Václav Bukvic (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Pavel Červinka (Eurogym Fitness Olomouc)
• 4. Matěj Hasík (Extrifit Club)
• 5. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 6. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 7. Tomáš Videcký (Kubík fitness Ostrava)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jan Červenka (Valc Active Fitness Brno)
• 2. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Lukáš Hanuš (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 5. Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
• 6. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Jan Vafek (BBC Praha)
• 10. Prokop Žerníček (SIWI Fitness Brno)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Jaroslav Levák (Fitness Centrum Jalex)
• 2. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 4. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 5. Štěpán Živnůstka (Fitness Aris Jičín)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Jakub Holec (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Miroslav Juríček (TJ Slovácká Slávia)
• 3. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 4. Dušan Kminiak (Hardcore Gym Fontána)
• 5. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 7. David Korynta (Fitness Victory)

Bodyfitness juniorek

• 1. Marie Anderšová (Fitness VAF Milovice)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Zlata Bubeníčková (Delta Fitness Praha)
• 4. Lucie Buchtová (SK Moog Brno)
• 5. Klára Burdová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Debora Dočkalová (Big1One Fitness)
• 7. Natalie Hrubá (Fit Park Ostrava)
• 8. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Markéta Bláhová (Fitness KWK Fit)
• 2. Vendula Gottvaldová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Lucie Hermanová (Gold Team Karviná)
• 4. Liliana Holubová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Andrea Horňáková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 6. Marcela Janouchová (Fitness Galaxie)
• 7. Anželika Kiričenková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 8. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Edita Tuzarová (Fajn Fitness Mladá Boleslav)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Daniela Juráková (Dave Fit Club Zlín)
• 2. Anna Kraváčková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Barbora Makaturová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Kateřina Poulíčková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 5. Kristýna Ryšánková (InCore Fitness Brno)
• 6. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 7. Lucie Varyšová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 9. Veronika Wertheimová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 10. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 11. Barbora Krouželová (Fitness Centrum Alice)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 40 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra